Llistat d'inscrits IV Cursa de l'Airosa - Cursa absoluta i júnior

# Cognoms Nom Categoria
1 A V I N Y Ó R U T H SENF
2 Abella Callarisa Joan SENM
3 Alacreu Girón Cristina SENF
4 Albesa Aguiló Robert SENM
5 Albesa Rubio Xavier M50M
6 Alsina Mendoza Jordi SENM
7 Altes Nolla Arnau SENM
8 Aranburu Pino Aitor SENM
9 Aznar Arasa Lluís SENM
10 Baset Royo Juan Jose M60M
11 Bayarri González Juan SENM
12 Bayarri Zaragoza David M50M
13 Benaiges Boix David SENM
14 Benaiges Margalef Josep SENM
15 Borras Piñol Angels VETF
16 Brescolí Badia Marc SENM
17 Brull Farnos Josep Maria M50M
18 Cabanes Calvet Albert VETM
19 Calvó Vigara Ivan SENM
20 Camas Alcaide Fernando M50M
21 Campos Tomàs Manel VETM
22 Carbonell Duaygües Albert VETM
23 Carrera Masia Ines SENF
24 Carretero San José Jairo VETM
25 Celma Mañà Esteban SENM
26 Chao Pujol Oscar VETM
27 Clemente De Pedro Rafa VETM
28 Conde Reverte Isidro VETM
29 Cuesta Santamaria Jonatan SENM
30 Curto Ramon SENM
31 Degracia Portella Xavier VETM
32 Escurriola Navarro Ramon VETM
33 Espinach Carbó Paula SENF
34 Estorach Arasa Miriam VETF
35 Fernandez Garcia Jose VETM
36 Ferré Ximo VETM
37 Ferré Navarro Anna JUNF
38 Ferrer Sabaté Roger VETM
39 Forés I Aguiló Joan M50M
40 Forner Sospedra Carlos VETM
41 Fort Rodriguez Ricard M50M
42 Franch Trilla Jordi SENM
43 Franco Smeets Claudio SENM
44 Freixa Giner Yolanda VETF
45 Galeano Sabate Jose SENM
46 Galindo Riol Mario VETM
47 Galvez García Carl M50M
48 Garcia Sacha VETM
49 Garcia Abelló Raül VETM
50 Garcia Lopez Jose Maria VETM
51 Garcia Monzo Albert SENM
52 Garcia Sangüesa Damià M50M
53 Garcia Sastre Ovidi VETM
54 Garcia Viñas Joel SENM
55 Gil Palacios Ignasi M60M
56 Gómez Gómez Juan Pedro M50M
57 Gómez Múria Carlos VETM
58 Gonzalez Manota Dani SENM
59 Güell Villar Oriol SENM
60 Hernandez Pellicer Ruben SENM
61 Istoc Ioan Adrian VETM
62 Jávega Saura Carlos SENM
63 Larroya Paixà Ferran SENM
64 Lleixà Tal Marià Blai M50M
65 Llinares I Llorca Pere VETM
66 Llobat I Gracia Eva Cristina VETF
67 Lluch Arbona Francesc SENM
68 Lopez Vargas Carlos VETM
69 Lucas Jardi David SENM
70 Luque Domínguez Toni VETM
71 Mandea Mandea Alin Marius SENM
72 Mangrane Santos Gerard SENM
73 Marin Marin Dani SENM
74 Marine Olle Paco M60M
75 Martín Payo Bárbara SENF
76 Martínez Montosa Tito SENM
77 Martínez Prats Ricardo VETM
78 Mas Cáceres Lluisma SENM
79 Massip Castellví Pau SENM
80 Matamoros Blanquet Sergi SENM
81 Mercader Vinaiza Victor SENM
82 Mestres Miguel M50M
83 Mies Vidal Paco M50M
84 Millán Burriel Moisés M50M
85 Moreso Abella Victor SENM
86 Mulet Aguiló Gerard SENM
87 Muñoz Martinez Eduardo VETM
88 Navarro Serrat Guillem SENM
89 Oliver Ventura Georgina SENF
90 Paniello Rodriguez Javi SENM
91 Pascual Ginovart Eduard M50M
92 Pedrosa Sola José María SENM
93 Pegueroles Clemente Núria SENF
94 Pinyol Cid Ramon VETM
95 Povill Lluis Albert SENM
96 Prades Àlvarez Natàlia SENF
97 Prats Beltran Lluis M50M
98 Puertas Allepuz Gemma SENF
99 Puertas Gelonch Xavier M60M
100 Puig Mascarell Gabriel VETM
101 Ramírez Mestre Andrés VETM
102 Ribas Bel Albert SENM
103 Roca Añon Victor SENM
104 Rodezno Elvir Daniel SENM
105 Rodríguez Salvadó Gerard SENM
106 Ruiz Sánchez Íngrid SENF
107 Sabater Cabrera Enric VETM
108 Salvado Botella Gerard SENM
109 Sanchez Miquel M60M
110 Sánchez Hurtado Carmen M50F
111 Sanz Piñol Juan Luis VETM
112 Soriano Lopez Antonio VETM
113 Soriano López Martí VETM
114 Soto Díaz Ernesto SENM
115 Sowe Musa SENM
116 Supelano Tumbo Juan Carlos VETM
117 Toda Callau Marc VETM
118 Tolós Gargallo Marc PROM
119 Tomàs Buitrago Aitor SENM
120 Treurniet Vivian Carola VETF
121 Valls Espinosa Toñi VETF
122 Van Der Linden Johan M50M
123 Verge Andres Sonia VETF
124 Vernet Villagrasa Quim SENM
125 Viana Agustin Daniel VETM
126 Vidal Garcia Jordi JUNM
127 Vidiella Piñol Sandra SENF
128 Vila Fabra Pau SENM
129 Vila Guimera Quim SENM
130 Villaubí Barberà Gerard VETM
131 Vivancos Gonzalez Pere VETM
132 Vives Blanc David PROM
133 Alc‡Zar Figueroa Paco SENM
134 Julbe Ortiz Antonio M50M

Tots els llistats d'inscrits