Classificacions: V Cursa dels Biberons

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mªpilar Prades Alquezar VF 02:33:06
2 Paula Espinach Carbó SF 02:34:49
3 M. Eugenia Munté Mateu SF 02:39:31
4 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 02:41:22
5 Heura Piñol Granadino SF 02:46:34
6 Fanny Barreda Querol SF 02:52:56
7 Laura Sanvisens Cabre SF 02:54:52
8 Mònica Olivan De La Iglesia SF 02:55:54
9 Silvia Agut Fuentes VF 02:59:11
10 Míriam Martí Cardona SF 03:00:34
11 Ana Belén Balagué Castells VF 03:04:30
12 Núria Pallarés SF 03:04:55
13 Miriam Estorach Arsasa VF 03:07:29
14 Núria Pegueroles Clemente SF 03:08:12
15 Georgina Oliver Ventura SF 03:10:15
16 Susana Sospedra Orero VF 03:15:58
17 Laia Borràs Pujadas SF 03:16:36
18 Eva Oliver SF 03:21:07
19 Elisabet Espuny Gutierrez VF 03:25:47
20 Angels Borras Piñol SF 03:27:47
21 Marta Casares Santiago VF 03:40:53
22 Catalina Corchie SF 03:49:37
23 Sandra Pellisa Moreso VF 03:50:27
24 Marga Abella Calduch SF 03:54:52

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 01:58:35
2 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:10:13
3 Jordi Navarro Barbera SM 02:10:59
4 Victor Mestre Miro VM 02:12:33
5 Agus Juan-Camps Castell SM 02:12:42
6 Pau Montane Vidal SM 02:15:28
7 Robert Albesa Aguiló SM 02:15:36
8 Dani Marin Marin SM 02:15:36
9 David Sans Grau SM 02:16:30
10 Domenec Niella Pitarch SM 02:17:37
11 Juanjo Garcia Puchol SM 02:18:26
12 Jordi Rangel Morata SM 02:20:19
13 Raul Borruey Bordonaba VM 02:20:47
14 Joan Tur Serret VM 02:21:56
15 Christian Pellicer Plazas SM 02:23:59
16 Daniel Conesa Garcia SM 02:24:31
17 Albert Reverté Moya SM 02:24:33
18 Agusti Janini VM 02:24:45
19 Damia Bordes Homs SM 02:26:47
20 Carlos Colomé Diaz VM 02:27:36
21 Enric Badia VM 02:27:46
22 Joaquin Florenza Villagrasa SM 02:27:48
23 Sergio Ráfales Barberan SM 02:29:21
24 Didac Royo Reverter SM 02:29:37
25 José Joaquín Sancho Grañena SM 02:32:35
26 Oriol Güell Villar SM 02:32:53
27 Jose Galeano Sabate SM 02:33:25
28 Raül Garcia Abelló VM 02:33:50
29 Toni Mataro Pascual SM 02:34:30
30 Francisco Javier Rey Navarro M50M 02:34:37
31 Jordi Escoda Serres SM 02:34:46
32 Albert Carbonell Duaygües VM 02:34:50
33 Pere Llinares I Llorca VM 02:36:28
34 Manel Niella SM 02:36:46
35 Manel Ollé Florida M50M 02:37:54
36 Roger Ferrer Sabaté VM 02:38:24
37 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 02:38:31
38 Jordi Oliver VM 02:38:50
39 Xavier Sarroca Mestres VM 02:39:20
40 Albert Lindez Ripoll M50M 02:39:29
41 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:40:33
42 Miquel Farré Masip SM 02:40:44
43 Moisés Millán Burriel M50M 02:41:05
44 Joan Roca Molné SM 02:41:13
45 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:42:59
46 David Lluch Arbona VM 02:43:29
47 Carlos Gómez Múria VM 02:43:51
48 Ricard Playà Salvadó VM 02:43:56
49 Xavi Carcole Sans VM 02:44:02
50 Gabriel Puig Mascarell VM 02:44:29
51 Joan Curto Cabré M50M 02:44:58
52 Jordi Ramos Lopez SM 02:46:18
53 Jorge Villacampa Ricart SM 02:46:44
54 Ovidi Garcia Sastre SM 02:47:27
55 Jordi Castella Carceller S23M 02:47:33
56 Joan Reverte Escobedo VM 02:48:18
57 Edu Saborido Escurriola SM 02:48:54
58 Carlos Tomas Porres SM 02:49:47
59 Sergi Sànchez Ribera SM 02:50:40
60 Andreu Moya Juan SM 02:50:43
61 Ramon Pinyol Cid VM 02:51:26
62 Santiago Navarro Cid SM 02:52:02
63 Francesc Lluch Arbona SM 02:53:44
64 Toni Garcia Ales SM 02:53:56
65 Jonathan Fernandez Lozano SM 02:54:54
66 Eliseo Satorres Pardell SM 02:55:08
67 Sergi Pinyol Civit VM 02:55:32
68 David Tena Codina SM 02:56:06
69 Juan Manel Pons Gracia VM 02:57:51
70 Enrique Abril Pérez SM 02:59:04
71 Francesc Xavier Pujol Castellnou VM 02:59:14
72 Óscar Ríos Calvo VM 03:00:10
73 Lluis Cairol SM 03:00:22
74 Paco Monforte Gargallo VM 03:01:32
75 Miqui Roman Sancho SM 03:01:46
76 Manel Reverte Moya VM 03:02:24
77 Fernando Lleti Navarro VM 03:03:31
78 Simeon Vicente VM 03:04:26
79 Xavi Arrastraria Lluch SM 03:04:53
80 Albert Povill Lluis SM 03:05:25
81 Marc Povill Lluis SM 03:05:27
82 Eric Brut Torres M50M 03:06:33
83 Paul Astudillo Torres SM 03:07:02
84 Conrad Albacar Climent VM 03:07:16
85 Isidro Conde Reverte VM 03:07:21
86 David Torres Ortega VM 03:07:38
87 Angel Antolin Andreu SM 03:08:16
88 Juan Andres Simo Vila VM 03:09:22
89 Xavier Degracia Portella VM 03:10:02
90 David Martin Martinez SM 03:10:20
91 Jose Gargallo Gargallo VM 03:15:29
92 Eduard Alonso Anguera SM 03:16:47
93 Bernat De Vargas Lopez VM 03:18:53
94 Josep Solé Poyo SM 03:22:54
95 David Sancho Cepero VM 03:25:51
96 Victor Tomas Serral VM 03:26:31
97 Jose Fernandez Garcia SM 03:27:51
98 Ferran Filella Sanchez SM 03:33:05
99 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:40:03
100 Victor Blasco Arasanz VM 03:45:08
101 Toni Merlos VM 03:55:35
102 Salvador Serramia Fernandez M50M 04:08:19
103 Eric Onidi VM 04:22:00
104 Alberto Lleo Bisa VM 04:30:40
105 Ubaldo Fernandez Rodriguez VM 04:30:45

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep M Julve Lara CADM 01:07:54
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:13:24
3 Xavi Marza Pla CADM 01:19:53
4 David Herranz Rojas CADM 01:20:54
5 Marc Vallespí Serres CADM 01:20:58
6 Pau Casado Pellissa CADM 01:31:20
7 Èric Vives Sebastià CADM 01:51:58
8 Albert Gomez Ferrer CADM 01:51:59
9 Josep Castell Lleixà CADM 02:41:28

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Amanda Gascón Bielsa JF 02:49:12

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 01:45:18
2 Marc Segura Serres JM 02:08:23

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Castella Carceller S23M 02:47:33

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó SF 02:34:49
2 M. Eugenia Munté Mateu SF 02:39:31
3 Heura Piñol Granadino SF 02:46:34
4 Fanny Barreda Querol SF 02:52:56
5 Laura Sanvisens Cabre SF 02:54:52
6 Mònica Olivan De La Iglesia SF 02:55:54
7 Míriam Martí Cardona SF 03:00:34
8 Núria Pallarés SF 03:04:55
9 Núria Pegueroles Clemente SF 03:08:12
10 Georgina Oliver Ventura SF 03:10:15
11 Laia Borràs Pujadas SF 03:16:36
12 Eva Oliver SF 03:21:07
13 Angels Borras Piñol SF 03:27:47
14 Catalina Corchie SF 03:49:37
15 Marga Abella Calduch SF 03:54:52

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 01:58:35
2 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:10:13
3 Jordi Navarro Barbera SM 02:10:59
4 Agus Juan-Camps Castell SM 02:12:42
5 Pau Montane Vidal SM 02:15:28
6 Robert Albesa Aguiló SM 02:15:36
7 Dani Marin Marin SM 02:15:36
8 David Sans Grau SM 02:16:30
9 Domenec Niella Pitarch SM 02:17:37
10 Juanjo Garcia Puchol SM 02:18:26
11 Jordi Rangel Morata SM 02:20:19
12 Christian Pellicer Plazas SM 02:23:59
13 Daniel Conesa Garcia SM 02:24:31
14 Albert Reverté Moya SM 02:24:33
15 Damia Bordes Homs SM 02:26:47
16 Joaquin Florenza Villagrasa SM 02:27:48
17 Sergio Ráfales Barberan SM 02:29:21
18 Didac Royo Reverter SM 02:29:37
19 José Joaquín Sancho Grañena SM 02:32:35
20 Oriol Güell Villar SM 02:32:53
21 Jose Galeano Sabate SM 02:33:25
22 Toni Mataro Pascual SM 02:34:30
23 Jordi Escoda Serres SM 02:34:46
24 Manel Niella SM 02:36:46
25 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 02:38:31
26 Miquel Farré Masip SM 02:40:44
27 Joan Roca Molné SM 02:41:13
28 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:42:59
29 Jordi Ramos Lopez SM 02:46:18
30 Jorge Villacampa Ricart SM 02:46:44
31 Ovidi Garcia Sastre SM 02:47:27
32 Edu Saborido Escurriola SM 02:48:54
33 Carlos Tomas Porres SM 02:49:47
34 Sergi Sànchez Ribera SM 02:50:40
35 Andreu Moya Juan SM 02:50:43
36 Santiago Navarro Cid SM 02:52:02
37 Francesc Lluch Arbona SM 02:53:44
38 Toni Garcia Ales SM 02:53:56
39 Jonathan Fernandez Lozano SM 02:54:54
40 Eliseo Satorres Pardell SM 02:55:08
41 David Tena Codina SM 02:56:06
42 Enrique Abril Pérez SM 02:59:04
43 Lluis Cairol SM 03:00:22
44 Miqui Roman Sancho SM 03:01:46
45 Xavi Arrastraria Lluch SM 03:04:53
46 Albert Povill Lluis SM 03:05:25
47 Marc Povill Lluis SM 03:05:27
48 Paul Astudillo Torres SM 03:07:02
49 Angel Antolin Andreu SM 03:08:16
50 David Martin Martinez SM 03:10:20
51 Eduard Alonso Anguera SM 03:16:47
52 Josep Solé Poyo SM 03:22:54
53 Jose Fernandez Garcia SM 03:27:51
54 Ferran Filella Sanchez SM 03:33:05

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mªpilar Prades Alquezar VF 02:33:06
2 Silvia Agut Fuentes VF 02:59:11
3 Ana Belén Balagué Castells VF 03:04:30
4 Miriam Estorach Arsasa VF 03:07:29
5 Susana Sospedra Orero VF 03:15:58
6 Elisabet Espuny Gutierrez VF 03:25:47
7 Marta Casares Santiago VF 03:40:53
8 Sandra Pellisa Moreso VF 03:50:27

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:12:33
2 Raul Borruey Bordonaba VM 02:20:47
3 Joan Tur Serret VM 02:21:56
4 Agusti Janini VM 02:24:45
5 Carlos Colomé Diaz VM 02:27:36
6 Enric Badia VM 02:27:46
7 Raül Garcia Abelló VM 02:33:50
8 Albert Carbonell Duaygües VM 02:34:50
9 Pere Llinares I Llorca VM 02:36:28
10 Roger Ferrer Sabaté VM 02:38:24
11 Jordi Oliver VM 02:38:50
12 Xavier Sarroca Mestres VM 02:39:20
13 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:40:33
14 David Lluch Arbona VM 02:43:29
15 Carlos Gómez Múria VM 02:43:51
16 Ricard Playà Salvadó VM 02:43:56
17 Xavi Carcole Sans VM 02:44:02
18 Gabriel Puig Mascarell VM 02:44:29
19 Joan Reverte Escobedo VM 02:48:18
20 Ramon Pinyol Cid VM 02:51:26
21 Sergi Pinyol Civit VM 02:55:32
22 Juan Manel Pons Gracia VM 02:57:51
23 Francesc Xavier Pujol Castellnou VM 02:59:14
24 Óscar Ríos Calvo VM 03:00:10
25 Paco Monforte Gargallo VM 03:01:32
26 Manel Reverte Moya VM 03:02:24
27 Fernando Lleti Navarro VM 03:03:31
28 Simeon Vicente VM 03:04:26
29 Conrad Albacar Climent VM 03:07:16
30 Isidro Conde Reverte VM 03:07:21
31 David Torres Ortega VM 03:07:38
32 Juan Andres Simo Vila VM 03:09:22
33 Xavier Degracia Portella VM 03:10:02
34 Jose Gargallo Gargallo VM 03:15:29
35 Bernat De Vargas Lopez VM 03:18:53
36 David Sancho Cepero VM 03:25:51
37 Victor Tomas Serral VM 03:26:31
38 Victor Blasco Arasanz VM 03:45:08
39 Toni Merlos VM 03:55:35
40 Eric Onidi VM 04:22:00
41 Alberto Lleo Bisa VM 04:30:40
42 Ubaldo Fernandez Rodriguez VM 04:30:45

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 02:41:22

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francisco Javier Rey Navarro M50M 02:34:37
2 Manel Ollé Florida M50M 02:37:54
3 Albert Lindez Ripoll M50M 02:39:29
4 Moisés Millán Burriel M50M 02:41:05
5 Joan Curto Cabré M50M 02:44:58
6 Eric Brut Torres M50M 03:06:33
7 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:40:03
8 Salvador Serramia Fernandez M50M 04:08:19