Llistat d'inscrits X Cursa Vila de Falset - Cursa de 28 km

# Cognoms Nom Categoria
1 Aleu Pujol Guillem SENM
2 Arnau Tena Juanan VETM
3 Arredondo Rovira David SENM
4 Arrufat Sanchez Aleix SENM
5 Astorga Vázquez Ruben SENM
6 Astudillo Torres Paul SENM
7 Baiget Rofes Marc VETM
8 Bajona Casas Ramon VETM
9 Balagué Castells Ana Belén VETF
10 Balart Guiot Roger M50M
11 Bassiyd Mustapha SENM
12 Borredà Besora Albert VETM
13 Borrell Micola Ferran SENM
14 Brull Divorra Vicenç VETM
15 Brull Farnos Josep Maria M50M
16 Brut Torres Eric M50M
17 Butí Garcia Anton VETM
18 Cabrè Hernandez Carles VETM
19 Cambra Baena Jordi SENM
20 Cañas Gonzalez Albert VETM
21 Capdevila Vazquez Xavier M50M
22 Carcole Sans Xavi VETM
23 Cardona Montaña Guifré SENM
24 Carmona Fabre Alejandro VETM
25 Carreño Amorós Oriol SENM
26 Carretero Ernesto Abel SENM
27 Casajuana Reyes Ester SENF
28 Castillo Moya Josep Mª VETM
29 Castillo Solanell Nuria VETF
30 Cobo Pimentel Ismael VETM
31 Colom Diego Adai SENM
32 Curto Aragones Marc PROM
33 Del Aguila Pellicer Victor PROM
34 Falguera Ramos Cristina SENF
35 Farnos Canalda Joan VETM
36 Fernandez Tomas Joan Lluis SENM
37 Ferrer Giron Jose Maria VETM
38 Franch Piñol Narcís M50M
39 Gamez Lozano Jordi VETM
40 Garcia Abelló Raül SENM
41 Garcia Lopez Jose Maria SENM
42 Garcia Lopez Juan SENM
43 Garcia Sogorb Diana SENF
44 Gavaldà Hidalgo Joaquim VETM
45 Gil Pajares Jordi SENM
46 Güell Villar Oriol SENM
47 Hernandez Quim SENM
48 Herrera Lanza Francisco VETM
49 Jimenez Navarro Rafa VETM
50 Juncosa Roig Jaume VETM
51 Jurado López Eva SENF
52 Labrador Sampietro Jose SENM
53 Latorre Villegas Jose SENM
54 Lindez Ripoll Albert M50M
55 Lleixà Sancho Marc PROM
56 Llinares I Llorca Pere VETM
57 Llobat I Gracia Eva Cristina SENF
58 Lluch Arbona David SENM
59 Lopez Muste Toni SENM
60 Lopez Padilla Christian SENM
61 Marruecos Mestre Marc SENM
62 Martin Jimenez Ariadna SENF
63 Martinez Roger SENM
64 Mas Cáceres Lluisma SENM
65 Matamoros Navarro Josep VETM
66 Milian Biel Susana VETF
67 Nanetti Martin VETM
68 Núñez Genestós Joan Agustí VETM
69 Oliver Ventura Georgina SENF
70 Ortiz Braulio Eloi SENM
71 Paulino Andreu Marta SENF
72 Pelegrin Sanchez Joan Carles M50M
73 Pellicer Plazas Christian SENM
74 Perello Castellvi Blai SENM
75 Pocino Moga Xavier VETM
76 Pujol Sarroca Joaquim VETM
77 Pujolar Pane Jordi SENM
78 Rábade Serral Elena SENF
79 Ramiz Serveto Jose Antonio SENM
80 Redon Quixal Octavio M50M
81 Ríos Calvo Óscar SENM
82 Robles Pujals Covi SENF
83 Rofes Rofes Jordi SENM
84 Ruiz Edo Xavier SENM
85 Sabate Curto Pau SENM
86 Sague Martinez Raul VETM
87 Salguero Martin Joaquin VETM
88 Samper Golorons Antoni VETM
89 Sanchez Soldevila Enric SENM
90 Sanz Piñol Juan Luis VETM
91 Sebastia Margalef Jordi VETM
92 Simo Vila Juan Andres SENM
93 Solé Miralles David SENM
94 Turon Salvado Joaquin VETM
95 Urzanqui Usón José SENM
96 Vara Durán Ángel VETM
97 Vicente Mauri Victor Hugo VETM
98 Vila Fabra Pau SENM
99 Gine Castellvi Lluis SENM

Tots els llistats d'inscrits