Llistat d'inscrits VI Cursa de la Marcenca - CURSA - VI Marcenca Bítem

# Cognoms Nom Categoria
1 Accensi Andreu Angel VM
2 Accensi Andreu Xavi VM
3 Adell Benaiges Paco M50M
4 Alemany Sebastia Ruben SM
5 Anguera Galiana Manel VM
6 Anguera Ruiz Artur S23M
7 Antó Castell Leonor M50F
8 Arnau Tena Juanan VM
9 Arrufat Sanchez Aleix SM
10 Astudillo Torres Paul SM
11 Bassiyd Mustapha SM
12 Beltran Subirats Jose Maria VM
13 Benaiges Margalef Josep SM
14 Benet Algueró Oriol SM
15 Borras Pons Nicolas SM
16 Boyer Rius Josep VM
17 Brescolí Badia Marc SM
18 Brull Albiol Gina SF
19 Brull Farnos Josep Maria M50M
20 Buera Rebullida Josep Miquel SM
21 Buj Gascon Miguel SM
22 Caballe Fontanet Yolanda SF
23 Cano Auñon Angel SM
24 Cano Matesanz Beatriz M50F
25 Castella Carceller Jordi S23M
26 Centelles Cardona Àngels SF
27 Chguennou Ismayl SM
28 Cugat Pedret Joan SM
29 Curto Aragones Marc S23M
30 Della Callen Juan Jose SM
31 Escudero Cobo David VM
32 Estorach Arsasa Miriam SF
33 Estorach Fatsini Paco VM
34 Fernàndez Ferré Vicent Miquel SM
35 Fernandez Garcia Jose SM
36 Ferrando Villarroya David SM
37 Fibla Reverter Hermini VM
38 Fontane Mirabete Ferran VM
39 Fontanet Caballe Isidre M50M
40 Forner Reverter Víctor SM
41 Franch Pico Xavier SM
42 Galeano Sabate Jose SM
43 Galindo Riol Mario SM
44 Garcia I Moline Francesc Josep SM
45 Garcia Lopez Jose Maria SM
46 Garcia Lopez Juan SM
47 Garcia Monzo Albert SM
48 Garcia Sogorb Diana SF
49 Gargallo Gargallo Jose VM
50 Gargallo Royo Jose SM
51 Gil Gil Angel S23M
52 Giner Villanova José María SM
53 Güell Villar Oriol SM
54 Insausti Solé Jose M M50M
55 Izquierdo Acon Alexandre SM
56 Juan-Camps Castell Mireia SF
57 Llasat Rodriguez Josep VM
58 Lleixà Sancho Marc S23M
59 Lluch Arbona David SM
60 López Mallén Juan Antonio M50M
61 Margalef Gil Paula VF
62 Marin Marin Dani SM
63 Marti Melich Albert SM
64 Martín Julve Sheila SF
65 Martinez De Leon Oriol SM
66 Mas Cáceres Lluisma SM
67 Masip Aragonés Montse SF
68 Matallana Julià Josep Lluís VM
69 Matamoros Navarro Josep VM
70 Mellor Trish M50F
71 Mestre Miro Victor VM
72 Milian Biel Susana VF
73 Millan Chulbi Alex SM
74 Miquel Piñol Valentin VM
75 Montesó Jiménez David SM
76 Moreno Alpuente Diego SM
77 Muñoz Díaz Ignacio SM
78 Navarro Cid Santiago SM
79 Oliver Ventura Georgina SF
80 Paulino Andreu Marta SF
81 Pegueroles Clemente Núria SF
82 Pelegrin Sanchez Joan Carles M50M
83 Pellicer Abellaneda Daniel SM
84 Pla Alonso Sergi SM
85 Povill Lluis Albert SM
86 Queralt Roig Dani SM
87 Redon Quixal Octavio M50M
88 Ribas Barberan Magí SM
89 Romero Martinez Jose Luis SM
90 Sabate Vidal Nil S23M
91 Sales Vilalta Florenci VM
92 Sanchez Bruno Pedro M. SM
93 Sanz Piñol Juan Luis VM
94 Segura Lluis SM
95 Serret Abella Eloi SM
96 Simo Vila Juan Andres SM
97 Simon Trallero Alberto SM
98 Sospedra Orero Susana VF
99 Subirats Rodriguez Joan SM
100 Terrón Vasco Juan Manuel VM
101 Tiscar Matheu Ivan SM
102 Tomàs Abadal Eladi VM
103 Torres Fabra Pau SM
104 Turon Salvado Joaquin VM
105 Valls Fernández Emilio SM
106 Verge Marcos Albert SM
107 Vernet Villagrasa Quim SM
108 Vicente Mauri Victor Hugo VM
109 Vidal Molinos Roser VF
110 Zaragoza Vicente Diego SM
111 Zazpe Edurne SF
112 Zazpe Salazar Andoni M50M
113 Zurita Gimeno Nacho VM

Tots els llistats d'inscrits