Classificacions: X Cursa d'Ulldecona

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Àngels Centelles Cardona SENF 02:32:18
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 02:35:44
3 Andrea Drago Canes SENF 02:38:36
4 Charlotte Claverie SENF 02:45:24
5 Míriam Martí Cardona SENF 02:50:55
6 Marta Martinez SENF 02:58:39
7 Miriam Estorach Arasa SENF 03:02:52
8 Lorena Garcia Homs SENF 03:05:20
9 Georgina Oliver Ventura SENF 03:08:06
10 Carla Gisbert Tomàs PROF 03:19:00
11 Trish Mellor M50F 03:24:56
12 Aida Castelblanque Soler PROF 03:25:23
13 Georgina Casanova Garrigós SENF 03:27:36
14 Soria Hermano SENF 03:32:40
15 Laura Clua Roca SENF 03:35:59
16 Eva Maria Segura Tena SENF 03:36:16
17 Montserrat Obrados Muria SENF 03:36:18
18 Vanessa Ruiz Martinez SENF 03:36:20
19 Angela Folguerola Llorca SENF 03:37:06
20 Dolors Campos Fonollosa VETF 03:39:58
21 Núria Calduch Verdiell VETF 03:40:00
22 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:05:04

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 01:56:25
2 Pau Vila Fabra SENM 01:57:51
3 Vicent Herrera Coscollano SENM 01:58:54
4 Victor Mestre Miro VETM 02:07:44
5 Javier Alonso Roces VETM 02:09:19
6 Christian Pellicer Plazas SENM 02:10:06
7 Juan José Oliva Simó VETM 02:10:49
8 Dani Marin Marin SENM 02:11:36
9 Carlos Marco Ferre SENM 02:12:32
10 Nil Sabate Vidal PROM 02:14:11
11 Damia Bordes Homs SENM 02:14:49
12 Lluc Brusca Manchon SENM 02:18:20
13 Jordi Balada Sanchez SENM 02:21:16
14 Marc Garcia Cuesta SENM 02:21:21
15 Albert Garcia Monzo SENM 02:21:51
16 Francisco León Floro VETM 02:22:24
17 Sam Campanero Sala VETM 02:23:37
18 Roger Ferrer Sabaté VETM 02:25:01
19 Albert Carbonell Duaygües VETM 02:25:03
20 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:25:35
21 Olivier Dupouy SENM 02:26:00
22 Joan Josep Queral VETM 02:26:34
23 Joan Curto Cabré M50M 02:28:35
24 Raül Garcia Abelló SENM 02:29:35
25 Romain Arnaud SENM 02:30:33
26 Pere Llinares I Llorca VETM 02:31:43
27 Jose Galeano Sabate SENM 02:31:51
28 Pedro Nofre Romera SENM 02:32:10
29 Àngel Niñerola Querol SENM 02:32:42
30 Vicenç Albiol Albesa VETM 02:33:02
31 Pedro Benlloch Estelle SENM 02:34:10
32 David Lluch Arbona SENM 02:34:22
33 David Sancho Chillida SENM 02:34:30
34 Josep Matamoros Navarro M50M 02:35:04
35 Jose Luis Mesado Espin SENM 02:35:49
36 Josep Subirats Ferreres SENM 02:36:20
37 Ramon Torres Pujol VETM 02:36:49
38 Vicent Villalonga Exposito SENM 02:36:53
39 Narcís Franch Piñol M50M 02:38:44
40 Hector Ortega Redo SENM 02:44:18
41 Oscar Carrasco Talarn SENM 02:44:22
42 Ramon Forcadell Saenz M50M 02:44:50
43 Paco Mies Vidal M50M 02:46:18
44 Albert Sans Ferrer SENM 02:47:03
45 Emilio Taus Ayza M50M 02:47:53
46 Alex Güell Villar SENM 02:48:18
47 Manel Niella SENM 02:48:31
48 Antonio Mestre Meseguer M50M 02:48:45
49 Quim Vila Guimera SENM 02:48:50
50 Ramir Melich Borràs SENM 02:48:53
51 Carlos Montagut Carbó SENM 02:49:01
52 Joe Rosich Grau M50M 02:51:46
53 Victor Sancho M50M 02:52:58
54 Jordi Accensi Estrada VETM 02:53:13
55 Josep Martin Arasa SENM 02:54:21
56 Juanjo Brusca Manchon SENM 02:56:03
57 Eric Brut Torres M50M 02:56:12
58 Josep Fernando Royal SENM 02:57:19
59 Miquel Pedra Niño SENM 02:57:23
60 Juan Jose Fumadó Casanova M50M 02:58:02
61 Victor Vidal Sorli SENM 03:00:48
62 Vicent Vericat Ferré VETM 03:01:46
63 Ferran Vidal Bort VETM 03:04:21
64 Noe Chaler Cabanes SENM 03:06:00
65 Jordi Martorell Rubio VETM 03:09:50
66 Albert Ribas Bel SENM 03:10:59
67 Isidro Conde Reverte VETM 03:14:28
68 Dani Queralt Roig SENM 03:14:34
69 Juan Andres Simo Vila VETM 03:17:25
70 Pau Puigcerver Ferré SENM 03:17:34
71 Josep Torta Garcia VETM 03:22:07
72 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:26:12
73 Jordi Arasa Jareño SENM 03:27:24
74 Jose Miguel Reverter Bullon VETM 03:42:35
75 Jose Gregorio Breto Paris M50M 03:45:33
76 Joan Ignasi Millan Masdeu M50M 04:10:53
77 Jose Luis Arandigoyen De Miguel M50M 04:12:39

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 01:36:20
2 Aida Accensi Pellisa CADF 01:49:59

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:05:41
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:42:43

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aleix Rodriguez Luna JUNM 02:12:34
2 Pau Lleixà Quiroga JUNM 02:48:39
3 Marc Segura Serres JUNM 02:55:21
4 Nil Fabregat Campos JUNM 02:58:35

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carla Gisbert Tomàs PROF 03:19:00
2 Aida Castelblanque Soler PROF 03:25:23

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nil Sabate Vidal PROM 02:14:11

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Àngels Centelles Cardona SENF 02:32:18
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 02:35:44
3 Andrea Drago Canes SENF 02:38:36
4 Charlotte Claverie SENF 02:45:24
5 Míriam Martí Cardona SENF 02:50:55
6 Marta Martinez SENF 02:58:39
7 Miriam Estorach Arasa SENF 03:02:52
8 Lorena Garcia Homs SENF 03:05:20
9 Georgina Oliver Ventura SENF 03:08:06
10 Georgina Casanova Garrigós SENF 03:27:36
11 Soria Hermano SENF 03:32:40
12 Laura Clua Roca SENF 03:35:59
13 Eva Maria Segura Tena SENF 03:36:16
14 Montserrat Obrados Muria SENF 03:36:18
15 Vanessa Ruiz Martinez SENF 03:36:20
16 Angela Folguerola Llorca SENF 03:37:06

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 01:56:25
2 Pau Vila Fabra SENM 01:57:51
3 Vicent Herrera Coscollano SENM 01:58:54
4 Christian Pellicer Plazas SENM 02:10:06
5 Dani Marin Marin SENM 02:11:36
6 Carlos Marco Ferre SENM 02:12:32
7 Damia Bordes Homs SENM 02:14:49
8 Lluc Brusca Manchon SENM 02:18:20
9 Jordi Balada Sanchez SENM 02:21:16
10 Marc Garcia Cuesta SENM 02:21:21
11 Albert Garcia Monzo SENM 02:21:51
12 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:25:35
13 Olivier Dupouy SENM 02:26:00
14 Raül Garcia Abelló SENM 02:29:35
15 Romain Arnaud SENM 02:30:33
16 Jose Galeano Sabate SENM 02:31:51
17 Pedro Nofre Romera SENM 02:32:10
18 Àngel Niñerola Querol SENM 02:32:42
19 Pedro Benlloch Estelle SENM 02:34:10
20 David Lluch Arbona SENM 02:34:22
21 David Sancho Chillida SENM 02:34:30
22 Jose Luis Mesado Espin SENM 02:35:49
23 Josep Subirats Ferreres SENM 02:36:20
24 Vicent Villalonga Exposito SENM 02:36:53
25 Hector Ortega Redo SENM 02:44:18
26 Oscar Carrasco Talarn SENM 02:44:22
27 Albert Sans Ferrer SENM 02:47:03
28 Alex Güell Villar SENM 02:48:18
29 Manel Niella SENM 02:48:31
30 Quim Vila Guimera SENM 02:48:50
31 Ramir Melich Borràs SENM 02:48:53
32 Carlos Montagut Carbó SENM 02:49:01
33 Josep Martin Arasa SENM 02:54:21
34 Juanjo Brusca Manchon SENM 02:56:03
35 Josep Fernando Royal SENM 02:57:19
36 Miquel Pedra Niño SENM 02:57:23
37 Victor Vidal Sorli SENM 03:00:48
38 Noe Chaler Cabanes SENM 03:06:00
39 Albert Ribas Bel SENM 03:10:59
40 Dani Queralt Roig SENM 03:14:34
41 Pau Puigcerver Ferré SENM 03:17:34
42 Jordi Arasa Jareño SENM 03:27:24

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Dolors Campos Fonollosa VETF 03:39:58
2 Núria Calduch Verdiell VETF 03:40:00

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VETM 02:07:44
2 Javier Alonso Roces VETM 02:09:19
3 Juan José Oliva Simó VETM 02:10:49
4 Francisco León Floro VETM 02:22:24
5 Sam Campanero Sala VETM 02:23:37
6 Roger Ferrer Sabaté VETM 02:25:01
7 Albert Carbonell Duaygües VETM 02:25:03
8 Joan Josep Queral VETM 02:26:34
9 Pere Llinares I Llorca VETM 02:31:43
10 Vicenç Albiol Albesa VETM 02:33:02
11 Ramon Torres Pujol VETM 02:36:49
12 Jordi Accensi Estrada VETM 02:53:13
13 Vicent Vericat Ferré VETM 03:01:46
14 Ferran Vidal Bort VETM 03:04:21
15 Jordi Martorell Rubio VETM 03:09:50
16 Isidro Conde Reverte VETM 03:14:28
17 Juan Andres Simo Vila VETM 03:17:25
18 Josep Torta Garcia VETM 03:22:07
19 Jose Miguel Reverter Bullon VETM 03:42:35

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Trish Mellor M50F 03:24:56
2 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:05:04

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Curto Cabré M50M 02:28:35
2 Josep Matamoros Navarro M50M 02:35:04
3 Narcís Franch Piñol M50M 02:38:44
4 Ramon Forcadell Saenz M50M 02:44:50
5 Paco Mies Vidal M50M 02:46:18
6 Emilio Taus Ayza M50M 02:47:53
7 Antonio Mestre Meseguer M50M 02:48:45
8 Joe Rosich Grau M50M 02:51:46
9 Victor Sancho M50M 02:52:58
10 Eric Brut Torres M50M 02:56:12
11 Juan Jose Fumadó Casanova M50M 02:58:02
12 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:26:12
13 Jose Gregorio Breto Paris M50M 03:45:33
14 Joan Ignasi Millan Masdeu M50M 04:10:53
15 Jose Luis Arandigoyen De Miguel M50M 04:12:39