Classificacions: IV Cursa de l'Airosa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Íngrid Ruiz Sánchez SF 02:31:53
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 03:00:54
3 Paula Espinach Carbó SF 03:09:30
4 Sandra Vidiella Piñol SF 03:13:58
5 Bárbara Martín Payo SF 03:20:25
6 Gemma Puertas Allepuz SF 03:37:02
7 Miriam Estorach Arasa VF 03:39:41
8 Cristina Alacreu Girón SF 03:40:01
9 Georgina Oliver Ventura SF 03:47:39
10 Angels Borras Piñol VF 03:49:00
11 Sonia Verge Andres VF 03:49:16
12 Ines Carrera Masia SF 03:55:24
13 Núria Pegueroles Clemente SF 03:59:22
14 Yolanda Freixa Giner VF 04:06:50
15 Natàlia Prades Àlvarez SF 04:17:20
16 Vivian Carola Treurniet VF 04:20:21

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 02:03:57
2 Ivan Calvó Vigara SM 02:08:38
3 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:10:00
4 Gerard Mangrane Santos SM 02:10:47
5 Ramon Curto SM 02:12:50
6 Pau Vila Fabra SM 02:17:09
7 Javi Paniello Rodriguez SM 02:19:03
8 Lluisma Mas Cáceres SM 02:20:20
9 Josep Benaiges Margalef SM 02:20:24
10 Claudio Franco Smeets SM 02:30:47
11 Dani Marin Marin SM 02:33:47
12 Mario Galindo Riol VM 02:33:54
13 Carlos Jávega Saura SM 02:33:58
14 Marc Brescolí Badia SM 02:38:03
15 Martí Soriano López VM 02:38:31
16 Oriol Güell Villar SM 02:40:07
17 Juan Bayarri González SM 02:40:49
18 Musa Sowe SM 02:43:14
19 Ferran Larroya Paixà SM 02:44:07
20 Albert Garcia Monzo SM 02:44:38
21 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:44:44
22 Raül Garcia Abelló VM 02:46:31
23 Marc Toda Callau VM 02:47:15
24 Robert Albesa Aguiló SM 02:47:40
25 Joel Garcia Viñas SM 02:48:49
26 David Vives Blanc S23M 02:52:10
27 Juan Carlos Supelano Tumbo VM 02:52:53
28 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:54:01
29 David Bayarri Zaragoza M50M 02:54:57
30 Pere Llinares I Llorca VM 02:59:14
31 Victor Mercader Vinaiza SM 02:59:36
32 Rafa Clemente De Pedro VM 02:59:58
33 Joan Abella Callarisa SM 03:00:26
34 Jose Galeano Sabate SM 03:01:26
35 Quim Vila Guimera SM 03:02:30
36 Ruben Hernandez Pellicer SM 03:02:33
37 Tito Martínez Montosa SM 03:04:31
38 Moisés Millán Burriel M50M 03:04:41
39 Ovidi Garcia Sastre VM 03:05:01
40 Juan Pedro Gómez Gómez M50M 03:07:27
41 Gerard Villaubí Barberà VM 03:08:34
42 Jordi Franch Trilla SM 03:08:52
43 Antonio Julbe Ortiz M50M 03:08:54
44 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:09:24
45 Albert Povill Lluis SM 03:09:32
46 Miguel Mestres M50M 03:09:49
47 Roger Ferrer Sabaté VM 03:11:20
48 Paco Mies Vidal M50M 03:12:40
49 Sacha Garcia VM 03:13:30
50 Gabriel Puig Mascarell VM 03:15:15
51 Lluís Aznar Arasa SM 03:15:50
52 Ricardo Martínez Prats VM 03:16:12
53 Ramon Pinyol Cid VM 03:17:05
54 Guillem Navarro Serrat SM 03:17:56
55 Marc Tolós Gargallo S23M 03:18:21
56 Xavier Puertas Gelonch M60M 03:18:31
57 Aitor Aranburu Pino SM 03:19:53
58 David Benaiges Boix SM 03:20:18
59 Fernando Camas Alcaide M50M 03:21:01
60 Xavier Degracia Portella VM 03:22:00
61 Pere Vivancos Gonzalez VM 03:22:34
62 Ramon Escurriola Navarro VM 03:23:27
63 Paco Alc‡Zar Figueroa SM 03:23:57
64 Ricard Fort Rodriguez M50M 03:25:54
65 Carlos Forner Sospedra VM 03:27:08
66 Carlos Gómez Múria VM 03:27:40
67 Lluis Prats Beltran M50M 03:29:51
68 Gerard Rodríguez Salvadó SM 03:30:07
69 Quim Vernet Villagrasa SM 03:30:43
70 Francesc Lluch Arbona SM 03:31:23
71 David Lucas Jardi SM 03:34:22
72 José María Pedrosa Sola SM 03:40:40
73 Joan Forés I Aguiló M50M 03:41:48
74 Paco Marine Olle M60M 03:41:54
75 Eduardo Muñoz Martinez VM 03:43:01
76 Antonio Soriano Lopez VM 03:47:40
77 Toni Luque Domínguez VM 03:48:48
78 Ximo Ferré VM 03:49:25
79 Jose Fernandez Garcia VM 03:50:08
80 Gerard Salvado Botella SM 03:54:00
81 Daniel Viana Agustin VM 03:55:10
82 Gerard Mulet Aguiló SM 03:55:29
83 Victor Roca Añon SM 03:55:56
84 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:56:44
85 Jairo Carretero San José VM 03:57:24
86 Albert Ribas Bel SM 04:03:16
87 Johan Van Der Linden M50M 04:04:07
88 Carlos Lopez Vargas VM 04:04:52
89 Carl Galvez García M50M 04:06:15
90 Victor Moreso Abella SM 04:08:34
91 Miquel Sanchez M60M 04:14:43
92 Esteban Celma Mañà SM 04:17:50
93 Ignasi Gil Palacios M60M 04:21:57

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluc Vallespi CADM 01:08:12
2 Aleix Bajador Batalla CADM 01:24:10

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro JF 04:20:17

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Vidal Garcia JM 03:01:02

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 David Vives Blanc S23M 02:52:10
2 Marc Tolós Gargallo S23M 03:18:21

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Íngrid Ruiz Sánchez SF 02:31:53
2 Paula Espinach Carbó SF 03:09:30
3 Sandra Vidiella Piñol SF 03:13:58
4 Bárbara Martín Payo SF 03:20:25
5 Gemma Puertas Allepuz SF 03:37:02
6 Cristina Alacreu Girón SF 03:40:01
7 Georgina Oliver Ventura SF 03:47:39
8 Ines Carrera Masia SF 03:55:24
9 Núria Pegueroles Clemente SF 03:59:22
10 Natàlia Prades Àlvarez SF 04:17:20

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SM 02:03:57
2 Ivan Calvó Vigara SM 02:08:38
3 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:10:00
4 Gerard Mangrane Santos SM 02:10:47
5 Ramon Curto SM 02:12:50
6 Pau Vila Fabra SM 02:17:09
7 Javi Paniello Rodriguez SM 02:19:03
8 Lluisma Mas Cáceres SM 02:20:20
9 Josep Benaiges Margalef SM 02:20:24
10 Claudio Franco Smeets SM 02:30:47
11 Dani Marin Marin SM 02:33:47
12 Carlos Jávega Saura SM 02:33:58
13 Marc Brescolí Badia SM 02:38:03
14 Oriol Güell Villar SM 02:40:07
15 Juan Bayarri González SM 02:40:49
16 Musa Sowe SM 02:43:14
17 Ferran Larroya Paixà SM 02:44:07
18 Albert Garcia Monzo SM 02:44:38
19 Robert Albesa Aguiló SM 02:47:40
20 Joel Garcia Viñas SM 02:48:49
21 Victor Mercader Vinaiza SM 02:59:36
22 Joan Abella Callarisa SM 03:00:26
23 Jose Galeano Sabate SM 03:01:26
24 Quim Vila Guimera SM 03:02:30
25 Ruben Hernandez Pellicer SM 03:02:33
26 Tito Martínez Montosa SM 03:04:31
27 Jordi Franch Trilla SM 03:08:52
28 Sergi Matamoros Blanquet SM 03:09:24
29 Albert Povill Lluis SM 03:09:32
30 Lluís Aznar Arasa SM 03:15:50
31 Guillem Navarro Serrat SM 03:17:56
32 Aitor Aranburu Pino SM 03:19:53
33 David Benaiges Boix SM 03:20:18
34 Paco Alc‡Zar Figueroa SM 03:23:57
35 Gerard Rodríguez Salvadó SM 03:30:07
36 Quim Vernet Villagrasa SM 03:30:43
37 Francesc Lluch Arbona SM 03:31:23
38 David Lucas Jardi SM 03:34:22
39 José María Pedrosa Sola SM 03:40:40
40 Gerard Salvado Botella SM 03:54:00
41 Gerard Mulet Aguiló SM 03:55:29
42 Victor Roca Añon SM 03:55:56
43 Albert Ribas Bel SM 04:03:16
44 Victor Moreso Abella SM 04:08:34
45 Esteban Celma Mañà SM 04:17:50

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 03:00:54
2 Miriam Estorach Arasa VF 03:39:41
3 Angels Borras Piñol VF 03:49:00
4 Sonia Verge Andres VF 03:49:16
5 Yolanda Freixa Giner VF 04:06:50
6 Vivian Carola Treurniet VF 04:20:21

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mario Galindo Riol VM 02:33:54
2 Martí Soriano López VM 02:38:31
3 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:44:44
4 Raül Garcia Abelló VM 02:46:31
5 Marc Toda Callau VM 02:47:15
6 Juan Carlos Supelano Tumbo VM 02:52:53
7 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:54:01
8 Pere Llinares I Llorca VM 02:59:14
9 Rafa Clemente De Pedro VM 02:59:58
10 Ovidi Garcia Sastre VM 03:05:01
11 Gerard Villaubí Barberà VM 03:08:34
12 Roger Ferrer Sabaté VM 03:11:20
13 Sacha Garcia VM 03:13:30
14 Gabriel Puig Mascarell VM 03:15:15
15 Ricardo Martínez Prats VM 03:16:12
16 Ramon Pinyol Cid VM 03:17:05
17 Xavier Degracia Portella VM 03:22:00
18 Pere Vivancos Gonzalez VM 03:22:34
19 Ramon Escurriola Navarro VM 03:23:27
20 Carlos Forner Sospedra VM 03:27:08
21 Carlos Gómez Múria VM 03:27:40
22 Eduardo Muñoz Martinez VM 03:43:01
23 Antonio Soriano Lopez VM 03:47:40
24 Toni Luque Domínguez VM 03:48:48
25 Ximo Ferré VM 03:49:25
26 Jose Fernandez Garcia VM 03:50:08
27 Daniel Viana Agustin VM 03:55:10
28 Jairo Carretero San José VM 03:57:24
29 Carlos Lopez Vargas VM 04:04:52

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 David Bayarri Zaragoza M50M 02:54:57
2 Moisés Millán Burriel M50M 03:04:41
3 Juan Pedro Gómez Gómez M50M 03:07:27
4 Antonio Julbe Ortiz M50M 03:08:54
5 Miguel Mestres M50M 03:09:49
6 Paco Mies Vidal M50M 03:12:40
7 Fernando Camas Alcaide M50M 03:21:01
8 Ricard Fort Rodriguez M50M 03:25:54
9 Lluis Prats Beltran M50M 03:29:51
10 Joan Forés I Aguiló M50M 03:41:48
11 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:56:44
12 Johan Van Der Linden M50M 04:04:07
13 Carl Galvez García M50M 04:06:15

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavier Puertas Gelonch M60M 03:18:31
2 Paco Marine Olle M60M 03:41:54
3 Miquel Sanchez M60M 04:14:43
4 Ignasi Gil Palacios M60M 04:21:57