Llistat d'inscrits X Cursa "Les II Torres" - Cursa "Les II Torres" Absoluta

# Cognoms Nom Categoria
1 Albacar Climent Conrad VM
2 Albesa Aguiló Robert SM
3 Aleixendri Ramon SM
4 Aznar Arasa Lluís SM
5 Balagué Castells Ana Belén VF
6 Benaiges Arce Ramon SM
7 Borras Piñol Angels VF
8 Brull Farnos Josep Maria M50M
9 Brusca Manchon Lluc SM
10 Cairol Lluis VM
11 Campos Tomàs Manel VM
12 Carbonell Duaygües Albert VM
13 Castell Llorenç SM
14 Colomé Diaz Carlos VM
15 Colomé Monllaó Juan Ramon VM
16 Cuesta Garcia Dani SM
17 Curto Aragones Marc SM
18 Curto Cabré Joan M50M
19 Daudén Esmel Cristòfol S23M
20 Degracia Portella Xavier VM
21 Escoda Martin Ismael SM
22 Espinach Carbó Paula SF
23 Estorach Arsasa Miriam VF
24 Farré Masip Miquel SM
25 Fernandez Garcia Jose VM
26 Ferrer Sabaté Roger VM
27 Font Fito M60M
28 Franch Piñol Narcís M50M
29 Franco Smeets Claudio SM
30 Galindo Riol Mario VM
31 Garcia Abelló Raül VM
32 Garcia Curto Josep M VM
33 Garcia Lopez Jose Maria VM
34 Gil Oriol SM
35 Gil Gandia Victor SM
36 Gilabert Valldeperez Xavi VM
37 Gonzalez Pujol Didac VM
38 Gubert Celma Andreu SM
39 Güell Villar Oriol SM
40 Jimenez Carlos SM
41 Jimenez Navarro Rafa VM
42 Juan-Camps Castell Mireia SF
43 Lleti Navarro Fernando VM
44 Lluch Arbona David VM
45 Lluch Arbona Francesc SM
46 Lobo De Planell Àlex VM
47 Lucas Jardi David SM
48 Luque Lluch Oliver SM
49 Marco Ferre Carlos SM
50 Marine Olle Paco M60M
51 Martinez Marta SF
52 Martinez De Leon Oriol VM
53 Martorell Pino Cristian SM
54 Mas Castellvi Robert VM
55 Melero Hernández Diego SM
56 Mercadé Oró Israel VM
57 Merlos García Carlos SM
58 Mestre Miro Victor VM
59 Mislata Rodriguez Ana SF
60 Monforte Gargallo Paco VM
61 Olivan De La Iglesia Mònica VF
62 Pelegrin Redon Toni VM
63 Puertas Allepuz Gemma SF
64 Puig Mascarell Gabriel VM
65 Pulgarin Vidal Rafel SM
66 Queralt Queralt Andreu SM
67 Queralt Roig Dani VM
68 Ríos Calvo Óscar VM
69 Roca Añon Victor SM
70 Sabaté Masip Adrià SM
71 Sánchez Hurtado Carmen M50F
72 Sanchez Rodriguez Francisco M50M
73 Sans Grau David SM
74 Sanz Piñol Juan Luis VM
75 Simo Vila Juan Andres VM
76 Tarazaga Teruel Manel M50M
77 Trilla Faneca Jaume Joan SM
78 Valcarcel Patrick M50M
79 Vidiella Piñol Sandra SF
80 Vila Fabra Pau SM
81 Vilanova Ardit Josep SM
82 Villaubí Barberà Gerard VM
83 Zaragoza Valldeperez Ramon SM

Tots els llistats d'inscrits