Classificacions: Cursa Punta de l'Home - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Solé Armora PROF 01:47:30
2 Mar Bosch Cabrisas PROF 01:48:03
3 Paula López Forés ABSF 01:54:34
4 Pilar Comella Pons ABSF 01:55:21
5 Jessica Sánchez González ABSF 01:57:19
6 Teresa Martin VETF 01:58:56
7 Julia Mestre Mas ABSF 02:01:09
8 Soraya Mur Cervello ABSF 02:04:58
9 Anna Rodríguez Salvadó ABSF 02:06:02
10 Monika Aleknaite ABSF 02:08:12
11 Noelia Gumbau Omedes VETF 02:13:05
12 Blanca Tortosa Estorach ABSF 02:18:48
13 Vanina Coyard ABSF 02:28:05
14 Lara Florensa Prunera ABSF 02:29:19
15 Sandra Bages Banegas VETF 02:40:58
16 Mónica Ocaña Cabanes VETF 02:45:15
17 Ariadna Cortiella Roigé ABSF 02:48:23
18 Núria Arbonès Domingo ABSF 02:48:24

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sergio Ráfales Barberan ABSM 01:24:12
2 Enric Caballé Andreu ABSM 01:26:54
3 Jose Maria Garcia Lopez VETM 01:27:40
4 Jordi Julià Torres ABSM 01:30:19
5 Jordi Solé Vera ABSM 01:31:58
6 Jorge Martínez Boix PROM 01:37:16
7 Salvador Mulet Prats ABSM 01:38:42
8 Enric Franch Olivares VETM 01:39:08
9 Jordi Alaña Gasull ABSM 01:42:45
10 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 01:44:19
11 Joan Montagut Vallespi ABSM 01:44:41
12 Juan David Cebolla Benitez ABSM 01:50:11
13 Aleix Còlera Piñana PROM 01:50:21
14 Joaquim Talarn Caubet VETM 01:52:24
15 Fernando Guiu Sanchez M50M 01:53:06
16 Aaron Andreu Lopez ABSM 01:53:56
17 Robert Descarrega Jaumot ABSM 01:54:51
18 Enric Mur Cervelló ABSM 01:58:35
19 Leo Augusto León Mora VETM 01:58:54
20 Jaume Vidal VETM 02:01:00
21 Sergio Querol Gisbert ABSM 02:12:00
22 Cristian Mihai ABSM 02:12:18
23 Claudio Porres Furio ABSM 02:15:46
24 Albert Curto Salvado M50M 02:17:53
25 Jordi Llop Cubells M50M 02:26:56
26 Victor Moreso Abella ABSM 02:27:06
27 Josué Pujol Reina ABSM 02:33:22
28 Jonatan Lima Revelles ABSM 02:48:24

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Solé Armora PROF 01:47:30
2 Mar Bosch Cabrisas PROF 01:48:03

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jorge Martínez Boix PROM 01:37:16
2 Aleix Còlera Piñana PROM 01:50:21

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Martin VETF 01:58:56
2 Noelia Gumbau Omedes VETF 02:13:05
3 Sandra Bages Banegas VETF 02:40:58
4 Mónica Ocaña Cabanes VETF 02:45:15

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jose Maria Garcia Lopez VETM 01:27:40
2 Enric Franch Olivares VETM 01:39:08
3 Joaquim Talarn Caubet VETM 01:52:24
4 Leo Augusto León Mora VETM 01:58:54
5 Jaume Vidal VETM 02:01:00

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 01:44:19
2 Fernando Guiu Sanchez M50M 01:53:06
3 Albert Curto Salvado M50M 02:17:53
4 Jordi Llop Cubells M50M 02:26:56