Classificacions: VII Cursa del Vent

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SENF 03:01:44
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 03:17:08
3 Ana Belén Balagué Castells VETF 03:18:49
4 Mònica Olivan De La Iglesia SENF 03:18:51
5 Heura Piñol Granadino PROF 03:25:00
6 Beatriz Saez Tena SENF 03:30:08
7 Diana Garcia Sogorb SENF 03:33:05
8 Reyes Valero Exposito VETF 03:39:57
9 Paula López Forés PROF 03:44:43
10 Sandra Vidiella Piñol PROF 03:45:33
11 Georgina Oliver Ventura SENF 03:47:11
12 Susana Milian Biel VETF 03:53:18
13 Jurgita Zubaviciene SENF 03:55:47
14 Eva Oliver Ventura SENF 04:05:14
15 Monika Aleknaite SENF 04:06:36
16 Miriam Estorach Arasa SENF 04:20:25
17 Maria Jose Tomas VETF 05:20:18
18 M Jose Morales Gisbert VETF 05:21:53

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mustapha Bassiyd SENM 02:19:28
2 Victor Mestre Miro VETM 02:22:03
3 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:23:03
4 Joan Zaragoza Gonzalez SENM 02:25:58
5 Adolf Aguiló Bort VETM 02:28:01
6 Dani Sanchez Pascual SENM 02:31:02
7 Carlos Marco Ferre SENM 02:31:38
8 Roberto Juan Herrera Rodriguez SENM 02:31:43
9 Gil Lopez Domenech SENM 02:34:33
10 Vicent Herrera Coscollano SENM 02:36:26
11 Òscar Barragan Sevilla VETM 02:36:43
12 Jose Maria Garcia Lopez SENM 02:37:53
13 Juan Garcia Lopez SENM 02:38:54
14 Marc Curto Aragones PROM 02:43:34
15 Roger Xandri Elias VETM 02:44:51
16 Guillem Castell Arnau SENM 02:46:00
17 Martí Soriano López SENM 02:48:03
18 Nil Sabate Vidal PROM 02:49:40
19 David Julia Escola VETM 02:50:07
20 Angel Accensi Andreu VETM 02:51:18
21 David Lluch Arbona SENM 02:52:15
22 Dani Marin Marin SENM 02:52:54
23 Sergi Pla Alonso SENM 02:54:14
24 Salvador Pitarch Griell SENM 02:54:58
25 Jordi Balada Sanchez SENM 02:55:10
26 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 03:00:21
27 Joan Ventura Castells VETM 03:00:30
28 Ramon Pinyol Cid VETM 03:01:24
29 Josep Gras Gras SENM 03:03:06
30 Octavio Redon Quixal M50M 03:03:38
31 Josep Matamoros Navarro VETM 03:05:02
32 Oriol Güell Villar SENM 03:05:04
33 Francesc Lluch Arbona SENM 03:06:15
34 Juan Luis Sanz Piñol VETM 03:06:31
35 Angel Gil Gil PROM 03:08:06
36 Mario Galindo Riol SENM 03:08:08
37 Juan Andres Simo Vila SENM 03:12:56
38 Santiago Navarro Cid SENM 03:14:09
39 Carlos Colomé Diaz SENM 03:16:27
40 Pep Pallarés Reverté SENM 03:16:37
41 Borja F SENM 03:16:39
42 Joan Sabater Forner SENM 03:16:51
43 Vicenç Brull Divorra VETM 03:16:56
44 Nacho Querol Fuentes SENM 03:17:21
45 Nando Rodriguez Cardona SENM 03:23:50
46 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 03:23:53
47 David Montesó Jiménez SENM 03:24:53
48 Angel Arasa Pellisa VETM 03:25:54
49 Conrad Albacar Climent VETM 03:26:20
50 Jaume Montero Badia SENM 03:26:58
51 Carlos Gómez Múria SENM 03:28:56
52 Albert Verge Marcos SENM 03:29:45
53 Dani Climent Perez SENM 03:30:10
54 Rafa Jimenez Navarro VETM 03:30:58
55 Andreu Benaiges Crevillent SENM 03:32:34
56 Sergi Oliver Torta SENM 03:32:37
57 Estefano Fabregat Amposta VETM 03:39:27
58 Joel Pascual Barbera SENM 03:39:32
59 Paul Astudillo Torres SENM 03:40:41
60 Jaume Joan Trilla Faneca SENM 03:44:18
61 Eric Brut Torres M50M 03:44:25
62 Marc Lleixà Sancho PROM 03:45:11
63 David Forner Seriol SENM 03:47:53
64 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 03:51:21
65 Carlos Ferre Lopez SENM 03:52:58
66 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:53:08
67 Juanan Arnau Tena VETM 03:56:27
68 Agustin Martin De Fez VETM 03:58:56
69 Isidro Conde Reverte VETM 04:17:03
70 Fernando Lleti Navarro VETM 04:20:28
71 Cristian Velasco VETM 05:20:16
72 Ignasi Gil Palacios M50M 05:21:59

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:15:35
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:19:31

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jaume Espuis CADM 00:52:22
2 Ayoub Chguennou CADM 00:52:55
3 Marc Lleixà Ferré CADM 00:53:05
4 Eric Lleti Bertomeu CADM 00:58:33
5 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:02:58
6 Pep Reverter Sancho CADM 01:07:28

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Bàrbara López Antó JUNF 01:44:25
2 Carme Folqué Alcoverro JUNF 02:01:10

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Barrena Samper JUNM 01:05:47
2 Cristian Gisbert Verdu JUNM 01:05:55
3 Mustapha Hamdi JUNM 01:13:54

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino PROF 03:25:00
2 Paula López Forés PROF 03:44:43
3 Sandra Vidiella Piñol PROF 03:45:33

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones PROM 02:43:34
2 Nil Sabate Vidal PROM 02:49:40
3 Angel Gil Gil PROM 03:08:06
4 Marc Lleixà Sancho PROM 03:45:11

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SENF 03:01:44
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 03:17:08
3 Mònica Olivan De La Iglesia SENF 03:18:51
4 Beatriz Saez Tena SENF 03:30:08
5 Diana Garcia Sogorb SENF 03:33:05
6 Georgina Oliver Ventura SENF 03:47:11
7 Jurgita Zubaviciene SENF 03:55:47
8 Eva Oliver Ventura SENF 04:05:14
9 Monika Aleknaite SENF 04:06:36
10 Miriam Estorach Arasa SENF 04:20:25

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mustapha Bassiyd SENM 02:19:28
2 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:23:03
3 Joan Zaragoza Gonzalez SENM 02:25:58
4 Dani Sanchez Pascual SENM 02:31:02
5 Carlos Marco Ferre SENM 02:31:38
6 Roberto Juan Herrera Rodriguez SENM 02:31:43
7 Gil Lopez Domenech SENM 02:34:33
8 Vicent Herrera Coscollano SENM 02:36:26
9 Jose Maria Garcia Lopez SENM 02:37:53
10 Juan Garcia Lopez SENM 02:38:54
11 Guillem Castell Arnau SENM 02:46:00
12 Martí Soriano López SENM 02:48:03
13 David Lluch Arbona SENM 02:52:15
14 Dani Marin Marin SENM 02:52:54
15 Sergi Pla Alonso SENM 02:54:14
16 Salvador Pitarch Griell SENM 02:54:58
17 Jordi Balada Sanchez SENM 02:55:10
18 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 03:00:21
19 Josep Gras Gras SENM 03:03:06
20 Oriol Güell Villar SENM 03:05:04
21 Francesc Lluch Arbona SENM 03:06:15
22 Mario Galindo Riol SENM 03:08:08
23 Juan Andres Simo Vila SENM 03:12:56
24 Santiago Navarro Cid SENM 03:14:09
25 Carlos Colomé Diaz SENM 03:16:27
26 Pep Pallarés Reverté SENM 03:16:37
27 Borja F SENM 03:16:39
28 Joan Sabater Forner SENM 03:16:51
29 Nacho Querol Fuentes SENM 03:17:21
30 Nando Rodriguez Cardona SENM 03:23:50
31 David Montesó Jiménez SENM 03:24:53
32 Jaume Montero Badia SENM 03:26:58
33 Carlos Gómez Múria SENM 03:28:56
34 Albert Verge Marcos SENM 03:29:45
35 Dani Climent Perez SENM 03:30:10
36 Andreu Benaiges Crevillent SENM 03:32:34
37 Sergi Oliver Torta SENM 03:32:37
38 Joel Pascual Barbera SENM 03:39:32
39 Paul Astudillo Torres SENM 03:40:41
40 Jaume Joan Trilla Faneca SENM 03:44:18
41 David Forner Seriol SENM 03:47:53
42 Carlos Ferre Lopez SENM 03:52:58

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VETF 03:18:49
2 Reyes Valero Exposito VETF 03:39:57
3 Susana Milian Biel VETF 03:53:18
4 Maria Jose Tomas VETF 05:20:18
5 M Jose Morales Gisbert VETF 05:21:53

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VETM 02:22:03
2 Adolf Aguiló Bort VETM 02:28:01
3 Òscar Barragan Sevilla VETM 02:36:43
4 Roger Xandri Elias VETM 02:44:51
5 David Julia Escola VETM 02:50:07
6 Angel Accensi Andreu VETM 02:51:18
7 Joan Ventura Castells VETM 03:00:30
8 Ramon Pinyol Cid VETM 03:01:24
9 Josep Matamoros Navarro VETM 03:05:02
10 Juan Luis Sanz Piñol VETM 03:06:31
11 Vicenç Brull Divorra VETM 03:16:56
12 Angel Arasa Pellisa VETM 03:25:54
13 Conrad Albacar Climent VETM 03:26:20
14 Rafa Jimenez Navarro VETM 03:30:58
15 Estefano Fabregat Amposta VETM 03:39:27
16 Juanan Arnau Tena VETM 03:56:27
17 Agustin Martin De Fez VETM 03:58:56
18 Isidro Conde Reverte VETM 04:17:03
19 Fernando Lleti Navarro VETM 04:20:28
20 Cristian Velasco VETM 05:20:16

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal M50M 03:03:38
2 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 03:23:53
3 Eric Brut Torres M50M 03:44:25
4 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 03:51:21
5 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:53:08
6 Ignasi Gil Palacios M50M 05:21:59