Llistat d'inscrits XVI Cursa de la UEC Tortosa - Cursa absoluta i Cursa Júnior

# Cognoms Nom Categoria
1 Abaghad Lhoussain SM
2 Abella Callarisa Dídac S23M
3 Albacar Climent Conrad VM
4 Aleknaite Monika SF
5 Alfara Fibla Juan Antonio VM
6 Anguera Galiana Manel VM
7 Antó Castell Leonor M50F
8 Arasa Fava Isabel M50F
9 Arnau Tena Juanan VM
10 Arrufat Sanchez Aleix SM
11 Astudillo Torres Paul SM
12 Aznar Arasa Lluís SM
13 Balagué Castells Ana Belén VF
14 Barrena Samper Francesc JM
15 Bassiyd Mustapha SM
16 Belda Sánchez Agustí M50M
17 Benaiges Crevillent Andreu SM
18 Boukzini Najim SM
19 Brull Farnos Josep Maria M50M
20 Brusca Manchon Lluc SM
21 Camarero López Guillermo SM
22 Castella Carceller Jordi S23M
23 Castellnou Brull Santi SM
24 Castellnou Brull Nuria SF
25 Chamarro Martí Elena VF
26 Claramunt Aguayo Carlos SM
27 Climent Perez Dani SM
28 Conde Reverte Isidro VM
29 Cuesta Garcia Dani SM
30 Curto Aragones Marc S23M
31 Curto Gilabert David VM
32 Dalmau Llorca Pere SM
33 Domenech Forcadell Miguel M50M
34 Domini Vidal Silvia VF
35 Estorach Arsasa Miriam SF
36 Estorach Fatsini Paco VM
37 Ferre Lopez Carlos SM
38 Ferreres Sebastia Maria Elena M50F
39 Fibla Bort Joan VM
40 Fibla Reverter Hermini VM
41 Folguerola Llorca Angela SF
42 Fontanet Caballe Isidre M50M
43 Franch Marro Xavier VM
44 Franch Pico Xavier SM
45 Franch Piñol Narcís M50M
46 Galeano Sabate Jose SM
47 Garcia Lopez Jose Maria SM
48 Garcia Lopez Juan SM
49 Garcia Sogorb Diana SF
50 Gargallo Royo Jose SM
51 Gilabert Valldeperez Xavi VM
52 Gisbert Verdu Cristian JM
53 Grau Vidal Alberto SM
54 Güell Villar Oriol SM
55 Jimenez Navarro Rafa VM
56 Lin Segarra Eric SM
57 Lleixà Moliné Jordi SM
58 Lleixà Sancho Marc S23M
59 Lleti Navarro Fernando VM
60 Lluch Arbona David SM
61 Lluch Arbona Francesc SM
62 Lopez Toni VM
63 López Antó Bàrbara JF
64 Marco Ferre Carlos SM
65 Margalef Benaiges Pau SM
66 Margalef Gil Paula VF
67 Marro Codorniu Jordi SM
68 Martinez Beltran Francisco Jose VM
69 Martinez De Leon Oriol SM
70 Martinez Ferrer Manel VM
71 Martorell Cid Belen VF
72 Mas Cáceres Lluisma SM
73 Matamoros Navarro Josep VM
74 Mestre Miro Victor VM
75 Milian Biel Susana VF
76 Miró Nolla Jordi S23M
77 Monforte Gargallo Paco VM
78 Navarro Cid Santiago SM
79 Oliver Ventura Georgina SF
80 Oliver Ventura Eva SF
81 Pallares Lleixa Raul VM
82 Pallarés Martí Josep M50M
83 Pastor Recio Ivan SM
84 Paulino Andreu Marta SF
85 Pelegrin Sanchez Joan Carles M50M
86 Pellicer Plazas Christian SM
87 Piñol Granadino Heura S23F
88 Pitarch Griell Salvador SM
89 Pons Loscos Montse SF
90 Puertas Allepuz Gemma SF
91 Queralt Roig Dani SM
92 Redon Quixal Octavio M50M
93 Reverte Ferre Jordi VM
94 Royo Reverter Didac SM
95 Sabate Vidal Nil S23M
96 Sabaté Vidal Alan SM
97 Saez Tena Beatriz SF
98 Sales Vilalta Florenci VM
99 Sancho Grañena Jose Joaquin SM
100 Sancho Ralda Alfonso SM
101 Sans Ferrer Albert SM
102 Sanz Piñol Juan Luis VM
103 Simo Vila Juan Andres SM
104 Sospedra Castell Emilio S23M
105 Sumoy Palou Josep SM
106 Talarn Caubet Joaquim SM
107 Tiron Martínez Albert S23M
108 Tsuchiya Kazu SM
109 Turon Salvado Joaquin VM
110 Ventura Castells Joan VM
111 Vidiella Piñol Sandra S23F
112 Vila Fabra Pau SM
113 Adell Urraca Victor VM
114 Lleti Navarro Fernando VM

Tots els llistats d'inscrits