Classificacions: X Cursa del Pastisset

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats SF 03:35:36
2 Íngrid Ruiz Sánchez SF 03:46:00
3 Paula Espinach Carbó SF 04:09:29
4 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 04:10:43
5 Sandra Vidiella Piñol SF 04:25:54
6 Heura Piñol Granadino SF 04:26:15
7 Anna Ingla Puig SF 04:27:01
8 Helena Drago Rosa SF 04:35:02
9 Mònica Olivan De La Iglesia VF 04:50:25
10 Esther Encina Luengo SF 04:57:20
11 Angels Borras Piñol VF 05:06:40
12 Lucy Brooks SF 05:07:53
13 Miriam Estorach Arsasa VF 05:22:35
14 Elena Chamarro Martí VF 05:23:36
15 Teresa Forn Munné M60F 05:43:56

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:56:59
2 Jonatan Cuesta Santamaria SM 03:01:34
3 Pol Vilà SM 03:04:47
4 Jonatan Mora Tribaldo SM 03:09:18
5 Agus Juan-Camps Castell SM 03:10:36
6 Jordi Martinez Moreno SM 03:13:55
7 Bernat Barnés Majoral SM 03:13:57
8 Aleix Toda Mas SM 03:15:20
9 Aitor Tomàs Buitrago SM 03:15:51
10 Lluisma Mas Cáceres SM 03:17:17
11 Pau Vila Fabra SM 03:20:46
12 Joan Amorós Pallés SM 03:22:08
13 Toni Calderon Guillen VM 03:22:37
14 Adrià Matas Baños SM 03:24:17
15 Sergi Beneyto VM 03:24:42
16 Vicent Garcia Argentó SM 03:27:06
17 Francesc Caballe Fabra SM 03:27:52
18 Pablo Ochoa González SM 03:29:12
19 Andreu Gubert Celma SM 03:30:41
20 Israel Mercadé Oró VM 03:30:47
21 Marc Curto Aragones SM 03:32:10
22 Jose Maria Garcia Lopez VM 03:35:17
23 Jordi Navarro Barbera SM 03:37:43
24 Ramon Blanch Serres SM 03:40:05
25 Robert Albesa Aguiló SM 03:41:29
26 Oscar Oraa Bonet VM 03:43:47
27 Miquel Àngel Vall Permiquel SM 03:44:28
28 Josep Lluis Rubio Marticella M50M 03:44:36
29 Joan Zaragoza Gonzalez VM 03:45:33
30 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:47:07
31 Victor Hugo Vicente Mauri VM 03:47:08
32 Miguel Buj Gascon VM 03:48:13
33 David Sans Grau SM 03:50:00
34 Miquel Also Selma SM 03:50:21
35 Ruben Astorga Vázquez VM 03:51:23
36 Mario Galindo Riol VM 03:51:28
37 Claudio Franco Smeets SM 03:52:46
38 David Villalba Martin M50M 03:58:18
39 Christian Pellicer Plazas VM 03:58:42
40 Juan Carlos Ondiviela Maisanava VM 03:58:53
41 Albert Pitart Abella SM 03:59:17
42 Guillem Castell Arnau SM 04:00:59
43 Albert Torrens Vives SM 04:02:17
44 Oscar Martin Pons SM 04:03:13
45 Carlos Marco Ferre SM 04:03:29
46 Juan Carlos Soro Guiral VM 04:03:55
47 Gerard Villaubí Barberà VM 04:04:39
48 Josep Geira Navarro SM 04:05:04
49 Joaquin Florenza Villagrasa SM 04:06:36
50 Moisés Millán Burriel M50M 04:09:38
51 Miguel Ángel Pradas Val VM 04:09:46
52 Roger Ferrer Sabaté VM 04:09:53
53 Albert Carbonell Duaygües VM 04:10:42
54 Albert Samper Bruno SM 04:12:36
55 Jose Galeano Sabate SM 04:12:50
56 Albert Reverté Moya VM 04:14:38
57 Josep Vidal Sánchez VM 04:17:04
58 Gabriel Puig Mascarell VM 04:19:10
59 Raül Garcia Abelló VM 04:19:45
60 Vicente Macian Morro VM 04:20:18
61 Quim Vila Guimera SM 04:20:29
62 Xavi Parra VM 04:21:38
63 Jose Labrador Sampietro SM 04:21:40
64 Sergio Arizcuren Salinas SM 04:22:32
65 Ramon Reverte Martin VM 04:22:47
66 Joan Curto Cabré M50M 04:23:11
67 Paco Mies Vidal M50M 04:23:11
68 Ramon Benaiges Arce SM 04:26:18
69 Ivan Arrufat Cid SM 04:26:30
70 Llorenç Castell SM 04:26:31
71 Jorge Villacampa Ricart VM 04:27:24
72 David Diaz Mayor VM 04:28:06
73 Carlos Colomé Diaz VM 04:28:06
74 Alex Pamies Cirbian VM 04:29:24
75 Josep Roca Llobet VM 04:29:53
76 Josep Roda Jimenez SM 04:31:10
77 Ignasi Fàbregues Barceló SM 04:31:12
78 Francesc Lluch Arbona SM 04:31:31
79 Eliseo Satorres Pardell SM 04:32:38
80 Narcís Franch Piñol M50M 04:32:51
81 Jordi Rofes Rofes VM 04:34:01
82 Juan Manel Pons Gracia VM 04:36:47
83 Felipe Llaguna Egea SM 04:37:54
84 David Lluch Arbona VM 04:38:20
85 Carlos Poblador Cortes SM 04:38:30
86 Victor Bielsa Galicia VM 04:42:00
87 Francisco Javier Rey Navarro M50M 04:42:02
88 Martín Baqueiro Lorenzo VM 04:42:47
89 Luis Seres Molinero M50M 04:44:23
90 Ismael Escoda Martin SM 04:46:35
91 Raül Salvador Coscollano SM 04:47:31
92 Albert Povill Lluis SM 04:49:14
93 Marc Povill Lluis SM 04:49:15
94 Martin Nanetti VM 04:49:27
95 Ernesto Hernandez Ortega M50M 04:50:02
96 Javier Lopez Gallinad SM 04:50:08
97 Manel Campos Tomàs VM 04:50:14
98 Juanjo Brusca Manchon SM 04:51:32
99 Cesar Del Valle Lacruz VM 04:51:40
100 Javier Porcar Barreda VM 04:51:41
101 Ximo Beltran Garcia VM 04:52:10
102 Carlos Gómez Múria VM 04:53:18
103 Toni Pons Llauradó M50M 04:54:31
104 Josep Anton Marquez Grove VM 04:55:31
105 Rafael Subirós Picazo VM 04:55:39
106 Sergi Matamoros Blanquet SM 04:55:48
107 Josep Mateu Ribes VM 04:56:22
108 Jaume Joan Trilla Faneca SM 05:01:04
109 Jordi Salat Fernandez M50M 05:01:08
110 Joan Buenafuente Sans VM 05:01:08
111 Ovidi Garcia Sastre VM 05:03:09
112 Josep Pallarés Martí M50M 05:03:20
113 Lluis Gomez Blasco VM 05:06:09
114 Jose Fernandez Garcia VM 05:06:43
115 Albert Curto Salvado VM 05:07:36
116 Daniel Meler Vilella SM 05:07:52
117 Rafa Jimenez Navarro VM 05:13:26
118 Jose Castejón Jovani VM 05:13:34
119 Dani Itarte Valls VM 05:15:56
120 Marc Torrado Castelló SM 05:15:56
121 Sergi Chavarria Gine VM 05:16:23
122 Oliver Luque Lluch VM 05:17:44
123 Pol Mas Ribera SM 05:19:15
124 Eric Brut Torres M50M 05:19:15
125 Lluis Cairol VM 05:19:22
126 Conrad Albacar Climent VM 05:20:39
127 David Lucas Jardi SM 05:21:40
128 Fernando Lleti Navarro VM 05:22:34
129 Pere Dalmau Llorca VM 05:23:38
130 Ferran Vidal Bort VM 05:29:04
131 Xavier Pubill M50M 05:30:49
132 Ignasi M. Prats Ferré M50M 05:34:38
133 Simon Cid Meseguer SM 05:42:02
134 Rafel Garcia Roig M50M 05:46:03
135 Josep Maria Brull Farnos M50M 05:47:18
136 Ivan Marinas Valls SM 05:50:03
137 Victor Roca Añon SM 05:54:21
138 Gerard Prats Ferré M50M 06:01:34
139 Jaume Soler Luque VM 06:04:02
140 Armand Medina Bover VM 06:04:03

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Andrea Fores Rodriguez CADF 02:01:27
2 Clara Pagà Pagà CADF 02:01:27
3 Nerea Sanahuja Castells CADF 02:03:05
4 Natàlia Curto Aragonés CADF 02:03:05

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Alexander Esteban Martin CADM 01:08:58
2 David Rubio Félez CADM 01:13:05
3 Aleix Bajador Batalla CADM 01:13:34
4 Omar El Kaf Kaf El Kho CADM 01:18:01
5 Lluc Vallespi CADM 01:20:23
6 Samy Hammadi El Kadi CADM 01:49:28
7 Souhib El Hankouri Hammich CADM 02:07:40

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arnau Aranda Escamilla JM 01:49:49
2 Pau Lleixà Quiroga JM 01:56:59
3 Josep M Julve Lara JM 01:59:56
4 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 02:11:29
5 Marc Segura Serres JM 02:39:45

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats SF 03:35:36
2 Íngrid Ruiz Sánchez SF 03:46:00
3 Paula Espinach Carbó SF 04:09:29
4 Sandra Vidiella Piñol SF 04:25:54
5 Heura Piñol Granadino SF 04:26:15
6 Anna Ingla Puig SF 04:27:01
7 Helena Drago Rosa SF 04:35:02
8 Esther Encina Luengo SF 04:57:20
9 Lucy Brooks SF 05:07:53

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:56:59
2 Jonatan Cuesta Santamaria SM 03:01:34
3 Pol Vilà SM 03:04:47
4 Jonatan Mora Tribaldo SM 03:09:18
5 Agus Juan-Camps Castell SM 03:10:36
6 Jordi Martinez Moreno SM 03:13:55
7 Bernat Barnés Majoral SM 03:13:57
8 Aleix Toda Mas SM 03:15:20
9 Aitor Tomàs Buitrago SM 03:15:51
10 Lluisma Mas Cáceres SM 03:17:17
11 Pau Vila Fabra SM 03:20:46
12 Joan Amorós Pallés SM 03:22:08
13 Adrià Matas Baños SM 03:24:17
14 Vicent Garcia Argentó SM 03:27:06
15 Francesc Caballe Fabra SM 03:27:52
16 Pablo Ochoa González SM 03:29:12
17 Andreu Gubert Celma SM 03:30:41
18 Marc Curto Aragones SM 03:32:10
19 Jordi Navarro Barbera SM 03:37:43
20 Ramon Blanch Serres SM 03:40:05
21 Robert Albesa Aguiló SM 03:41:29
22 Miquel Àngel Vall Permiquel SM 03:44:28
23 David Sans Grau SM 03:50:00
24 Miquel Also Selma SM 03:50:21
25 Claudio Franco Smeets SM 03:52:46
26 Albert Pitart Abella SM 03:59:17
27 Guillem Castell Arnau SM 04:00:59
28 Albert Torrens Vives SM 04:02:17
29 Oscar Martin Pons SM 04:03:13
30 Carlos Marco Ferre SM 04:03:29
31 Josep Geira Navarro SM 04:05:04
32 Joaquin Florenza Villagrasa SM 04:06:36
33 Albert Samper Bruno SM 04:12:36
34 Jose Galeano Sabate SM 04:12:50
35 Quim Vila Guimera SM 04:20:29
36 Jose Labrador Sampietro SM 04:21:40
37 Sergio Arizcuren Salinas SM 04:22:32
38 Ramon Benaiges Arce SM 04:26:18
39 Ivan Arrufat Cid SM 04:26:30
40 Llorenç Castell SM 04:26:31
41 Josep Roda Jimenez SM 04:31:10
42 Ignasi Fàbregues Barceló SM 04:31:12
43 Francesc Lluch Arbona SM 04:31:31
44 Eliseo Satorres Pardell SM 04:32:38
45 Felipe Llaguna Egea SM 04:37:54
46 Carlos Poblador Cortes SM 04:38:30
47 Ismael Escoda Martin SM 04:46:35
48 Raül Salvador Coscollano SM 04:47:31
49 Albert Povill Lluis SM 04:49:14
50 Marc Povill Lluis SM 04:49:15
51 Javier Lopez Gallinad SM 04:50:08
52 Juanjo Brusca Manchon SM 04:51:32
53 Sergi Matamoros Blanquet SM 04:55:48
54 Jaume Joan Trilla Faneca SM 05:01:04
55 Daniel Meler Vilella SM 05:07:52
56 Marc Torrado Castelló SM 05:15:56
57 Pol Mas Ribera SM 05:19:15
58 David Lucas Jardi SM 05:21:40
59 Simon Cid Meseguer SM 05:42:02
60 Ivan Marinas Valls SM 05:50:03
61 Victor Roca Añon SM 05:54:21

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 04:10:43
2 Mònica Olivan De La Iglesia VF 04:50:25
3 Angels Borras Piñol VF 05:06:40
4 Miriam Estorach Arsasa VF 05:22:35
5 Elena Chamarro Martí VF 05:23:36

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Toni Calderon Guillen VM 03:22:37
2 Sergi Beneyto VM 03:24:42
3 Israel Mercadé Oró VM 03:30:47
4 Jose Maria Garcia Lopez VM 03:35:17
5 Oscar Oraa Bonet VM 03:43:47
6 Joan Zaragoza Gonzalez VM 03:45:33
7 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:47:07
8 Victor Hugo Vicente Mauri VM 03:47:08
9 Miguel Buj Gascon VM 03:48:13
10 Ruben Astorga Vázquez VM 03:51:23
11 Mario Galindo Riol VM 03:51:28
12 Christian Pellicer Plazas VM 03:58:42
13 Juan Carlos Ondiviela Maisanava VM 03:58:53
14 Juan Carlos Soro Guiral VM 04:03:55
15 Gerard Villaubí Barberà VM 04:04:39
16 Miguel Ángel Pradas Val VM 04:09:46
17 Roger Ferrer Sabaté VM 04:09:53
18 Albert Carbonell Duaygües VM 04:10:42
19 Albert Reverté Moya VM 04:14:38
20 Josep Vidal Sánchez VM 04:17:04
21 Gabriel Puig Mascarell VM 04:19:10
22 Raül Garcia Abelló VM 04:19:45
23 Vicente Macian Morro VM 04:20:18
24 Xavi Parra VM 04:21:38
25 Ramon Reverte Martin VM 04:22:47
26 Jorge Villacampa Ricart VM 04:27:24
27 David Diaz Mayor VM 04:28:06
28 Carlos Colomé Diaz VM 04:28:06
29 Alex Pamies Cirbian VM 04:29:24
30 Josep Roca Llobet VM 04:29:53
31 Jordi Rofes Rofes VM 04:34:01
32 Juan Manel Pons Gracia VM 04:36:47
33 David Lluch Arbona VM 04:38:20
34 Victor Bielsa Galicia VM 04:42:00
35 Martín Baqueiro Lorenzo VM 04:42:47
36 Martin Nanetti VM 04:49:27
37 Manel Campos Tomàs VM 04:50:14
38 Cesar Del Valle Lacruz VM 04:51:40
39 Javier Porcar Barreda VM 04:51:41
40 Ximo Beltran Garcia VM 04:52:10
41 Carlos Gómez Múria VM 04:53:18
42 Josep Anton Marquez Grove VM 04:55:31
43 Rafael Subirós Picazo VM 04:55:39
44 Josep Mateu Ribes VM 04:56:22
45 Joan Buenafuente Sans VM 05:01:08
46 Ovidi Garcia Sastre VM 05:03:09
47 Lluis Gomez Blasco VM 05:06:09
48 Jose Fernandez Garcia VM 05:06:43
49 Albert Curto Salvado VM 05:07:36
50 Rafa Jimenez Navarro VM 05:13:26
51 Jose Castejón Jovani VM 05:13:34
52 Dani Itarte Valls VM 05:15:56
53 Sergi Chavarria Gine VM 05:16:23
54 Oliver Luque Lluch VM 05:17:44
55 Lluis Cairol VM 05:19:22
56 Conrad Albacar Climent VM 05:20:39
57 Fernando Lleti Navarro VM 05:22:34
58 Pere Dalmau Llorca VM 05:23:38
59 Ferran Vidal Bort VM 05:29:04
60 Jaume Soler Luque VM 06:04:02
61 Armand Medina Bover VM 06:04:03

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Lluis Rubio Marticella M50M 03:44:36
2 David Villalba Martin M50M 03:58:18
3 Moisés Millán Burriel M50M 04:09:38
4 Joan Curto Cabré M50M 04:23:11
5 Paco Mies Vidal M50M 04:23:11
6 Narcís Franch Piñol M50M 04:32:51
7 Francisco Javier Rey Navarro M50M 04:42:02
8 Luis Seres Molinero M50M 04:44:23
9 Ernesto Hernandez Ortega M50M 04:50:02
10 Toni Pons Llauradó M50M 04:54:31
11 Jordi Salat Fernandez M50M 05:01:08
12 Josep Pallarés Martí M50M 05:03:20
13 Eric Brut Torres M50M 05:19:15
14 Xavier Pubill M50M 05:30:49
15 Ignasi M. Prats Ferré M50M 05:34:38
16 Rafel Garcia Roig M50M 05:46:03
17 Josep Maria Brull Farnos M50M 05:47:18
18 Gerard Prats Ferré M50M 06:01:34

Màster60 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Forn Munné M60F 05:43:56