Llistat d'inscrits IX Cursa d'Ulldecona - Cursa i Cursa Júnior

# Cognoms Nom Categoria
1 Alimbau Reverte Miquel VM
2 Antó Castell Leonor M50F
3 Antones Poy Carlos SM
4 Arasa Jareño Jordi SM
5 Arasa Pellisa Joan Tomas M50M
6 Arasa Pellisa Angel VM
7 Arnau Tena Juanan VM
8 Arrufat Sanchez Aleix SM
9 Astudillo Torres Paul SM
10 Balada Sanchez Joan Ramon SM
11 Balagué Castells Ana Belén VF
12 Bassiyd Mustapha SM
13 Beltran Tena Marc SM
14 Bertomeu Bielsa Salvador JM
15 Bort Exposito Toni SM
16 Brull Farnos Josep Maria M50M
17 Brusca Manchon Lluc SM
18 Brusca Manchon Juanjo SM
19 Carrasco Talarn Oscar SM
20 Castells Ongay Jordi SM
21 Claverie Charlotte SF
22 Cocko Ungarini Pablo SM
23 Colell Morrralla Rubén SM
24 Conde Reverte Isidro VM
25 Cuesta Garcia Dani SM
26 Curto Aragones Marc S23M
27 Curto Camacho Xavi SM
28 Daudén Esmel Cristòfol JM
29 Domenech Forcadell Miguel M50M
30 Dupouy Olivier SM
31 Duran Casanova David SM
32 Espinach Carbó Paula S23F
33 Estorach Arsasa Miriam SF
34 Febrer Cardona Miguel SM
35 Febrer Ferreres Ivan SM
36 Felicidad Brull Gerard SM
37 Fibla Reverter Hermini VM
38 Franch Piñol Narcís M50M
39 Fumadó Arasa Dirk SM
40 Garcia Cuesta Marc SM
41 Garcia Homs Lorena SF
42 Garcia Lopez Jose Maria SM
43 Garcia Lopez Juan SM
44 Garcia Sogorb Diana SF
45 Gas Blasco Lupe VF
46 Gil Gil Angel S23M
47 Gil Ojeda Aitor SM
48 Gilabert Bertomeu Juan Manuel VM
49 Gisbert Verdu Cristian JM
50 Gomez Blasco Maria VF
51 Gómez Múria Carlos SM
52 Güell Villar Oriol SM
53 Güell Villar Alex SM
54 Homedes Prades Adolfo M50M
55 Jimenez Navarro Rafa VM
56 Julian Marti Manolo M50M
57 Julian Marti Maria Pilar M50F
58 León Floro Francisco VM
59 León Mora Augusto Leo VM
60 Lleixà Sancho Marc S23M
61 Lleixà Tal Marià Blai M50M
62 Llobat I Gracia Eva Cristina SF
63 Lluch Arbona Francesc SM
64 Lluch Arbona David SM
65 Lopez Toni VM
66 López Forés Paula S23F
67 Lopez Lara Pascual VM
68 Marco Ferre Carlos SM
69 Martí Roger VM
70 Martin Garcia Jan VM
71 Martinez Marta SF
72 Martínez Micaelo Neus SF
73 Marzá Jesus SM
74 Mas Cáceres Lluisma SM
75 Matamoros Navarro Josep VM
76 Mellor Trish M50F
77 Mestre Miro Victor VM
78 Milian Biel Susana VF
79 Mitjavila Abella Joan M50M
80 Montserrat Prats Josep M50M
81 Múria Jardí Joan SM
82 Navarro I Vega Agustí SM
83 Niñerola Querol Àngel SM
84 Obrados Muria Montserrat SF
85 Oliver Ventura Georgina SF
86 Ortega Redo Hector SM
87 Pago Tordera Joan SM
88 Pallarés Martí Josep M50M
89 Paulino Andreu Marta SF
90 Pelegrin Sanchez Joan Carles M50M
91 Pellicer Plazas Christian SM
92 Pepiol Navarro Jordi SM
93 Pitarch Griell Salvador SM
94 Pla Alonso Sergi SM
95 Povill Vidiella Ivan SM
96 Pozuelo Emilio VM
97 Prades Vives Oriol SM
98 Queral Joan Josep VM
99 Quixal Martorell Sebastian M50M
100 Ramírez Mestre Andrés VM
101 Redon Pascual Carla SF
102 Redon Quixal Octavio M50M
103 Reverter Bullon Jose Miguel VM
104 Reverter Bullon Jose Miguel VM
105 Ribas Bel Albert SM
106 Roa Tolos Jordi SM
107 Rodríguez Ocaña Cristian SM
108 Royo Reverter Didac SM
109 Sabate Vidal Nil S23M
110 Sales Simo Jessica SF
111 Sanchez Rodriguez Francisco M50M
112 Sánchez Sáez Paula SF
113 Sancho Victor M50M
114 Sancho Fuste Batiste VM
115 Sanz Piñol Juan Luis VM
116 Segarra Gonzalez Ismael VM
117 Segura Subirats Josep SM
118 Simo Vila Juan Andres SM
119 Torta Garcia Josep VM
120 Turon Salvado Joaquin VM
121 Valdepeñas Rodríguez Miguel Ángel SM
122 Vericat Ferré Vicent VM
123 Vernet Villagrasa Quim SM
124 Vicente Mauri Victor Hugo VM
125 Vidiella Piñol Sandra S23F
126 Vila Guimera Quim SM
127 Villalonga Exposito Vicent SM
128 Callarisa Bel Celia SF
129 Campos Fonollosa Dolors VF
130 Degracia Portella Xavier VM
131 Fonollosa Millan Josep VM
132 Gomez Blasco Maria VF
133 Gomez Blasco Jesús VM

Tots els llistats d'inscrits