Classificacions: VII Cursa de les II Torres

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao SENF 02:23:28
2 Marta Paulino Andreu SENF 02:27:00
3 Estefania Guinovart Rodriguez SENF 02:28:01
4 Marta Ferrer Castel SENF 02:30:29
5 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 02:36:42
6 Ana Belén Balagué Castells VETF 02:45:43
7 Àngels Centelles Cardona SENF 02:45:47
8 Mònica Olivan De La Iglesia SENF 02:48:51
9 Susana Milian Biel VETF 02:54:31
10 Sandra Vidiella Piñol PROF 03:05:51
11 Gina Brull Albiol SENF 03:12:12
12 Isabel Arasa Fava M50F 03:12:42
13 Trish Mellor M50F 03:15:28
14 Trish Mellor M50F 03:15:28
15 Diana Garcia Sogorb SENF 03:16:23
16 Georgina Oliver Ventura SENF 03:18:06
17 Georgina Oliver Ventura SENF 03:18:06
18 Carla Redon Pascual SENF 03:19:28
19 Monika Aleknaite SENF 03:20:02
20 Montse Pons Loscos SENF 03:25:02
21 Begoña Corral Rubira VETF 03:30:52
22 Paula Margalef Gil VETF 03:33:53
23 Leonor Antó Castell M50F 03:34:40
24 Marian Serrano Latorre SENF 03:35:26
25 Silvia Domini Vidal VETF 03:36:35
26 Cristina Lendines Cortes SENF 03:36:38
27 Elena Chamarro Martí VETF 03:44:58
28 Belen Martorell Cid VETF 03:48:21
29 Rosa María González González VETF 04:16:10

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 01:54:58
2 Javier Heras Hernandez SENM 01:55:09
3 Ahmed El Qyed Abboud SENM 01:57:06
4 Nestor Altaba Rabaza PROM 01:57:48
5 Mustapha Bassiyd SENM 01:59:12
6 Dirk Fumadó Arasa SENM 01:59:21
7 Victor Mestre Miro VETM 01:59:27
8 Francesc Caballe Fabra SENM 02:02:14
9 Aleix Arrufat Sanchez SENM 02:03:53
10 Oscar Griño Hernandez SENM 02:06:07
11 Juan Garcia Lopez SENM 02:06:20
12 Ivan Tiscar Matheu SENM 02:06:42
13 Nil Sabate Vidal PROM 02:09:14
14 Sergi Beneyto SENM 02:09:44
15 Emilio Valls Fernández SENM 02:10:17
16 Martí Soriano López SENM 02:11:58
17 Javier De La Fuente Llopis SENM 02:13:52
18 Vicente Lecha Moliner SENM 02:13:58
19 Miguel Ángel Pradas Val VETM 02:14:10
20 Sam Campanero Sala VETM 02:14:23
21 Marc Curto Aragones PROM 02:14:30
22 Rafael Rodenas Cañada SENM 02:14:44
23 Miguel Buj Gascon SENM 02:15:10
24 Dani Marin Marin SENM 02:15:21
25 Carlos Marco Ferre SENM 02:15:46
26 Ivan Pastor Recio SENM 02:16:53
27 Roger Llao, Marti SENM 02:17:04
28 Damian Dauden Masia SENM 02:19:29
29 Jordi Escude Miralles VETM 02:20:33
30 Jose Maria Garcia Lopez SENM 02:21:17
31 Efren Moreno Barril VETM 02:21:21
32 Angel Accensi Andreu VETM 02:22:52
33 Josep Miquel Buera Rebullida SENM 02:23:04
34 David Duran Casanova SENM 02:23:14
35 Jose Galeano Sabate SENM 02:24:21
36 Ruben Alemany Sebastia SENM 02:26:10
37 Octavio Redon Quixal M50M 02:26:53
38 Josep Boyer Rius VETM 02:27:02
39 Oriol Güell Villar SENM 02:27:14
40 Carlos Colomé Diaz SENM 02:27:22
41 Quim Vernet Villagrasa SENM 02:28:14
42 David Lluch Arbona SENM 02:28:33
43 Ismael Gabarró Lacasa VETM 02:31:55
44 Didac Royo Reverter SENM 02:32:37
45 Toni Díaz SENM 02:32:40
46 Juan Luis Sanz Piñol VETM 02:33:13
47 Joan Perales Pulido M50M 02:33:17
48 Josep Llasat Rodriguez VETM 02:33:35
49 Joan Baptiste Ferreres Sebastia VETM 02:33:41
50 Josep Pallarés Martí M50M 02:33:46
51 Carlos David Jiménez Nebot SENM 02:35:39
52 David Ferrando Villarroya SENM 02:35:43
53 Jordi Cambra Baena SENM 02:36:17
54 Paul Astudillo Torres SENM 02:38:02
55 Florenci Sales Vilalta VETM 02:38:06
56 Juan Andres Simo Vila SENM 02:38:08
57 Rafa Esteruelas Viñals VETM 02:40:33
58 Joan Ventura Castells VETM 02:42:58
59 Albert Esteve VETM 02:44:39
60 Sergio Taulés Lasheras VETM 02:44:55
61 Joan Forés I Aguiló VETM 02:45:18
62 Conrad Albacar Climent VETM 02:45:27
63 David Montesó Jiménez SENM 02:46:06
64 Albert Marti Melich SENM 02:46:25
65 Xavier Servia Goixart SENM 02:46:32
66 Pablo Lopez Melendez SENM 02:46:44
67 Jose Vicente Carratala Rogla VETM 02:47:12
68 Nando Rodriguez Cardona SENM 02:48:50
69 Ferran Vidal Bort VETM 02:49:49
70 Tomas Ramo Maicas VETM 02:50:02
71 Tonyo Zafra Boté VETM 02:50:58
72 Carlos Gómez Múria SENM 02:51:03
73 Pere Dalmau Llorca SENM 02:51:27
74 Angel Arasa Pellisa VETM 02:51:28
75 Santi Santamaria Palacios VETM 02:51:42
76 Alberto Simon Trallero SENM 02:51:43
77 Enrique Abril Pérez SENM 02:52:18
78 Albert Cañas Gonzalez VETM 02:52:41
79 Gerard Mulet Aguiló SENM 02:53:14
80 Ivan Folch Ferreres SENM 02:53:18
81 Ivan Garcia Maigi SENM 02:53:59
82 Jose Luis Aspachs Morralla SENM 02:54:25
83 Juanan Arnau Tena VETM 02:54:32
84 Jordi Reverte Ferre VETM 02:55:39
85 Juan Jose Della Callen SENM 02:55:58
86 Juan Jose Fumadó Casanova M50M 02:58:07
87 Jaume Alcarraz Espelta SENM 02:58:18
88 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:58:51
89 Isidro Conde Reverte VETM 02:58:57
90 Juan Ramon Colomé Monllaó SENM 02:59:24
91 Javi Pinent Romero SENM 03:01:33
92 Paco Estorach Fatsini VETM 03:01:35
93 Rafa Jimenez Navarro VETM 03:02:01
94 Miquel Angel Moncusí Agustí VETM 03:02:24
95 Carlos Trigo Aznar SENM 03:02:46
96 Carlos Casado Convalia VETM 03:03:49
97 Jordi Bort Juan SENM 03:05:46
98 Jordi Salat Fernandez M50M 03:07:09
99 Marc Lleixà Sancho PROM 03:12:10
100 Paco Lleixa Panisello SENM 03:12:22
101 Dani Queralt Roig SENM 03:13:16
102 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:14:36
103 Hermini Fibla Reverter VETM 03:14:46
104 Jose M Insausti Solé M50M 03:19:52
105 Manel Anguera Galiana VETM 03:20:39
106 Joaquin Turon Salvado VETM 03:24:32
107 Àlex Lobo De Planell VETM 03:26:40
108 Jordi Marro Codorniu SENM 03:27:13
109 Luis Angel Taulés Lasheras VETM 03:27:17
110 Ivan Mauri Mauri SENM 03:33:47
111 Marc Redon Pascual SENM 03:35:24
112 Josep Torta Garcia VETM 03:35:54
113 Xavi Llorach Martín VETM 03:35:56
114 Josep Margalef Borrell M50M 03:37:03
115 Enrique José Vílchez Pérez SENM 03:45:22
116 Daniel Martinez Molina SENM 03:46:03
117 Juan Antonio López Mallén M50M 03:51:00

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:58:30

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aleix Rodriguez Luna CADM 00:58:26
2 Roc Benaiges Moragrega CADM 01:12:03

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Bàrbara López Antó JUNF 03:51:03

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Youssef Abaghad JUNM 01:59:15
2 Francesc Barrena Samper JUNM 02:26:54

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol PROF 03:05:51

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nestor Altaba Rabaza PROM 01:57:48
2 Nil Sabate Vidal PROM 02:09:14
3 Marc Curto Aragones PROM 02:14:30
4 Marc Lleixà Sancho PROM 03:12:10

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao SENF 02:23:28
2 Marta Paulino Andreu SENF 02:27:00
3 Estefania Guinovart Rodriguez SENF 02:28:01
4 Marta Ferrer Castel SENF 02:30:29
5 Àngels Centelles Cardona SENF 02:45:47
6 Mònica Olivan De La Iglesia SENF 02:48:51
7 Gina Brull Albiol SENF 03:12:12
8 Diana Garcia Sogorb SENF 03:16:23
9 Georgina Oliver Ventura SENF 03:18:06
10 Georgina Oliver Ventura SENF 03:18:06
11 Carla Redon Pascual SENF 03:19:28
12 Monika Aleknaite SENF 03:20:02
13 Montse Pons Loscos SENF 03:25:02
14 Marian Serrano Latorre SENF 03:35:26
15 Cristina Lendines Cortes SENF 03:36:38

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 01:54:58
2 Javier Heras Hernandez SENM 01:55:09
3 Ahmed El Qyed Abboud SENM 01:57:06
4 Mustapha Bassiyd SENM 01:59:12
5 Dirk Fumadó Arasa SENM 01:59:21
6 Francesc Caballe Fabra SENM 02:02:14
7 Aleix Arrufat Sanchez SENM 02:03:53
8 Oscar Griño Hernandez SENM 02:06:07
9 Juan Garcia Lopez SENM 02:06:20
10 Ivan Tiscar Matheu SENM 02:06:42
11 Sergi Beneyto SENM 02:09:44
12 Emilio Valls Fernández SENM 02:10:17
13 Martí Soriano López SENM 02:11:58
14 Javier De La Fuente Llopis SENM 02:13:52
15 Vicente Lecha Moliner SENM 02:13:58
16 Rafael Rodenas Cañada SENM 02:14:44
17 Miguel Buj Gascon SENM 02:15:10
18 Dani Marin Marin SENM 02:15:21
19 Carlos Marco Ferre SENM 02:15:46
20 Ivan Pastor Recio SENM 02:16:53
21 Roger Llao, Marti SENM 02:17:04
22 Damian Dauden Masia SENM 02:19:29
23 Jose Maria Garcia Lopez SENM 02:21:17
24 Josep Miquel Buera Rebullida SENM 02:23:04
25 David Duran Casanova SENM 02:23:14
26 Jose Galeano Sabate SENM 02:24:21
27 Ruben Alemany Sebastia SENM 02:26:10
28 Oriol Güell Villar SENM 02:27:14
29 Carlos Colomé Diaz SENM 02:27:22
30 Quim Vernet Villagrasa SENM 02:28:14
31 David Lluch Arbona SENM 02:28:33
32 Didac Royo Reverter SENM 02:32:37
33 Toni Díaz SENM 02:32:40
34 Carlos David Jiménez Nebot SENM 02:35:39
35 David Ferrando Villarroya SENM 02:35:43
36 Jordi Cambra Baena SENM 02:36:17
37 Paul Astudillo Torres SENM 02:38:02
38 Juan Andres Simo Vila SENM 02:38:08
39 David Montesó Jiménez SENM 02:46:06
40 Albert Marti Melich SENM 02:46:25
41 Xavier Servia Goixart SENM 02:46:32
42 Pablo Lopez Melendez SENM 02:46:44
43 Nando Rodriguez Cardona SENM 02:48:50
44 Carlos Gómez Múria SENM 02:51:03
45 Pere Dalmau Llorca SENM 02:51:27
46 Alberto Simon Trallero SENM 02:51:43
47 Enrique Abril Pérez SENM 02:52:18
48 Gerard Mulet Aguiló SENM 02:53:14
49 Ivan Folch Ferreres SENM 02:53:18
50 Ivan Garcia Maigi SENM 02:53:59
51 Jose Luis Aspachs Morralla SENM 02:54:25
52 Juan Jose Della Callen SENM 02:55:58
53 Jaume Alcarraz Espelta SENM 02:58:18
54 Juan Ramon Colomé Monllaó SENM 02:59:24
55 Javi Pinent Romero SENM 03:01:33
56 Carlos Trigo Aznar SENM 03:02:46
57 Jordi Bort Juan SENM 03:05:46
58 Paco Lleixa Panisello SENM 03:12:22
59 Dani Queralt Roig SENM 03:13:16
60 Jordi Marro Codorniu SENM 03:27:13
61 Ivan Mauri Mauri SENM 03:33:47
62 Marc Redon Pascual SENM 03:35:24
63 Enrique José Vílchez Pérez SENM 03:45:22
64 Daniel Martinez Molina SENM 03:46:03

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VETF 02:45:43
2 Susana Milian Biel VETF 02:54:31
3 Begoña Corral Rubira VETF 03:30:52
4 Paula Margalef Gil VETF 03:33:53
5 Silvia Domini Vidal VETF 03:36:35
6 Elena Chamarro Martí VETF 03:44:58
7 Belen Martorell Cid VETF 03:48:21
8 Rosa María González González VETF 04:16:10

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VETM 01:59:27
2 Miguel Ángel Pradas Val VETM 02:14:10
3 Sam Campanero Sala VETM 02:14:23
4 Jordi Escude Miralles VETM 02:20:33
5 Efren Moreno Barril VETM 02:21:21
6 Angel Accensi Andreu VETM 02:22:52
7 Josep Boyer Rius VETM 02:27:02
8 Ismael Gabarró Lacasa VETM 02:31:55
9 Juan Luis Sanz Piñol VETM 02:33:13
10 Josep Llasat Rodriguez VETM 02:33:35
11 Joan Baptiste Ferreres Sebastia VETM 02:33:41
12 Florenci Sales Vilalta VETM 02:38:06
13 Rafa Esteruelas Viñals VETM 02:40:33
14 Joan Ventura Castells VETM 02:42:58
15 Albert Esteve VETM 02:44:39
16 Sergio Taulés Lasheras VETM 02:44:55
17 Joan Forés I Aguiló VETM 02:45:18
18 Conrad Albacar Climent VETM 02:45:27
19 Jose Vicente Carratala Rogla VETM 02:47:12
20 Ferran Vidal Bort VETM 02:49:49
21 Tomas Ramo Maicas VETM 02:50:02
22 Tonyo Zafra Boté VETM 02:50:58
23 Angel Arasa Pellisa VETM 02:51:28
24 Santi Santamaria Palacios VETM 02:51:42
25 Albert Cañas Gonzalez VETM 02:52:41
26 Juanan Arnau Tena VETM 02:54:32
27 Jordi Reverte Ferre VETM 02:55:39
28 Isidro Conde Reverte VETM 02:58:57
29 Paco Estorach Fatsini VETM 03:01:35
30 Rafa Jimenez Navarro VETM 03:02:01
31 Miquel Angel Moncusí Agustí VETM 03:02:24
32 Carlos Casado Convalia VETM 03:03:49
33 Hermini Fibla Reverter VETM 03:14:46
34 Manel Anguera Galiana VETM 03:20:39
35 Joaquin Turon Salvado VETM 03:24:32
36 Àlex Lobo De Planell VETM 03:26:40
37 Luis Angel Taulés Lasheras VETM 03:27:17
38 Josep Torta Garcia VETM 03:35:54
39 Xavi Llorach Martín VETM 03:35:56

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 02:36:42
2 Isabel Arasa Fava M50F 03:12:42
3 Trish Mellor M50F 03:15:28
4 Trish Mellor M50F 03:15:28
5 Leonor Antó Castell M50F 03:34:40

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal M50M 02:26:53
2 Joan Perales Pulido M50M 02:33:17
3 Josep Pallarés Martí M50M 02:33:46
4 Juan Jose Fumadó Casanova M50M 02:58:07
5 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:58:51
6 Jordi Salat Fernandez M50M 03:07:09
7 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:14:36
8 Jose M Insausti Solé M50M 03:19:52
9 Josep Margalef Borrell M50M 03:37:03
10 Juan Antonio López Mallén M50M 03:51:00