Classificacions: X EDICIÓ - La Cameta Coixa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sheila Avilès Castaño SF 02:10:43
2 Elisabet Gordón Rodriguez SF 02:13:46
3 Ragna Debats SF 02:20:03
4 Mireia Pons Torres SF 02:24:02
5 Sílvia Puigarnau Coma SF 02:31:44
6 Ingrid Ruiz Sánchez SF 02:35:47
7 Mªpilar Prades Alquezar VF 02:39:18
8 Ester Casajuana Reyes SF 02:40:32
9 Cristina Hernandez Teixidor SF 02:42:34
10 Feliciana Orquiola SF 02:44:57
11 Heura Piñol Granadino SF 02:47:24
12 Marta Segura Rius SF 02:50:44
13 Ana Tortosa Molina SF 02:54:22
14 Laia Aguilar Bruch S23F 02:56:29
15 Adriana Daza Perez SF 02:57:42
16 Beatriz Tena Roc SF 02:58:21
17 Núria Florencio Cabré VF 03:04:55
18 Marta Serret Bella SF 03:06:57
19 Ana Belén Balagué Castells VF 03:07:23
20 Mònica Olivan De La Iglesia SF 03:07:23
21 Silvia Agut Fuentes VF 03:07:33
22 Míriam Martí Cardona SF 03:11:27
23 Anais Crespo Milani SF 03:13:58
24 Sara Martínez Torres SF 03:17:28
25 Esther Solé Balaguer M50F 03:18:35
26 Esther Encina Luengo SF 03:21:59
27 Núria Pegueroles Clemente SF 03:22:02
28 Miriam Estorach Arsasa VF 03:23:08
29 Goretti Majós Fontova SF 03:24:09
30 Ma. Carmen Aguilar Fernandez M50F 03:26:12
31 Encarna Gamez Torrent SF 03:28:51
32 Susana Sospedra Orero VF 03:28:52
33 Montse Romani Guart SF 03:29:48
34 Sonia Robert Sanchez VF 03:31:57
35 Laia Borràs Pujadas SF 03:32:05
36 M. Eugenia Munté Mateu SF 03:33:37
37 Victoria Escuin Troncho SF 03:35:32
38 Eva Maria Gallego Menea VF 03:36:01
39 Marta Casares Santiago VF 03:40:20
40 Laura Clua Roca SF 03:40:42
41 Rosa Saura Arilla M50F 03:45:13
42 Maria Perramon M50F 03:48:09
43 Mª Rosa Bel Princep M50F 03:48:22
44 Maria Méndez Màlaga SF 03:49:00
45 Angels Borras Piñol SF 03:49:14
46 Noelia Gutiérrez Moya SF 03:57:14
47 Meri Sales Amposta VF 04:05:46
48 Montse Del Aguila De Torres M50F 04:08:15
49 Cristina Daroca Prous VF 04:08:39
50 Catalina Corchie SF 04:09:38
51 Sandra Pellisa Moreso VF 04:15:05
52 Mari Carme Merchan Rodriguez VF 04:17:15
53 Rosa María González González M50F 04:18:57
54 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:19:15
55 Paula Merchan Rodriguez SF 04:27:12
56 Rosa Reverter Sancho M50F 04:33:34

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Andreu Simon Aymerich SM 01:52:07
2 Mario Olmedo Sancha SM 01:52:12
3 Diego Cardozo Machado SM 01:53:05
4 Jonatan Cuesta Santamaria SM 01:55:37
5 Pere Aurell Bové SM 01:56:47
6 Mario Bonavista Domingo SM 01:56:58
7 Marc Caros Santacreu VM 01:59:54
8 Zaid Ait Malek SM 02:00:52
9 Marc Traserra Pujol S23M 02:01:00
10 David Adan Freixes SM 02:03:38
11 Abel Carretero Ernesto SM 02:04:37
12 Gerard Mangrane Santos SM 02:05:31
13 Aleix Toda Mas SM 02:05:43
14 Biel Company Rubio SM 02:07:14
15 Senén Escoda Sanahujes SM 02:07:18
16 Pol Vilà SM 02:07:34
17 Sergio (Derbi) Sanchez Pin SM 02:07:38
18 Marc Rota Collell S23M 02:08:36
19 Gil Lopez Domenech SM 02:09:20
20 Gerard Escriu Pedrosa S23M 02:09:23
21 Jordi Frigola Mató S23M 02:09:27
22 Carlos Bartrina Gea SM 02:09:36
23 Adrià Duarri Guilà S23M 02:11:22
24 Jordi Navarro Barbera SM 02:11:27
25 Ivan Sabate Sancho SM 02:12:19
26 Victor Del Aguila Pellicer S23M 02:13:26
27 Lluisma Mas Cáceres SM 02:13:28
28 Victor Mestre Miro VM 02:13:37
29 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:14:13
30 Alex Izquierdo Acon SM 02:14:28
31 Iñaki Goenaga Aristi SM 02:14:31
32 Enrique Santamaria Martinez SM 02:15:29
33 Carlos Mantero SM 02:15:41
34 Xavier Solsona Novell SM 02:15:49
35 Jose Barros Bueno SM 02:16:05
36 Oriol Magriñá Font SM 02:17:11
37 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:17:15
38 Joan Tur Serret VM 02:19:43
39 Santi Peña Puente SM 02:20:01
40 Albert Graells Vilella SM 02:20:58
41 Robert Albesa Aguiló SM 02:21:00
42 Roger Maco SM 02:21:31
43 Luis Fernando Moreno Marín VM 02:22:01
44 Julio Enrique Gutierrez Toledo VM 02:22:35
45 David Rabaza Dauden SM 02:22:41
46 Juanjo Garcia Puchol SM 02:23:00
47 Oriol Ferre Cañellas SM 02:23:46
48 Jorge Romero Crispin SM 02:24:05
49 Christian Pellicer Plazas SM 02:24:14
50 Daniel Conesa Garcia SM 02:24:27
51 Floria Martinez Torres SM 02:25:13
52 Jordi Correa Orri S23M 02:25:18
53 Dani Marin Marin SM 02:25:23
54 Albert Ferré Ruiz SM 02:25:57
55 Joan Antoni Fernández Guasch S23M 02:26:18
56 Josep Bertran Garcia SM 02:26:26
57 Pau Vilar Ribo SM 02:27:24
58 Pau Montane Vidal SM 02:28:25
59 Damia Bordes Homs SM 02:29:05
60 Benito Manzanares Pelaz VM 02:29:13
61 Raul Bordas Garcia SM 02:29:53
62 Daniel Centelles Martínez SM 02:30:07
63 Enric Badia VM 02:30:09
64 Thomas Martin Colville SM 02:30:48
65 David Sans Grau SM 02:31:40
66 Raül Garcia Abelló VM 02:32:03
67 Lluc Brusca Manchon SM 02:32:11
68 David Duran Casanova VM 02:32:55
69 Claudio Franco Smeets SM 02:33:04
70 Jordi Malla Esqué SM 02:33:36
71 Albert Blanch Campos VM 02:33:36
72 Vicent Garcia Argentó SM 02:33:49
73 Juan José Oliva Simó VM 02:34:18
74 Albert Gonfaus Castaño M50M 02:34:58
75 Agusti Janini VM 02:35:03
76 Alvaro Rubiano Rodríguez VM 02:35:21
77 Carles Tejero Viladrich VM 02:35:38
78 Edgar Pinyol Civit VM 02:35:38
79 Pablo Lopez Melendez SM 02:36:05
80 Magí Ribas Barberan SM 02:36:14
81 Oriol Güell Villar SM 02:36:33
82 Carles Tarrés Hernan VM 02:39:46
83 David Garcia Medina SM 02:39:50
84 Enric Caballé Andreu SM 02:40:06
85 Josep M. Bullo Bullo VM 02:40:10
86 Albert Carrère Segarra SM 02:40:53
87 Albert Carbonell Duaygües VM 02:40:55
88 Joel Vergés Salom SM 02:41:02
89 Victor Romera Borrego SM 02:41:32
90 Emilio Torres Guzman SM 02:41:53
91 Ignasi Bolta Masgrau M50M 02:41:54
92 Antonio Rubira Martinez VM 02:42:24
93 Carles Salsench Constancio SM 02:42:46
94 Jordi Oliver Torta VM 02:42:49
95 Guillem Castell Arnau SM 02:43:04
96 David Pedro Castella SM 02:44:22
97 Nacho Zurita Gimeno VM 02:44:25
98 Mariano Pujol Carventus M50M 02:44:57
99 Antoni Prat Soler VM 02:45:30
100 Genís Salvadó Esteves SM 02:45:36
101 Francesc Lluch Arbona SM 02:45:49
102 Jordi Escoda Serres SM 02:45:55
103 Oscar Jimenez Campos VM 02:46:26
104 Miguel Angel Granados Romero VM 02:46:33
105 David Lluch Arbona VM 02:47:16
106 Xavier Ciurans Travé SM 02:47:19
107 Antonio Rodríguez Guillén M50M 02:47:38
108 Santi Diamant Navarro SM 02:47:41
109 Octavio Redon Quixal M50M 02:47:46
110 Álvaro Manuel Rodríguez Santos VM 02:48:20
111 Ovidi Garcia Sastre SM 02:49:06
112 Jose Galeano Sabate SM 02:49:08
113 Carles Escudero Alvarez VM 02:49:12
114 Roger Ferrer Sabaté VM 02:49:24
115 Jose Perez Gonzalez SM 02:49:25
116 Albert Lindez Ripoll M50M 02:49:29
117 Miguel Camacho Lara SM 02:49:34
118 Manel Ollé Florida M50M 02:49:47
119 Felipe Llaguna Egea SM 02:49:48
120 Ramon Pinyol Cid VM 02:50:08
121 Jordi Orrit López SM 02:50:48
122 Joan Callejón SM 02:51:05
123 Joan Agustí Núñez Genestós VM 02:52:12
124 Joan Curto Cabré M50M 02:52:25
125 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:53:05
126 Gabriel Puig Mascarell VM 02:54:25
127 Alberto Cases Molinos VM 02:54:41
128 Francesc Xavier Carreras Abel SM 02:55:03
129 Marc Muñoz Vinaixa SM 02:55:03
130 Sergi Solsona Roca S23M 02:55:05
131 Ferran Pla Perona SM 02:55:07
132 Sergi Huguet Borrell VM 02:55:09
133 Quim Vernet Villagrasa SM 02:55:27
134 Jordi Ramos Lopez SM 02:55:27
135 Carles Sabaté Sabaté M50M 02:55:39
136 Victor Bielsa Galicia VM 02:56:00
137 Ramir Melich Borràs SM 02:56:03
138 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:56:26
139 Santiago Navarro Cid SM 02:56:30
140 Jordi Aguilar Tauste VM 02:56:32
141 Sergi Pinyol Civit VM 02:57:00
142 Andreu Gomez Ausach SM 02:57:33
143 Aitor Fuster Omella SM 02:57:42
144 Carles Cabrè Hernandez VM 02:57:59
145 Antoni Morlans Perejuan VM 02:57:59
146 Rafel Paladella Rius SM 02:58:04
147 Ramon Castells Lopez SM 02:58:26
148 Xavi Carcole Sans VM 02:58:57
149 Ricard Playà Salvadó VM 02:58:59
150 Conrad Albacar Climent VM 02:59:02
151 Juanjo Accensi Andreu M50M 02:59:43
152 Aitor Arrieta Montero VM 03:01:02
153 Carles Caparros Gibernau VM 03:01:58
154 Carlos Gomez Muria VM 03:02:24
155 David Sancho Chillida SM 03:03:23
156 Santi Castellnou Brull VM 03:03:27
157 Jordi March Fonoll VM 03:03:55
158 Josep Subirats Ferreres SM 03:04:14
159 Eliseo Satorres Pardell SM 03:04:53
160 Eduardo Sorolla Puch VM 03:04:53
161 Jordi Estradé Tomeo M50M 03:04:55
162 Gabriel Bosques Sanchez VM 03:04:55
163 Manel Reverte Moya VM 03:05:14
164 Marc Marti Guardia VM 03:05:19
165 Daniel Soto Paredes SM 03:05:47
166 Joel Vilà Pujolà SM 03:05:57
167 Carlos Forner Sospedra VM 03:06:05
168 David Tena Codina SM 03:06:08
169 Marc Marruecos Mestre SM 03:06:13
170 Josep Mateu Ribes VM 03:06:46
171 Josep Roca Llobet VM 03:06:58
172 Albert Vilà Teixidó SM 03:07:33
173 Francesc Xavier Pujol Castellnou VM 03:07:57
174 Narcís Franch Piñol M50M 03:08:25
175 Jordi Sebastia Margalef VM 03:08:32
176 Josep Maria Roige Sans M50M 03:08:34
177 Josep Maria Batalla Jubany M50M 03:09:31
178 Toni Garcia Ales SM 03:09:37
179 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:09:39
180 Rafa Arrufat Sanchez SM 03:09:51
181 Aleix Arrufat Sanchez SM 03:09:52
182 Josep Puig Carles SM 03:10:26
183 Pascal Velasco M50M 03:10:57
184 Sergi Matamoros Bort S23M 03:11:24
185 David Gonzalez Del Pueyo VM 03:12:16
186 Paul Astrudillo Torres SM 03:12:36
187 Jordi Riera Casadesús M50M 03:13:20
188 Oscar Lanuza Serrano VM 03:14:06
189 Ramon Castellà Pifarré M50M 03:14:46
190 Fernando Lleti Navarro VM 03:15:39
191 Xavier Degracia Portella VM 03:16:19
192 Albert Curto Salvado VM 03:16:51
193 Joan Carles Torres Llobera SM 03:16:58
194 Juan Andres Simo Vila VM 03:17:10
195 Manuel Mesa Ceberino VM 03:17:17
196 Francisco Reverte Clemente SM 03:17:23
197 Jordi Vega Clot SM 03:17:33
198 Angel Antolin Andreu SM 03:17:44
199 Rafa Jimenez Navarro VM 03:17:44
200 Sergi Oliver Torta SM 03:18:16
201 Pere Mulero Fernandez VM 03:18:58
202 Dani Machí Bel SM 03:19:21
203 Eloi Galindo Figueres VM 03:19:35
204 Eric Brut Torres M50M 03:19:55
205 Bernat De Vargas Lopez VM 03:19:59
206 Joan Pago Tordera SM 03:20:29
207 Josep Martin Arasa SM 03:21:00
208 Oriol Pellicer Plasa SM 03:21:38
209 Pere Pons Mercadé SM 03:21:46
210 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 03:22:15
211 Isidro Conde Reverte VM 03:24:50
212 Joaquim Angles Tallada SM 03:25:50
213 Bernat Garrido Pascual SM 03:26:00
214 Santiago Mateo Lanza M50M 03:26:20
215 Antoni Rodriguez Escoll M50M 03:26:37
216 Jose Luis Gargallo Gargallo VM 03:27:46
217 Roger Gil Mateu SM 03:27:59
218 Toni Escarré Arroyo VM 03:30:55
219 Jordi Goset Trenco VM 03:31:50
220 Joan Bonet Capell VM 03:31:54
221 Miquel Fairen Casals VM 03:32:09
222 Juan Callejon Lopez M50M 03:32:16
223 Jordi Bel Casanovas VM 03:32:52
224 Jordi Curià Pascual VM 03:33:51
225 Paco Estorach Fatsini VM 03:33:57
226 Antonio Moreno Lozano SM 03:35:34
227 Josep Torta Garcia VM 03:35:34
228 Eduard Alonso Anguera SM 03:36:15
229 Rubén Colell Morrralla SM 03:37:10
230 Angel Cruz SM 03:37:42
231 Jordan Querol SM 03:38:28
232 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VM 03:38:47
233 Miquel Callau Anguera SM 03:39:16
234 Jaume Benaiges I Benaiges M50M 03:42:02
235 Guillem Sans Serra SM 03:42:56
236 Manel Boira Costa SM 03:44:06
237 Paco Gonçalves Álvarez VM 03:44:28
238 Aaron Bertomeu Casanova SM 03:45:13
239 Joan Miquel Mestre Jane VM 03:45:52
240 Guillem Arnau San Martín Guiral S23M 03:48:04
241 Pantaleón García González M50M 03:48:33
242 Carlos Claramunt Aguayo SM 03:49:01
243 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:49:08
244 Jorge Martin Alvarez VM 03:49:23
245 Jose Fernandez Garcia SM 03:49:24
246 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 03:50:10
247 Pau Puigcerver Ferré SM 03:51:45
248 Javi Sánchez Yeste SM 03:51:58
249 Joaquim Cugat Chavero SM 03:52:20
250 Daniel Gomez Sanchez M50M 03:52:21
251 Eliseo Villacorta Anton Villacorta Anton M50M 03:52:36
252 Raymond Curran Fàbregas VM 03:54:57
253 Jaume Alcarraz Espelta SM 03:54:59
254 Juanjo Brusca Manchon SM 03:57:31
255 Francisco De Asís Vicente Boix VM 03:58:42
256 Toni Lopez VM 03:58:42
257 Gaspar Rodriguez Arevalo VM 03:59:31
258 Roc Caparo Aguilo VM 04:05:48
259 Josep Mª Perelló Sentís VM 04:08:11
260 David Diaz Sanchez VM 04:08:44
261 Albert Alguero Pegueroles SM 04:08:45
262 Joan Berenguer Rius M50M 04:10:12
263 Rafa Duran Rodriguez VM 04:17:15
264 Gerard Badia Anguera SM 04:19:26
265 Gerard Felicidad Brull VM 04:23:13
266 Emilio Palomares Gil VM 04:23:18
267 Sergio Corras Burkhardt SM 04:27:12
268 Toni Pelegrin Redon SM 04:33:06
269 Joan Mitjavila Abella M50M 04:33:18

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nuria Selva Torras CADF 01:20:36
2 Laia Gonfaus Sellés CADF 01:20:47
3 Maria Tomas Povill CADF 01:59:51
4 Anna Ferré Navarro CADF 02:01:07

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Oriol Juan Sabater CADM 01:02:08
2 Sergi Cabeza Pintor CADM 01:05:33
3 Aniol Pujiula Colom CADM 01:05:56
4 Iu Jaume Ametller CADM 01:06:11
5 Sebastia Feliu Juarez CADM 01:10:13
6 Josep M Julve Lara CADM 01:11:57
7 Sergi Llado Ortiz CADM 01:13:03
8 Pol Puig Biosca CADM 01:15:33
9 Arnau Muñoz Mancha CADM 01:19:57
10 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:20:34
11 Quirze Sague Sors CADM 01:23:26
12 Joan Marí Moreno CADM 01:23:38
13 Lore Menchaca Garayo CADM 01:29:25
14 David Herranz Rojas CADM 01:29:26
15 Marc Vallespí Serres CADM 01:32:32

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Beringues Brunet JF 02:28:25
2 Jana Aguilar Bruch JF 02:32:00
3 Marta Llagostera Magrans JF 02:32:09
4 Amàlia Bardolet Fernàndez JF 02:52:46

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Wifred Lladó Hernández JM 01:51:31
2 Salomó Guinovart Colom JM 01:53:02
3 Daniel Castillo Fernandez JM 01:54:10
4 Isaac Barti Sola JM 02:00:32
5 Pablo Claveria Avila JM 02:01:12
6 Josep Morales López JM 02:01:39
7 Marti Nogué Ullastre JM 02:04:29
8 Oriol Rodríguez Valls JM 02:06:36
9 Adrià Gelonch Aznar JM 02:07:23
10 Adrià Colomer Fortuny JM 02:09:25
11 Ferran Sahun Fernandez JM 02:11:22
12 Genadi Valls Heras JM 02:17:40
13 Gerard Cabestany Castellà JM 02:19:28
14 Pau Ortiz Fuertes JM 02:19:28
15 Arnau Cases De Matias JM 02:19:39
16 Jose Gañán Castellano JM 02:21:05
17 Carles Sunyer Mingo JM 02:22:08
18 Roger Comellas Espelt JM 02:22:10
19 Aleix Solé Aznar JM 02:26:01
20 Arnau Ollé Sanllehí JM 02:27:22
21 Aleix Rambla Campos JM 02:27:59
22 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 02:31:57
23 Josep Joaquim Gassull Calbó JM 02:37:54
24 Andreu Ayllon Aragones JM 02:45:19
25 Joan Blanch Batet JM 03:12:57

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Aguilar Bruch S23F 02:56:29

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Traserra Pujol S23M 02:01:00
2 Marc Rota Collell S23M 02:08:36
3 Gerard Escriu Pedrosa S23M 02:09:23
4 Jordi Frigola Mató S23M 02:09:27
5 Adrià Duarri Guilà S23M 02:11:22
6 Victor Del Aguila Pellicer S23M 02:13:26
7 Jordi Correa Orri S23M 02:25:18
8 Joan Antoni Fernández Guasch S23M 02:26:18
9 Sergi Solsona Roca S23M 02:55:05
10 Sergi Matamoros Bort S23M 03:11:24
11 Guillem Arnau San Martín Guiral S23M 03:48:04

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sheila Avilès Castaño SF 02:10:43
2 Elisabet Gordón Rodriguez SF 02:13:46
3 Ragna Debats SF 02:20:03
4 Mireia Pons Torres SF 02:24:02
5 Sílvia Puigarnau Coma SF 02:31:44
6 Ingrid Ruiz Sánchez SF 02:35:47
7 Ester Casajuana Reyes SF 02:40:32
8 Cristina Hernandez Teixidor SF 02:42:34
9 Feliciana Orquiola SF 02:44:57
10 Heura Piñol Granadino SF 02:47:24
11 Marta Segura Rius SF 02:50:44
12 Ana Tortosa Molina SF 02:54:22
13 Adriana Daza Perez SF 02:57:42
14 Beatriz Tena Roc SF 02:58:21
15 Marta Serret Bella SF 03:06:57
16 Mònica Olivan De La Iglesia SF 03:07:23
17 Míriam Martí Cardona SF 03:11:27
18 Anais Crespo Milani SF 03:13:58
19 Sara Martínez Torres SF 03:17:28
20 Esther Encina Luengo SF 03:21:59
21 Núria Pegueroles Clemente SF 03:22:02
22 Goretti Majós Fontova SF 03:24:09
23 Encarna Gamez Torrent SF 03:28:51
24 Montse Romani Guart SF 03:29:48
25 Laia Borràs Pujadas SF 03:32:05
26 M. Eugenia Munté Mateu SF 03:33:37
27 Victoria Escuin Troncho SF 03:35:32
28 Laura Clua Roca SF 03:40:42
29 Maria Méndez Màlaga SF 03:49:00
30 Angels Borras Piñol SF 03:49:14
31 Noelia Gutiérrez Moya SF 03:57:14
32 Catalina Corchie SF 04:09:38
33 Paula Merchan Rodriguez SF 04:27:12

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Andreu Simon Aymerich SM 01:52:07
2 Mario Olmedo Sancha SM 01:52:12
3 Diego Cardozo Machado SM 01:53:05
4 Jonatan Cuesta Santamaria SM 01:55:37
5 Pere Aurell Bové SM 01:56:47
6 Mario Bonavista Domingo SM 01:56:58
7 Zaid Ait Malek SM 02:00:52
8 David Adan Freixes SM 02:03:38
9 Abel Carretero Ernesto SM 02:04:37
10 Gerard Mangrane Santos SM 02:05:31
11 Aleix Toda Mas SM 02:05:43
12 Biel Company Rubio SM 02:07:14
13 Senén Escoda Sanahujes SM 02:07:18
14 Pol Vilà SM 02:07:34
15 Sergio (Derbi) Sanchez Pin SM 02:07:38
16 Gil Lopez Domenech SM 02:09:20
17 Carlos Bartrina Gea SM 02:09:36
18 Jordi Navarro Barbera SM 02:11:27
19 Ivan Sabate Sancho SM 02:12:19
20 Lluisma Mas Cáceres SM 02:13:28
21 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:14:13
22 Alex Izquierdo Acon SM 02:14:28
23 Iñaki Goenaga Aristi SM 02:14:31
24 Enrique Santamaria Martinez SM 02:15:29
25 Carlos Mantero SM 02:15:41
26 Xavier Solsona Novell SM 02:15:49
27 Jose Barros Bueno SM 02:16:05
28 Oriol Magriñá Font SM 02:17:11
29 Santi Peña Puente SM 02:20:01
30 Albert Graells Vilella SM 02:20:58
31 Robert Albesa Aguiló SM 02:21:00
32 Roger Maco SM 02:21:31
33 David Rabaza Dauden SM 02:22:41
34 Juanjo Garcia Puchol SM 02:23:00
35 Oriol Ferre Cañellas SM 02:23:46
36 Jorge Romero Crispin SM 02:24:05
37 Christian Pellicer Plazas SM 02:24:14
38 Daniel Conesa Garcia SM 02:24:27
39 Floria Martinez Torres SM 02:25:13
40 Dani Marin Marin SM 02:25:23
41 Albert Ferré Ruiz SM 02:25:57
42 Josep Bertran Garcia SM 02:26:26
43 Pau Vilar Ribo SM 02:27:24
44 Pau Montane Vidal SM 02:28:25
45 Damia Bordes Homs SM 02:29:05
46 Raul Bordas Garcia SM 02:29:53
47 Daniel Centelles Martínez SM 02:30:07
48 Thomas Martin Colville SM 02:30:48
49 David Sans Grau SM 02:31:40
50 Lluc Brusca Manchon SM 02:32:11
51 Claudio Franco Smeets SM 02:33:04
52 Jordi Malla Esqué SM 02:33:36
53 Vicent Garcia Argentó SM 02:33:49
54 Pablo Lopez Melendez SM 02:36:05
55 Magí Ribas Barberan SM 02:36:14
56 Oriol Güell Villar SM 02:36:33
57 David Garcia Medina SM 02:39:50
58 Enric Caballé Andreu SM 02:40:06
59 Albert Carrère Segarra SM 02:40:53
60 Joel Vergés Salom SM 02:41:02
61 Victor Romera Borrego SM 02:41:32
62 Emilio Torres Guzman SM 02:41:53
63 Carles Salsench Constancio SM 02:42:46
64 Guillem Castell Arnau SM 02:43:04
65 David Pedro Castella SM 02:44:22
66 Genís Salvadó Esteves SM 02:45:36
67 Francesc Lluch Arbona SM 02:45:49
68 Jordi Escoda Serres SM 02:45:55
69 Xavier Ciurans Travé SM 02:47:19
70 Santi Diamant Navarro SM 02:47:41
71 Ovidi Garcia Sastre SM 02:49:06
72 Jose Galeano Sabate SM 02:49:08
73 Jose Perez Gonzalez SM 02:49:25
74 Miguel Camacho Lara SM 02:49:34
75 Felipe Llaguna Egea SM 02:49:48
76 Jordi Orrit López SM 02:50:48
77 Joan Callejón SM 02:51:05
78 Francesc Xavier Carreras Abel SM 02:55:03
79 Marc Muñoz Vinaixa SM 02:55:03
80 Ferran Pla Perona SM 02:55:07
81 Quim Vernet Villagrasa SM 02:55:27
82 Jordi Ramos Lopez SM 02:55:27
83 Ramir Melich Borràs SM 02:56:03
84 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:56:26
85 Santiago Navarro Cid SM 02:56:30
86 Andreu Gomez Ausach SM 02:57:33
87 Aitor Fuster Omella SM 02:57:42
88 Rafel Paladella Rius SM 02:58:04
89 Ramon Castells Lopez SM 02:58:26
90 David Sancho Chillida SM 03:03:23
91 Josep Subirats Ferreres SM 03:04:14
92 Eliseo Satorres Pardell SM 03:04:53
93 Daniel Soto Paredes SM 03:05:47
94 Joel Vilà Pujolà SM 03:05:57
95 David Tena Codina SM 03:06:08
96 Marc Marruecos Mestre SM 03:06:13
97 Albert Vilà Teixidó SM 03:07:33
98 Toni Garcia Ales SM 03:09:37
99 Rafa Arrufat Sanchez SM 03:09:51
100 Aleix Arrufat Sanchez SM 03:09:52
101 Josep Puig Carles SM 03:10:26
102 Paul Astrudillo Torres SM 03:12:36
103 Joan Carles Torres Llobera SM 03:16:58
104 Francisco Reverte Clemente SM 03:17:23
105 Jordi Vega Clot SM 03:17:33
106 Angel Antolin Andreu SM 03:17:44
107 Sergi Oliver Torta SM 03:18:16
108 Dani Machí Bel SM 03:19:21
109 Joan Pago Tordera SM 03:20:29
110 Josep Martin Arasa SM 03:21:00
111 Oriol Pellicer Plasa SM 03:21:38
112 Pere Pons Mercadé SM 03:21:46
113 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 03:22:15
114 Joaquim Angles Tallada SM 03:25:50
115 Bernat Garrido Pascual SM 03:26:00
116 Roger Gil Mateu SM 03:27:59
117 Antonio Moreno Lozano SM 03:35:34
118 Eduard Alonso Anguera SM 03:36:15
119 Rubén Colell Morrralla SM 03:37:10
120 Angel Cruz SM 03:37:42
121 Jordan Querol SM 03:38:28
122 Miquel Callau Anguera SM 03:39:16
123 Guillem Sans Serra SM 03:42:56
124 Manel Boira Costa SM 03:44:06
125 Aaron Bertomeu Casanova SM 03:45:13
126 Carlos Claramunt Aguayo SM 03:49:01
127 Jose Fernandez Garcia SM 03:49:24
128 Pau Puigcerver Ferré SM 03:51:45
129 Javi Sánchez Yeste SM 03:51:58
130 Joaquim Cugat Chavero SM 03:52:20
131 Jaume Alcarraz Espelta SM 03:54:59
132 Juanjo Brusca Manchon SM 03:57:31
133 Albert Alguero Pegueroles SM 04:08:45
134 Gerard Badia Anguera SM 04:19:26
135 Sergio Corras Burkhardt SM 04:27:12
136 Toni Pelegrin Redon SM 04:33:06

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mªpilar Prades Alquezar VF 02:39:18
2 Núria Florencio Cabré VF 03:04:55
3 Ana Belén Balagué Castells VF 03:07:23
4 Silvia Agut Fuentes VF 03:07:33
5 Miriam Estorach Arsasa VF 03:23:08
6 Susana Sospedra Orero VF 03:28:52
7 Sonia Robert Sanchez VF 03:31:57
8 Eva Maria Gallego Menea VF 03:36:01
9 Marta Casares Santiago VF 03:40:20
10 Meri Sales Amposta VF 04:05:46
11 Cristina Daroca Prous VF 04:08:39
12 Sandra Pellisa Moreso VF 04:15:05
13 Mari Carme Merchan Rodriguez VF 04:17:15

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Caros Santacreu VM 01:59:54
2 Victor Mestre Miro VM 02:13:37
3 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:17:15
4 Joan Tur Serret VM 02:19:43
5 Luis Fernando Moreno Marín VM 02:22:01
6 Julio Enrique Gutierrez Toledo VM 02:22:35
7 Benito Manzanares Pelaz VM 02:29:13
8 Enric Badia VM 02:30:09
9 Raül Garcia Abelló VM 02:32:03
10 David Duran Casanova VM 02:32:55
11 Albert Blanch Campos VM 02:33:36
12 Juan José Oliva Simó VM 02:34:18
13 Agusti Janini VM 02:35:03
14 Alvaro Rubiano Rodríguez VM 02:35:21
15 Carles Tejero Viladrich VM 02:35:38
16 Edgar Pinyol Civit VM 02:35:38
17 Carles Tarrés Hernan VM 02:39:46
18 Josep M. Bullo Bullo VM 02:40:10
19 Albert Carbonell Duaygües VM 02:40:55
20 Antonio Rubira Martinez VM 02:42:24
21 Jordi Oliver Torta VM 02:42:49
22 Nacho Zurita Gimeno VM 02:44:25
23 Antoni Prat Soler VM 02:45:30
24 Oscar Jimenez Campos VM 02:46:26
25 Miguel Angel Granados Romero VM 02:46:33
26 David Lluch Arbona VM 02:47:16
27 Álvaro Manuel Rodríguez Santos VM 02:48:20
28 Carles Escudero Alvarez VM 02:49:12
29 Roger Ferrer Sabaté VM 02:49:24
30 Ramon Pinyol Cid VM 02:50:08
31 Joan Agustí Núñez Genestós VM 02:52:12
32 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:53:05
33 Gabriel Puig Mascarell VM 02:54:25
34 Alberto Cases Molinos VM 02:54:41
35 Sergi Huguet Borrell VM 02:55:09
36 Victor Bielsa Galicia VM 02:56:00
37 Jordi Aguilar Tauste VM 02:56:32
38 Sergi Pinyol Civit VM 02:57:00
39 Carles Cabrè Hernandez VM 02:57:59
40 Antoni Morlans Perejuan VM 02:57:59
41 Xavi Carcole Sans VM 02:58:57
42 Ricard Playà Salvadó VM 02:58:59
43 Conrad Albacar Climent VM 02:59:02
44 Aitor Arrieta Montero VM 03:01:02
45 Carles Caparros Gibernau VM 03:01:58
46 Carlos Gomez Muria VM 03:02:24
47 Santi Castellnou Brull VM 03:03:27
48 Jordi March Fonoll VM 03:03:55
49 Eduardo Sorolla Puch VM 03:04:53
50 Gabriel Bosques Sanchez VM 03:04:55
51 Manel Reverte Moya VM 03:05:14
52 Marc Marti Guardia VM 03:05:19
53 Carlos Forner Sospedra VM 03:06:05
54 Josep Mateu Ribes VM 03:06:46
55 Josep Roca Llobet VM 03:06:58
56 Francesc Xavier Pujol Castellnou VM 03:07:57
57 Jordi Sebastia Margalef VM 03:08:32
58 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:09:39
59 David Gonzalez Del Pueyo VM 03:12:16
60 Oscar Lanuza Serrano VM 03:14:06
61 Fernando Lleti Navarro VM 03:15:39
62 Xavier Degracia Portella VM 03:16:19
63 Albert Curto Salvado VM 03:16:51
64 Juan Andres Simo Vila VM 03:17:10
65 Manuel Mesa Ceberino VM 03:17:17
66 Rafa Jimenez Navarro VM 03:17:44
67 Pere Mulero Fernandez VM 03:18:58
68 Eloi Galindo Figueres VM 03:19:35
69 Bernat De Vargas Lopez VM 03:19:59
70 Isidro Conde Reverte VM 03:24:50
71 Jose Luis Gargallo Gargallo VM 03:27:46
72 Toni Escarré Arroyo VM 03:30:55
73 Jordi Goset Trenco VM 03:31:50
74 Joan Bonet Capell VM 03:31:54
75 Miquel Fairen Casals VM 03:32:09
76 Jordi Bel Casanovas VM 03:32:52
77 Jordi Curià Pascual VM 03:33:51
78 Paco Estorach Fatsini VM 03:33:57
79 Josep Torta Garcia VM 03:35:34
80 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VM 03:38:47
81 Paco Gonçalves Álvarez VM 03:44:28
82 Joan Miquel Mestre Jane VM 03:45:52
83 Jorge Martin Alvarez VM 03:49:23
84 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 03:50:10
85 Raymond Curran Fàbregas VM 03:54:57
86 Francisco De Asís Vicente Boix VM 03:58:42
87 Toni Lopez VM 03:58:42
88 Gaspar Rodriguez Arevalo VM 03:59:31
89 Roc Caparo Aguilo VM 04:05:48
90 Josep Mª Perelló Sentís VM 04:08:11
91 David Diaz Sanchez VM 04:08:44
92 Rafa Duran Rodriguez VM 04:17:15
93 Gerard Felicidad Brull VM 04:23:13
94 Emilio Palomares Gil VM 04:23:18

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Esther Solé Balaguer M50F 03:18:35
2 Ma. Carmen Aguilar Fernandez M50F 03:26:12
3 Rosa Saura Arilla M50F 03:45:13
4 Maria Perramon M50F 03:48:09
5 Mª Rosa Bel Princep M50F 03:48:22
6 Montse Del Aguila De Torres M50F 04:08:15
7 Rosa María González González M50F 04:18:57
8 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:19:15
9 Rosa Reverter Sancho M50F 04:33:34

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Gonfaus Castaño M50M 02:34:58
2 Ignasi Bolta Masgrau M50M 02:41:54
3 Mariano Pujol Carventus M50M 02:44:57
4 Antonio Rodríguez Guillén M50M 02:47:38
5 Octavio Redon Quixal M50M 02:47:46
6 Albert Lindez Ripoll M50M 02:49:29
7 Manel Ollé Florida M50M 02:49:47
8 Joan Curto Cabré M50M 02:52:25
9 Carles Sabaté Sabaté M50M 02:55:39
10 Juanjo Accensi Andreu M50M 02:59:43
11 Jordi Estradé Tomeo M50M 03:04:55
12 Narcís Franch Piñol M50M 03:08:25
13 Josep Maria Roige Sans M50M 03:08:34
14 Josep Maria Batalla Jubany M50M 03:09:31
15 Pascal Velasco M50M 03:10:57
16 Jordi Riera Casadesús M50M 03:13:20
17 Ramon Castellà Pifarré M50M 03:14:46
18 Eric Brut Torres M50M 03:19:55
19 Santiago Mateo Lanza M50M 03:26:20
20 Antoni Rodriguez Escoll M50M 03:26:37
21 Juan Callejon Lopez M50M 03:32:16
22 Jaume Benaiges I Benaiges M50M 03:42:02
23 Pantaleón García González M50M 03:48:33
24 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:49:08
25 Daniel Gomez Sanchez M50M 03:52:21
26 Eliseo Villacorta Anton Villacorta Anton M50M 03:52:36
27 Joan Berenguer Rius M50M 04:10:12
28 Joan Mitjavila Abella M50M 04:33:18