Classificacions: VI cursa dels Biberons (Exprés)

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino SF 01:44:20
2 Beatriz Tena Roc SF 01:58:22
3 Eva Sans Grau SF 02:03:29
4 Maria Del Valle De Torres Gómez VF 02:05:51
5 Gina Brull Albiol SF 02:06:18
6 Maria Rufi Castell SF 02:10:33
7 Georgina Oliver Ventura SF 02:11:06
8 Marga Abella Calduch SF 02:11:14
9 Raquel Caballe Fabra SF 02:11:37
10 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 02:12:00
11 Mayte Nadal Rubio M50F 02:12:54
12 Catalina Corchie SF 02:13:17
13 Mireia Navarro Gomez VF 02:13:20
14 Sandra Pellicer Martinez SF 02:14:04
15 Maite Martínez Eixarch VF 02:16:39
16 Marta Hernandez M50F 02:18:13
17 Soraya Mur Cervello SF 02:18:58
18 Sofia Cabanes Balanzà SF 02:20:34
19 Helga Lozano Rios SF 02:20:48
20 Veronica Tarazaga SF 02:21:43
21 Núria Rafael Rosales SF 02:22:06
22 Lara Juan-Camps Castell SF 02:22:51
23 Mireia Juan-Camps Castell SF 02:22:54
24 Eva Oliver Ventura SF 02:22:56
25 Amanda Gascón Bielsa S23F 02:23:27
26 Beatriz Rubio Cantavella VF 02:30:46
27 Montse Bertran Rafart SF 02:32:35
28 Lina Meseguer Carbó SF 02:34:16
29 Judith Banus Batiste VF 02:38:22
30 M.josé Brull Lleixà VF 02:50:14
31 Gemma Brull Lleixà VF 02:51:02
32 Elena Castro García VF 02:51:36

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Soley Castells SM 01:15:20
2 Narcis Franch Alimbau SM 01:32:43
3 Miquel Baselga Diaz VM 01:33:09
4 Alfonso Pantoja Villar VM 01:33:46
5 Luis Garcia Cascallana SM 01:35:33
6 Marc Brescolí Badia SM 01:36:08
7 Joan Carles Comas Sánchez SM 01:38:37
8 Enric Ferré Vadillo SM 01:43:45
9 Juan Manuel Sanchez SM 01:44:38
10 Oriol Cid Gubau SM 01:45:00
11 Diego Gómez Bajo SM 01:45:15
12 Juan Pellicer Rabasa SM 01:45:52
13 Eliseu Gombau Murria SM 01:47:27
14 Carlos Montagut Carbó SM 01:48:48
15 Jordi Cervellera Sech SM 01:49:49
16 Salvador Pitarch Griell SM 01:52:45
17 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:54:38
18 Xavi Also Casals SM 01:54:57
19 Aaron Andreu Lopez SM 01:56:03
20 Francesco Martiniello M50M 01:59:57
21 Benjamin Melich Pujol SM 02:01:02
22 Oscar Mallada Suils VM 02:01:51
23 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:02:44
24 Jordi Bret Gali SM 02:02:59
25 Francisco Javier Tomas Pascual M50M 02:04:58
26 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 02:06:55
27 Sergi Rico Vargas SM 02:08:24
28 Marc Domingo Aguilà SM 02:10:56
29 Victor Moreso Abella SM 02:11:08
30 Oscar Costea Balague SM 02:12:17
31 Tomas Vilaubi Amposta SM 02:12:19
32 Jesus Veciana Vidal M50M 02:13:46
33 Pedro Ariño Fusté SM 02:14:50
34 Toni Lopez VM 02:15:30
35 Toni Prunera VM 02:18:28
36 Agustí Moreso Garcia M50M 02:19:39
37 Toni Liginfer Temprado VM 02:20:54
38 Francesc Josep Garcia I Moline VM 02:21:51
39 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:24:17
40 Josep Maria Estelrich Barceló VM 02:24:28
41 Joan Mitjavila Abella M50M 02:24:50
42 Oriol Bigorra Tormo SM 02:27:38
43 Joan Reverte Escobedo VM 02:28:37
44 David Margalef Fernandez VM 02:28:40
45 Carles Garcia Cerveto SM 02:30:30
46 Xexu Ciria M50M 02:30:48
47 Miquel Sanchez M60M 02:31:25
48 Rafa Hernández Malo SM 02:31:58
49 Toño Tudo Hospital VM 02:39:01
50 Guillermo Cantero Soliva VM 02:39:52
51 Pep Riba VM 02:39:54
52 Iban Foix Vega VM 02:39:57
53 Emllio Palomares Gil VM 02:39:58
54 Jordi Carreres Domenech M50M 02:54:34

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Amanda Gascón Bielsa S23F 02:23:27

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino SF 01:44:20
2 Beatriz Tena Roc SF 01:58:22
3 Eva Sans Grau SF 02:03:29
4 Gina Brull Albiol SF 02:06:18
5 Maria Rufi Castell SF 02:10:33
6 Georgina Oliver Ventura SF 02:11:06
7 Marga Abella Calduch SF 02:11:14
8 Raquel Caballe Fabra SF 02:11:37
9 Catalina Corchie SF 02:13:17
10 Sandra Pellicer Martinez SF 02:14:04
11 Soraya Mur Cervello SF 02:18:58
12 Sofia Cabanes Balanzà SF 02:20:34
13 Helga Lozano Rios SF 02:20:48
14 Veronica Tarazaga SF 02:21:43
15 Núria Rafael Rosales SF 02:22:06
16 Lara Juan-Camps Castell SF 02:22:51
17 Mireia Juan-Camps Castell SF 02:22:54
18 Eva Oliver Ventura SF 02:22:56
19 Montse Bertran Rafart SF 02:32:35
20 Lina Meseguer Carbó SF 02:34:16

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Soley Castells SM 01:15:20
2 Narcis Franch Alimbau SM 01:32:43
3 Luis Garcia Cascallana SM 01:35:33
4 Marc Brescolí Badia SM 01:36:08
5 Joan Carles Comas Sánchez SM 01:38:37
6 Enric Ferré Vadillo SM 01:43:45
7 Juan Manuel Sanchez SM 01:44:38
8 Oriol Cid Gubau SM 01:45:00
9 Diego Gómez Bajo SM 01:45:15
10 Juan Pellicer Rabasa SM 01:45:52
11 Eliseu Gombau Murria SM 01:47:27
12 Carlos Montagut Carbó SM 01:48:48
13 Jordi Cervellera Sech SM 01:49:49
14 Salvador Pitarch Griell SM 01:52:45
15 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:54:38
16 Xavi Also Casals SM 01:54:57
17 Aaron Andreu Lopez SM 01:56:03
18 Benjamin Melich Pujol SM 02:01:02
19 Jordi Bret Gali SM 02:02:59
20 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 02:06:55
21 Sergi Rico Vargas SM 02:08:24
22 Marc Domingo Aguilà SM 02:10:56
23 Victor Moreso Abella SM 02:11:08
24 Oscar Costea Balague SM 02:12:17
25 Tomas Vilaubi Amposta SM 02:12:19
26 Pedro Ariño Fusté SM 02:14:50
27 Oriol Bigorra Tormo SM 02:27:38
28 Carles Garcia Cerveto SM 02:30:30
29 Rafa Hernández Malo SM 02:31:58

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Del Valle De Torres Gómez VF 02:05:51
2 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 02:12:00
3 Mireia Navarro Gomez VF 02:13:20
4 Maite Martínez Eixarch VF 02:16:39
5 Beatriz Rubio Cantavella VF 02:30:46
6 Judith Banus Batiste VF 02:38:22
7 M.josé Brull Lleixà VF 02:50:14
8 Gemma Brull Lleixà VF 02:51:02
9 Elena Castro García VF 02:51:36

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Baselga Diaz VM 01:33:09
2 Alfonso Pantoja Villar VM 01:33:46
3 Oscar Mallada Suils VM 02:01:51
4 Toni Lopez VM 02:15:30
5 Toni Prunera VM 02:18:28
6 Toni Liginfer Temprado VM 02:20:54
7 Francesc Josep Garcia I Moline VM 02:21:51
8 Josep Maria Estelrich Barceló VM 02:24:28
9 Joan Reverte Escobedo VM 02:28:37
10 David Margalef Fernandez VM 02:28:40
11 Toño Tudo Hospital VM 02:39:01
12 Guillermo Cantero Soliva VM 02:39:52
13 Pep Riba VM 02:39:54
14 Iban Foix Vega VM 02:39:57
15 Emllio Palomares Gil VM 02:39:58

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mayte Nadal Rubio M50F 02:12:54
2 Marta Hernandez M50F 02:18:13

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesco Martiniello M50M 01:59:57
2 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:02:44
3 Francisco Javier Tomas Pascual M50M 02:04:58
4 Jesus Veciana Vidal M50M 02:13:46
5 Agustí Moreso Garcia M50M 02:19:39
6 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:24:17
7 Joan Mitjavila Abella M50M 02:24:50
8 Xexu Ciria M50M 02:30:48
9 Jordi Carreres Domenech M50M 02:54:34

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Sanchez M60M 02:31:25