Classificacions: IX Cursa d'Ulldecona

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó S23F 02:36:18
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 02:41:19
3 Marta Paulino Andreu SF 02:44:50
4 Paula López Forés S23F 02:46:40
5 Celia Callarisa Bel SF 02:48:40
6 Charlotte Claverie SF 02:50:43
7 Ana Belén Balagué Castells VF 02:52:50
8 Diana Garcia Sogorb SF 02:54:52
9 Georgina Oliver Ventura SF 02:58:12
10 Dolors Campos Fonollosa VF 03:05:50
11 Lupe Gas Blasco VF 03:06:33
12 Lorena Garcia Homs SF 03:14:18
13 Neus Martínez Micaelo SF 03:16:17
14 Miriam Estorach Arsasa SF 03:20:36
15 Trish Mellor MF 03:22:20
16 Paula Sánchez Sáez SF 03:36:32
17 Maria Gomez Blasco VF 03:42:53
18 Leonor Antó Castell MF 03:47:55
19 Maria Pilar Julian Marti MF 04:01:09

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Dirk Fumadó Arasa SM 02:01:23
2 Lluisma Mas Cáceres SM 02:03:04
3 Victor Mestre Miro VM 02:03:17
4 Mustapha Bassiyd SM 02:05:14
5 Juan Garcia Lopez SM 02:06:47
6 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:07:16
7 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:08:14
8 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:08:30
9 Carlos Antones Poy SM 02:10:00
10 Marc Garcia Cuesta SM 02:11:35
11 Christian Pellicer Plazas SM 02:11:56
12 Nil Sabate Vidal S23M 02:13:21
13 Carlos Marco Ferre SM 02:16:20
14 Pascual Lopez Lara VM 02:17:20
15 Marc Curto Aragones S23M 02:17:55
16 Sebastian Quixal Martorell MM 02:19:23
17 Sergi Pla Alonso SM 02:19:43
18 Francisco León Floro VM 02:22:13
19 Angel Gil Gil S23M 02:23:04
20 David Duran Casanova SM 02:23:54
21 Jan Martin Garcia VM 02:24:12
22 Joan Josep Queral VM 02:24:14
23 Octavio Redon Quixal MM 02:24:23
24 David Lluch Arbona SM 02:25:53
25 Lluc Brusca Manchon SM 02:27:04
26 Didac Royo Reverter SM 02:27:28
27 Jordi Pepiol Navarro SM 02:28:20
28 Francesc Lluch Arbona SM 02:30:02
29 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:31:34
30 Salvador Pitarch Griell SM 02:31:37
31 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:31:44
32 Oriol Prades Vives SM 02:31:53
33 Quim Vernet Villagrasa SM 02:33:10
34 Hector Ortega Redo SM 02:33:18
35 Olivier Dupouy SM 02:33:54
36 Oriol Güell Villar SM 02:35:03
37 Josep Matamoros Navarro VM 02:35:08
38 Toni Bort Exposito SM 02:36:50
39 Narcís Franch Piñol MM 02:37:11
40 Àngel Niñerola Querol SM 02:40:26
41 Josep Pallarés Martí MM 02:41:16
42 Quim Vila Guimera SM 02:41:23
43 Paul Astudillo Torres SM 02:42:17
44 Ismael Segarra Gonzalez VM 02:42:34
45 Alex Güell Villar SM 02:44:06
46 Cristian Rodríguez Ocaña SM 02:44:10
47 Joan Múria Jardí SM 02:44:20
48 Francisco Sanchez Rodriguez MM 02:46:10
49 Miguel Domenech Forcadell MM 02:46:44
50 Oscar Carrasco Talarn SM 02:48:18
51 Joan Pago Tordera SM 02:48:29
52 Carlos Gómez Múria SM 02:50:11
53 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 02:50:37
54 Ivan Febrer Ferreres SM 02:50:58
55 Miguel Febrer Cardona SM 02:51:00
56 Rafa Jimenez Navarro VM 02:51:11
57 Jesus Marzá SM 02:51:28
58 Adolfo Homedes Prades MM 02:51:37
59 Miquel Alimbau Reverte VM 02:52:53
60 Victor Sancho MM 02:53:00
61 Vicent Villalonga Exposito SM 02:53:08
62 Xavi Curto Camacho SM 02:55:11
63 Joaquin Turon Salvado VM 02:58:05
64 Pablo Cocko Ungarini SM 02:58:21
65 Miguel Ángel Valdepeñas Rodríguez SM 02:58:22
66 Manolo Julian Marti MM 02:59:39
67 Hermini Fibla Reverter VM 03:00:20
68 Albert Ribas Bel SM 03:02:19
69 Angel Arasa Pellisa VM 03:02:48
70 Josep Maria Brull Farnos MM 03:04:43
71 Vicent Vericat Ferré VM 03:05:21
72 Dani Cuesta Garcia SM 03:05:55
73 Toni Lopez VM 03:06:49
74 Josep Fonollosa Millan VM 03:06:49
75 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 03:10:43
76 Isidro Conde Reverte VM 03:12:46
77 Rubén Colell Morrralla SM 03:13:15
78 Juan Andres Simo Vila SM 03:13:16
79 Josep Segura Subirats SM 03:16:17
80 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VM 03:18:37
81 Andrés Ramírez Mestre VM 03:19:10
82 Jordi Castells Ongay SM 03:24:02
83 Joan Mitjavila Abella MM 03:25:53
84 Josep Torta Garcia VM 03:26:24
85 Agustí Navarro I Vega SM 03:36:34
86 Jesús Gomez Blasco VM 03:42:55
87 Jordi Arasa Jareño SM 03:44:07
88 Roger Martí VM 03:46:36
89 Emilio Pozuelo VM 04:07:29
90 Gerard Felicidad Brull SM 04:07:38
91 Jordi Roa Tolos SM 04:10:35
92 Jose Miguel Reverter Bullon VM 04:16:14

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 01:38:25

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Lleixà Ferré CADM 01:11:46
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:13:27
3 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:13:52
4 Marc Fabregat Campos CADM 01:22:57

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristian Gisbert Verdu JM 02:29:03
2 Cristòfol Daudén Esmel JM 02:35:42
3 Salvador Bertomeu Bielsa JM 02:37:09

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó S23F 02:36:18
2 Paula López Forés S23F 02:46:40

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nil Sabate Vidal S23M 02:13:21
2 Marc Curto Aragones S23M 02:17:55
3 Angel Gil Gil S23M 02:23:04

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 02:41:19
2 Marta Paulino Andreu SF 02:44:50
3 Celia Callarisa Bel SF 02:48:40
4 Charlotte Claverie SF 02:50:43
5 Diana Garcia Sogorb SF 02:54:52
6 Georgina Oliver Ventura SF 02:58:12
7 Lorena Garcia Homs SF 03:14:18
8 Neus Martínez Micaelo SF 03:16:17
9 Miriam Estorach Arsasa SF 03:20:36
10 Paula Sánchez Sáez SF 03:36:32

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Dirk Fumadó Arasa SM 02:01:23
2 Lluisma Mas Cáceres SM 02:03:04
3 Mustapha Bassiyd SM 02:05:14
4 Juan Garcia Lopez SM 02:06:47
5 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:07:16
6 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:08:14
7 Carlos Antones Poy SM 02:10:00
8 Marc Garcia Cuesta SM 02:11:35
9 Christian Pellicer Plazas SM 02:11:56
10 Carlos Marco Ferre SM 02:16:20
11 Sergi Pla Alonso SM 02:19:43
12 David Duran Casanova SM 02:23:54
13 David Lluch Arbona SM 02:25:53
14 Lluc Brusca Manchon SM 02:27:04
15 Didac Royo Reverter SM 02:27:28
16 Jordi Pepiol Navarro SM 02:28:20
17 Francesc Lluch Arbona SM 02:30:02
18 Joan Ramon Balada Sanchez SM 02:31:34
19 Salvador Pitarch Griell SM 02:31:37
20 Oriol Prades Vives SM 02:31:53
21 Quim Vernet Villagrasa SM 02:33:10
22 Hector Ortega Redo SM 02:33:18
23 Olivier Dupouy SM 02:33:54
24 Oriol Güell Villar SM 02:35:03
25 Toni Bort Exposito SM 02:36:50
26 Àngel Niñerola Querol SM 02:40:26
27 Quim Vila Guimera SM 02:41:23
28 Paul Astudillo Torres SM 02:42:17
29 Alex Güell Villar SM 02:44:06
30 Cristian Rodríguez Ocaña SM 02:44:10
31 Joan Múria Jardí SM 02:44:20
32 Oscar Carrasco Talarn SM 02:48:18
33 Joan Pago Tordera SM 02:48:29
34 Carlos Gómez Múria SM 02:50:11
35 Ivan Febrer Ferreres SM 02:50:58
36 Miguel Febrer Cardona SM 02:51:00
37 Jesus Marzá SM 02:51:28
38 Vicent Villalonga Exposito SM 02:53:08
39 Xavi Curto Camacho SM 02:55:11
40 Pablo Cocko Ungarini SM 02:58:21
41 Miguel Ángel Valdepeñas Rodríguez SM 02:58:22
42 Albert Ribas Bel SM 03:02:19
43 Dani Cuesta Garcia SM 03:05:55
44 Rubén Colell Morrralla SM 03:13:15
45 Juan Andres Simo Vila SM 03:13:16
46 Josep Segura Subirats SM 03:16:17
47 Jordi Castells Ongay SM 03:24:02
48 Agustí Navarro I Vega SM 03:36:34
49 Jordi Arasa Jareño SM 03:44:07
50 Gerard Felicidad Brull SM 04:07:38
51 Jordi Roa Tolos SM 04:10:35

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VF 02:52:50
2 Dolors Campos Fonollosa VF 03:05:50
3 Lupe Gas Blasco VF 03:06:33
4 Maria Gomez Blasco VF 03:42:53

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:03:17
2 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:08:30
3 Pascual Lopez Lara VM 02:17:20
4 Francisco León Floro VM 02:22:13
5 Jan Martin Garcia VM 02:24:12
6 Joan Josep Queral VM 02:24:14
7 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:31:44
8 Josep Matamoros Navarro VM 02:35:08
9 Ismael Segarra Gonzalez VM 02:42:34
10 Rafa Jimenez Navarro VM 02:51:11
11 Miquel Alimbau Reverte VM 02:52:53
12 Joaquin Turon Salvado VM 02:58:05
13 Hermini Fibla Reverter VM 03:00:20
14 Angel Arasa Pellisa VM 03:02:48
15 Vicent Vericat Ferré VM 03:05:21
16 Toni Lopez VM 03:06:49
17 Josep Fonollosa Millan VM 03:06:49
18 Isidro Conde Reverte VM 03:12:46
19 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VM 03:18:37
20 Andrés Ramírez Mestre VM 03:19:10
21 Josep Torta Garcia VM 03:26:24
22 Jesús Gomez Blasco VM 03:42:55
23 Roger Martí VM 03:46:36
24 Emilio Pozuelo VM 04:07:29
25 Jose Miguel Reverter Bullon VM 04:16:14

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Trish Mellor MF 03:22:20
2 Leonor Antó Castell MF 03:47:55
3 Maria Pilar Julian Marti MF 04:01:09

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sebastian Quixal Martorell MM 02:19:23
2 Octavio Redon Quixal MM 02:24:23
3 Narcís Franch Piñol MM 02:37:11
4 Josep Pallarés Martí MM 02:41:16
5 Francisco Sanchez Rodriguez MM 02:46:10
6 Miguel Domenech Forcadell MM 02:46:44
7 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 02:50:37
8 Adolfo Homedes Prades MM 02:51:37
9 Victor Sancho MM 02:53:00
10 Manolo Julian Marti MM 02:59:39
11 Josep Maria Brull Farnos MM 03:04:43
12 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 03:10:43
13 Joan Mitjavila Abella MM 03:25:53