Llistat d'inscrits VII Cursa del Pastisset - Cursa Curta i Cursa Júnior (18-20 anys)

# Cognoms Nom Categoria
1 Abella Calduch Marga SENF
2 Aceña Alonso Robert M50M
3 Adell Benaiges Paco M50M
4 Anguera Ruiz Raquel JUNF
5 Anguera Ruiz Artur PROM
6 Antó Castell Leonor M50F
7 Ardil Josa Xavier SENM
8 Baiges Arrufat Sara JUNF
9 Ballesté Vilanova Miquel M50M
10 Banqué Just Josep Oriol SENM
11 Barea Silva Gregorio VETM
12 Barrena Samper Francesc JUNM
13 Barroeta Massot Lluis VETM
14 Bel Vidiella Josep VETM
15 Belles Caballer Ismael SENM
16 Ben Haddou Abdelghafour JUNM
17 Benet Algueró Oriol SENM
18 Bort Exposito Toni SENM
19 Boukzini Najim SENM
20 Brull Divorra Judith VETF
21 Brull Divorra Consolació VETF
22 Caldú Aguilar Raúl SENM
23 Casadó Clavaguera Josepa VETF
24 Casanova Garrigós Georgina SENF
25 Castell Fàbregues Jaume PROM
26 Chacon Roig Manel SENM
27 Claverie Charlotte SENF
28 Corti Luengo Yasmina SENF
29 Dominguez Tamayo Iñaki VETM
30 Escoda Serres Jordi SENM
31 Estorach Arasa Miriam SENF
32 Fernandez Garcia Jose SENM
33 Ferrer Cabeceran Tomas SENM
34 Figuerola Toni VETM
35 Florentín Ruiz Isabel VETF
36 Font Fito M50M
37 Fontane Mirabete Ferran VETM
38 Fontanillas Blavi Judit SENF
39 Franch Pico Xavier SENM
40 Garcia Altadill Angels VETF
41 Gensana Gomez Antonio M50M
42 Gisbert Marti SENM
43 Gisbert Verdu Cristian JUNM
44 Gomez Martinez Jose Luis VETM
45 Jornet Miriam SENF
46 Jover Gonzàlez Noemi SENF
47 Lleti Navarro Fernando VETM
48 Llorach Martín Xavi VETM
49 Lluis Ferré Joan Josep M50M
50 Lopez Toni VETM
51 López Antó Bàrbara JUNF
52 López Del Valle Araceli VETF
53 Martí Beltran Jordi VETM
54 Martí Carbó Ramon M50M
55 Marti Melich Albert SENM
56 Martinez De Leon Oriol SENM
57 Martinez Piñol Jordi SENM
58 Martinez Ribes Joan Miquel SENM
59 Martinez Ribes Raul SENM
60 Martorell Cid Belen VETF
61 Miravete Boix Pedro SENM
62 Miro Ferre Josep SENM
63 Montosa Molina Ana VETF
64 Morales Gisbert M Jose VETF
65 Mosegui Torà Rafel SENM
66 Navarro Cid Santiago SENM
67 Nuevo Guillem Victor VETM
68 Obrados Muria Montserrat SENF
69 Oliver Ventura Georgina SENF
70 Oliver Ventura Eva SENF
71 Pago Tordera Joan SENM
72 Pegueroles Clemente Núria SENF
73 Portaluri Giulia SENF
74 Povill Giró Jordi SENM
75 Povill Lluis Albert SENM
76 Prunera Ballesté Alba SENF
77 Quilez Sampietro Ramón M50M
78 Quiroga Arbones Benjamí VETM
79 Ramos Pallarés Jordi SENM
80 Rios Vallve Jordi SENM
81 Rodriguez Fernandez Daniel VETM
82 Royo Vallés Carmen VETF
83 Ruiz Lopez Gregorio SENM
84 Salaet Ferre Josep SENM
85 Sales Simo Jessica SENF
86 Sancho Pegueroles Adrià JUNM
87 Sayas Castro Elena SENF
88 Subirats Rodriguez Joan SENM
89 Torta Garcia Josep VETM
90 Trilla Guillem JUNM
91 Valles Blann Toni SENM
92 Verge Arnau Gonçal SENM
93 Vernet Mañé Sandra SENF
94 Vicente Mauri Victor Hugo VETM
95 Villalonga Exposito Vicent SENM

Tots els llistats d'inscrits