Classificacions: VII Cursa dels Biberons - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SENF 01:48:45
2 Martina Comes Escoda SENF 01:57:42
3 Yolanda Larrosa Munuera SENF 02:08:09
4 Catalina Corchie SENF 02:13:23
5 Sara Ricart Boada SENF 02:13:40
6 Soraya Mur Cervello SENF 02:17:08
7 Georgina Oliver Ventura SENF 02:20:48
8 Miriam Dolz Casasus SENF 02:20:56
9 Raquel Caballe Fabra SENF 02:24:27
10 Julia Mestre Mas SENF 02:25:20
11 Cristina Tomas Roca SENF 02:29:55
12 Mónica Ocaña Cabanes VETF 02:30:30
13 Cinta Monclús Arasa VETF 02:33:22
14 Cristina Monclús Arasa SENF 02:33:22
15 Olga Sol Llop VETF 02:36:27
16 Esther Garcia Rodriguez VETF 02:37:27
17 Nuria González Sanz VETF 02:37:28
18 Arantxa Abillar VETF 02:38:21
19 Núria Pagès Robert VETF 02:38:23
20 Judith Banus Batiste VETF 02:40:31
21 Milagros Aguayo Benito M50F 02:45:04
22 Vanina Coyard SENF 02:51:37
23 Cristina Borras Margalef SENF 02:54:42
24 Paquita Balanzà Bel M50F 03:11:41
25 Carme Batalla Ferre VETF 03:11:44
26 Gemma Segarra Cabanes SENF 03:16:48
27 Sandra Fibla Sancho SENF 03:16:49

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Julià Torres SENM 01:35:46
2 Ramon Blanch Serres SENM 01:35:55
3 Joan Carles Comas Sánchez SENM 01:36:12
4 Robert Fontanet Estrada VETM 01:38:01
5 Luis Garcia Cascallana VETM 01:39:20
6 Oscar Lopez Lopez SENM 01:40:02
7 Alfonso Pantoja Villar VETM 01:44:28
8 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 01:45:21
9 Oscar Sancho Queipo VETM 01:46:25
10 Marc Olivé Elias VETM 01:48:57
11 Josep Puig Carles VETM 01:49:02
12 Roger Viñes Horta SENM 01:49:15
13 Pere Rovira SENM 01:56:06
14 Miquel Àngel Bonfill Segura SENM 01:57:13
15 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 01:57:25
16 Francesc Pagà Sorribes SENM 01:58:20
17 Luis Perea Sanchez SENM 01:59:16
18 David Ginés Royo VETM 01:59:53
19 Carlos Bausán Sánchez SENM 02:01:48
20 Pedro Ariño Fusté SENM 02:03:58
21 Quim Vernet Villagrasa SENM 02:04:16
22 Jordi Solé Merino SENM 02:04:37
23 Xavier Puertas Gelonch M60M 02:04:51
24 Sergio Balbin PROM 02:06:22
25 Juan Antonio Sánchez Miralles M50M 02:07:07
26 Andrei Mariciul SENM 02:07:53
27 Chus Montes VETM 02:10:00
28 Marc Torres Beltran SENM 02:11:07
29 Daniel Garcia Aguilar SENM 02:12:20
30 Enric Mur Cervelló SENM 02:13:20
31 Hakim Sediki Ait Silarbi M50M 02:17:07
32 Josep Maria Vileu Vallverdú VETM 02:17:32
33 Alfred Ferré Aniorte SENM 02:18:24
34 Joan Porta Miro SENM 02:19:03
35 Carles Olivart Escoda VETM 02:23:16
36 Ferran Faiges Perez SENM 02:23:31
37 Jordi Bret Gali SENM 02:26:44
38 Alex Cerrillo Nuevo SENM 02:27:23
39 Miquel Mulet Moreno SENM 02:27:58
40 Victor Llop Pallejà SENM 02:27:58
41 Marc Viudez SENM 02:28:31
42 Oriol Tanyà Coix SENM 02:29:14
43 Josep Maria Olesa Vallespi M50M 02:29:19
44 Albert Sans Ferrer VETM 02:30:33
45 Agustí Moreso Garcia M50M 02:32:51
46 Carlos Claramunt Aguayo SENM 02:34:01
47 Ivan Romeu Roige VETM 02:37:27
48 Victor Moreso Abella SENM 02:37:30
49 Jordi Sedó Monells VETM 02:38:23
50 Francis Freixa Domenech VETM 02:41:07
51 David Garcia Vinagre VETM 02:41:54
52 Toño Tudo Hospital VETM 02:44:00
53 Aaron Ruiz Reverte SENM 02:51:26
54 Lluís Melich Garcia VETM 03:02:23
55 Josep Pons Brunet SENM 03:04:40
56 Dani Bajador Galiana VETM 03:11:42
57 Vicent Villalonga Exposito SENM 03:16:48

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sergio Balbin PROM 02:06:22

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SENF 01:48:45
2 Martina Comes Escoda SENF 01:57:42
3 Yolanda Larrosa Munuera SENF 02:08:09
4 Catalina Corchie SENF 02:13:23
5 Sara Ricart Boada SENF 02:13:40
6 Soraya Mur Cervello SENF 02:17:08
7 Georgina Oliver Ventura SENF 02:20:48
8 Miriam Dolz Casasus SENF 02:20:56
9 Raquel Caballe Fabra SENF 02:24:27
10 Julia Mestre Mas SENF 02:25:20
11 Cristina Tomas Roca SENF 02:29:55
12 Cristina Monclús Arasa SENF 02:33:22
13 Vanina Coyard SENF 02:51:37
14 Cristina Borras Margalef SENF 02:54:42
15 Gemma Segarra Cabanes SENF 03:16:48
16 Sandra Fibla Sancho SENF 03:16:49

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Julià Torres SENM 01:35:46
2 Ramon Blanch Serres SENM 01:35:55
3 Joan Carles Comas Sánchez SENM 01:36:12
4 Oscar Lopez Lopez SENM 01:40:02
5 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 01:45:21
6 Roger Viñes Horta SENM 01:49:15
7 Pere Rovira SENM 01:56:06
8 Miquel Àngel Bonfill Segura SENM 01:57:13
9 Francesc Pagà Sorribes SENM 01:58:20
10 Luis Perea Sanchez SENM 01:59:16
11 Carlos Bausán Sánchez SENM 02:01:48
12 Pedro Ariño Fusté SENM 02:03:58
13 Quim Vernet Villagrasa SENM 02:04:16
14 Jordi Solé Merino SENM 02:04:37
15 Andrei Mariciul SENM 02:07:53
16 Marc Torres Beltran SENM 02:11:07
17 Daniel Garcia Aguilar SENM 02:12:20
18 Enric Mur Cervelló SENM 02:13:20
19 Alfred Ferré Aniorte SENM 02:18:24
20 Joan Porta Miro SENM 02:19:03
21 Ferran Faiges Perez SENM 02:23:31
22 Jordi Bret Gali SENM 02:26:44
23 Alex Cerrillo Nuevo SENM 02:27:23
24 Miquel Mulet Moreno SENM 02:27:58
25 Victor Llop Pallejà SENM 02:27:58
26 Marc Viudez SENM 02:28:31
27 Oriol Tanyà Coix SENM 02:29:14
28 Carlos Claramunt Aguayo SENM 02:34:01
29 Victor Moreso Abella SENM 02:37:30
30 Aaron Ruiz Reverte SENM 02:51:26
31 Josep Pons Brunet SENM 03:04:40
32 Vicent Villalonga Exposito SENM 03:16:48

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mónica Ocaña Cabanes VETF 02:30:30
2 Cinta Monclús Arasa VETF 02:33:22
3 Olga Sol Llop VETF 02:36:27
4 Esther Garcia Rodriguez VETF 02:37:27
5 Nuria González Sanz VETF 02:37:28
6 Arantxa Abillar VETF 02:38:21
7 Núria Pagès Robert VETF 02:38:23
8 Judith Banus Batiste VETF 02:40:31
9 Carme Batalla Ferre VETF 03:11:44

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Robert Fontanet Estrada VETM 01:38:01
2 Luis Garcia Cascallana VETM 01:39:20
3 Alfonso Pantoja Villar VETM 01:44:28
4 Oscar Sancho Queipo VETM 01:46:25
5 Marc Olivé Elias VETM 01:48:57
6 Josep Puig Carles VETM 01:49:02
7 David Ginés Royo VETM 01:59:53
8 Chus Montes VETM 02:10:00
9 Josep Maria Vileu Vallverdú VETM 02:17:32
10 Carles Olivart Escoda VETM 02:23:16
11 Albert Sans Ferrer VETM 02:30:33
12 Ivan Romeu Roige VETM 02:37:27
13 Jordi Sedó Monells VETM 02:38:23
14 Francis Freixa Domenech VETM 02:41:07
15 David Garcia Vinagre VETM 02:41:54
16 Toño Tudo Hospital VETM 02:44:00
17 Lluís Melich Garcia VETM 03:02:23
18 Dani Bajador Galiana VETM 03:11:42

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Milagros Aguayo Benito M50F 02:45:04
2 Paquita Balanzà Bel M50F 03:11:41

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 01:57:25
2 Juan Antonio Sánchez Miralles M50M 02:07:07
3 Hakim Sediki Ait Silarbi M50M 02:17:07
4 Josep Maria Olesa Vallespi M50M 02:29:19
5 Agustí Moreso Garcia M50M 02:32:51

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavier Puertas Gelonch M60M 02:04:51