Classificacions: VIII Pujada a la Foradada

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 02:15:31
2 Edurne Zazpe SF 02:16:54
3 Paula Espinach Carbó S23F 02:21:56
4 Àngela Barón Villalba SF 02:24:39
5 Marta Martinez SF 02:29:39
6 Carina Guazhima Vicente SF 02:31:07
7 Charlotte Claverie SF 02:32:13
8 Heura Piñol Granadino S23F 02:37:13
9 Susana Milian Biel VF 02:38:14
10 Júlia Rius Lletí SF 02:39:36
11 Diana Garcia Sogorb SF 02:44:40
12 Leonor Antó Castell MF 02:46:58
13 Sílvia Querol Fresquet SF 02:50:17
14 Francina Molina Cañada SF 02:51:21
15 Georgina Oliver Ventura SF 02:51:53
16 Sandra Vidiella Piñol S23F 02:52:05
17 Núria Pera Camacho SF 02:52:48
18 Carla Redon Pascual SF 02:55:49
19 Eva Oliver Ventura SF 02:56:43
20 Núria Pegueroles Clemente SF 02:56:44
21 Beatriz Cano Matesanz MF 03:00:23
22 Paula López Forés S23F 03:00:24
23 Rosa Lindo Torres SF 03:03:42
24 Montse Del Aguila De Torres MF 03:10:14
25 Paula Margalef Gil VF 03:10:14
26 Susana Carles Capafons SF 03:12:29
27 Jessica Sales Simo SF 03:19:28
28 Belen Martorell Cid VF 03:20:01

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lhoussain Abaghad SM 01:45:25
2 Mustapha Bassiyd SM 01:48:01
3 Lluisma Mas Cáceres SM 01:49:40
4 Nestor Altaba Rabaza S23M 01:51:16
5 Victor Mestre Miro VM 01:52:08
6 Alexandre Izquierdo Acon SM 01:53:21
7 Ismayl Chguennou SM 01:54:28
8 Juan Antonio Alfara Fibla VM 01:54:54
9 Carlos Marco Ferre SM 01:55:11
10 Francisco Ruiz Rodríguez SM 01:55:41
11 Mia Alonso Jm SM 01:56:14
12 Juan Garcia Lopez SM 01:57:19
13 Vicent Herrera Coscollano SM 01:58:21
14 Jesus Alberto Navarro Beardo SM 02:00:51
15 Nil Sabate Vidal S23M 02:01:32
16 Carlos Adell Aguilar SM 02:01:45
17 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:01:50
18 Ovidio Buig Salvador SM 02:04:21
19 Eduard Zamora Roman SM 02:04:35
20 Albert Garcia Monzo SM 02:04:39
21 Marc Curto Aragones S23M 02:05:41
22 Santi Pérez Gutierrez SM 02:05:58
23 Angel Martin Cuello VM 02:06:46
24 Xavier Alanyà Tarragó SM 02:07:13
25 Octavio Redon Quixal MM 02:07:41
26 Juan José Oliva Simó VM 02:08:17
27 Angel Accensi Andreu VM 02:08:22
28 Marti Comes Garcia MM 02:08:26
29 Jordi Muntalat Cabretosa VM 02:08:32
30 Josep Boyer Rius VM 02:09:29
31 Josep Gras Gras SM 02:10:20
32 Ramon Chimeno Biel VM 02:11:05
33 Angel Gil Gil S23M 02:12:18
34 Diego Moreno Alpuente SM 02:12:20
35 David Lluch Arbona SM 02:12:26
36 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:13:08
37 Josep Domenech Llobet S23M 02:13:11
38 Lluis Roquet Saqués SM 02:14:00
39 Eugenio Bel Verge SM 02:14:05
40 Oriol Güell Villar SM 02:14:43
41 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:15:59
42 Rafa Esteruelas Viñals VM 02:17:33
43 David Miguel Suarez SM 02:18:46
44 Albert Marti Melich SM 02:19:45
45 Quim Vernet Villagrasa SM 02:19:59
46 Salvador Pitarch Griell SM 02:19:59
47 Xavier Ardil Josa SM 02:20:04
48 Manuel Moliner Pitarch SM 02:20:14
49 Jordi Cambra Baena SM 02:20:52
50 Vicent Altava SM 02:21:13
51 Albert Sans Ferrer SM 02:21:14
52 Albert Esteller Reverter SM 02:21:47
53 Jonatan Cuesta Santamaria SM 02:21:56
54 Albert Pitart Abella SM 02:21:58
55 Juan Andres Simo Vila SM 02:22:02
56 Najim Boukzini SM 02:22:47
57 Marc Rey Bertran SM 02:22:52
58 Paul Astudillo Torres SM 02:22:56
59 Pedro Benlloch Estelle SM 02:22:59
60 Josep Matamoros Navarro VM 02:23:06
61 Jose Vicente Carratala Rogla VM 02:23:11
62 Josep Manel Escudero Barroso VM 02:24:41
63 Lluís Miró Andreu VM 02:25:06
64 Albert Tomàs Domènech SM 02:25:27
65 Conrad Albacar Climent VM 02:27:01
66 Carlos Colomé Diaz SM 02:27:26
67 Marc Torrado Castelló SM 02:27:27
68 Gerard Ezquerra Barbarà SM 02:27:41
69 Narcís Franch Piñol MM 02:27:49
70 Gregorio Ruiz Lopez SM 02:27:57
71 Florenci Sales Vilalta VM 02:28:05
72 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:28:07
73 David Montesó Jiménez SM 02:28:08
74 Miqui Roman Sancho SM 02:29:21
75 José María Izaguirre Urquijo MM 02:29:25
76 Ferran Novella Cámara VM 02:29:39
77 Alex Millan Chulbi SM 02:29:48
78 Xavier Oriol Besalduch Canes VM 02:30:08
79 Jordi Vidal Puchal SM 02:31:02
80 Ivan Febrer Ferreres SM 02:31:02
81 Jordi Castella Carceller S23M 02:31:37
82 Miguel Domenech Forcadell MM 02:31:58
83 Carlos Gómez Múria SM 02:31:59
84 Joan Pago Tordera SM 02:32:01
85 Oscar Carrasco Talarn SM 02:32:49
86 Francesc Matamoros Alvaro SM 02:32:49
87 Josep Carles Reverté SM 02:32:51
88 Ivan Castellà Estrada SM 02:34:05
89 Paco Mies Vidal MM 02:34:08
90 Gonzalo Piñana Albert SM 02:34:41
91 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 02:35:12
92 Juanan Arnau Tena VM 02:38:15
93 Ramón Ferrer Casasnovas MM 02:38:54
94 Sergio Estevez Zamora SM 02:39:04
95 Albert Curto Salvado VM 02:40:20
96 David Forner Seriol SM 02:40:38
97 Enric Roman Sancho SM 02:40:42
98 David Solé Miralles SM 02:40:44
99 Oscar Serena Llopis SM 02:40:56
100 Albert Piñol Curto VM 02:41:31
101 Juan Antonio López Mallén MM 02:42:16
102 Antoni Garcia Bixquert SM 02:42:19
103 Albert Ribas Bel SM 02:42:56
104 Rafa Jimenez Navarro VM 02:44:17
105 Dani Queralt Roig SM 02:45:42
106 Marti Climent Verdeny SM 02:46:34
107 Toni Bort Exposito SM 02:46:35
108 Marc Duch Barrera SM 02:46:38
109 Rubén Colell Morrralla SM 02:46:52
110 Hermini Fibla Reverter VM 02:48:29
111 Toni Lopez VM 02:48:40
112 Albert Povill Lluis SM 02:48:53
113 Albert Dominguez SM 02:49:38
114 Xavier Franch Pico SM 02:50:20
115 Sergi Oliver Torta SM 02:51:17
116 Estanis Reverter Balada SM 02:51:19
117 David Reverte Juan SM 02:51:25
118 Josep Maria Brull Farnos MM 02:51:57
119 Oriol Benet Algueró SM 02:52:01
120 Jordi Martinez Piñol SM 02:52:02
121 Joaquin Turon Salvado VM 02:52:39
122 Sandro Gi SM 02:52:51
123 Tomas Ferrer Cabeceran SM 02:55:09
124 Lucas Segarra Albalat SM 02:55:28
125 Raul Agut Montoliu SM 02:55:30
126 J. Miquel Callau Marsal VM 02:56:06
127 Jose M Insausti Solé MM 03:00:35
128 Agusti Segura Llatser MM 03:04:26
129 Marc Vicente Hernandez SM 03:05:53
130 Ismael Belles Caballer SM 03:09:20
131 Isidre Modol Guillamet MM 03:14:01
132 Gerard Felicidad Brull SM 03:26:28
133 Ferran Fontane Mirabete VM 03:26:36

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:49:48
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:54:21

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Vidal Garcia CADM 01:18:00
2 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:26:52
3 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:27:31
4 Andreu Panisello Masia CADM 01:32:00

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Judith Berengué Gerona JF 03:38:00

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Salvador Bertomeu Bielsa JM 02:12:06
2 Cristian Gisbert Verdu JM 02:15:20

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó S23F 02:21:56
2 Heura Piñol Granadino S23F 02:37:13
3 Sandra Vidiella Piñol S23F 02:52:05
4 Paula López Forés S23F 03:00:24

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nestor Altaba Rabaza S23M 01:51:16
2 Nil Sabate Vidal S23M 02:01:32
3 Marc Curto Aragones S23M 02:05:41
4 Angel Gil Gil S23M 02:12:18
5 Josep Domenech Llobet S23M 02:13:11
6 Jordi Castella Carceller S23M 02:31:37

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SF 02:15:31
2 Edurne Zazpe SF 02:16:54
3 Àngela Barón Villalba SF 02:24:39
4 Marta Martinez SF 02:29:39
5 Carina Guazhima Vicente SF 02:31:07
6 Charlotte Claverie SF 02:32:13
7 Júlia Rius Lletí SF 02:39:36
8 Diana Garcia Sogorb SF 02:44:40
9 Sílvia Querol Fresquet SF 02:50:17
10 Francina Molina Cañada SF 02:51:21
11 Georgina Oliver Ventura SF 02:51:53
12 Núria Pera Camacho SF 02:52:48
13 Carla Redon Pascual SF 02:55:49
14 Eva Oliver Ventura SF 02:56:43
15 Núria Pegueroles Clemente SF 02:56:44
16 Rosa Lindo Torres SF 03:03:42
17 Susana Carles Capafons SF 03:12:29
18 Jessica Sales Simo SF 03:19:28

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lhoussain Abaghad SM 01:45:25
2 Mustapha Bassiyd SM 01:48:01
3 Lluisma Mas Cáceres SM 01:49:40
4 Alexandre Izquierdo Acon SM 01:53:21
5 Ismayl Chguennou SM 01:54:28
6 Carlos Marco Ferre SM 01:55:11
7 Francisco Ruiz Rodríguez SM 01:55:41
8 Mia Alonso Jm SM 01:56:14
9 Juan Garcia Lopez SM 01:57:19
10 Vicent Herrera Coscollano SM 01:58:21
11 Jesus Alberto Navarro Beardo SM 02:00:51
12 Carlos Adell Aguilar SM 02:01:45
13 Ovidio Buig Salvador SM 02:04:21
14 Eduard Zamora Roman SM 02:04:35
15 Albert Garcia Monzo SM 02:04:39
16 Santi Pérez Gutierrez SM 02:05:58
17 Xavier Alanyà Tarragó SM 02:07:13
18 Josep Gras Gras SM 02:10:20
19 Diego Moreno Alpuente SM 02:12:20
20 David Lluch Arbona SM 02:12:26
21 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:13:08
22 Lluis Roquet Saqués SM 02:14:00
23 Eugenio Bel Verge SM 02:14:05
24 Oriol Güell Villar SM 02:14:43
25 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:15:59
26 David Miguel Suarez SM 02:18:46
27 Albert Marti Melich SM 02:19:45
28 Quim Vernet Villagrasa SM 02:19:59
29 Salvador Pitarch Griell SM 02:19:59
30 Xavier Ardil Josa SM 02:20:04
31 Manuel Moliner Pitarch SM 02:20:14
32 Jordi Cambra Baena SM 02:20:52
33 Vicent Altava SM 02:21:13
34 Albert Sans Ferrer SM 02:21:14
35 Albert Esteller Reverter SM 02:21:47
36 Jonatan Cuesta Santamaria SM 02:21:56
37 Albert Pitart Abella SM 02:21:58
38 Juan Andres Simo Vila SM 02:22:02
39 Najim Boukzini SM 02:22:47
40 Marc Rey Bertran SM 02:22:52
41 Paul Astudillo Torres SM 02:22:56
42 Pedro Benlloch Estelle SM 02:22:59
43 Albert Tomàs Domènech SM 02:25:27
44 Carlos Colomé Diaz SM 02:27:26
45 Marc Torrado Castelló SM 02:27:27
46 Gerard Ezquerra Barbarà SM 02:27:41
47 Gregorio Ruiz Lopez SM 02:27:57
48 David Montesó Jiménez SM 02:28:08
49 Miqui Roman Sancho SM 02:29:21
50 Alex Millan Chulbi SM 02:29:48
51 Jordi Vidal Puchal SM 02:31:02
52 Ivan Febrer Ferreres SM 02:31:02
53 Carlos Gómez Múria SM 02:31:59
54 Joan Pago Tordera SM 02:32:01
55 Oscar Carrasco Talarn SM 02:32:49
56 Francesc Matamoros Alvaro SM 02:32:49
57 Josep Carles Reverté SM 02:32:51
58 Ivan Castellà Estrada SM 02:34:05
59 Gonzalo Piñana Albert SM 02:34:41
60 Sergio Estevez Zamora SM 02:39:04
61 David Forner Seriol SM 02:40:38
62 Enric Roman Sancho SM 02:40:42
63 David Solé Miralles SM 02:40:44
64 Oscar Serena Llopis SM 02:40:56
65 Antoni Garcia Bixquert SM 02:42:19
66 Albert Ribas Bel SM 02:42:56
67 Dani Queralt Roig SM 02:45:42
68 Marti Climent Verdeny SM 02:46:34
69 Toni Bort Exposito SM 02:46:35
70 Marc Duch Barrera SM 02:46:38
71 Rubén Colell Morrralla SM 02:46:52
72 Albert Povill Lluis SM 02:48:53
73 Albert Dominguez SM 02:49:38
74 Xavier Franch Pico SM 02:50:20
75 Sergi Oliver Torta SM 02:51:17
76 Estanis Reverter Balada SM 02:51:19
77 David Reverte Juan SM 02:51:25
78 Oriol Benet Algueró SM 02:52:01
79 Jordi Martinez Piñol SM 02:52:02
80 Sandro Gi SM 02:52:51
81 Tomas Ferrer Cabeceran SM 02:55:09
82 Lucas Segarra Albalat SM 02:55:28
83 Raul Agut Montoliu SM 02:55:30
84 Marc Vicente Hernandez SM 03:05:53
85 Ismael Belles Caballer SM 03:09:20
86 Gerard Felicidad Brull SM 03:26:28

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Susana Milian Biel VF 02:38:14
2 Paula Margalef Gil VF 03:10:14
3 Belen Martorell Cid VF 03:20:01

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 01:52:08
2 Juan Antonio Alfara Fibla VM 01:54:54
3 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:01:50
4 Angel Martin Cuello VM 02:06:46
5 Juan José Oliva Simó VM 02:08:17
6 Angel Accensi Andreu VM 02:08:22
7 Jordi Muntalat Cabretosa VM 02:08:32
8 Josep Boyer Rius VM 02:09:29
9 Ramon Chimeno Biel VM 02:11:05
10 Rafa Esteruelas Viñals VM 02:17:33
11 Josep Matamoros Navarro VM 02:23:06
12 Jose Vicente Carratala Rogla VM 02:23:11
13 Josep Manel Escudero Barroso VM 02:24:41
14 Lluís Miró Andreu VM 02:25:06
15 Conrad Albacar Climent VM 02:27:01
16 Florenci Sales Vilalta VM 02:28:05
17 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:28:07
18 Ferran Novella Cámara VM 02:29:39
19 Xavier Oriol Besalduch Canes VM 02:30:08
20 Juanan Arnau Tena VM 02:38:15
21 Albert Curto Salvado VM 02:40:20
22 Albert Piñol Curto VM 02:41:31
23 Rafa Jimenez Navarro VM 02:44:17
24 Hermini Fibla Reverter VM 02:48:29
25 Toni Lopez VM 02:48:40
26 Joaquin Turon Salvado VM 02:52:39
27 J. Miquel Callau Marsal VM 02:56:06
28 Ferran Fontane Mirabete VM 03:26:36

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Leonor Antó Castell MF 02:46:58
2 Beatriz Cano Matesanz MF 03:00:23
3 Montse Del Aguila De Torres MF 03:10:14

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal MM 02:07:41
2 Marti Comes Garcia MM 02:08:26
3 Narcís Franch Piñol MM 02:27:49
4 José María Izaguirre Urquijo MM 02:29:25
5 Miguel Domenech Forcadell MM 02:31:58
6 Paco Mies Vidal MM 02:34:08
7 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 02:35:12
8 Ramón Ferrer Casasnovas MM 02:38:54
9 Juan Antonio López Mallén MM 02:42:16
10 Josep Maria Brull Farnos MM 02:51:57
11 Jose M Insausti Solé MM 03:00:35
12 Agusti Segura Llatser MM 03:04:26
13 Isidre Modol Guillamet MM 03:14:01