Classificacions: IX Cursa Camí de Sirga

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats SF 02:17:32
2 Nuria Gil Clapera SF 02:37:36
3 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 02:51:49
4 Heura Piñol Granadino SF 03:01:43
5 Julia Tello Velamazan SF 03:09:17
6 Sandra Vidiella Piñol SF 03:13:23
7 Míriam Martí Cardona SF 03:16:41
8 Angels Borras Piñol SF 03:26:20
9 Miriam Estorach Arsasa VF 03:27:12
10 Georgina Oliver Ventura SF 03:27:53
11 Marta Casares Santiago VF 03:31:42
12 Tere Escoda MF 03:32:29
13 Martina Comes Escoda SF 03:32:31
14 Laura Clua Roca SF 03:39:29
15 Marga Abella Calduch SF 03:46:45
16 Ines Carrera Masia SF 03:54:03
17 Sandra Pellisa Moreso VF 04:05:31
18 Carmen Sánchez Hurtado MF 04:09:14
19 Montse Del Aguila De Torres MF 04:20:22

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:05:38
2 Gerard Mangrane Santos SM 02:07:03
3 Oscar Cames Malmierca SM 02:11:15
4 Joan Amorós Pallés SM 02:11:29
5 Ivan Calvó Vigara S23M 02:11:43
6 Aitor Tomas SM 02:15:52
7 Josep Benaiges Margalef SM 02:16:21
8 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:16:36
9 Jordi Navarro Barbera SM 02:17:35
10 Agus Juan-Camps Castell SM 02:18:54
11 Robert Albesa Aguiló SM 02:20:29
12 Victor Mestre Miro VM 02:21:11
13 Dani Marin Marin SM 02:21:12
14 Roger Reguant Segarra SM 02:22:44
15 Pablo Lopez Melendez SM 02:27:10
16 Christian Pellicer Plazas SM 02:28:15
17 Martí Soriano López VM 02:29:50
18 Lluis Descarrega Colat SM 02:29:52
19 Sergio Bellés Caballer SM 02:32:05
20 Raül Garcia Abelló VM 02:32:15
21 Claudio Franco Smeets SM 02:32:21
22 Oriol Güell Villar SM 02:33:05
23 Agusti Janini VM 02:33:07
24 Oscar Griño Hernandez SM 02:34:08
25 Damia Bordes Homs SM 02:34:16
26 Andreu Gubert Celma SM 02:34:25
27 Albert Carbonell Duaygües VM 02:36:41
28 Juan Antonio Morillo Porras SM 02:38:28
29 Jordi Escoda Serres SM 02:39:32
30 Sergi Sales Llop VM 02:39:44
31 Carles Descarrega Mola SM 02:47:56
32 Francisco Javier Rey Navarro MM 02:48:16
33 David Lluch Arbona VM 02:49:44
34 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:49:46
35 Octavio Redon Quixal MM 02:49:47
36 Ovidi Garcia Sastre SM 02:51:46
37 Alfredo Ripollés Monllau VM 02:51:57
38 Jordi Marti Ripoll VM 02:52:56
39 Ruben Marc Cano Gozalbo SM 02:55:37
40 Robert Mas Castellvi VM 02:56:23
41 Lluís Giné Castellví SM 02:58:23
42 Manel Niella SM 02:58:42
43 Marc Saltó Tous SM 03:00:47
44 Javier Garcia Ramos SM 03:00:51
45 Xavier Alonso Anguera VM 03:01:44
46 Marc Muñoz Vinaixa SM 03:02:19
47 Narcís Franch Piñol MM 03:02:49
48 Ismael Escoda Martin SM 03:04:23
49 Oriol Prades Vives SM 03:04:26
50 Jose María Blanco Fernández VM 03:08:29
51 Alex Estela Carreras VM 03:09:13
52 Ivan Arrufat Cid SM 03:09:49
53 Joan Ventura Ramirez VM 03:13:34
54 Eric Brut Torres MM 03:14:43
55 Manel Campos Tomàs VM 03:16:44
56 Jordi Ramos Lopez SM 03:17:50
57 Oriol Núñez Ollé VM 03:19:51
58 Victor Sancho MM 03:25:00
59 Cristian Milian SM 03:26:11
60 Jose Fernandez Garcia SM 03:26:22
61 Fernando Lleti Navarro VM 03:32:33
62 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 03:35:06
63 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:39:46
64 Josep Lluís Grangé Galindo MM 03:44:04
65 Xavi Also Casals SM 03:44:17
66 Josep Mauri Benaiges SM 03:47:20
67 Josep Maria Brull Farnos MM 03:53:17
68 Isidro Conde Reverte VM 03:54:40
69 Oriol Gil SM 03:56:11
70 Josep Solé Poyo SM 04:00:12
71 Josep Mª Perelló Sentís VM 04:03:08
72 Juanjo Accensi Andreu MM 04:05:33
73 Salvador Serramia Fernandez MM 04:20:27

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 02:09:38

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep M Julve Lara CADM 01:14:55
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:28:52
3 Lluc Vallespi CADM 01:34:30
4 Pau Casado Pellissa CADM 01:35:28

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 02:04:15
2 Albert Riera I Caire JM 02:12:58
3 Nil Piñol Granadino JM 02:30:16

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ivan Calvó Vigara S23M 02:11:43

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats SF 02:17:32
2 Nuria Gil Clapera SF 02:37:36
3 Heura Piñol Granadino SF 03:01:43
4 Julia Tello Velamazan SF 03:09:17
5 Sandra Vidiella Piñol SF 03:13:23
6 Míriam Martí Cardona SF 03:16:41
7 Angels Borras Piñol SF 03:26:20
8 Georgina Oliver Ventura SF 03:27:53
9 Martina Comes Escoda SF 03:32:31
10 Laura Clua Roca SF 03:39:29
11 Marga Abella Calduch SF 03:46:45
12 Ines Carrera Masia SF 03:54:03

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:05:38
2 Gerard Mangrane Santos SM 02:07:03
3 Oscar Cames Malmierca SM 02:11:15
4 Joan Amorós Pallés SM 02:11:29
5 Aitor Tomas SM 02:15:52
6 Josep Benaiges Margalef SM 02:16:21
7 Jordi Navarro Barbera SM 02:17:35
8 Agus Juan-Camps Castell SM 02:18:54
9 Robert Albesa Aguiló SM 02:20:29
10 Dani Marin Marin SM 02:21:12
11 Roger Reguant Segarra SM 02:22:44
12 Pablo Lopez Melendez SM 02:27:10
13 Christian Pellicer Plazas SM 02:28:15
14 Lluis Descarrega Colat SM 02:29:52
15 Sergio Bellés Caballer SM 02:32:05
16 Claudio Franco Smeets SM 02:32:21
17 Oriol Güell Villar SM 02:33:05
18 Oscar Griño Hernandez SM 02:34:08
19 Damia Bordes Homs SM 02:34:16
20 Andreu Gubert Celma SM 02:34:25
21 Juan Antonio Morillo Porras SM 02:38:28
22 Jordi Escoda Serres SM 02:39:32
23 Carles Descarrega Mola SM 02:47:56
24 Ovidi Garcia Sastre SM 02:51:46
25 Ruben Marc Cano Gozalbo SM 02:55:37
26 Lluís Giné Castellví SM 02:58:23
27 Manel Niella SM 02:58:42
28 Marc Saltó Tous SM 03:00:47
29 Javier Garcia Ramos SM 03:00:51
30 Marc Muñoz Vinaixa SM 03:02:19
31 Ismael Escoda Martin SM 03:04:23
32 Oriol Prades Vives SM 03:04:26
33 Ivan Arrufat Cid SM 03:09:49
34 Jordi Ramos Lopez SM 03:17:50
35 Cristian Milian SM 03:26:11
36 Jose Fernandez Garcia SM 03:26:22
37 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:39:46
38 Xavi Also Casals SM 03:44:17
39 Josep Mauri Benaiges SM 03:47:20
40 Oriol Gil SM 03:56:11
41 Josep Solé Poyo SM 04:00:12

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 02:51:49
2 Miriam Estorach Arsasa VF 03:27:12
3 Marta Casares Santiago VF 03:31:42
4 Sandra Pellisa Moreso VF 04:05:31

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:16:36
2 Victor Mestre Miro VM 02:21:11
3 Martí Soriano López VM 02:29:50
4 Raül Garcia Abelló VM 02:32:15
5 Agusti Janini VM 02:33:07
6 Albert Carbonell Duaygües VM 02:36:41
7 Sergi Sales Llop VM 02:39:44
8 David Lluch Arbona VM 02:49:44
9 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:49:46
10 Alfredo Ripollés Monllau VM 02:51:57
11 Jordi Marti Ripoll VM 02:52:56
12 Robert Mas Castellvi VM 02:56:23
13 Xavier Alonso Anguera VM 03:01:44
14 Jose María Blanco Fernández VM 03:08:29
15 Alex Estela Carreras VM 03:09:13
16 Joan Ventura Ramirez VM 03:13:34
17 Manel Campos Tomàs VM 03:16:44
18 Oriol Núñez Ollé VM 03:19:51
19 Fernando Lleti Navarro VM 03:32:33
20 Isidro Conde Reverte VM 03:54:40
21 Josep Mª Perelló Sentís VM 04:03:08

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Escoda MF 03:32:29
2 Carmen Sánchez Hurtado MF 04:09:14
3 Montse Del Aguila De Torres MF 04:20:22

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francisco Javier Rey Navarro MM 02:48:16
2 Octavio Redon Quixal MM 02:49:47
3 Narcís Franch Piñol MM 03:02:49
4 Eric Brut Torres MM 03:14:43
5 Victor Sancho MM 03:25:00
6 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 03:35:06
7 Josep Lluís Grangé Galindo MM 03:44:04
8 Josep Maria Brull Farnos MM 03:53:17
9 Juanjo Accensi Andreu MM 04:05:33
10 Salvador Serramia Fernandez MM 04:20:27