Classificacions: VI cursa dels Biberons (Exprés)

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino SENF 01:44:20
2 Beatriz Tena Roc SENF 01:58:22
3 Eva Sans Grau SENF 02:03:29
4 Maria Del Valle De Torres Gómez VETF 02:05:51
5 Gina Brull Albiol SENF 02:06:18
6 Maria Rufi Castell SENF 02:10:33
7 Georgina Oliver Ventura SENF 02:11:06
8 Marga Abella Calduch SENF 02:11:14
9 Raquel Caballe Fabra SENF 02:11:37
10 Cinta Rosa Bonfill Curto VETF 02:12:00
11 Mayte Nadal Rubio M50F 02:12:54
12 Catalina Corchie SENF 02:13:17
13 Mireia Navarro Gomez VETF 02:13:20
14 Sandra Pellicer Martinez SENF 02:14:04
15 Maite Martínez Eixarch VETF 02:16:39
16 Marta Hernandez M50F 02:18:13
17 Soraya Mur Cervello SENF 02:18:58
18 Sofia Cabanes Balanzà SENF 02:20:34
19 Helga Lozano Rios SENF 02:20:48
20 Veronica Tarazaga SENF 02:21:43
21 Núria Rafael Rosales SENF 02:22:06
22 Lara Juan-Camps Castell SENF 02:22:51
23 Mireia Juan-Camps Castell SENF 02:22:54
24 Eva Oliver Ventura SENF 02:22:56
25 Amanda Gascón Bielsa PROF 02:23:27
26 Beatriz Rubio Cantavella VETF 02:30:46
27 Montse Bertran Rafart SENF 02:32:35
28 Lina Meseguer Carbó SENF 02:34:16
29 Judith Banus Batiste VETF 02:38:22
30 M.josé Brull Lleixà VETF 02:50:14
31 Gemma Brull Lleixà VETF 02:51:02
32 Elena Castro García VETF 02:51:36

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Soley Castells SENM 01:15:20
2 Narcis Franch Alimbau SENM 01:32:43
3 Miquel Baselga Diaz VETM 01:33:09
4 Alfonso Pantoja Villar VETM 01:33:46
5 Luis Garcia Cascallana SENM 01:35:33
6 Marc Brescolí Badia SENM 01:36:08
7 Joan Carles Comas Sánchez SENM 01:38:37
8 Enric Ferré Vadillo SENM 01:43:45
9 Juan Manuel Sanchez SENM 01:44:38
10 Oriol Cid Gubau SENM 01:45:00
11 Diego Gómez Bajo SENM 01:45:15
12 Juan Pellicer Rabasa SENM 01:45:52
13 Eliseu Gombau Murria SENM 01:47:27
14 Carlos Montagut Carbó SENM 01:48:48
15 Jordi Cervellera Sech SENM 01:49:49
16 Salvador Pitarch Griell SENM 01:52:45
17 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 01:54:38
18 Xavi Also Casals SENM 01:54:57
19 Aaron Andreu Lopez SENM 01:56:03
20 Francesco Martiniello M50M 01:59:57
21 Benjamin Melich Pujol SENM 02:01:02
22 Oscar Mallada Suils VETM 02:01:51
23 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:02:44
24 Jordi Bret Gali SENM 02:02:59
25 Francisco Javier Tomas Pascual M50M 02:04:58
26 Miquel Àngel Bonfill Segura SENM 02:06:55
27 Sergi Rico Vargas SENM 02:08:24
28 Marc Domingo Aguilà SENM 02:10:56
29 Victor Moreso Abella SENM 02:11:08
30 Oscar Costea Balague SENM 02:12:17
31 Tomas Vilaubi Amposta SENM 02:12:19
32 Jesus Veciana Vidal M50M 02:13:46
33 Pedro Ariño Fusté SENM 02:14:50
34 Toni Lopez VETM 02:15:30
35 Toni Prunera VETM 02:18:28
36 Agustí Moreso Garcia M50M 02:19:39
37 Toni Liginfer Temprado VETM 02:20:54
38 Francesc Josep Garcia I Moline VETM 02:21:51
39 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:24:17
40 Josep Maria Estelrich Barceló VETM 02:24:28
41 Joan Mitjavila Abella M50M 02:24:50
42 Oriol Bigorra Tormo SENM 02:27:38
43 Joan Reverte Escobedo VETM 02:28:37
44 David Margalef Fernandez VETM 02:28:40
45 Carles Garcia Cerveto SENM 02:30:30
46 Xexu Ciria M50M 02:30:48
47 Miquel Sanchez M60M 02:31:25
48 Rafa Hernández Malo SENM 02:31:58
49 Toño Tudo Hospital VETM 02:39:01
50 Guillermo Cantero Soliva VETM 02:39:52
51 Pep Riba VETM 02:39:54
52 Iban Foix Vega VETM 02:39:57
53 Emllio Palomares Gil VETM 02:39:58
54 Jordi Carreres Domenech M50M 02:54:34

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Amanda Gascón Bielsa PROF 02:23:27

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino SENF 01:44:20
2 Beatriz Tena Roc SENF 01:58:22
3 Eva Sans Grau SENF 02:03:29
4 Gina Brull Albiol SENF 02:06:18
5 Maria Rufi Castell SENF 02:10:33
6 Georgina Oliver Ventura SENF 02:11:06
7 Marga Abella Calduch SENF 02:11:14
8 Raquel Caballe Fabra SENF 02:11:37
9 Catalina Corchie SENF 02:13:17
10 Sandra Pellicer Martinez SENF 02:14:04
11 Soraya Mur Cervello SENF 02:18:58
12 Sofia Cabanes Balanzà SENF 02:20:34
13 Helga Lozano Rios SENF 02:20:48
14 Veronica Tarazaga SENF 02:21:43
15 Núria Rafael Rosales SENF 02:22:06
16 Lara Juan-Camps Castell SENF 02:22:51
17 Mireia Juan-Camps Castell SENF 02:22:54
18 Eva Oliver Ventura SENF 02:22:56
19 Montse Bertran Rafart SENF 02:32:35
20 Lina Meseguer Carbó SENF 02:34:16

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Soley Castells SENM 01:15:20
2 Narcis Franch Alimbau SENM 01:32:43
3 Luis Garcia Cascallana SENM 01:35:33
4 Marc Brescolí Badia SENM 01:36:08
5 Joan Carles Comas Sánchez SENM 01:38:37
6 Enric Ferré Vadillo SENM 01:43:45
7 Juan Manuel Sanchez SENM 01:44:38
8 Oriol Cid Gubau SENM 01:45:00
9 Diego Gómez Bajo SENM 01:45:15
10 Juan Pellicer Rabasa SENM 01:45:52
11 Eliseu Gombau Murria SENM 01:47:27
12 Carlos Montagut Carbó SENM 01:48:48
13 Jordi Cervellera Sech SENM 01:49:49
14 Salvador Pitarch Griell SENM 01:52:45
15 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 01:54:38
16 Xavi Also Casals SENM 01:54:57
17 Aaron Andreu Lopez SENM 01:56:03
18 Benjamin Melich Pujol SENM 02:01:02
19 Jordi Bret Gali SENM 02:02:59
20 Miquel Àngel Bonfill Segura SENM 02:06:55
21 Sergi Rico Vargas SENM 02:08:24
22 Marc Domingo Aguilà SENM 02:10:56
23 Victor Moreso Abella SENM 02:11:08
24 Oscar Costea Balague SENM 02:12:17
25 Tomas Vilaubi Amposta SENM 02:12:19
26 Pedro Ariño Fusté SENM 02:14:50
27 Oriol Bigorra Tormo SENM 02:27:38
28 Carles Garcia Cerveto SENM 02:30:30
29 Rafa Hernández Malo SENM 02:31:58

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Del Valle De Torres Gómez VETF 02:05:51
2 Cinta Rosa Bonfill Curto VETF 02:12:00
3 Mireia Navarro Gomez VETF 02:13:20
4 Maite Martínez Eixarch VETF 02:16:39
5 Beatriz Rubio Cantavella VETF 02:30:46
6 Judith Banus Batiste VETF 02:38:22
7 M.josé Brull Lleixà VETF 02:50:14
8 Gemma Brull Lleixà VETF 02:51:02
9 Elena Castro García VETF 02:51:36

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Baselga Diaz VETM 01:33:09
2 Alfonso Pantoja Villar VETM 01:33:46
3 Oscar Mallada Suils VETM 02:01:51
4 Toni Lopez VETM 02:15:30
5 Toni Prunera VETM 02:18:28
6 Toni Liginfer Temprado VETM 02:20:54
7 Francesc Josep Garcia I Moline VETM 02:21:51
8 Josep Maria Estelrich Barceló VETM 02:24:28
9 Joan Reverte Escobedo VETM 02:28:37
10 David Margalef Fernandez VETM 02:28:40
11 Toño Tudo Hospital VETM 02:39:01
12 Guillermo Cantero Soliva VETM 02:39:52
13 Pep Riba VETM 02:39:54
14 Iban Foix Vega VETM 02:39:57
15 Emllio Palomares Gil VETM 02:39:58

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mayte Nadal Rubio M50F 02:12:54
2 Marta Hernandez M50F 02:18:13

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesco Martiniello M50M 01:59:57
2 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:02:44
3 Francisco Javier Tomas Pascual M50M 02:04:58
4 Jesus Veciana Vidal M50M 02:13:46
5 Agustí Moreso Garcia M50M 02:19:39
6 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:24:17
7 Joan Mitjavila Abella M50M 02:24:50
8 Xexu Ciria M50M 02:30:48
9 Jordi Carreres Domenech M50M 02:54:34

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Sanchez M60M 02:31:25