Llistat d'inscrits XVI Cursa de la UEC Tortosa - Cursa absoluta i Cursa Júnior

# Cognoms Nom Categoria
1 Abaghad Lhoussain SENM
2 Abella Callarisa Dídac PROM
3 Albacar Climent Conrad VETM
4 Aleknaite Monika SENF
5 Alfara Fibla Juan Antonio VETM
6 Anguera Galiana Manel VETM
7 Antó Castell Leonor M50F
8 Arasa Fava Isabel M50F
9 Arnau Tena Juanan VETM
10 Arrufat Sanchez Aleix SENM
11 Astudillo Torres Paul SENM
12 Aznar Arasa Lluís SENM
13 Balagué Castells Ana Belén VETF
14 Barrena Samper Francesc JUNM
15 Bassiyd Mustapha SENM
16 Belda Sánchez Agustí M50M
17 Benaiges Crevillent Andreu SENM
18 Boukzini Najim SENM
19 Brull Farnos Josep Maria M50M
20 Brusca Manchon Lluc SENM
21 Camarero López Guillermo SENM
22 Castella Carceller Jordi PROM
23 Castellnou Brull Santi SENM
24 Castellnou Brull Nuria SENF
25 Chamarro Martí Elena VETF
26 Claramunt Aguayo Carlos SENM
27 Climent Perez Dani SENM
28 Conde Reverte Isidro VETM
29 Cuesta Garcia Dani SENM
30 Curto Aragones Marc PROM
31 Curto Gilabert David VETM
32 Dalmau Llorca Pere SENM
33 Domenech Forcadell Miguel M50M
34 Domini Vidal Silvia VETF
35 Estorach Arasa Miriam SENF
36 Estorach Fatsini Paco VETM
37 Ferre Lopez Carlos SENM
38 Ferreres Sebastia Maria Elena M50F
39 Fibla Bort Joan VETM
40 Fibla Reverter Hermini VETM
41 Folguerola Llorca Angela SENF
42 Fontanet Caballe Isidre M50M
43 Franch Marro Xavier VETM
44 Franch Pico Xavier SENM
45 Franch Piñol Narcís M50M
46 Galeano Sabate Jose SENM
47 Garcia Lopez Jose Maria SENM
48 Garcia Lopez Juan SENM
49 Garcia Sogorb Diana SENF
50 Gargallo Royo Jose SENM
51 Gilabert Valldeperez Xavi VETM
52 Gisbert Verdu Cristian JUNM
53 Grau Vidal Alberto SENM
54 Güell Villar Oriol SENM
55 Jimenez Navarro Rafa VETM
56 Lin Segarra Eric SENM
57 Lleixà Moliné Jordi SENM
58 Lleixà Sancho Marc PROM
59 Lleti Navarro Fernando VETM
60 Lluch Arbona David SENM
61 Lluch Arbona Francesc SENM
62 Lopez Toni VETM
63 López Antó Bàrbara JUNF
64 Marco Ferre Carlos SENM
65 Margalef Benaiges Pau SENM
66 Margalef Gil Paula VETF
67 Marro Codorniu Jordi SENM
68 Martinez Beltran Francisco Jose VETM
69 Martinez De Leon Oriol SENM
70 Martinez Ferrer Manel VETM
71 Martorell Cid Belen VETF
72 Mas Cáceres Lluisma SENM
73 Matamoros Navarro Josep VETM
74 Mestre Miro Victor VETM
75 Milian Biel Susana VETF
76 Miró Nolla Jordi PROM
77 Monforte Gargallo Paco VETM
78 Navarro Cid Santiago SENM
79 Oliver Ventura Georgina SENF
80 Oliver Ventura Eva SENF
81 Pallares Lleixa Raul VETM
82 Pallarés Martí Josep M50M
83 Pastor Recio Ivan SENM
84 Paulino Andreu Marta SENF
85 Pelegrin Sanchez Joan Carles M50M
86 Pellicer Plazas Christian SENM
87 Piñol Granadino Heura PROF
88 Pitarch Griell Salvador SENM
89 Pons Loscos Montse SENF
90 Puertas Allepuz Gemma SENF
91 Queralt Roig Dani SENM
92 Redon Quixal Octavio M50M
93 Reverte Ferre Jordi VETM
94 Royo Reverter Didac SENM
95 Sabate Vidal Nil PROM
96 Sabaté Vidal Alan SENM
97 Saez Tena Beatriz SENF
98 Sales Vilalta Florenci VETM
99 Sancho Grañena Jose Joaquin SENM
100 Sancho Ralda Alfonso SENM
101 Sans Ferrer Albert SENM
102 Sanz Piñol Juan Luis VETM
103 Simo Vila Juan Andres SENM
104 Sospedra Castell Emilio PROM
105 Sumoy Palou Josep SENM
106 Talarn Caubet Joaquim SENM
107 Tiron Martínez Albert PROM
108 Tsuchiya Kazu SENM
109 Turon Salvado Joaquin VETM
110 Ventura Castells Joan VETM
111 Vidiella Piñol Sandra PROF
112 Vila Fabra Pau SENM
113 Adell Urraca Victor VETM
114 Lleti Navarro Fernando VETM

Tots els llistats d'inscrits