Classificacions: V Nocturna dels Cocons

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SENF 02:29:59
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 02:52:04
3 Diana Garcia Sogorb SENF 02:55:23
4 Ana Belén Balagué Castells VETF 02:57:49
5 Susana Milian Biel VETF 03:00:49
6 Charlotte Claverie SENF 03:04:38
7 Sonia Ventura Ortiz VETF 03:08:59
8 Georgina Oliver Ventura SENF 03:09:38
9 Nuria Castillo Solanell VETF 03:37:02
10 Trish Mellor M50F 03:45:17
11 Maite Martínez Eixarch SENF 03:47:20

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Luís Francisco Puentes García VETM 01:30:11
2 Mustapha Bassiyd SENM 01:58:29
3 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:01:34
4 Francesc Caballe Fabra SENM 02:03:50
5 Victor Mestre Miro VETM 02:06:50
6 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 02:09:23
7 Aleix Arrufat Sanchez SENM 02:10:54
8 Christian Pellicer Plazas SENM 02:16:21
9 Jose Maria Garcia Lopez SENM 02:17:05
10 Juan Garcia Lopez SENM 02:17:06
11 Roger Llao, Marti SENM 02:20:04
12 Marc Marques Girabent SENM 02:23:54
13 Marc Curto Aragones PROM 02:25:06
14 Carlos Marco Ferre SENM 02:25:19
15 Nicolas Borras Pons SENM 02:26:03
16 Juan Antonio Alfara Fibla VETM 02:27:04
17 Juan Luis Sanz Piñol VETM 02:27:06
18 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:29:49
19 Jose Galeano Sabate SENM 02:30:32
20 David Lluch Arbona SENM 02:32:06
21 Oriol Güell Villar SENM 02:33:28
22 Octavio Redon Quixal M50M 02:33:28
23 Jordi Castella Carceller PROM 02:33:59
24 Santiago Navarro Cid SENM 02:34:44
25 Josep Matamoros Navarro VETM 02:34:54
26 Narcis Franch Alimbau SENM 02:35:55
27 Josep Miquel Buera Rebullida SENM 02:37:25
28 Ivan Abat Barrera SENM 02:39:03
29 Gerard Villaubí Barberà VETM 02:40:45
30 Eduard Batlle Pomar VETM 02:41:26
31 Joan Mauri Piñol SENM 02:43:13
32 Guillem Castell Arnau SENM 02:43:27
33 Juan Andres Simo Vila SENM 02:43:49
34 Albert Verge Marcos SENM 02:46:10
35 Joan Marc Escudero Vericat PROM 02:46:11
36 Florenci Sales Vilalta VETM 02:46:54
37 Francesc Lluch Arbona SENM 02:48:14
38 Jordi Pipó Vicent SENM 02:48:43
39 Narcís Franch Piñol M50M 02:51:50
40 Xavi Subirats Aguilo SENM 02:52:05
41 Xavier Fonollosa Auladell SENM 02:54:27
42 Albert Blanch Campos SENM 02:55:21
43 Jordi Sebastia Margalef VETM 02:55:30
44 David Solé Miralles SENM 02:55:32
45 Carlos Gómez Múria SENM 02:55:51
46 Marc Lleixà Sancho PROM 03:00:24
47 Juanan Arnau Tena VETM 03:00:50
48 Agustin Alcaire Garcia SENM 03:02:15
49 Fco Javier Oyonarte Prieto VETM 03:02:18
50 Pau Sabate Curto SENM 03:02:50
51 Rafa Jimenez Navarro VETM 03:04:27
52 Erik Fonollosa Martin SENM 03:06:43
53 Joan Manero Bel SENM 03:07:22
54 Hermini Fibla Reverter VETM 03:08:18
55 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 03:10:27
56 Dani Daza Berenguer SENM 03:12:10
57 Guzman Salvado Negre SENM 03:12:12
58 Sergi Chavarria Gine SENM 03:19:53
59 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:21:00
60 Joan Abril Español M50M 03:21:23
61 Joan Subirats Rodriguez SENM 03:21:35
62 Santi Centelles Llombart VETM 03:23:58
63 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VETM 03:26:40
64 Jordi Arasa Jareño SENM 03:31:43
65 Josep Torta Garcia VETM 03:32:40
66 Paco Adell Benaiges M50M 03:33:43
67 Juanjo Accensi Andreu VETM 03:33:46
68 Alejandro Carmona Fabre VETM 03:37:00

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Dayana Alemany Valls CADF 01:46:43
2 Aida Accensi Pellisa CADF 01:56:59

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:11:23
2 Victor Marti Sancho CADM 01:13:38
3 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:19:36
4 Arnau Galve CADM 01:32:46
5 Pol Argelich CADM 01:34:04
6 Jordi Doménech Fons CADM 01:34:06
7 Joan Adell CADM 01:34:06
8 Agustí Nàcher Lliberia CADM 01:34:07
9 Roger Torà CADM 01:42:23
10 Arnau Padrosa Salvado CADM 01:46:41
11 Francesc Montolio Leon CADM 01:53:48
12 Roy Mestres Bel CADM 01:57:01
13 Xavier Marti Sancho CADM 03:05:53

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carla Gisbert Tomàs JUNF 03:47:22

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sergi Doblado Carles JUNM 01:32:43

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones PROM 02:25:06
2 Jordi Castella Carceller PROM 02:33:59
3 Joan Marc Escudero Vericat PROM 02:46:11
4 Marc Lleixà Sancho PROM 03:00:24

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SENF 02:29:59
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 02:52:04
3 Diana Garcia Sogorb SENF 02:55:23
4 Charlotte Claverie SENF 03:04:38
5 Georgina Oliver Ventura SENF 03:09:38
6 Maite Martínez Eixarch SENF 03:47:20

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mustapha Bassiyd SENM 01:58:29
2 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:01:34
3 Francesc Caballe Fabra SENM 02:03:50
4 Joan Lluis Fernandez Tomas SENM 02:09:23
5 Aleix Arrufat Sanchez SENM 02:10:54
6 Christian Pellicer Plazas SENM 02:16:21
7 Jose Maria Garcia Lopez SENM 02:17:05
8 Juan Garcia Lopez SENM 02:17:06
9 Roger Llao, Marti SENM 02:20:04
10 Marc Marques Girabent SENM 02:23:54
11 Carlos Marco Ferre SENM 02:25:19
12 Nicolas Borras Pons SENM 02:26:03
13 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:29:49
14 Jose Galeano Sabate SENM 02:30:32
15 David Lluch Arbona SENM 02:32:06
16 Oriol Güell Villar SENM 02:33:28
17 Santiago Navarro Cid SENM 02:34:44
18 Narcis Franch Alimbau SENM 02:35:55
19 Josep Miquel Buera Rebullida SENM 02:37:25
20 Ivan Abat Barrera SENM 02:39:03
21 Joan Mauri Piñol SENM 02:43:13
22 Guillem Castell Arnau SENM 02:43:27
23 Juan Andres Simo Vila SENM 02:43:49
24 Albert Verge Marcos SENM 02:46:10
25 Francesc Lluch Arbona SENM 02:48:14
26 Jordi Pipó Vicent SENM 02:48:43
27 Xavi Subirats Aguilo SENM 02:52:05
28 Xavier Fonollosa Auladell SENM 02:54:27
29 Albert Blanch Campos SENM 02:55:21
30 David Solé Miralles SENM 02:55:32
31 Carlos Gómez Múria SENM 02:55:51
32 Agustin Alcaire Garcia SENM 03:02:15
33 Pau Sabate Curto SENM 03:02:50
34 Erik Fonollosa Martin SENM 03:06:43
35 Joan Manero Bel SENM 03:07:22
36 Dani Daza Berenguer SENM 03:12:10
37 Guzman Salvado Negre SENM 03:12:12
38 Sergi Chavarria Gine SENM 03:19:53
39 Joan Subirats Rodriguez SENM 03:21:35
40 Jordi Arasa Jareño SENM 03:31:43

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VETF 02:57:49
2 Susana Milian Biel VETF 03:00:49
3 Sonia Ventura Ortiz VETF 03:08:59
4 Nuria Castillo Solanell VETF 03:37:02

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Luís Francisco Puentes García VETM 01:30:11
2 Victor Mestre Miro VETM 02:06:50
3 Juan Antonio Alfara Fibla VETM 02:27:04
4 Juan Luis Sanz Piñol VETM 02:27:06
5 Josep Matamoros Navarro VETM 02:34:54
6 Gerard Villaubí Barberà VETM 02:40:45
7 Eduard Batlle Pomar VETM 02:41:26
8 Florenci Sales Vilalta VETM 02:46:54
9 Jordi Sebastia Margalef VETM 02:55:30
10 Juanan Arnau Tena VETM 03:00:50
11 Fco Javier Oyonarte Prieto VETM 03:02:18
12 Rafa Jimenez Navarro VETM 03:04:27
13 Hermini Fibla Reverter VETM 03:08:18
14 Santi Centelles Llombart VETM 03:23:58
15 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VETM 03:26:40
16 Josep Torta Garcia VETM 03:32:40
17 Juanjo Accensi Andreu VETM 03:33:46
18 Alejandro Carmona Fabre VETM 03:37:00

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Trish Mellor M50F 03:45:17

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal M50M 02:33:28
2 Narcís Franch Piñol M50M 02:51:50
3 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 03:10:27
4 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:21:00
5 Joan Abril Español M50M 03:21:23
6 Paco Adell Benaiges M50M 03:33:43