Classificacions: XI Cursa lo Pastisset - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristina Ribera Lombarte ABSF 02:25:46
2 Teresa Martin VETF 02:26:31
3 Jessica Sánchez González ABSF 02:29:12
4 Marta Gistas Albalate VETF 02:33:05
5 Laia Llauradó PROF 02:34:09
6 Monika Aleknaite ABSF 02:39:00
7 Cristina Ferré Martorell ABSF 02:42:03
8 Noelia Gumbau Omedes VETF 02:43:50
9 Anna Rodríguez Salvadó ABSF 02:49:46
10 Maria Martorell Centelles ABSF 02:50:22
11 Soraya Mur Cervello ABSF 02:50:42
12 Encarna Gamez Torrent VETF 02:53:05
13 Mònica Calvet Pla VETF 02:53:52
14 Vanina Coyard ABSF 03:06:08
15 Maria Cinta Diego Bosch ABSF 03:06:51
16 Carme Folqué Alcoverro ABSF 03:14:32
17 Laia Castellà Beltran ABSF 03:15:56
18 Marina Centelles Ràfales M50F 03:22:19
19 Inma Robres Monforte M50F 03:26:43
20 Paquita Balanzà Bel M50F 03:35:39
21 Mónica Ocaña Cabanes VETF 03:46:16
22 Carme Batalla Ferre VETF 03:48:01

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sergio Ráfales Barberan ABSM 01:46:14
2 Jordi Julià Torres ABSM 01:53:14
3 Samuel Alemany Sebastià VETM 01:54:00
4 Jordi Solé Vera ABSM 01:54:24
5 Jordi Cabré Roca VETM 01:55:40
6 Oriol Platero Belmonte PROM 01:56:53
7 Tito Martínez Montosa ABSM 02:00:32
8 David Sans Grau ABSM 02:09:25
9 Albert Gabaldà Galcerà ABSM 02:14:07
10 Guillem Riba Gauxachs VETM 02:16:03
11 Eloy Valmaña Reverte VETM 02:16:50
12 Sergi Llop Banqué M50M 02:18:24
13 Josep Puig Carles VETM 02:19:35
14 Josep Carles Reverté ABSM 02:20:33
15 Pol Sala Font ABSM 02:23:20
16 Xavier Margalef Barbera VETM 02:23:24
17 Eduard Ferran Peig M50M 02:24:03
18 Josep Ferre Huguet VETM 02:24:04
19 Aaron Andreu Lopez ABSM 02:24:06
20 Juan David Cebolla Benitez ABSM 02:24:09
21 Ramon Beltran Martinez-Aguado PROM 02:24:27
22 Dani Queralt Roig VETM 02:26:59
23 Dalmir Casanova Llambrich ABSM 02:28:08
24 Ruben Bonet Folque ABSM 02:29:28
25 Gullem Pujol Tomas ABSM 02:29:43
26 Julio Marra-López Llovet ABSM 02:30:06
27 Patrick Van Der Wal M50M 02:30:20
28 Leo Augusto León Mora VETM 02:31:41
29 Enric Mur Cervelló ABSM 02:34:48
30 Juanjo Calvet Pla ABSM 02:36:07
31 Carlos Tena Armengod M50M 02:36:44
32 Pol Monclús Povill ABSM 02:36:50
33 Oscar Sans Pallares PROM 02:38:20
34 Joan Antoni Sinfreu Alrich VETM 02:40:36
35 Miguel Domingo Beltran VETM 02:40:59
36 Tomàs Sabate Fontanet VETM 02:40:59
37 Cristian Mihai ABSM 02:47:32
38 Lluis Barroeta Massot M50M 02:52:00
39 Xavi Tomas Pascual M50M 02:52:36
40 Victor Carles Olive ABSM 02:53:05
41 Toño Tudo Hospital VETM 02:55:37
42 Jordi Giménez Cid VETM 02:57:16
43 Sergio Querol Gisbert ABSM 02:57:16
44 Albert Cort Ciurana M50M 03:00:44
45 Fabià Gabriel Gracià VETM 03:00:54
46 Paco Adell Benaiges M60M 03:01:38
47 Aaron Ruiz Reverte ABSM 03:06:07
48 Victor Moreso Abella ABSM 03:06:24
49 Dani Cuesta Garcia ABSM 03:06:51
50 Lluís Serrano Domingo VETM 03:06:51
51 Joan Llaó Curto M60M 03:11:14
52 Carlos Curto Gras ABSM 03:16:25
53 Juan Andres Simo Vila VETM 03:21:53
54 Dani Bajador Galiana M50M 03:48:01
55 Manuel Ramos Lombardo VETM 04:29:11

Xiquet

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sergi Monclús Povill XIQM 02:36:48

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aritz Sueiro Ubach JUNM 02:36:46

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Llauradó PROF 02:34:09

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Oriol Platero Belmonte PROM 01:56:53
2 Ramon Beltran Martinez-Aguado PROM 02:24:27
3 Oscar Sans Pallares PROM 02:38:20

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Martin VETF 02:26:31
2 Marta Gistas Albalate VETF 02:33:05
3 Noelia Gumbau Omedes VETF 02:43:50
4 Encarna Gamez Torrent VETF 02:53:05
5 Mònica Calvet Pla VETF 02:53:52
6 Mónica Ocaña Cabanes VETF 03:46:16
7 Carme Batalla Ferre VETF 03:48:01

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Samuel Alemany Sebastià VETM 01:54:00
2 Jordi Cabré Roca VETM 01:55:40
3 Guillem Riba Gauxachs VETM 02:16:03
4 Eloy Valmaña Reverte VETM 02:16:50
5 Josep Puig Carles VETM 02:19:35
6 Xavier Margalef Barbera VETM 02:23:24
7 Josep Ferre Huguet VETM 02:24:04
8 Dani Queralt Roig VETM 02:26:59
9 Leo Augusto León Mora VETM 02:31:41
10 Joan Antoni Sinfreu Alrich VETM 02:40:36
11 Miguel Domingo Beltran VETM 02:40:59
12 Tomàs Sabate Fontanet VETM 02:40:59
13 Toño Tudo Hospital VETM 02:55:37
14 Jordi Giménez Cid VETM 02:57:16
15 Fabià Gabriel Gracià VETM 03:00:54
16 Lluís Serrano Domingo VETM 03:06:51
17 Juan Andres Simo Vila VETM 03:21:53
18 Manuel Ramos Lombardo VETM 04:29:11

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marina Centelles Ràfales M50F 03:22:19
2 Inma Robres Monforte M50F 03:26:43
3 Paquita Balanzà Bel M50F 03:35:39

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sergi Llop Banqué M50M 02:18:24
2 Eduard Ferran Peig M50M 02:24:03
3 Patrick Van Der Wal M50M 02:30:20
4 Carlos Tena Armengod M50M 02:36:44
5 Lluis Barroeta Massot M50M 02:52:00
6 Xavi Tomas Pascual M50M 02:52:36
7 Albert Cort Ciurana M50M 03:00:44
8 Dani Bajador Galiana M50M 03:48:01

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paco Adell Benaiges M60M 03:01:38
2 Joan Llaó Curto M60M 03:11:14