Classificacions: VII Cursa del Pastisset

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SF 03:18:26
2 Sandra Burgues Llao SF 03:25:02
3 Marta Paulino Andreu SF 03:28:32
4 Estefania Guinovart Rodriguez SF 03:33:56
5 Paula Espinach Carbó S23F 03:45:25
6 Àngels Centelles Cardona SF 03:45:26
7 Teresa Forn Munné MF 03:54:07
8 Ana Belén Balagué Castells VF 03:55:17
9 Susana Milian Biel VF 03:58:02
10 Beatriz Saez Tena SF 04:01:49
11 Marta Ferrer Castel SF 04:02:09
12 Núria Pallarés SF 04:06:17
13 Reyes Valero Exposito VF 04:08:49
14 Elisabet Cartoixa Cartoixa SF 04:12:23
15 Helena Balagué Balsebre SF 04:12:42
16 Sonia Santander Ballestín SF 04:18:27
17 Diana Garcia Sogorb SF 04:25:02
18 Vanesa Flores Fabra SF 04:29:16
19 Gina Brull Albiol SF 04:33:57
20 Xus Muñoz Naudí VF 04:43:37
21 Carme Ruana SF 05:11:46
22 Silvia Perez Madrid SF 05:37:39
23 Marije De Ruiter VF 05:37:47
24 Elena Gómez Sastre SF 05:37:49
25 Mireia Boria Minguella VF 05:42:13

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 02:31:17
2 Jessed Hernandez Gispert SM 02:35:00
3 Ahmed El Qyed Abboud SM 02:38:08
4 Javier Heras Hernandez SM 02:42:14
5 Mustapha Bassiyd SM 02:46:09
6 Dirk Fumadó Arasa SM 02:47:19
7 Lhoussain Abaghad SM 02:47:21
8 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 02:48:40
9 Victor Mestre Miro VM 02:48:42
10 Alexandre Izquierdo Acon SM 02:49:15
11 Lluisma Mas Cáceres SM 02:51:02
12 Nestor Altaba Rabaza S23M 02:54:08
13 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:54:39
14 Ivan Tiscar Matheu SM 02:55:48
15 Francisco Ruiz Rodríguez SM 02:55:50
16 Joan Zaragoza Gonzalez SM 02:57:02
17 Pau Vila Fabra SM 02:58:04
18 Eduard Fornaguera Baldrich VM 03:00:10
19 Israel Mercadé Oró VM 03:00:20
20 Sergi Bel Beneyto SM 03:01:52
21 Ruben Astorga Vazquez SM 03:04:37
22 Dani Marin Marin SM 03:04:39
23 Fco Javier Balcells Gómez SM 03:07:01
24 Oscar Griño Hernandez SM 03:08:15
25 Carlos Marco Ferre SM 03:08:34
26 Óscar Ríos Calvo SM 03:08:55
27 Juan Garcia Lopez SM 03:09:47
28 Abel Peralta Guillen SM 03:10:35
29 Miquel Àngel Vall Permiquel SM 03:11:36
30 Domenec Niella Pitarch SM 03:12:40
31 Miguel Buj Gascon SM 03:13:33
32 Pol Vaqué Piedrafita S23M 03:14:02
33 Roger Xandri Elias VM 03:14:16
34 Angel Accensi Andreu VM 03:14:58
35 Sam Campanero Sala VM 03:15:07
36 Christian Pellicer Plazas SM 03:15:57
37 Sergi Pla Alonso SM 03:16:09
38 Xavier Barceló Juvanteny VM 03:16:24
39 Raul Sague Martinez VM 03:17:37
40 Jordi Pepiol Navarro SM 03:20:29
41 David Duran Casanova SM 03:20:39
42 Raül Garcia Abelló SM 03:21:21
43 Fer Maldonado Seral VM 03:22:00
44 Agusti Janini SM 03:22:22
45 Joan Reverte Escobedo VM 03:22:38
46 Jordi Ribes Abella SM 03:23:26
47 Diego Gómez Bajo SM 03:23:39
48 Damian Dauden Masia SM 03:23:58
49 Carles Carrillo Ferre VM 03:24:07
50 Roger Llao, Marti SM 03:24:20
51 Carlos Alonso Muñoz SM 03:25:06
52 Marc Curto Aragones S23M 03:25:56
53 Dídac Abella Callarisa S23M 03:26:17
54 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:27:09
55 Jaume Ribot Caner SM 03:27:16
56 Jose Galeano Sabate SM 03:27:52
57 Octavio Redon Quixal MM 03:28:48
58 Ruben Alemany Sebastia SM 03:28:56
59 Adolf Aguilo Bort VM 03:29:15
60 Vicenç Brull Divorra VM 03:30:14
61 Jose Latorre Villegas SM 03:30:39
62 Juan Igncio Gómez Toro VM 03:31:07
63 Christian Adell Querol SM 03:32:31
64 Sergio Boix Jovaní SM 03:33:13
65 Juan Pellicer Rabasa SM 03:33:28
66 Quim Hernandez SM 03:33:48
67 Joan Perales Pulido MM 03:35:10
68 Jordi Balada Sanchez SM 03:36:09
69 Manel Niella SM 03:36:15
70 Diego Moreno Alpuente SM 03:39:06
71 Víctor Forner Reverter SM 03:40:25
72 Oscar Oraa Bonet VM 03:40:55
73 David Lluch Arbona SM 03:41:58
74 Joan Ventura Castells VM 03:42:03
75 Víctor Manuel Peralbo Jurado VM 03:42:06
76 Juan Carlos Roe Barbera SM 03:42:07
77 Gerard Borras Martinez SM 03:42:38
78 Sergi Huguet Borrell VM 03:43:27
79 Sisco Casado Arrufat VM 03:43:46
80 Jordi Cambra Baena SM 03:45:20
81 Ismael Gabarró Lacasa VM 03:45:56
82 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:46:36
83 Jordi Sebastia Margalef VM 03:47:53
84 Xavier Fonollosa Auladell SM 03:48:03
85 Alfredo Ripollés Monllau VM 03:48:12
86 Andreu Lopez Anadon MM 03:48:24
87 Santi Ruiz Nova SM 03:48:26
88 Joan Gil Mas MM 03:50:47
89 Xavi Arrastraria Lluch SM 03:53:01
90 Oriol Güell Villar SM 03:53:54
91 Juan Jesús Lora Jurado VM 03:53:59
92 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 03:54:18
93 Ivan Folch Ferreres SM 03:54:20
94 Juan Andres Simo Vila SM 03:55:14
95 Marc Rey Bertran SM 03:55:30
96 Manolo Antoni Rodriguez SM 03:56:01
97 Tomas Ramo Maicas VM 03:57:29
98 Juanan Arnau Tena VM 03:58:13
99 Juan Ramon Tortajada Martinez VM 03:58:55
100 Arnau Altes Nolla SM 03:59:01
101 Roger Boronat Mercade SM 03:59:04
102 Xavier Martí Castells VM 03:59:33
103 Pere Panisello Tafalla SM 03:59:47
104 Miguel Domenech Forcadell MM 03:59:51
105 Jaume Joan Trilla Faneca SM 04:00:36
106 Dani Climent Perez SM 04:01:52
107 Jordi Ortega Nicodemus SM 04:02:00
108 Javi Pinent Romero SM 04:02:04
109 Rafael Rodenas Cañada SM 04:02:08
110 Conrad Albacar Climent VM 04:02:11
111 Santi Santamaria Palacios VM 04:03:27
112 Ferran Vidal Bort VM 04:03:31
113 Horia Salca MM 04:05:27
114 Jaume Rofes Mateu SM 04:07:12
115 Ismael Cobo Pimentel VM 04:07:27
116 Miguel Angel Najarro Castillejo VM 04:07:41
117 Santi Castellnou Brull SM 04:07:51
118 Llorenç Castell SM 04:08:55
119 Paul Astudillo Torres SM 04:09:33
120 Ivan Garcia Maigi SM 04:11:20
121 Oscar Escarda Estrada SM 04:11:23
122 Jose Luis Aspachs Morralla SM 04:12:04
123 Ximo Beltran Garcia VM 04:12:19
124 Pedro Arredondo Cifuentes SM 04:12:22
125 Javier Porcar Barreda SM 04:12:27
126 Joan Maria Obiol Magriña VM 04:12:32
127 Enric Corominas I Bosch VM 04:12:44
128 Oscar Luis Anento Clavero VM 04:14:12
129 Toni Díaz SM 04:14:15
130 Jordi Adell Sabate SM 04:14:20
131 Jordi Ponce Sanchez SM 04:14:29
132 Rafa Jimenez Navarro VM 04:15:45
133 Eric Brut Torres MM 04:16:56
134 Lluc Brusca Manchon SM 04:18:21
135 Albert Blanch Campos SM 04:18:28
136 Javier Aguilar Lopez SM 04:18:32
137 Josep Barot Casany VM 04:19:36
138 Juan Antonio López Mallén MM 04:21:53
139 Paco Estorach Fatsini VM 04:21:56
140 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 04:24:47
141 Sergio Estevez Zamora SM 04:27:25
142 Miquel Angel Moncusí Agustí VM 04:27:41
143 Josep Lluís Grangé Galindo VM 04:27:50
144 Gerard Prats Ferré VM 04:27:56
145 David Forner Seriol SM 04:28:38
146 Gerard Agell Serramitjana SM 04:29:50
147 Josep Pallarés Martí MM 04:29:53
148 Hector Cerviño Martin SM 04:31:44
149 Xavier Espejo Gironès SM 04:32:00
150 Pau Eduardo Aubeso SM 04:32:34
151 Eduard Alonso Anguera SM 04:33:02
152 Carlos Curto Gras SM 04:34:02
153 Alejandro Navarro Pelayo VM 04:34:04
154 Jesus Argerey Bargados SM 04:34:06
155 Albert Ribas Bel SM 04:34:27
156 Cj Yugueros Fernández SM 04:35:58
157 Jordi Salat Fernandez MM 04:37:02
158 Ignasi M. Prats Ferré MM 04:42:57
159 Jordi Figuls Gomez VM 04:44:00
160 Josep Maria Brull Farnos MM 04:45:07
161 Joaquin Turon Salvado VM 04:50:09
162 Juan Carlos Palacin Boix SM 04:50:12
163 Sergio Alloza Ariño VM 04:52:34
164 Fernando Fidalgo Polo VM 04:58:03
165 Rafel Garcia Roig VM 04:58:05
166 Roger Martinez SM 05:01:25
167 Joan Vicient Calvo SM 05:04:58
168 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 05:06:40
169 Joan Forés I Aguiló VM 05:06:41
170 Tono Pascual Benavent SM 05:37:54
171 Jorge Miró Cervera SM 05:39:29

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Dayana Alemany Valls CADF 01:28:17
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:40:43

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aleix Solé Aznar CADM 01:02:54
2 Jaume Espuis CADM 01:12:32
3 Jordi Ortega Vidiella CADM 01:18:11
4 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:20:17
5 Roc Benaiges Moragrega CADM 01:28:03
6 Pau Abelló Cervera CADM 01:28:19
7 Francesc Blanquet Llobet CADM 01:33:04
8 Andreu Panisello Masia CADM 01:33:50
9 Jordi Abelló Cervera CADM 01:40:09
10 Marcel Piñol Mulero CADM 01:40:15
11 Ivan Ortí Fort CADM 01:40:16
12 Miquel Gasulla Sanchez CADM 02:05:50

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Bàrbara López Antó JF 03:23:01
2 Raquel Anguera Ruiz JF 03:40:23
3 Sara Baiges Arrufat JF 03:53:53

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Barrena Samper JM 02:10:43
2 Guillem Trilla JM 02:20:44
3 Adrià Sancho Pegueroles JM 02:25:19

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó S23F 03:45:25

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nestor Altaba Rabaza S23M 02:54:08
2 Pol Vaqué Piedrafita S23M 03:14:02
3 Marc Curto Aragones S23M 03:25:56
4 Dídac Abella Callarisa S23M 03:26:17

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SF 03:18:26
2 Sandra Burgues Llao SF 03:25:02
3 Marta Paulino Andreu SF 03:28:32
4 Estefania Guinovart Rodriguez SF 03:33:56
5 Àngels Centelles Cardona SF 03:45:26
6 Beatriz Saez Tena SF 04:01:49
7 Marta Ferrer Castel SF 04:02:09
8 Núria Pallarés SF 04:06:17
9 Elisabet Cartoixa Cartoixa SF 04:12:23
10 Helena Balagué Balsebre SF 04:12:42
11 Sonia Santander Ballestín SF 04:18:27
12 Diana Garcia Sogorb SF 04:25:02
13 Vanesa Flores Fabra SF 04:29:16
14 Gina Brull Albiol SF 04:33:57
15 Carme Ruana SF 05:11:46
16 Silvia Perez Madrid SF 05:37:39
17 Elena Gómez Sastre SF 05:37:49

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 02:31:17
2 Jessed Hernandez Gispert SM 02:35:00
3 Ahmed El Qyed Abboud SM 02:38:08
4 Javier Heras Hernandez SM 02:42:14
5 Mustapha Bassiyd SM 02:46:09
6 Dirk Fumadó Arasa SM 02:47:19
7 Lhoussain Abaghad SM 02:47:21
8 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 02:48:40
9 Alexandre Izquierdo Acon SM 02:49:15
10 Lluisma Mas Cáceres SM 02:51:02
11 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:54:39
12 Ivan Tiscar Matheu SM 02:55:48
13 Francisco Ruiz Rodríguez SM 02:55:50
14 Joan Zaragoza Gonzalez SM 02:57:02
15 Pau Vila Fabra SM 02:58:04
16 Sergi Bel Beneyto SM 03:01:52
17 Ruben Astorga Vazquez SM 03:04:37
18 Dani Marin Marin SM 03:04:39
19 Fco Javier Balcells Gómez SM 03:07:01
20 Oscar Griño Hernandez SM 03:08:15
21 Carlos Marco Ferre SM 03:08:34
22 Óscar Ríos Calvo SM 03:08:55
23 Juan Garcia Lopez SM 03:09:47
24 Abel Peralta Guillen SM 03:10:35
25 Miquel Àngel Vall Permiquel SM 03:11:36
26 Domenec Niella Pitarch SM 03:12:40
27 Miguel Buj Gascon SM 03:13:33
28 Christian Pellicer Plazas SM 03:15:57
29 Sergi Pla Alonso SM 03:16:09
30 Jordi Pepiol Navarro SM 03:20:29
31 David Duran Casanova SM 03:20:39
32 Raül Garcia Abelló SM 03:21:21
33 Agusti Janini SM 03:22:22
34 Jordi Ribes Abella SM 03:23:26
35 Diego Gómez Bajo SM 03:23:39
36 Damian Dauden Masia SM 03:23:58
37 Roger Llao, Marti SM 03:24:20
38 Carlos Alonso Muñoz SM 03:25:06
39 Jaume Ribot Caner SM 03:27:16
40 Jose Galeano Sabate SM 03:27:52
41 Ruben Alemany Sebastia SM 03:28:56
42 Jose Latorre Villegas SM 03:30:39
43 Christian Adell Querol SM 03:32:31
44 Sergio Boix Jovaní SM 03:33:13
45 Juan Pellicer Rabasa SM 03:33:28
46 Quim Hernandez SM 03:33:48
47 Jordi Balada Sanchez SM 03:36:09
48 Manel Niella SM 03:36:15
49 Diego Moreno Alpuente SM 03:39:06
50 Víctor Forner Reverter SM 03:40:25
51 David Lluch Arbona SM 03:41:58
52 Juan Carlos Roe Barbera SM 03:42:07
53 Gerard Borras Martinez SM 03:42:38
54 Jordi Cambra Baena SM 03:45:20
55 Xavier Fonollosa Auladell SM 03:48:03
56 Santi Ruiz Nova SM 03:48:26
57 Xavi Arrastraria Lluch SM 03:53:01
58 Oriol Güell Villar SM 03:53:54
59 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 03:54:18
60 Ivan Folch Ferreres SM 03:54:20
61 Juan Andres Simo Vila SM 03:55:14
62 Marc Rey Bertran SM 03:55:30
63 Manolo Antoni Rodriguez SM 03:56:01
64 Arnau Altes Nolla SM 03:59:01
65 Roger Boronat Mercade SM 03:59:04
66 Pere Panisello Tafalla SM 03:59:47
67 Jaume Joan Trilla Faneca SM 04:00:36
68 Dani Climent Perez SM 04:01:52
69 Jordi Ortega Nicodemus SM 04:02:00
70 Javi Pinent Romero SM 04:02:04
71 Rafael Rodenas Cañada SM 04:02:08
72 Jaume Rofes Mateu SM 04:07:12
73 Santi Castellnou Brull SM 04:07:51
74 Llorenç Castell SM 04:08:55
75 Paul Astudillo Torres SM 04:09:33
76 Ivan Garcia Maigi SM 04:11:20
77 Oscar Escarda Estrada SM 04:11:23
78 Jose Luis Aspachs Morralla SM 04:12:04
79 Pedro Arredondo Cifuentes SM 04:12:22
80 Javier Porcar Barreda SM 04:12:27
81 Toni Díaz SM 04:14:15
82 Jordi Adell Sabate SM 04:14:20
83 Jordi Ponce Sanchez SM 04:14:29
84 Lluc Brusca Manchon SM 04:18:21
85 Albert Blanch Campos SM 04:18:28
86 Javier Aguilar Lopez SM 04:18:32
87 Sergio Estevez Zamora SM 04:27:25
88 David Forner Seriol SM 04:28:38
89 Gerard Agell Serramitjana SM 04:29:50
90 Hector Cerviño Martin SM 04:31:44
91 Xavier Espejo Gironès SM 04:32:00
92 Pau Eduardo Aubeso SM 04:32:34
93 Eduard Alonso Anguera SM 04:33:02
94 Carlos Curto Gras SM 04:34:02
95 Jesus Argerey Bargados SM 04:34:06
96 Albert Ribas Bel SM 04:34:27
97 Cj Yugueros Fernández SM 04:35:58
98 Juan Carlos Palacin Boix SM 04:50:12
99 Roger Martinez SM 05:01:25
100 Joan Vicient Calvo SM 05:04:58
101 Tono Pascual Benavent SM 05:37:54
102 Jorge Miró Cervera SM 05:39:29

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VF 03:55:17
2 Susana Milian Biel VF 03:58:02
3 Reyes Valero Exposito VF 04:08:49
4 Xus Muñoz Naudí VF 04:43:37
5 Marije De Ruiter VF 05:37:47
6 Mireia Boria Minguella VF 05:42:13

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:48:42
2 Eduard Fornaguera Baldrich VM 03:00:10
3 Israel Mercadé Oró VM 03:00:20
4 Roger Xandri Elias VM 03:14:16
5 Angel Accensi Andreu VM 03:14:58
6 Sam Campanero Sala VM 03:15:07
7 Xavier Barceló Juvanteny VM 03:16:24
8 Raul Sague Martinez VM 03:17:37
9 Fer Maldonado Seral VM 03:22:00
10 Joan Reverte Escobedo VM 03:22:38
11 Carles Carrillo Ferre VM 03:24:07
12 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:27:09
13 Adolf Aguilo Bort VM 03:29:15
14 Vicenç Brull Divorra VM 03:30:14
15 Juan Igncio Gómez Toro VM 03:31:07
16 Oscar Oraa Bonet VM 03:40:55
17 Joan Ventura Castells VM 03:42:03
18 Víctor Manuel Peralbo Jurado VM 03:42:06
19 Sergi Huguet Borrell VM 03:43:27
20 Sisco Casado Arrufat VM 03:43:46
21 Ismael Gabarró Lacasa VM 03:45:56
22 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:46:36
23 Jordi Sebastia Margalef VM 03:47:53
24 Alfredo Ripollés Monllau VM 03:48:12
25 Juan Jesús Lora Jurado VM 03:53:59
26 Tomas Ramo Maicas VM 03:57:29
27 Juanan Arnau Tena VM 03:58:13
28 Juan Ramon Tortajada Martinez VM 03:58:55
29 Xavier Martí Castells VM 03:59:33
30 Conrad Albacar Climent VM 04:02:11
31 Santi Santamaria Palacios VM 04:03:27
32 Ferran Vidal Bort VM 04:03:31
33 Ismael Cobo Pimentel VM 04:07:27
34 Miguel Angel Najarro Castillejo VM 04:07:41
35 Ximo Beltran Garcia VM 04:12:19
36 Joan Maria Obiol Magriña VM 04:12:32
37 Enric Corominas I Bosch VM 04:12:44
38 Oscar Luis Anento Clavero VM 04:14:12
39 Rafa Jimenez Navarro VM 04:15:45
40 Josep Barot Casany VM 04:19:36
41 Paco Estorach Fatsini VM 04:21:56
42 Miquel Angel Moncusí Agustí VM 04:27:41
43 Josep Lluís Grangé Galindo VM 04:27:50
44 Gerard Prats Ferré VM 04:27:56
45 Alejandro Navarro Pelayo VM 04:34:04
46 Jordi Figuls Gomez VM 04:44:00
47 Joaquin Turon Salvado VM 04:50:09
48 Sergio Alloza Ariño VM 04:52:34
49 Fernando Fidalgo Polo VM 04:58:03
50 Rafel Garcia Roig VM 04:58:05
51 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 05:06:40
52 Joan Forés I Aguiló VM 05:06:41

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Forn Munné MF 03:54:07

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal MM 03:28:48
2 Joan Perales Pulido MM 03:35:10
3 Andreu Lopez Anadon MM 03:48:24
4 Joan Gil Mas MM 03:50:47
5 Miguel Domenech Forcadell MM 03:59:51
6 Horia Salca MM 04:05:27
7 Eric Brut Torres MM 04:16:56
8 Juan Antonio López Mallén MM 04:21:53
9 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 04:24:47
10 Josep Pallarés Martí MM 04:29:53
11 Jordi Salat Fernandez MM 04:37:02
12 Ignasi M. Prats Ferré MM 04:42:57
13 Josep Maria Brull Farnos MM 04:45:07