Llistat d'inscrits X Cursa d'Ulldecona - Cursa i Cursa Júnior

# Cognoms Nom Categoria
1 Accensi Estrada Jordi VETM
2 Albiol Albesa Vicenç VETM
3 Aleknaite Monika SENF
4 Alonso Roces Javier VETM
5 Arandigoyen De Miguel Jose Luis M50M
6 Arasa Jareño Jordi SENM
7 Arnaud Romain SENM
8 Balada Sanchez Joan Ramon SENM
9 Balada Sanchez Jordi SENM
10 Benlloch Estelle Pedro SENM
11 Bordes Homs Damia SENM
12 Breto Paris Jose Gregorio M50M
13 Brull Farnos Josep Maria M50M
14 Brusca Manchon Lluc SENM
15 Brusca Manchon Juanjo SENM
16 Brut Torres Eric M50M
17 Calduch Verdiell Núria VETF
18 Campanero Sala Sam VETM
19 Carbonell Duaygües Albert VETM
20 Carrasco Talarn Oscar SENM
21 Casanova Garrigós Georgina SENF
22 Castelblanque Soler Aida PROF
23 Centelles Cardona Àngels SENF
24 Claverie Charlotte SENF
25 Clua Roca Laura SENF
26 Conde Reverte Isidro VETM
27 Curto Cabré Joan M50M
28 Drago Canes Andrea SENF
29 Dupouy Olivier SENM
30 Estorach Arasa Miriam SENF
31 Fabregat Campos Nil JUNM
32 Fernando Royal Josep SENM
33 Ferrer Sabaté Roger VETM
34 Folguerola Llorca Angela SENF
35 Forcadell Saenz Ramon M50M
36 Franch Piñol Narcís M50M
37 Fumadó Casanova Juan Jose M50M
38 Galeano Sabate Jose SENM
39 Garcia Abelló Raül SENM
40 Garcia Cuesta Marc SENM
41 Garcia Homs Lorena SENF
42 Garcia Monzo Albert SENM
43 Gisbert Tomàs Carla PROF
44 Güell Villar Alex SENM
45 Hermano Soria SENF
46 Herrera Coscollano Vicent SENM
47 Itarte Bellés David SENM
48 Juan-Camps Castell Agus SENM
49 León Floro Francisco VETM
50 Lleixà Quiroga Pau JUNM
51 Llinares I Llorca Pere VETM
52 Llobat I Gracia Eva Cristina SENF
53 Lluch Arbona David SENM
54 Marco Ferre Carlos SENM
55 Marin Marin Dani SENM
56 Martí Cardona Míriam SENF
57 Martin Arasa Josep SENM
58 Martinez Marta SENF
59 Mas Cáceres Lluisma SENM
60 Matamoros Navarro Josep M50M
61 Melich Borràs Ramir SENM
62 Mellor Trish M50F
63 Mesado Espin Jose Luis SENM
64 Mestre Meseguer Antonio M50M
65 Mestre Miro Victor VETM
66 Mies Vidal Paco M50M
67 Millan Masdeu Joan Ignasi M50M
68 Montagut Carbó Carlos SENM
69 Niella Manel SENM
70 Niñerola Querol Àngel SENM
71 Nofre Romera Pedro SENM
72 Obrados Muria Montserrat SENF
73 Oliva Simó Juan José VETM
74 Oliver Ventura Georgina SENF
75 Ortega Redo Hector SENM
76 Pedra Niño Miquel SENM
77 Pellicer Plazas Christian SENM
78 Puigcerver Ferré Pau SENM
79 Queral Joan Josep VETM
80 Queralt Roig Dani SENM
81 Reverter Bullon Jose Miguel VETM
82 Ribas Bel Albert SENM
83 Rodriguez Luna Aleix JUNM
84 Rosich Grau Joe M50M
85 Ruiz Martinez Vanessa SENF
86 Sabate Vidal Nil PROM
87 Saez Tena Beatriz SENF
88 Sánchez Hurtado Carmen M50F
89 Sancho Victor M50M
90 Sancho Chillida David SENM
91 Sans Ferrer Albert SENM
92 Segura Serres Marc JUNM
93 Segura Tena Eva Maria SENF
94 Simo Vila Juan Andres VETM
95 Subirats Ferreres Josep SENM
96 Taus Ayza Emilio M50M
97 Torres Pujol Ramon VETM
98 Torta Garcia Josep VETM
99 Vericat Ferré Vicent VETM
100 Vicente Mauri Victor Hugo VETM
101 Vidal Bort Ferran VETM
102 Vidal Sorli Victor SENM
103 Vila Fabra Pau SENM
104 Vila Guimera Quim SENM
105 Villalonga Exposito Vicent SENM
106 Campos Fonollosa Dolors VETF
107 Chaler Cabanes Noe SENM
108 Martorell Rubio Jordi VETM

Tots els llistats d'inscrits