Classificacions: VIII Cursa dels Biberons - El Pinell de Brai

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Georgina Gabarró Morente ABSF 02:23:57
2 Anna Fernandez Bonel ABSF 02:24:10
3 Rosa Navarro Garcia VETF 02:25:59
4 Sílvia Puigarnau Coma ABSF 02:30:44
5 Jackeline Gómez ABSF 02:31:42
6 Mònica Malla Esqué ABSF 02:34:39
7 Aina Cusí Batlle ABSF 02:35:30
8 Paloma Lobera Grau VETF 02:35:44
9 Eva Cristina Llobat I Gracia VETF 02:41:32
10 Alba Alemany Esteve ABSF 02:43:07
11 Sandra Vidiella Piñol ABSF 02:45:13
12 Paula Espinach Carbó ABSF 02:47:19
13 Gemma Barrebeig Valls ABSF 02:47:43
14 Mireia Garcia Diez VETF 02:47:46
15 Jordi Cruxent Cort VETF 02:48:08
16 Sara Ricart Boada ABSF 02:48:14
17 Miriam Llop Bielsa VETF 02:50:49
18 Marta Paulino Andreu ABSF 02:52:26
19 Claudia Roca Herms ABSF 02:54:41
20 Laia Solé Armora PROF 02:56:25
21 Laia Gilibets I Barbens ABSF 02:57:04
22 Júlia Rius Lletí ABSF 02:58:30
23 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 02:58:47
24 Neus Peiró Pifarré M50F 02:59:30
25 Mayte Hinojosa Arenas VETF 03:03:15
26 Esther Encina Luengo VETF 03:03:43
27 Raquel Fernández Bustamante VETF 03:05:32
28 Catalina Corchie ABSF 03:06:27
29 Angels Borras Piñol VETF 03:06:29
30 Mònica Olivan De La Iglesia VETF 03:06:35
31 Elisabet Llao Borras ABSF 03:07:25
32 Jennifer Subirats Lleixà ABSF 03:07:57
33 Montse Conesa Martinez VETF 03:08:25
34 Montse Conesa Martinez VETF 03:08:25
35 Cristina Ribera Lombarte ABSF 03:09:36
36 Maria Rufi Castell ABSF 03:12:02
37 Amanda Sanz Vizcaino PROF 03:13:19
38 Alícia Domingo Masdeu M50F 03:13:22
39 Olga Sierra Bernat VETF 03:14:41
40 Núria Miralles Muntané ABSF 03:14:42
41 Nuria Codina Ales VETF 03:17:32
42 Núria Pallarés ABSF 03:18:47
43 Clara Bozzo Closas VETF 03:20:55
44 Mireia Elizaga Valentín ABSF 03:22:28
45 Miriam Estorach Arasa VETF 03:22:46
46 Eva Cabré Sedó ABSF 03:24:07
47 Raquel Caballe Fabra VETF 03:27:22
48 Anna Pujol Navarro ABSF 03:27:48
49 Laura Gonzalez Alvarez VETF 03:28:28
50 Mercè Royo Dellà ABSF 03:28:52
51 Elisabet Puig Avila ABSF 03:32:07
52 Georgina Oliver Ventura ABSF 03:32:43
53 Sonia Verge Andres VETF 03:33:46
54 Anna Tristany Codina ABSF 03:37:22
55 Laura Palleja Figueras ABSF 03:38:19
56 Marta Hernandez M50F 03:38:58
57 Claudia Mancilla VETF 03:39:37
58 Luddy Benito Perucho M50F 03:43:44
59 M.josé Brull Lleixà VETF 03:44:30
60 Olga Navarro Cavalle ABSF 03:48:01
61 Carla Gisbert Tomàs ABSF 03:49:42
62 Lina Meseguer Carbó ABSF 03:53:48
63 Gemma Aragonés Pau M50F 03:57:13
64 Vicky Català Bonanza ABSF 03:57:59
65 Susana Herrera Garcia VETF 04:00:29
66 Susana Herrera Garcia VETF 04:00:29
67 Olga Castillo Sainz VETF 04:04:10
68 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:08:43
69 Patricia Filippi VETF 04:10:46
70 Sara Monferrer VETF 04:10:46
71 Maria Pilar Macipe Costa M50F 04:12:31
72 Rosa Catala Bonanza VETF 04:13:31
73 Marta Martínez Gellida M50F 04:13:31

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Hernandez Teixidor VETM 01:57:08
2 Julen Calvó Vigara ABSM 01:57:47
3 Diego Arroyo Mazorra ABSM 01:57:48
4 Arnau Aranda Escamilla PROM 01:58:09
5 Raul Butaci ABSM 02:00:58
6 Jonatan Cuesta Santamaria ABSM 02:01:46
7 Wifred Lladó Hernández ABSM 02:03:22
8 Lluisma Mas Cáceres ABSM 02:05:03
9 Aitor Tomàs Buitrago ABSM 02:05:32
10 Genis Porqueras Simo ABSM 02:07:26
11 Andrés Pascual Ibañez ABSM 02:08:59
12 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:09:11
13 Xavier Espiña Martinez VETM 02:09:26
14 Carlos Bartrina Gea VETM 02:10:01
15 Miquel Cruz I VETM 02:10:02
16 Ramón Nicolás Fernández Fernández VETM 02:10:21
17 Marc Male Estany VETM 02:10:32
18 Josep M Julve Lara PROM 02:11:40
19 Ferran Larroya Paixà ABSM 02:11:55
20 Guillem Gibert ABSM 02:11:59
21 Andreu Queralt Queralt ABSM 02:12:39
22 Xavier Descarrega ABSM 02:12:55
23 Jordi Vidal Garcia PROM 02:12:57
24 Joan Torné Enrich ABSM 02:13:21
25 Sergio Ráfales Barberan ABSM 02:13:35
26 Comanas Georgel Juyce VETM 02:14:05
27 Marc Guardia Colomer ABSM 02:14:30
28 Mustapha Bassiyd ABSM 02:14:54
29 Josep Montagut Gimenez VETM 02:14:59
30 Sergi Rodriguez Batista ABSM 02:14:59
31 Eduard Solanes Puig VETM 02:15:13
32 Pau Vila Fabra ABSM 02:15:20
33 Oriol Platero Belmonte PROM 02:15:50
34 Oriol Platero Belmonte PROM 02:15:50
35 Josep Geira Navarro ABSM 02:16:17
36 Xavier Solsona Novell VETM 02:16:24
37 Xavier Solsona I Novell VETM 02:16:24
38 Jordi Vallès Balsells ABSM 02:16:40
39 Joel Marmol Reverter ABSM 02:16:44
40 Jose Maria Garcia Lopez VETM 02:17:29
41 Guillem Lampreave Valls ABSM 02:18:24
42 Pau Torné Enrich PROM 02:18:28
43 Albert Moliner Avellaneda M50M 02:19:15
44 Jordi Navarro Barbera ABSM 02:20:08
45 Marc Llebaria Fortuny ABSM 02:20:40
46 Xavier Ayala Salla VETM 02:20:47
47 Domenec Niella Pitarch ABSM 02:20:51
48 Alfonso Lopez Sancho VETM 02:21:17
49 Miquel Muzás Espuny ABSM 02:22:30
50 Enrique Santamaria Martinez VETM 02:22:36
51 Josep Maria Segura Castells VETM 02:23:09
52 Arnau Fargas Navarro PROM 02:23:23
53 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:23:35
54 Omar Machi Caballe ABSM 02:23:56
55 Omar Machi ABSM 02:23:56
56 Nil Ramada PROM 02:24:04
57 Angel Nieto Cerrillo PROM 02:24:51
58 Sergio Catala Sales VETM 02:24:58
59 Arturo Sanz Gargallo M50M 02:24:59
60 Ignasi Vilajosana Martí VETM 02:25:52
61 Albert Camarasa Sansa ABSM 02:26:33
62 Jordi Solé Vera ABSM 02:27:00
63 Albert Reverté Moya VETM 02:27:56
64 Sergi López Pagés ABSM 02:28:49
65 Pere Llinares I Llorca VETM 02:29:11
66 Robert Fontanet Estrada VETM 02:29:40
67 Aleix Matamoros Reverté ABSM 02:30:40
68 Gerard Rodríguez Salvadó ABSM 02:30:47
69 Vicent Garcia Argentó VETM 02:30:48
70 Oriol Lecha Augé ABSM 02:30:58
71 Albert Ferrer Bacardit VETM 02:31:07
72 Xavi Domenech VETM 02:31:33
73 Dani Marin Marin ABSM 02:31:44
74 Marc Balañá VETM 02:31:58
75 Agusti Janini VETM 02:32:28
76 Mauri Grigelmo De La Cruz ABSM 02:33:31
77 Francesc Barrena Samper ABSM 02:33:40
78 David Patiño Ubia VETM 02:34:04
79 Marc Garcia Díez ABSM 02:34:32
80 Oscar Monclus Ferrer VETM 02:34:39
81 Ivan Mármol Caballer ABSM 02:34:51
82 Ivan Marmol Caballer ABSM 02:34:51
83 Carlos Antones Poy VETM 02:35:17
84 Oriol Gil VETM 02:35:27
85 Joan Parés Roca M50M 02:36:10
86 Joan Parés Roca M50M 02:36:10
87 Andreu Ayllon Aragones PROM 02:36:14
88 Camille Minaudo ABSM 02:37:40
89 Antoni Prat Soler M50M 02:37:40
90 Quim Vila Guimera VETM 02:37:45
91 Arkaitz Galarza Navarro ABSM 02:38:39
92 Joan Fortuño Calduch ABSM 02:38:58
93 Miguel Arnau Capafons VETM 02:39:16
94 Josep Orejudo Ramírez M50M 02:41:02
95 Xavi Also Casals ABSM 02:41:05
96 Josep Miquel Buera Rebullida VETM 02:42:13
97 Marcel Freixes Chassard PROM 02:42:23
98 Josep M Amades Mateu VETM 02:43:10
99 Sergio Boix Jovaní VETM 02:43:46
100 Roger Gil Cid ABSM 02:43:46
101 Arnau Antich Dresaire PROM 02:44:26
102 Josep Ramon Alabart March M50M 02:45:10
103 Eduard Sicart Giné ABSM 02:45:32
104 Josep Subirats Gil PROM 02:45:58
105 Pablo Goar Barbosa Vidal VETM 02:46:31
106 Ovidi Garcia Sastre VETM 02:46:40
107 Marc Segura Blasco ABSM 02:46:55
108 Aleix Clos Segura ABSM 02:47:05
109 Moisés Millán Burriel M60M 02:47:11
110 Sergio Lopez ABSM 02:47:11
111 Aitor Escauriaza Franco VETM 02:47:35
112 Oscar Lopez Lopez ABSM 02:48:12
113 Santi Monreal Rius ABSM 02:48:20
114 Manel Niella VETM 02:48:51
115 Jose Galeano Sabate VETM 02:49:32
116 Ramon Castells Lopez VETM 02:50:05
117 Carlos Gómez Múria VETM 02:50:19
118 Juan Ramon Colomé Monllaó VETM 02:50:26
119 Jose Torregrosa Jimenez VETM 02:52:05
120 Carles Tarsà Buenaventura VETM 02:52:45
121 Saul Castell Bel ABSM 02:52:46
122 Roger Ferrer Sabaté VETM 02:52:53
123 Lluis Descarrega Colat ABSM 02:53:05
124 Diego Gómez Bajo ABSM 02:53:05
125 Paco Mies Vidal M60M 02:53:25
126 Raül Salvador Coscollano VETM 02:54:15
127 Jaime Martinez Bel VETM 02:56:11
128 Marc Segura Serres PROM 02:56:12
129 Marc Torres Beltran ABSM 02:56:16
130 Joan Manero Bel ABSM 02:57:03
131 Gabriel Puig Mascarell VETM 02:57:32
132 Didac Gonzalez Pujol VETM 02:58:29
133 Mario Aledo López ABSM 02:58:38
134 Hector Bastida Perez M50M 02:59:28
135 Aleix López Pagès VETM 02:59:36
136 Pol Martinez Rosell ABSM 03:00:12
137 David Nuñez Pujol M50M 03:01:02
138 David Gubern Domínguez VETM 03:01:05
139 Nando Comin Gimeno ABSM 03:01:05
140 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:01:14
141 Esteve Raventós Sabaté M50M 03:01:38
142 Ramon Beltran Martinez-Aguado PROM 03:03:17
143 Pau Julbe Arayo ABSM 03:04:07
144 Juan Miguel España Salvadó M50M 03:04:10
145 Aaron Andreu Lopez ABSM 03:04:41
146 Octavio Redon Quixal M60M 03:04:46
147 Oscar Rius Guerrero VETM 03:05:29
148 Sergi Oliver Torta VETM 03:06:12
149 Luis Garcia Cascallana VETM 03:06:34
150 Dani Queralt Roig VETM 03:07:11
151 Cristian Querol Girona ABSM 03:07:28
152 Albert Sans Ferrer VETM 03:07:35
153 Sergio Perez Martinez VETM 03:07:59
154 Joan Ars Ricart ABSM 03:08:14
155 Ramon Escurriola Navarro M50M 03:09:08
156 Hector Alonso VETM 03:09:28
157 Marti Delhom Otalora ABSM 03:10:00
158 Josep Maria Roige Sans M60M 03:10:14
159 Ot Maluquer Betriu ABSM 03:10:53
160 Raul Pallares Lleixa M50M 03:11:52
161 Albert Curto Salvado M50M 03:11:56
162 Jordi Lopez Hernandez M50M 03:12:53
163 Ricard Cosp Trafi VETM 03:12:58
164 Pedro Ariño Fusté ABSM 03:13:48
165 Manel Martinez Ferrer M50M 03:13:54
166 Josep Mateu Ribes VETM 03:13:57
167 Antonio Ortiz Pérez M60M 03:14:32
168 Cesar Del Valle Lacruz VETM 03:14:43
169 Josep Pallarés Martí M60M 03:14:59
170 Santiago Navarro Cid ABSM 03:15:35
171 Gorka Garcia Suarez VETM 03:17:27
172 Manel Reverte Moya VETM 03:17:52
173 Jordi Puigcorbé Espelt M50M 03:18:02
174 Ricard Ribes Serres ABSM 03:18:08
175 Simon Garcia Velilla M60M 03:19:07
176 Xavi Garcia VETM 03:21:30
177 Eric Brut Torres M50M 03:22:39
178 Carlos Vizuete Ensesa M50M 03:22:44
179 Simeon Vicente VETM 03:22:54
180 Francesc Ferràs Prats ABSM 03:23:34
181 Arnau Ollé Sanllehí PROM 03:24:38
182 Isidro Conde Reverte VETM 03:24:52
183 Juan Francisco Bertomeu Gimenez VETM 03:25:39
184 David Lucas Jardi VETM 03:26:26
185 Josep Maria Olesa Vallespi M50M 03:27:00
186 Juan Manuel Campos Torres VETM 03:28:28
187 Gabriel Lluis Llansama VETM 03:28:49
188 Joan Reverte Moya VETM 03:32:25
189 Joan Reverte Moya VETM 03:32:25
190 Toni Figuerola M50M 03:32:29
191 Eduard Caamaño Palau ABSM 03:32:36
192 Simon Rufí Benaiges M50M 03:32:53
193 Simon Rufi Benaiges M50M 03:32:53
194 Santi Gavaldà Benaiges ABSM 03:33:22
195 Pere Martell Carda M60M 03:36:04
196 Oriol Núñez Ollé M50M 03:38:46
197 Andrés Bondia Vilaspasa VETM 03:41:13
198 Jordi Gilbert Barba ABSM 03:41:15
199 Víctor Manuel Peralbo Jurado VETM 03:42:30
200 Ernesto Núñez López ABSM 03:42:55
201 Fernando Lleti Navarro M50M 03:43:51
202 Paco Grau Guardia VETM 03:44:30
203 Claudio Porres Furio ABSM 03:45:37
204 Ivan Gonzalez ABSM 03:49:41
205 Juanjo Brusca Manchon VETM 03:51:09
206 Toño Tudo Hospital VETM 04:00:29
207 Javier Adell Albesa VETM 04:00:31
208 Juan Andres Simo Vila VETM 04:04:10
209 Jordi Figuls Gomez M50M 04:05:26
210 Esteban Garcia Balada VETM 04:09:17
211 Jose Ricardo Castro Allievi M50M 04:12:31
212 Miquel Àngel Bové Sans M50M 04:17:24
213 Ximo Ferré M50M 04:23:34

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Solé Armora PROF 02:56:25
2 Amanda Sanz Vizcaino PROF 03:13:19

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arnau Aranda Escamilla PROM 01:58:09
2 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:09:11
3 Josep M Julve Lara PROM 02:11:40
4 Jordi Vidal Garcia PROM 02:12:57
5 Oriol Platero Belmonte PROM 02:15:50
6 Oriol Platero Belmonte PROM 02:15:50
7 Pau Torné Enrich PROM 02:18:28
8 Arnau Fargas Navarro PROM 02:23:23
9 Nil Ramada PROM 02:24:04
10 Angel Nieto Cerrillo PROM 02:24:51
11 Andreu Ayllon Aragones PROM 02:36:14
12 Marcel Freixes Chassard PROM 02:42:23
13 Arnau Antich Dresaire PROM 02:44:26
14 Josep Subirats Gil PROM 02:45:58
15 Marc Segura Serres PROM 02:56:12
16 Ramon Beltran Martinez-Aguado PROM 03:03:17
17 Arnau Ollé Sanllehí PROM 03:24:38

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Rosa Navarro Garcia VETF 02:25:59
2 Paloma Lobera Grau VETF 02:35:44
3 Eva Cristina Llobat I Gracia VETF 02:41:32
4 Mireia Garcia Diez VETF 02:47:46
5 Jordi Cruxent Cort VETF 02:48:08
6 Miriam Llop Bielsa VETF 02:50:49
7 Mayte Hinojosa Arenas VETF 03:03:15
8 Esther Encina Luengo VETF 03:03:43
9 Raquel Fernández Bustamante VETF 03:05:32
10 Angels Borras Piñol VETF 03:06:29
11 Mònica Olivan De La Iglesia VETF 03:06:35
12 Montse Conesa Martinez VETF 03:08:25
13 Montse Conesa Martinez VETF 03:08:25
14 Olga Sierra Bernat VETF 03:14:41
15 Nuria Codina Ales VETF 03:17:32
16 Clara Bozzo Closas VETF 03:20:55
17 Miriam Estorach Arasa VETF 03:22:46
18 Raquel Caballe Fabra VETF 03:27:22
19 Laura Gonzalez Alvarez VETF 03:28:28
20 Sonia Verge Andres VETF 03:33:46
21 Claudia Mancilla VETF 03:39:37
22 M.josé Brull Lleixà VETF 03:44:30
23 Susana Herrera Garcia VETF 04:00:29
24 Susana Herrera Garcia VETF 04:00:29
25 Olga Castillo Sainz VETF 04:04:10
26 Patricia Filippi VETF 04:10:46
27 Sara Monferrer VETF 04:10:46
28 Rosa Catala Bonanza VETF 04:13:31

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Hernandez Teixidor VETM 01:57:08
2 Xavier Espiña Martinez VETM 02:09:26
3 Carlos Bartrina Gea VETM 02:10:01
4 Miquel Cruz I VETM 02:10:02
5 Ramón Nicolás Fernández Fernández VETM 02:10:21
6 Marc Male Estany VETM 02:10:32
7 Comanas Georgel Juyce VETM 02:14:05
8 Josep Montagut Gimenez VETM 02:14:59
9 Eduard Solanes Puig VETM 02:15:13
10 Xavier Solsona I Novell VETM 02:16:24
11 Xavier Solsona Novell VETM 02:16:24
12 Jose Maria Garcia Lopez VETM 02:17:29
13 Xavier Ayala Salla VETM 02:20:47
14 Alfonso Lopez Sancho VETM 02:21:17
15 Enrique Santamaria Martinez VETM 02:22:36
16 Josep Maria Segura Castells VETM 02:23:09
17 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:23:35
18 Sergio Catala Sales VETM 02:24:58
19 Ignasi Vilajosana Martí VETM 02:25:52
20 Albert Reverté Moya VETM 02:27:56
21 Pere Llinares I Llorca VETM 02:29:11
22 Robert Fontanet Estrada VETM 02:29:40
23 Vicent Garcia Argentó VETM 02:30:48
24 Albert Ferrer Bacardit VETM 02:31:07
25 Xavi Domenech VETM 02:31:33
26 Marc Balañá VETM 02:31:58
27 Agusti Janini VETM 02:32:28
28 David Patiño Ubia VETM 02:34:04
29 Oscar Monclus Ferrer VETM 02:34:39
30 Carlos Antones Poy VETM 02:35:17
31 Oriol Gil VETM 02:35:27
32 Quim Vila Guimera VETM 02:37:45
33 Miguel Arnau Capafons VETM 02:39:16
34 Josep Miquel Buera Rebullida VETM 02:42:13
35 Josep M Amades Mateu VETM 02:43:10
36 Sergio Boix Jovaní VETM 02:43:46
37 Pablo Goar Barbosa Vidal VETM 02:46:31
38 Ovidi Garcia Sastre VETM 02:46:40
39 Aitor Escauriaza Franco VETM 02:47:35
40 Manel Niella VETM 02:48:51
41 Jose Galeano Sabate VETM 02:49:32
42 Ramon Castells Lopez VETM 02:50:05
43 Carlos Gómez Múria VETM 02:50:19
44 Juan Ramon Colomé Monllaó VETM 02:50:26
45 Jose Torregrosa Jimenez VETM 02:52:05
46 Carles Tarsà Buenaventura VETM 02:52:45
47 Roger Ferrer Sabaté VETM 02:52:53
48 Raül Salvador Coscollano VETM 02:54:15
49 Jaime Martinez Bel VETM 02:56:11
50 Gabriel Puig Mascarell VETM 02:57:32
51 Didac Gonzalez Pujol VETM 02:58:29
52 Aleix López Pagès VETM 02:59:36
53 David Gubern Domínguez VETM 03:01:05
54 Oscar Rius Guerrero VETM 03:05:29
55 Sergi Oliver Torta VETM 03:06:12
56 Luis Garcia Cascallana VETM 03:06:34
57 Dani Queralt Roig VETM 03:07:11
58 Albert Sans Ferrer VETM 03:07:35
59 Sergio Perez Martinez VETM 03:07:59
60 Hector Alonso VETM 03:09:28
61 Ricard Cosp Trafi VETM 03:12:58
62 Josep Mateu Ribes VETM 03:13:57
63 Cesar Del Valle Lacruz VETM 03:14:43
64 Gorka Garcia Suarez VETM 03:17:27
65 Manel Reverte Moya VETM 03:17:52
66 Xavi Garcia VETM 03:21:30
67 Simeon Vicente VETM 03:22:54
68 Isidro Conde Reverte VETM 03:24:52
69 Juan Francisco Bertomeu Gimenez VETM 03:25:39
70 David Lucas Jardi VETM 03:26:26
71 Juan Manuel Campos Torres VETM 03:28:28
72 Gabriel Lluis Llansama VETM 03:28:49
73 Joan Reverte Moya VETM 03:32:25
74 Joan Reverte Moya VETM 03:32:25
75 Andrés Bondia Vilaspasa VETM 03:41:13
76 Víctor Manuel Peralbo Jurado VETM 03:42:30
77 Paco Grau Guardia VETM 03:44:30
78 Juanjo Brusca Manchon VETM 03:51:09
79 Toño Tudo Hospital VETM 04:00:29
80 Javier Adell Albesa VETM 04:00:31
81 Juan Andres Simo Vila VETM 04:04:10
82 Esteban Garcia Balada VETM 04:09:17

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 02:58:47
2 Neus Peiró Pifarré M50F 02:59:30
3 Alícia Domingo Masdeu M50F 03:13:22
4 Marta Hernandez M50F 03:38:58
5 Luddy Benito Perucho M50F 03:43:44
6 Gemma Aragonés Pau M50F 03:57:13
7 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:08:43
8 Maria Pilar Macipe Costa M50F 04:12:31
9 Marta Martínez Gellida M50F 04:13:31

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Moliner Avellaneda M50M 02:19:15
2 Arturo Sanz Gargallo M50M 02:24:59
3 Joan Parés Roca M50M 02:36:10
4 Joan Parés Roca M50M 02:36:10
5 Antoni Prat Soler M50M 02:37:40
6 Josep Orejudo Ramírez M50M 02:41:02
7 Josep Ramon Alabart March M50M 02:45:10
8 Hector Bastida Perez M50M 02:59:28
9 David Nuñez Pujol M50M 03:01:02
10 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:01:14
11 Esteve Raventós Sabaté M50M 03:01:38
12 Juan Miguel España Salvadó M50M 03:04:10
13 Ramon Escurriola Navarro M50M 03:09:08
14 Raul Pallares Lleixa M50M 03:11:52
15 Albert Curto Salvado M50M 03:11:56
16 Jordi Lopez Hernandez M50M 03:12:53
17 Manel Martinez Ferrer M50M 03:13:54
18 Jordi Puigcorbé Espelt M50M 03:18:02
19 Eric Brut Torres M50M 03:22:39
20 Carlos Vizuete Ensesa M50M 03:22:44
21 Josep Maria Olesa Vallespi M50M 03:27:00
22 Toni Figuerola M50M 03:32:29
23 Simon Rufí Benaiges M50M 03:32:53
24 Simon Rufi Benaiges M50M 03:32:53
25 Oriol Núñez Ollé M50M 03:38:46
26 Fernando Lleti Navarro M50M 03:43:51
27 Jordi Figuls Gomez M50M 04:05:26
28 Jose Ricardo Castro Allievi M50M 04:12:31
29 Miquel Àngel Bové Sans M50M 04:17:24
30 Ximo Ferré M50M 04:23:34

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Moisés Millán Burriel M60M 02:47:11
2 Paco Mies Vidal M60M 02:53:25
3 Octavio Redon Quixal M60M 03:04:46
4 Josep Maria Roige Sans M60M 03:10:14
5 Antonio Ortiz Pérez M60M 03:14:32
6 Josep Pallarés Martí M60M 03:14:59
7 Simon Garcia Velilla M60M 03:19:07
8 Pere Martell Carda M60M 03:36:04