Llistat d'inscrits IX Cursa Camí de Sirga - Cursa Absoluta

# Cognoms Nom Categoria
1 Abella Calduch Marga SENF
2 Accensi Andreu Juanjo M50M
3 Albesa Aguiló Robert SENM
4 Alonso Anguera Xavier VETM
5 Also Casals Xavi SENM
6 Amorós Pallés Joan SENM
7 Arasa Pellisa Joan Tomas M50M
8 Arrufat Cid Ivan SENM
9 Aurell Bové Pere SENM
10 Bellés Caballer Sergio SENM
11 Benaiges Margalef Josep SENM
12 Blanco Fernández Jose María VETM
13 Bordes Homs Damia SENM
14 Borras Piñol Angels SENF
15 Brull Farnos Josep Maria M50M
16 Brusca Manchon Juanjo SENM
17 Brut Torres Eric M50M
18 Calvó Vigara Ivan PROM
19 Cames Malmierca Oscar SENM
20 Campos Tomàs Manel VETM
21 Carbonell Duaygües Albert VETM
22 Carrera Masia Ines SENF
23 Casares Santiago Marta VETF
24 Clua Roca Laura SENF
25 Comes Escoda Martina SENF
26 Conde Reverte Isidro VETM
27 Cruz Gil Pedro Luis SENM
28 Del Aguila De Torres Montse M50F
29 Descarrega Colat Lluis SENM
30 Descarrega Mola Carles SENM
31 Escoda Tere M50F
32 Escoda Martin Ismael SENM
33 Escoda Serres Jordi SENM
34 Estela Carreras Alex VETM
35 Estorach Arasa Miriam VETF
36 Farré Masip Miquel SENM
37 Fernández Collados Víctor SENM
38 Fernandez Garcia Jose SENM
39 Franch Piñol Narcís M50M
40 Franco Smeets Claudio SENM
41 Garcia Abelló Raül VETM
42 Garcia Ramos Javier SENM
43 Garcia Sastre Ovidi SENM
44 Gil Oriol SENM
45 Gil Clapera Nuria SENF
46 Giné Castellví Lluís SENM
47 Grangé Galindo Josep Lluís M50M
48 Griño Hernandez Oscar SENM
49 Gubert Celma Andreu SENM
50 Güell Villar Oriol SENM
51 Janini Agusti VETM
52 Juan-Camps Castell Agus SENM
53 Lleixà Sancho Marc PROM
54 Lleti Navarro Fernando VETM
55 Llobat I Gracia Eva Cristina VETF
56 Lluch Arbona David VETM
57 Lopez Melendez Pablo SENM
58 Mangrane Santos Gerard SENM
59 Marin Marin Dani SENM
60 Martí Cardona Míriam SENF
61 Marti Ripoll Jordi VETM
62 Mas Castellvi Robert VETM
63 Matamoros Blanquet Sergi SENM
64 Mauri Benaiges Josep SENM
65 Mestre Miro Victor VETM
66 Milian Cristian SENM
67 Morillo Porras Juan Antonio SENM
68 Muñoz Vinaixa Marc SENM
69 Navarro Barbera Jordi SENM
70 Niella Manel SENM
71 Núñez Ollé Oriol VETM
72 Oliver Ventura Georgina SENF
73 Pellicer Plazas Christian SENM
74 Pellisa Moreso Sandra VETF
75 Perelló Sentís Josep Mª VETM
76 Piñol Granadino Heura SENF
77 Prades Vives Oriol SENM
78 Ramos Lopez Jordi SENM
79 Redon Quixal Octavio M50M
80 Reguant Segarra Roger SENM
81 Rey Navarro Francisco Javier M50M
82 Riera I Caire Albert JUNM
83 Ripollés Monllau Alfredo VETM
84 Rufi Castell Maria PROF
85 Sales Llop Sergi VETM
86 Saltó Tous Marc SENM
87 San Martín Guiral Guillem Arnau PROM
88 Sánchez Hurtado Carmen M50F
89 Sancho Victor M50M
90 Sancho Chillida David SENM
91 Sanz Piñol Juan Luis VETM
92 Serramia Fernandez Salvador M50M
93 Solé Poyo Josep SENM
94 Soriano López Martí VETM
95 Tello Velamazan Julia SENF
96 Tomàs Buitrago Aitor SENM
97 Ventura Ramirez Joan VETM
98 Vicente Mauri Victor Hugo VETM
99 Vidiella Piñol Sandra SENF
100 Cano Gozalbo Ruben Marc SENM
101 Debats Ragna SENF

Tots els llistats d'inscrits