Classificacions: IX Cursa la Cameta Coixa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sheila Avilès Castaño SENF 02:09:47
2 Montse Martinez Guerrero SENF 02:24:35
3 Ester Casajuana Reyes SENF 02:25:31
4 Sílvia Puigarnau Coma SENF 02:26:21
5 Paloma Lobera Grau VETF 02:27:27
6 Mila Duran Rodriguez SENF 02:31:55
7 Sandra Burgues Llao SENF 02:35:43
8 Alba Segura Golferichs SENF 02:39:54
9 Judit Franch Pons SENF 02:41:21
10 Paula Espinach Carbó SENF 02:45:36
11 Ana Tortosa Molina SENF 02:47:08
12 Àngels Centelles Cardona SENF 02:51:37
13 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 02:52:52
14 Laura Boix Carbones SENF 02:52:59
15 Mònica Olivan De La Iglesia SENF 02:54:31
16 Judit Porredón Picas SENF 02:57:23
17 Anna Ventura Sellés SENF 02:57:24
18 Pilar Rus Garcia VETF 02:57:40
19 Silvia Gonzalez Camps SENF 03:01:31
20 Giulia Portaluri SENF 03:03:24
21 Beth Rubio Garcia SENF 03:04:45
22 Andrea Ruiz Chana SENF 03:04:51
23 Pepita Carner Junyent M50F 03:04:53
24 Carol Avila Moreno SENF 03:08:44
25 Miriam Domingo Tabueña SENF 03:09:33
26 Sandra Vidiella Piñol SENF 03:09:40
27 Heura Piñol Granadino PROF 03:09:41
28 Georgina Oliver Ventura SENF 03:09:59
29 Raquel Beltran Barreda SENF 03:10:08
30 Carmen Flores Bermejo VETF 03:12:39
31 Sara Pérez Campillo PROF 03:21:09
32 Anna Tristany Codina SENF 03:24:01
33 Francina Molina Cañada SENF 03:24:19
34 Maite Camats Sole M50F 03:25:52
35 Zineb Laalili SENF 03:28:03
36 Alba Toscas Frade PROF 03:33:20
37 Maria Juan Cucarella PROF 03:34:01
38 Veronica Carballo Estevez SENF 03:38:22
39 Sonia Robert Sanchez VETF 03:40:03
40 Cristina Palau Cots SENF 03:40:12
41 Merche López Paladines VETF 03:40:14
42 Eva Bonet Vidal VETF 03:40:14
43 Carla Gisbert Tomàs PROF 03:40:35
44 Paula Sánchez Sáez SENF 03:40:39
45 Angela Folguerola Llorca SENF 03:43:34
46 Montse Del Aguila De Torres M50F 03:46:20
47 Anna Codina Giró SENF 03:46:35
48 Soria Hermano SENF 03:53:57
49 Marga Abella Calduch SENF 03:56:18
50 Marta Caballero Sala SENF 04:04:03
51 Rosa Maria Also Andrade SENF 04:05:36
52 Valle Aranda Rodriguez VETF 04:05:36
53 Beatriz Saez Tena SENF 04:08:45
54 Montserrat Artiga Roig VETF 04:14:19
55 Françoise De Valera Rose VETF 04:24:16
56 Susana Pagès Marzo VETF 04:44:07

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Hernandez Teixidor SENM 01:51:40
2 Mario Olmedo Sancha SENM 01:53:05
3 Èric Moya Rodríguez SENM 01:56:19
4 Mikel Besora Susaño SENM 01:57:34
5 Pere Aurell Bové SENM 01:58:03
6 Mario Bonavista Domingo SENM 01:58:12
7 Diego Arroyo Mazorra SENM 01:58:46
8 Sergi Rodriguez Batista SENM 01:59:47
9 Lhoussain Abaghad SENM 02:00:06
10 Abdelkadous Mouj Nia PROM 02:00:28
11 David Adan Freixes SENM 02:01:11
12 Bernat Barnés Majoral SENM 02:02:33
13 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:03:38
14 Oscar Monclus Ferrer SENM 02:06:45
15 Raul Butaci SENM 02:06:49
16 Pau Vila Fabra SENM 02:07:15
17 Abel Carretero Ernesto SENM 02:07:23
18 Senén Escoda Sanahujes SENM 02:07:27
19 Javier Fernández Martinez SENM 02:07:41
20 Daniel Cazalla Lorite SENM 02:08:32
21 Aleix Toda Mas SENM 02:08:42
22 Victor Mestre Miro VETM 02:09:16
23 Marc Vilà Ruíz SENM 02:09:32
24 Jordi Martinez Moreno SENM 02:09:45
25 Marc Sabater Sanmartí PROM 02:10:03
26 Gerard Mangrané Santos PROM 02:10:47
27 Abel Codina Solanellas VETM 02:11:09
28 Albert Ferrer Bacardit VETM 02:12:18
29 Albert Ferrer Bacardit VETM 02:12:18
30 Pablo Ochoa González SENM 02:13:27
31 Eduard Queralt Rsduà SENM 02:13:57
32 Javi Paniello Rodríguez SENM 02:14:19
33 Jaume Nogués Llorens SENM 02:14:25
34 Carlos Bartrina Gea SENM 02:15:31
35 David Rabaza Dauden SENM 02:15:35
36 Eric Diaz Martin SENM 02:15:58
37 Ignasi Vilajosana Martí SENM 02:15:59
38 Marc Cribillés Pérez SENM 02:16:14
39 Julio Enrique Gutierrez Toledo VETM 02:16:25
40 Sergi Furio Fco SENM 02:16:36
41 Joan Rosich Llorach SENM 02:16:49
42 Xavi Blanch Tort SENM 02:16:52
43 Oscar Alfani Veses PROM 02:17:21
44 Jorge Romero Crispin SENM 02:17:28
45 Pau Vergés Samitier PROM 02:17:33
46 Óscar Ríos Calvo SENM 02:17:43
47 Marc Curto Aragones PROM 02:18:08
48 Francesc Pont Torné VETM 02:18:18
49 Josep Lluis Rubio Marticella M50M 02:18:31
50 Josep Bertran Garcia SENM 02:19:21
51 Ivan Olvera Baena SENM 02:20:40
52 Sergi Viladot Bacardit SENM 02:20:43
53 Pau Ventura Sellés SENM 02:20:54
54 Xavier Villarte Tebé VETM 02:21:11
55 Víctor Àgreda Bassà SENM 02:21:12
56 Jordi Llobera Muixí SENM 02:21:43
57 Rubén Pi Moreno SENM 02:22:12
58 Xavier Solsona Novell SENM 02:22:13
59 Roberto Sancho Martinez VETM 02:22:20
60 Carlos Marco Ferre SENM 02:22:24
61 Carles Costa Creus VETM 02:22:30
62 Lluís Saladie Gil VETM 02:22:51
63 Zaid Ait Malek SENM 02:23:14
64 Albert Reverté Moya SENM 02:23:15
65 Xavier Rodríguez Bueno SENM 02:23:15
66 Jordi Marti Quintana PROM 02:24:03
67 Ronald Fargas Mendoza VETM 02:24:32
68 Pere Llinares I Llorca VETM 02:25:11
69 Christian Pellicer Plazas SENM 02:26:32
70 Albert Pitart Abella SENM 02:26:47
71 Eugeni Benaiges Torija PROM 02:27:33
72 Aitor Zumajo Esteban SENM 02:27:42
73 José Luís Valle Rodríguez VETM 02:27:58
74 Carles Tarrés Hernan VETM 02:28:21
75 Kilian Garcia Ruiz SENM 02:28:30
76 Ignasi Bolta Masgrau M50M 02:28:40
77 Sam Campanero Sala VETM 02:28:53
78 Dani Marin Marin SENM 02:29:03
79 Jordi Balada Sanchez SENM 02:29:03
80 Albert Blanch Campos VETM 02:29:16
81 Xavier Monedero Solans SENM 02:30:18
82 Martí Soriano López SENM 02:31:48
83 Josep Ma Calucho Solé M50M 02:31:58
84 Nil Sabate Vidal PROM 02:32:13
85 Josep Miquel Turmo López SENM 02:32:16
86 Joaquin Florenza Villagrasa SENM 02:32:25
87 Thomas Martin Colville SENM 02:33:00
88 David Duran Casanova SENM 02:33:18
89 Jose Antonio Gonzalez Cobacho SENM 02:33:32
90 Francesc Llobet Esquius SENM 02:33:35
91 Rafa Esteruelas Viñals VETM 02:34:03
92 Victoriano Arazo Gascon M50M 02:34:07
93 Cristian Gisbert Verdu PROM 02:34:16
94 David Lluch Arbona SENM 02:34:22
95 Jaume Ferrando Sanchez VETM 02:35:31
96 Jordi Reñé Pujal SENM 02:35:52
97 Albert Carrère Segarra SENM 02:36:03
98 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:36:18
99 Lluís Giné Castellví SENM 02:36:36
100 Octavi Fossas Batlle VETM 02:36:55
101 David Sans Grau SENM 02:38:01
102 Josep Sanchez Martin M50M 02:38:18
103 Daniel Centelles Martinez SENM 02:38:45
104 Braulio Megias Grande SENM 02:38:45
105 David Patiño Ubia SENM 02:39:22
106 Toni Sánchez Martínez SENM 02:39:38
107 Magí Ribas Barberan SENM 02:40:23
108 Òscar Ferrera Velardo SENM 02:41:29
109 Juan Luis Sanz Piñol VETM 02:42:08
110 Angel Hernando Pilarces VETM 02:42:12
111 Javier Enrique Medina Luque SENM 02:43:05
112 Xavi Almela Martinez SENM 02:43:10
113 Xavi Almela Martinez SENM 02:43:10
114 Marc Balañá VETM 02:43:20
115 Miqui Roman Sancho SENM 02:43:33
116 Jorge Irazabal Pino SENM 02:44:14
117 Josep Oliva Cuscullola M50M 02:44:23
118 Mike Gual Ramos VETM 02:44:29
119 Francesc Lluch Arbona SENM 02:45:17
120 Emilio Torres Guzman SENM 02:45:23
121 Jordi Gil Cots VETM 02:45:29
122 Joan Heredia Bermudes SENM 02:45:31
123 Antoni Morlans Perejuan SENM 02:45:34
124 Lluis Descarrega Colat SENM 02:45:53
125 Carmelo Burguete Lasheras SENM 02:46:06
126 Mariano Pujol Carventus VETM 02:46:14
127 Carlos Tabera Del Pino SENM 02:46:33
128 Alexis Moya Beltran SENM 02:46:42
129 Albert Lindez Ripoll M50M 02:47:05
130 Alfonso Pantoja Villar VETM 02:47:16
131 Albert Carbonell Duaygües VETM 02:47:49
132 Gerard Moreno Giménez PROM 02:47:50
133 Jose Joaquin Sancho Grañena SENM 02:48:48
134 Joan Agustí Núñez Genestós VETM 02:49:01
135 Raül Garcia Abelló SENM 02:50:03
136 Joan Curto Cabré M50M 02:50:15
137 Marc Palomo Teruel SENM 02:51:29
138 Manel Niella SENM 02:51:35
139 Pedro Gutierrez Pozo VETM 02:51:35
140 Raul Vidal Garcia SENM 02:51:52
141 Victor Romera Borrego SENM 02:51:53
142 Jordi Sebastia Margalef VETM 02:52:09
143 Lluís Miró Andreu VETM 02:52:09
144 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 02:52:14
145 Carlos Gómez Muria VETM 02:52:38
146 Oriol Oliver Soler PROM 02:53:33
147 Marc Muñoz Vinaixa SENM 02:53:46
148 Antonio Buqueras Pàmies M50M 02:54:06
149 Josep Pallarés Martí M50M 02:54:32
150 Jordi Oliver VETM 02:55:27
151 Rafa Llanos Pelegrin SENM 02:55:40
152 Marc Marti Guardia SENM 02:57:10
153 Eduard Fornaguera Baldrich VETM 02:57:11
154 Juan Andres Simo Vila VETM 02:57:13
155 Santi Castellnou Brull SENM 02:57:34
156 Sergi Oliver Torta SENM 02:57:38
157 David Sancho Chillida SENM 02:57:39
158 Carles Martí Cantí VETM 02:57:42
159 Narcís Franch Piñol M50M 02:58:23
160 Edgar Cabré Parra SENM 02:58:36
161 Conrad Albacar Climent VETM 02:58:39
162 David Grifoll Vidal SENM 02:59:33
163 Ovidi Garcia Sastre SENM 03:00:55
164 Daniel Soto Paredes SENM 03:01:44
165 Miguel Domenech Forcadell M50M 03:02:30
166 Vicenç Brull Divorra VETM 03:02:58
167 Paco Estorach Fatsini VETM 03:03:36
168 Ignasi Miralles Nogués SENM 03:04:35
169 Josep Roca Llobet VETM 03:04:36
170 Manel Reverte Moya SENM 03:04:46
171 Xavier Agullo Gil VETM 03:05:16
172 Andrés Ramírez Mestre VETM 03:05:47
173 Josep Matamoros Navarro M50M 03:05:57
174 Tomàs Heras Bermejo SENM 03:06:19
175 Toni Escarré Arroyo SENM 03:06:20
176 Dani Queralt Roig SENM 03:07:19
177 Albert Curto Salvado VETM 03:07:55
178 Josep Maria Delmuns Llombart VETM 03:08:02
179 Josep Maria Delmuns Llombart VETM 03:08:02
180 Joan Pago Tordera SENM 03:08:05
181 Frank Redondo Recatala VETM 03:08:30
182 Eloi Galindo Figueres VETM 03:08:41
183 Carlos Moreno Dominguez VETM 03:08:46
184 David Santiago Ruiz Nebot VETM 03:08:48
185 David Gubern Dominguez VETM 03:09:25
186 Daniel Mateu Fontova SENM 03:09:34
187 Adrià Mateo Fornes SENM 03:09:36
188 Jordi Vega Clot SENM 03:09:37
189 Ricard Pere Jové SENM 03:09:39
190 Joe Soldevila Guyen VETM 03:09:46
191 Jordi Escoda Serres SENM 03:10:54
192 Alfredo Ripollés Monllau VETM 03:11:21
193 Andreu Benaiges Crevillent SENM 03:11:44
194 Xavier Ripoll Geremias VETM 03:12:20
195 Pau Yanez Vilanova SENM 03:12:27
196 Carles Cabrè Hernandez VETM 03:12:47
197 Josep Rabaso Sarroca VETM 03:12:52
198 Moises Claver Recio SENM 03:13:40
199 Ferran Domingo Trepat VETM 03:13:43
200 Francisco Noro Lorenzo M50M 03:14:58
201 Dani Cuesta Garcia SENM 03:15:01
202 Jordi Ramos Lopez SENM 03:15:43
203 Joan Bonet Capell SENM 03:16:40
204 Miquel Serra Vilardell VETM 03:18:21
205 Manel Pech Solà VETM 03:19:20
206 Fernando Lleti Navarro VETM 03:19:22
207 Isidro Conde Reverte VETM 03:19:24
208 Antoni Mañé Costa SENM 03:19:46
209 Roger Boronat Mercade SENM 03:19:48
210 Eric Brut Torres M50M 03:20:06
211 Jordi Alberich Quintas SENM 03:21:04
212 Jordi Salat Fernandez M50M 03:22:39
213 Ignacio Muñoz Díaz SENM 03:22:41
214 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VETM 03:22:47
215 Rubén Colell Morrralla SENM 03:23:12
216 Santi Caballe Querol VETM 03:23:32
217 David Reverte Juan SENM 03:24:20
218 Bernat De Vargas Lopez VETM 03:25:13
219 Miquel Fairen Casals VETM 03:25:40
220 Francisco Reverte Clemente SENM 03:27:35
221 Juanjo Brusca Manchon SENM 03:27:39
222 Sergi Bargallo Borras VETM 03:29:53
223 Carlos Lopez Badoquio SENM 03:30:16
224 Oliver Luque Lluch SENM 03:30:41
225 Lluis Quemada Masana SENM 03:31:37
226 Oscar Quemada Masana SENM 03:31:39
227 Francisco Javier Fuentes Almagro VETM 03:31:41
228 Gerard Padró Chacorrén SENM 03:32:30
229 Eduard Pérez Martínez PROM 03:34:41
230 Jaume Julibert Moliné SENM 03:36:36
231 Josep Martin Arasa SENM 03:36:59
232 Josep Fernando Royal SENM 03:37:01
233 Josep Fernando Royal SENM 03:37:01
234 Jordi Miralles Farnos SENM 03:37:14
235 Mario Brull Brull VETM 03:37:18
236 Jordi Goset Trenco VETM 03:40:05
237 Josep Margalef Pelegrin SENM 03:40:06
238 Daniel Gomez Sanchez VETM 03:40:46
239 Adrià Folia Campos M50M 03:42:05
240 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:43:36
241 Eladi Tomàs Abadal VETM 03:45:48
242 Xavier Gràcia Bernaduca SENM 03:46:36
243 José Ángel Castro Nogales VETM 03:49:00
244 David Dominguez Escudero VETM 03:49:27
245 Oriol Martinez De Leon SENM 03:50:14
246 Benjamin Garcia Balaguer M50M 03:50:17
247 Enric Blade Creixenti M50M 03:52:36
248 Gerard Felicidad Brull SENM 03:59:05
249 Esteve Llagunes Camats SENM 04:03:49
250 Manel Anguera Galiana VETM 04:05:18
251 Felix Aranda Rodriguez VETM 04:05:33
252 Joan Cugat Pedret SENM 04:06:49
253 Manel Roldan Guerrero VETM 04:07:07
254 Francesc Josep Garcia Moline SENM 04:08:03
255 Joan Seana Rodríguez VETM 04:09:43
256 Josep Mª Perelló Sentís VETM 04:31:54
257 Santi Pujol Benaiges SENM 04:32:17
258 Raimon Juan Alemany M50M 04:46:44
259 Joan Gine Forcadell M50M 04:46:44

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:47:19
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:52:50

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Vidal Garcia CADM 01:06:48
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:10:49
3 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:15:18
4 Arnau Fargas Navarro CADM 01:21:03
5 Pep Reverter Sancho CADM 01:26:52
6 Jordi Rofes Margalef CADM 01:29:39
7 Gerard Garcia Rey CADM 01:40:36

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juli Vilches Garreta JUNM 01:54:10
2 Aleix Solé Aznar JUNM 01:58:55
3 Gerard Cabestany Castellà JUNM 02:03:56
4 Aleix Rodriguez Luna JUNM 02:08:21
5 Roger Navarro Serrat JUNM 02:21:16
6 Borja Moya Beltran JUNM 02:46:01

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino PROF 03:09:41
2 Sara Pérez Campillo PROF 03:21:09
3 Alba Toscas Frade PROF 03:33:20
4 Maria Juan Cucarella PROF 03:34:01
5 Carla Gisbert Tomàs PROF 03:40:35

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Abdelkadous Mouj Nia PROM 02:00:28
2 Marc Sabater Sanmartí PROM 02:10:03
3 Gerard Mangrané Santos PROM 02:10:47
4 Oscar Alfani Veses PROM 02:17:21
5 Pau Vergés Samitier PROM 02:17:33
6 Marc Curto Aragones PROM 02:18:08
7 Jordi Marti Quintana PROM 02:24:03
8 Eugeni Benaiges Torija PROM 02:27:33
9 Nil Sabate Vidal PROM 02:32:13
10 Cristian Gisbert Verdu PROM 02:34:16
11 Gerard Moreno Giménez PROM 02:47:50
12 Oriol Oliver Soler PROM 02:53:33
13 Eduard Pérez Martínez PROM 03:34:41

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sheila Avilès Castaño SENF 02:09:47
2 Montse Martinez Guerrero SENF 02:24:35
3 Ester Casajuana Reyes SENF 02:25:31
4 Sílvia Puigarnau Coma SENF 02:26:21
5 Mila Duran Rodriguez SENF 02:31:55
6 Sandra Burgues Llao SENF 02:35:43
7 Alba Segura Golferichs SENF 02:39:54
8 Judit Franch Pons SENF 02:41:21
9 Paula Espinach Carbó SENF 02:45:36
10 Ana Tortosa Molina SENF 02:47:08
11 Àngels Centelles Cardona SENF 02:51:37
12 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 02:52:52
13 Laura Boix Carbones SENF 02:52:59
14 Mònica Olivan De La Iglesia SENF 02:54:31
15 Judit Porredón Picas SENF 02:57:23
16 Anna Ventura Sellés SENF 02:57:24
17 Silvia Gonzalez Camps SENF 03:01:31
18 Giulia Portaluri SENF 03:03:24
19 Beth Rubio Garcia SENF 03:04:45
20 Andrea Ruiz Chana SENF 03:04:51
21 Carol Avila Moreno SENF 03:08:44
22 Miriam Domingo Tabueña SENF 03:09:33
23 Sandra Vidiella Piñol SENF 03:09:40
24 Georgina Oliver Ventura SENF 03:09:59
25 Raquel Beltran Barreda SENF 03:10:08
26 Anna Tristany Codina SENF 03:24:01
27 Francina Molina Cañada SENF 03:24:19
28 Zineb Laalili SENF 03:28:03
29 Veronica Carballo Estevez SENF 03:38:22
30 Cristina Palau Cots SENF 03:40:12
31 Paula Sánchez Sáez SENF 03:40:39
32 Angela Folguerola Llorca SENF 03:43:34
33 Anna Codina Giró SENF 03:46:35
34 Soria Hermano SENF 03:53:57
35 Marga Abella Calduch SENF 03:56:18
36 Marta Caballero Sala SENF 04:04:03
37 Rosa Maria Also Andrade SENF 04:05:36
38 Beatriz Saez Tena SENF 04:08:45

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Hernandez Teixidor SENM 01:51:40
2 Mario Olmedo Sancha SENM 01:53:05
3 Èric Moya Rodríguez SENM 01:56:19
4 Mikel Besora Susaño SENM 01:57:34
5 Pere Aurell Bové SENM 01:58:03
6 Mario Bonavista Domingo SENM 01:58:12
7 Diego Arroyo Mazorra SENM 01:58:46
8 Sergi Rodriguez Batista SENM 01:59:47
9 Lhoussain Abaghad SENM 02:00:06
10 David Adan Freixes SENM 02:01:11
11 Bernat Barnés Majoral SENM 02:02:33
12 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:03:38
13 Oscar Monclus Ferrer SENM 02:06:45
14 Raul Butaci SENM 02:06:49
15 Pau Vila Fabra SENM 02:07:15
16 Abel Carretero Ernesto SENM 02:07:23
17 Senén Escoda Sanahujes SENM 02:07:27
18 Javier Fernández Martinez SENM 02:07:41
19 Daniel Cazalla Lorite SENM 02:08:32
20 Aleix Toda Mas SENM 02:08:42
21 Marc Vilà Ruíz SENM 02:09:32
22 Jordi Martinez Moreno SENM 02:09:45
23 Pablo Ochoa González SENM 02:13:27
24 Eduard Queralt Rsduà SENM 02:13:57
25 Javi Paniello Rodríguez SENM 02:14:19
26 Jaume Nogués Llorens SENM 02:14:25
27 Carlos Bartrina Gea SENM 02:15:31
28 David Rabaza Dauden SENM 02:15:35
29 Eric Diaz Martin SENM 02:15:58
30 Ignasi Vilajosana Martí SENM 02:15:59
31 Marc Cribillés Pérez SENM 02:16:14
32 Sergi Furio Fco SENM 02:16:36
33 Joan Rosich Llorach SENM 02:16:49
34 Xavi Blanch Tort SENM 02:16:52
35 Jorge Romero Crispin SENM 02:17:28
36 Óscar Ríos Calvo SENM 02:17:43
37 Josep Bertran Garcia SENM 02:19:21
38 Ivan Olvera Baena SENM 02:20:40
39 Sergi Viladot Bacardit SENM 02:20:43
40 Pau Ventura Sellés SENM 02:20:54
41 Víctor Àgreda Bassà SENM 02:21:12
42 Jordi Llobera Muixí SENM 02:21:43
43 Rubén Pi Moreno SENM 02:22:12
44 Xavier Solsona Novell SENM 02:22:13
45 Carlos Marco Ferre SENM 02:22:24
46 Zaid Ait Malek SENM 02:23:14
47 Albert Reverté Moya SENM 02:23:15
48 Xavier Rodríguez Bueno SENM 02:23:15
49 Christian Pellicer Plazas SENM 02:26:32
50 Albert Pitart Abella SENM 02:26:47
51 Aitor Zumajo Esteban SENM 02:27:42
52 Kilian Garcia Ruiz SENM 02:28:30
53 Dani Marin Marin SENM 02:29:03
54 Jordi Balada Sanchez SENM 02:29:03
55 Xavier Monedero Solans SENM 02:30:18
56 Martí Soriano López SENM 02:31:48
57 Josep Miquel Turmo López SENM 02:32:16
58 Joaquin Florenza Villagrasa SENM 02:32:25
59 Thomas Martin Colville SENM 02:33:00
60 David Duran Casanova SENM 02:33:18
61 Jose Antonio Gonzalez Cobacho SENM 02:33:32
62 Francesc Llobet Esquius SENM 02:33:35
63 David Lluch Arbona SENM 02:34:22
64 Jordi Reñé Pujal SENM 02:35:52
65 Albert Carrère Segarra SENM 02:36:03
66 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:36:18
67 Lluís Giné Castellví SENM 02:36:36
68 David Sans Grau SENM 02:38:01
69 Daniel Centelles Martinez SENM 02:38:45
70 Braulio Megias Grande SENM 02:38:45
71 David Patiño Ubia SENM 02:39:22
72 Toni Sánchez Martínez SENM 02:39:38
73 Magí Ribas Barberan SENM 02:40:23
74 Òscar Ferrera Velardo SENM 02:41:29
75 Javier Enrique Medina Luque SENM 02:43:05
76 Xavi Almela Martinez SENM 02:43:10
77 Xavi Almela Martinez SENM 02:43:10
78 Miqui Roman Sancho SENM 02:43:33
79 Jorge Irazabal Pino SENM 02:44:14
80 Francesc Lluch Arbona SENM 02:45:17
81 Emilio Torres Guzman SENM 02:45:23
82 Joan Heredia Bermudes SENM 02:45:31
83 Antoni Morlans Perejuan SENM 02:45:34
84 Lluis Descarrega Colat SENM 02:45:53
85 Carmelo Burguete Lasheras SENM 02:46:06
86 Carlos Tabera Del Pino SENM 02:46:33
87 Alexis Moya Beltran SENM 02:46:42
88 Jose Joaquin Sancho Grañena SENM 02:48:48
89 Raül Garcia Abelló SENM 02:50:03
90 Marc Palomo Teruel SENM 02:51:29
91 Manel Niella SENM 02:51:35
92 Raul Vidal Garcia SENM 02:51:52
93 Victor Romera Borrego SENM 02:51:53
94 Marc Muñoz Vinaixa SENM 02:53:46
95 Rafa Llanos Pelegrin SENM 02:55:40
96 Marc Marti Guardia SENM 02:57:10
97 Santi Castellnou Brull SENM 02:57:34
98 Sergi Oliver Torta SENM 02:57:38
99 David Sancho Chillida SENM 02:57:39
100 Edgar Cabré Parra SENM 02:58:36
101 David Grifoll Vidal SENM 02:59:33
102 Ovidi Garcia Sastre SENM 03:00:55
103 Daniel Soto Paredes SENM 03:01:44
104 Ignasi Miralles Nogués SENM 03:04:35
105 Manel Reverte Moya SENM 03:04:46
106 Tomàs Heras Bermejo SENM 03:06:19
107 Toni Escarré Arroyo SENM 03:06:20
108 Dani Queralt Roig SENM 03:07:19
109 Joan Pago Tordera SENM 03:08:05
110 Daniel Mateu Fontova SENM 03:09:34
111 Adrià Mateo Fornes SENM 03:09:36
112 Jordi Vega Clot SENM 03:09:37
113 Ricard Pere Jové SENM 03:09:39
114 Jordi Escoda Serres SENM 03:10:54
115 Andreu Benaiges Crevillent SENM 03:11:44
116 Pau Yanez Vilanova SENM 03:12:27
117 Moises Claver Recio SENM 03:13:40
118 Dani Cuesta Garcia SENM 03:15:01
119 Jordi Ramos Lopez SENM 03:15:43
120 Joan Bonet Capell SENM 03:16:40
121 Antoni Mañé Costa SENM 03:19:46
122 Roger Boronat Mercade SENM 03:19:48
123 Jordi Alberich Quintas SENM 03:21:04
124 Ignacio Muñoz Díaz SENM 03:22:41
125 Rubén Colell Morrralla SENM 03:23:12
126 David Reverte Juan SENM 03:24:20
127 Francisco Reverte Clemente SENM 03:27:35
128 Juanjo Brusca Manchon SENM 03:27:39
129 Carlos Lopez Badoquio SENM 03:30:16
130 Oliver Luque Lluch SENM 03:30:41
131 Lluis Quemada Masana SENM 03:31:37
132 Oscar Quemada Masana SENM 03:31:39
133 Gerard Padró Chacorrén SENM 03:32:30
134 Jaume Julibert Moliné SENM 03:36:36
135 Josep Martin Arasa SENM 03:36:59
136 Josep Fernando Royal SENM 03:37:01
137 Josep Fernando Royal SENM 03:37:01
138 Jordi Miralles Farnos SENM 03:37:14
139 Josep Margalef Pelegrin SENM 03:40:06
140 Xavier Gràcia Bernaduca SENM 03:46:36
141 Oriol Martinez De Leon SENM 03:50:14
142 Gerard Felicidad Brull SENM 03:59:05
143 Esteve Llagunes Camats SENM 04:03:49
144 Joan Cugat Pedret SENM 04:06:49
145 Francesc Josep Garcia Moline SENM 04:08:03
146 Santi Pujol Benaiges SENM 04:32:17

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paloma Lobera Grau VETF 02:27:27
2 Pilar Rus Garcia VETF 02:57:40
3 Carmen Flores Bermejo VETF 03:12:39
4 Sonia Robert Sanchez VETF 03:40:03
5 Eva Bonet Vidal VETF 03:40:14
6 Merche López Paladines VETF 03:40:14
7 Valle Aranda Rodriguez VETF 04:05:36
8 Montserrat Artiga Roig VETF 04:14:19
9 Françoise De Valera Rose VETF 04:24:16
10 Susana Pagès Marzo VETF 04:44:07

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VETM 02:09:16
2 Abel Codina Solanellas VETM 02:11:09
3 Albert Ferrer Bacardit VETM 02:12:18
4 Albert Ferrer Bacardit VETM 02:12:18
5 Julio Enrique Gutierrez Toledo VETM 02:16:25
6 Francesc Pont Torné VETM 02:18:18
7 Xavier Villarte Tebé VETM 02:21:11
8 Roberto Sancho Martinez VETM 02:22:20
9 Carles Costa Creus VETM 02:22:30
10 Lluís Saladie Gil VETM 02:22:51
11 Ronald Fargas Mendoza VETM 02:24:32
12 Pere Llinares I Llorca VETM 02:25:11
13 José Luís Valle Rodríguez VETM 02:27:58
14 Carles Tarrés Hernan VETM 02:28:21
15 Sam Campanero Sala VETM 02:28:53
16 Albert Blanch Campos VETM 02:29:16
17 Rafa Esteruelas Viñals VETM 02:34:03
18 Jaume Ferrando Sanchez VETM 02:35:31
19 Octavi Fossas Batlle VETM 02:36:55
20 Juan Luis Sanz Piñol VETM 02:42:08
21 Angel Hernando Pilarces VETM 02:42:12
22 Marc Balañá VETM 02:43:20
23 Mike Gual Ramos VETM 02:44:29
24 Jordi Gil Cots VETM 02:45:29
25 Mariano Pujol Carventus VETM 02:46:14
26 Alfonso Pantoja Villar VETM 02:47:16
27 Albert Carbonell Duaygües VETM 02:47:49
28 Joan Agustí Núñez Genestós VETM 02:49:01
29 Pedro Gutierrez Pozo VETM 02:51:35
30 Jordi Sebastia Margalef VETM 02:52:09
31 Lluís Miró Andreu VETM 02:52:09
32 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 02:52:14
33 Carlos Gómez Muria VETM 02:52:38
34 Jordi Oliver VETM 02:55:27
35 Eduard Fornaguera Baldrich VETM 02:57:11
36 Juan Andres Simo Vila VETM 02:57:13
37 Carles Martí Cantí VETM 02:57:42
38 Conrad Albacar Climent VETM 02:58:39
39 Vicenç Brull Divorra VETM 03:02:58
40 Paco Estorach Fatsini VETM 03:03:36
41 Josep Roca Llobet VETM 03:04:36
42 Xavier Agullo Gil VETM 03:05:16
43 Andrés Ramírez Mestre VETM 03:05:47
44 Albert Curto Salvado VETM 03:07:55
45 Josep Maria Delmuns Llombart VETM 03:08:02
46 Josep Maria Delmuns Llombart VETM 03:08:02
47 Frank Redondo Recatala VETM 03:08:30
48 Eloi Galindo Figueres VETM 03:08:41
49 Carlos Moreno Dominguez VETM 03:08:46
50 David Santiago Ruiz Nebot VETM 03:08:48
51 David Gubern Dominguez VETM 03:09:25
52 Joe Soldevila Guyen VETM 03:09:46
53 Alfredo Ripollés Monllau VETM 03:11:21
54 Xavier Ripoll Geremias VETM 03:12:20
55 Carles Cabrè Hernandez VETM 03:12:47
56 Josep Rabaso Sarroca VETM 03:12:52
57 Ferran Domingo Trepat VETM 03:13:43
58 Miquel Serra Vilardell VETM 03:18:21
59 Manel Pech Solà VETM 03:19:20
60 Fernando Lleti Navarro VETM 03:19:22
61 Isidro Conde Reverte VETM 03:19:24
62 Juan Manuel Gilabert Bertomeu VETM 03:22:47
63 Santi Caballe Querol VETM 03:23:32
64 Bernat De Vargas Lopez VETM 03:25:13
65 Miquel Fairen Casals VETM 03:25:40
66 Sergi Bargallo Borras VETM 03:29:53
67 Francisco Javier Fuentes Almagro VETM 03:31:41
68 Mario Brull Brull VETM 03:37:18
69 Jordi Goset Trenco VETM 03:40:05
70 Daniel Gomez Sanchez VETM 03:40:46
71 Eladi Tomàs Abadal VETM 03:45:48
72 José Ángel Castro Nogales VETM 03:49:00
73 David Dominguez Escudero VETM 03:49:27
74 Manel Anguera Galiana VETM 04:05:18
75 Felix Aranda Rodriguez VETM 04:05:33
76 Manel Roldan Guerrero VETM 04:07:07
77 Joan Seana Rodríguez VETM 04:09:43
78 Josep Mª Perelló Sentís VETM 04:31:54

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pepita Carner Junyent M50F 03:04:53
2 Maite Camats Sole M50F 03:25:52
3 Montse Del Aguila De Torres M50F 03:46:20

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Lluis Rubio Marticella M50M 02:18:31
2 Ignasi Bolta Masgrau M50M 02:28:40
3 Josep Ma Calucho Solé M50M 02:31:58
4 Victoriano Arazo Gascon M50M 02:34:07
5 Josep Sanchez Martin M50M 02:38:18
6 Josep Oliva Cuscullola M50M 02:44:23
7 Albert Lindez Ripoll M50M 02:47:05
8 Joan Curto Cabré M50M 02:50:15
9 Antonio Buqueras Pàmies M50M 02:54:06
10 Josep Pallarés Martí M50M 02:54:32
11 Narcís Franch Piñol M50M 02:58:23
12 Miguel Domenech Forcadell M50M 03:02:30
13 Josep Matamoros Navarro M50M 03:05:57
14 Francisco Noro Lorenzo M50M 03:14:58
15 Eric Brut Torres M50M 03:20:06
16 Jordi Salat Fernandez M50M 03:22:39
17 Adrià Folia Campos M50M 03:42:05
18 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:43:36
19 Benjamin Garcia Balaguer M50M 03:50:17
20 Enric Blade Creixenti M50M 03:52:36
21 Raimon Juan Alemany M50M 04:46:44
22 Joan Gine Forcadell M50M 04:46:44