Llistat d'inscrits IV Cursa de l'Airosa - Cursa absoluta i júnior

# Cognoms Nom Categoria
1 A V I N Y Ó R U T H SF
2 Abella Callarisa Joan SM
3 Alacreu Girón Cristina SF
4 Albesa Aguiló Robert SM
5 Albesa Rubio Xavier M50M
6 Alsina Mendoza Jordi SM
7 Altes Nolla Arnau SM
8 Aranburu Pino Aitor SM
9 Aznar Arasa Lluís SM
10 Baset Royo Juan Jose M60M
11 Bayarri González Juan SM
12 Bayarri Zaragoza David M50M
13 Benaiges Boix David SM
14 Benaiges Margalef Josep SM
15 Borras Piñol Angels VF
16 Brescolí Badia Marc SM
17 Brull Farnos Josep Maria M50M
18 Cabanes Calvet Albert VM
19 Calvó Vigara Ivan SM
20 Camas Alcaide Fernando M50M
21 Campos Tomàs Manel VM
22 Carbonell Duaygües Albert VM
23 Carrera Masia Ines SF
24 Carretero San José Jairo VM
25 Celma Mañà Esteban SM
26 Chao Pujol Oscar VM
27 Clemente De Pedro Rafa VM
28 Conde Reverte Isidro VM
29 Cuesta Santamaria Jonatan SM
30 Curto Ramon SM
31 Degracia Portella Xavier VM
32 Escurriola Navarro Ramon VM
33 Espinach Carbó Paula SF
34 Estorach Arasa Miriam VF
35 Fernandez Garcia Jose VM
36 Ferré Ximo VM
37 Ferré Navarro Anna JF
38 Ferrer Sabaté Roger VM
39 Forés I Aguiló Joan M50M
40 Forner Sospedra Carlos VM
41 Fort Rodriguez Ricard M50M
42 Franch Trilla Jordi SM
43 Franco Smeets Claudio SM
44 Freixa Giner Yolanda VF
45 Galeano Sabate Jose SM
46 Galindo Riol Mario VM
47 Galvez García Carl M50M
48 Garcia Sacha VM
49 Garcia Abelló Raül VM
50 Garcia Lopez Jose Maria VM
51 Garcia Monzo Albert SM
52 Garcia Sangüesa Damià M50M
53 Garcia Sastre Ovidi VM
54 Garcia Viñas Joel SM
55 Gil Palacios Ignasi M60M
56 Gómez Gómez Juan Pedro M50M
57 Gómez Múria Carlos VM
58 Gonzalez Manota Dani SM
59 Güell Villar Oriol SM
60 Hernandez Pellicer Ruben SM
61 Istoc Ioan Adrian VM
62 Jávega Saura Carlos SM
63 Larroya Paixà Ferran SM
64 Lleixà Tal Marià Blai M50M
65 Llinares I Llorca Pere VM
66 Llobat I Gracia Eva Cristina VF
67 Lluch Arbona Francesc SM
68 Lopez Vargas Carlos VM
69 Lucas Jardi David SM
70 Luque Domínguez Toni VM
71 Mandea Mandea Alin Marius SM
72 Mangrane Santos Gerard SM
73 Marin Marin Dani SM
74 Marine Olle Paco M60M
75 Martín Payo Bárbara SF
76 Martínez Montosa Tito SM
77 Martínez Prats Ricardo VM
78 Mas Cáceres Lluisma SM
79 Massip Castellví Pau SM
80 Matamoros Blanquet Sergi SM
81 Mercader Vinaiza Victor SM
82 Mestres Miguel M50M
83 Mies Vidal Paco M50M
84 Millán Burriel Moisés M50M
85 Moreso Abella Victor SM
86 Mulet Aguiló Gerard SM
87 Muñoz Martinez Eduardo VM
88 Navarro Serrat Guillem SM
89 Oliver Ventura Georgina SF
90 Paniello Rodriguez Javi SM
91 Pascual Ginovart Eduard M50M
92 Pedrosa Sola José María SM
93 Pegueroles Clemente Núria SF
94 Pinyol Cid Ramon VM
95 Povill Lluis Albert SM
96 Prades Àlvarez Natàlia SF
97 Prats Beltran Lluis M50M
98 Puertas Allepuz Gemma SF
99 Puertas Gelonch Xavier M60M
100 Puig Mascarell Gabriel VM
101 Ramírez Mestre Andrés VM
102 Ribas Bel Albert SM
103 Roca Añon Victor SM
104 Rodezno Elvir Daniel SM
105 Rodríguez Salvadó Gerard SM
106 Ruiz Sánchez Íngrid SF
107 Sabater Cabrera Enric VM
108 Salvado Botella Gerard SM
109 Sanchez Miquel M60M
110 Sánchez Hurtado Carmen M50F
111 Sanz Piñol Juan Luis VM
112 Soriano Lopez Antonio VM
113 Soriano López Martí VM
114 Soto Díaz Ernesto SM
115 Sowe Musa SM
116 Supelano Tumbo Juan Carlos VM
117 Toda Callau Marc VM
118 Tolós Gargallo Marc S23M
119 Tomàs Buitrago Aitor SM
120 Treurniet Vivian Carola VF
121 Valls Espinosa Toñi VF
122 Van Der Linden Johan M50M
123 Verge Andres Sonia VF
124 Vernet Villagrasa Quim SM
125 Viana Agustin Daniel VM
126 Vidal Garcia Jordi JM
127 Vidiella Piñol Sandra SF
128 Vila Fabra Pau SM
129 Vila Guimera Quim SM
130 Villaubí Barberà Gerard VM
131 Vivancos Gonzalez Pere VM
132 Vives Blanc David S23M
133 Julbe Ortiz Antonio M50M

Tots els llistats d'inscrits