Llistat d'inscrits III Cursa de l'Airosa - Cursa absoluta i júnior

# Cognoms Nom Categoria
1 Abril Español Joan MM
2 Accensi Andreu Juanjo MM
3 Albesa Rubio Xavier VM
4 Aranburu Pino Aitor SM
5 Arrieta Montero Aitor VM
6 Ayza Santana Ramon VM
7 Ballano Óscar VM
8 Baset Royo Juan Jose MM
9 Bayarri Zaragoza David VM
10 Bel Vidiella Josep VM
11 Bellés Caballer Sergio SM
12 Bello Subirats Hector SM
13 Benaiges I Benaiges Jaume MM
14 Benaiges Margalef Josep SM
15 Borras Martinez Gerard SM
16 Borras Piñol Angels SF
17 Brull Farnos Josep Maria MM
18 Brut Torres Eric MM
19 Buera Rebullida Josep Miquel SM
20 Carbonell Duaygües Albert VM
21 Casajuana Reyes Ester SF
22 Castella Carceller Jordi S23M
23 Chamizo Aguilera Mario VM
24 Cid Puig Jose Gabriel VM
25 Clemente De Pedro Rafa VM
26 Clua Roca Laura SF
27 Colell Morrralla Rubén SM
28 Colomé Monllaó Juan Ramon VM
29 Conde Reverte Isidro VM
30 Corchie Catalina SF
31 Cortada Jordi SM
32 Curto Ramon SM
33 Curto Cabré Joan MM
34 De La Fuente Escayola Jordi MM
35 De Vargas Lopez Bernat VM
36 Degracia Portella Xavier VM
37 Del Valle Lacruz Cesar VM
38 Estorach Arsasa Miriam VF
39 Felix Ferre Paula SF
40 Fernandez Garcia Jose SM
41 Fontanet Estrada Robert VM
42 Forner Orti Jose Domingo VM
43 Franch Piñol Narcís MM
44 Franco Smeets Claudio SM
45 Galeano Sabate Jose SM
46 Galindo Riol Mario SM
47 Garcia Abelló Raül VM
48 Garcia Cascallana Luis SM
49 Garcia Homs Lorena SF
50 Garcia Liñan Toni MM
51 Garcia Sangüesa Damià MM
52 Garcia Sastre Ovidi SM
53 Garcia Viñas Joel SM
54 Geira Navarro Josep SM
55 Gil Palacios Ignasi MM
56 Giné Cid Albert VM
57 Gómez Gómez Juan Pedro VM
58 Gómez Múria Carlos VM
59 Guasch Besalduch Felipe VM
60 Gubert Celma Andreu SM
61 Güell Villar Oriol SM
62 Istoc Ioan Adrian VM
63 Juarez Montes Oscar VM
64 Julian Marti Manolo MM
65 Lizardi Iturriza Iker VM
66 Llao, Marti Roger SM
67 Lleixà Quiroga Pau JM
68 Lleixa Rillo Xavier SM
69 Lleti Navarro Fernando VM
70 Lluch Arbona Francesc SM
71 Lopez Melendez Pablo SM
72 Lopez Vargas Carlos SM
73 López Vargas Luis Miguel SM
74 Lucas Jardi David SM
75 Mangrane Santos Gerard SM
76 Margalef Barbera Xavier SM
77 Marin Marin Dani SM
78 Martí Cardona Míriam SF
79 Martin Garcia Jan VM
80 Martín Payo Bárbara SF
81 Martínez Montosa Robert SM
82 Matamoros Blanquet Sergi SM
83 Merlos García Carlos SM
84 Mestre Meseguer Antonio MM
85 Mestre Miro Victor VM
86 Mies Vidal Paco MM
87 Mosegui Torà Rafel SM
88 Navarro Barbera Jordi SM
89 Núñez Genestós Joan Agustí VM
90 Núñez Ollé Oriol VM
91 Oliva Simó Juan José VM
92 Oliver Ventura Georgina SF
93 Ollé Florida Manel MM
94 Orayen Oloriz Ramon VM
95 Ouvrard Kevin SM
96 Paladella Rius Rafel SM
97 Pelegrin Redon Toni SM
98 Pellisa Moreso Sandra VF
99 Perez Pizarro Fran VM
100 Piñol Granadino Heura SF
101 Puig Mascarell Gabriel VM
102 Ramírez Mestre Andrés VM
103 Recasens Plassa Jordi VM
104 Redon Quixal Octavio MM
105 Reverté Moya Albert SM
106 Rey Navarro Francisco Javier MM
107 Rillo Lleixa Juan Francisco SM
108 Ríos Calvo Óscar VM
109 Royo Ferreres Heri VM
110 Ruiz Edo Xavier SM
111 Sánchez Hurtado Carmen MF
112 Sans Ferrer Albert SM
113 Sans Grau David SM
114 Simo Vila Juan Andres VM
115 Sowe Musa SM
116 Stiolea Cosmin Ovidiu SM
117 Talarn Caubet Joaquim SM
118 Valls Espinosa Toñi VF
119 Velasco Pascal MM
120 Verge Andres Sonia VF
121 Vicente Mauri Victor Hugo VM
122 Villaubí Barberà Gerard VM
123 Vizcarro Marcos VM
124 Ouvrard Kevin SM

Tots els llistats d'inscrits