Classificacions: IV Cursa de l'Airosa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Íngrid Ruiz Sánchez SENF 02:31:53
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VETF 03:00:54
3 Paula Espinach Carbó SENF 03:09:30
4 Sandra Vidiella Piñol SENF 03:13:58
5 Bárbara Martín Payo SENF 03:20:25
6 Gemma Puertas Allepuz SENF 03:37:02
7 Miriam Estorach Arasa VETF 03:39:41
8 Cristina Alacreu Girón SENF 03:40:01
9 Georgina Oliver Ventura SENF 03:47:39
10 Angels Borras Piñol VETF 03:49:00
11 Sonia Verge Andres VETF 03:49:16
12 Ines Carrera Masia SENF 03:55:24
13 Núria Pegueroles Clemente SENF 03:59:22
14 Yolanda Freixa Giner VETF 04:06:50
15 Natàlia Prades Àlvarez SENF 04:17:20
16 Vivian Carola Treurniet VETF 04:20:21

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SENM 02:03:57
2 Ivan Calvó Vigara SENM 02:08:38
3 Aitor Tomàs Buitrago SENM 02:10:00
4 Gerard Mangrane Santos SENM 02:10:47
5 Ramon Curto SENM 02:12:50
6 Pau Vila Fabra SENM 02:17:09
7 Javi Paniello Rodriguez SENM 02:19:03
8 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:20:20
9 Josep Benaiges Margalef SENM 02:20:24
10 Claudio Franco Smeets SENM 02:30:47
11 Dani Marin Marin SENM 02:33:47
12 Mario Galindo Riol VETM 02:33:54
13 Carlos Jávega Saura SENM 02:33:58
14 Marc Brescolí Badia SENM 02:38:03
15 Martí Soriano López VETM 02:38:31
16 Oriol Güell Villar SENM 02:40:07
17 Juan Bayarri González SENM 02:40:49
18 Musa Sowe SENM 02:43:14
19 Ferran Larroya Paixà SENM 02:44:07
20 Albert Garcia Monzo SENM 02:44:38
21 Jose Maria Garcia Lopez VETM 02:44:44
22 Raül Garcia Abelló VETM 02:46:31
23 Marc Toda Callau VETM 02:47:15
24 Robert Albesa Aguiló SENM 02:47:40
25 Joel Garcia Viñas SENM 02:48:49
26 David Vives Blanc PROM 02:52:10
27 Juan Carlos Supelano Tumbo VETM 02:52:53
28 Juan Luis Sanz Piñol VETM 02:54:01
29 David Bayarri Zaragoza M50M 02:54:57
30 Pere Llinares I Llorca VETM 02:59:14
31 Victor Mercader Vinaiza SENM 02:59:36
32 Rafa Clemente De Pedro VETM 02:59:58
33 Joan Abella Callarisa SENM 03:00:26
34 Jose Galeano Sabate SENM 03:01:26
35 Quim Vila Guimera SENM 03:02:30
36 Ruben Hernandez Pellicer SENM 03:02:33
37 Tito Martínez Montosa SENM 03:04:31
38 Moisés Millán Burriel M50M 03:04:41
39 Ovidi Garcia Sastre VETM 03:05:01
40 Juan Pedro Gómez Gómez M50M 03:07:27
41 Gerard Villaubí Barberà VETM 03:08:34
42 Jordi Franch Trilla SENM 03:08:52
43 Antonio Julbe Ortiz M50M 03:08:54
44 Sergi Matamoros Blanquet SENM 03:09:24
45 Albert Povill Lluis SENM 03:09:32
46 Miguel Mestres M50M 03:09:49
47 Roger Ferrer Sabaté VETM 03:11:20
48 Paco Mies Vidal M50M 03:12:40
49 Sacha Garcia VETM 03:13:30
50 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:15:15
51 Lluís Aznar Arasa SENM 03:15:50
52 Ricardo Martínez Prats VETM 03:16:12
53 Ramon Pinyol Cid VETM 03:17:05
54 Guillem Navarro Serrat SENM 03:17:56
55 Marc Tolós Gargallo PROM 03:18:21
56 Xavier Puertas Gelonch M60M 03:18:31
57 Aitor Aranburu Pino SENM 03:19:53
58 David Benaiges Boix SENM 03:20:18
59 Fernando Camas Alcaide M50M 03:21:01
60 Xavier Degracia Portella VETM 03:22:00
61 Pere Vivancos Gonzalez VETM 03:22:34
62 Ramon Escurriola Navarro VETM 03:23:27
63 Paco Alc‡Zar Figueroa SENM 03:23:57
64 Ricard Fort Rodriguez M50M 03:25:54
65 Carlos Forner Sospedra VETM 03:27:08
66 Carlos Gómez Múria VETM 03:27:40
67 Lluis Prats Beltran M50M 03:29:51
68 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 03:30:07
69 Quim Vernet Villagrasa SENM 03:30:43
70 Francesc Lluch Arbona SENM 03:31:23
71 David Lucas Jardi SENM 03:34:22
72 José María Pedrosa Sola SENM 03:40:40
73 Joan Forés I Aguiló M50M 03:41:48
74 Paco Marine Olle M60M 03:41:54
75 Eduardo Muñoz Martinez VETM 03:43:01
76 Antonio Soriano Lopez VETM 03:47:40
77 Toni Luque Domínguez VETM 03:48:48
78 Ximo Ferré VETM 03:49:25
79 Jose Fernandez Garcia VETM 03:50:08
80 Gerard Salvado Botella SENM 03:54:00
81 Daniel Viana Agustin VETM 03:55:10
82 Gerard Mulet Aguiló SENM 03:55:29
83 Victor Roca Añon SENM 03:55:56
84 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:56:44
85 Jairo Carretero San José VETM 03:57:24
86 Albert Ribas Bel SENM 04:03:16
87 Johan Van Der Linden M50M 04:04:07
88 Carlos Lopez Vargas VETM 04:04:52
89 Carl Galvez García M50M 04:06:15
90 Victor Moreso Abella SENM 04:08:34
91 Miquel Sanchez M60M 04:14:43
92 Esteban Celma Mañà SENM 04:17:50
93 Ignasi Gil Palacios M60M 04:21:57

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluc Vallespi CADM 01:08:12
2 Aleix Bajador Batalla CADM 01:24:10

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro JUNF 04:20:17

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Vidal Garcia JUNM 03:01:02

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 David Vives Blanc PROM 02:52:10
2 Marc Tolós Gargallo PROM 03:18:21

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Íngrid Ruiz Sánchez SENF 02:31:53
2 Paula Espinach Carbó SENF 03:09:30
3 Sandra Vidiella Piñol SENF 03:13:58
4 Bárbara Martín Payo SENF 03:20:25
5 Gemma Puertas Allepuz SENF 03:37:02
6 Cristina Alacreu Girón SENF 03:40:01
7 Georgina Oliver Ventura SENF 03:47:39
8 Ines Carrera Masia SENF 03:55:24
9 Núria Pegueroles Clemente SENF 03:59:22
10 Natàlia Prades Àlvarez SENF 04:17:20

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SENM 02:03:57
2 Ivan Calvó Vigara SENM 02:08:38
3 Aitor Tomàs Buitrago SENM 02:10:00
4 Gerard Mangrane Santos SENM 02:10:47
5 Ramon Curto SENM 02:12:50
6 Pau Vila Fabra SENM 02:17:09
7 Javi Paniello Rodriguez SENM 02:19:03
8 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:20:20
9 Josep Benaiges Margalef SENM 02:20:24
10 Claudio Franco Smeets SENM 02:30:47
11 Dani Marin Marin SENM 02:33:47
12 Carlos Jávega Saura SENM 02:33:58
13 Marc Brescolí Badia SENM 02:38:03
14 Oriol Güell Villar SENM 02:40:07
15 Juan Bayarri González SENM 02:40:49
16 Musa Sowe SENM 02:43:14
17 Ferran Larroya Paixà SENM 02:44:07
18 Albert Garcia Monzo SENM 02:44:38
19 Robert Albesa Aguiló SENM 02:47:40
20 Joel Garcia Viñas SENM 02:48:49
21 Victor Mercader Vinaiza SENM 02:59:36
22 Joan Abella Callarisa SENM 03:00:26
23 Jose Galeano Sabate SENM 03:01:26
24 Quim Vila Guimera SENM 03:02:30
25 Ruben Hernandez Pellicer SENM 03:02:33
26 Tito Martínez Montosa SENM 03:04:31
27 Jordi Franch Trilla SENM 03:08:52
28 Sergi Matamoros Blanquet SENM 03:09:24
29 Albert Povill Lluis SENM 03:09:32
30 Lluís Aznar Arasa SENM 03:15:50
31 Guillem Navarro Serrat SENM 03:17:56
32 Aitor Aranburu Pino SENM 03:19:53
33 David Benaiges Boix SENM 03:20:18
34 Paco Alc‡Zar Figueroa SENM 03:23:57
35 Gerard Rodríguez Salvadó SENM 03:30:07
36 Quim Vernet Villagrasa SENM 03:30:43
37 Francesc Lluch Arbona SENM 03:31:23
38 David Lucas Jardi SENM 03:34:22
39 José María Pedrosa Sola SENM 03:40:40
40 Gerard Salvado Botella SENM 03:54:00
41 Gerard Mulet Aguiló SENM 03:55:29
42 Victor Roca Añon SENM 03:55:56
43 Albert Ribas Bel SENM 04:03:16
44 Victor Moreso Abella SENM 04:08:34
45 Esteban Celma Mañà SENM 04:17:50

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Cristina Llobat I Gracia VETF 03:00:54
2 Miriam Estorach Arasa VETF 03:39:41
3 Angels Borras Piñol VETF 03:49:00
4 Sonia Verge Andres VETF 03:49:16
5 Yolanda Freixa Giner VETF 04:06:50
6 Vivian Carola Treurniet VETF 04:20:21

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mario Galindo Riol VETM 02:33:54
2 Martí Soriano López VETM 02:38:31
3 Jose Maria Garcia Lopez VETM 02:44:44
4 Raül Garcia Abelló VETM 02:46:31
5 Marc Toda Callau VETM 02:47:15
6 Juan Carlos Supelano Tumbo VETM 02:52:53
7 Juan Luis Sanz Piñol VETM 02:54:01
8 Pere Llinares I Llorca VETM 02:59:14
9 Rafa Clemente De Pedro VETM 02:59:58
10 Ovidi Garcia Sastre VETM 03:05:01
11 Gerard Villaubí Barberà VETM 03:08:34
12 Roger Ferrer Sabaté VETM 03:11:20
13 Sacha Garcia VETM 03:13:30
14 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:15:15
15 Ricardo Martínez Prats VETM 03:16:12
16 Ramon Pinyol Cid VETM 03:17:05
17 Xavier Degracia Portella VETM 03:22:00
18 Pere Vivancos Gonzalez VETM 03:22:34
19 Ramon Escurriola Navarro VETM 03:23:27
20 Carlos Forner Sospedra VETM 03:27:08
21 Carlos Gómez Múria VETM 03:27:40
22 Eduardo Muñoz Martinez VETM 03:43:01
23 Antonio Soriano Lopez VETM 03:47:40
24 Toni Luque Domínguez VETM 03:48:48
25 Ximo Ferré VETM 03:49:25
26 Jose Fernandez Garcia VETM 03:50:08
27 Daniel Viana Agustin VETM 03:55:10
28 Jairo Carretero San José VETM 03:57:24
29 Carlos Lopez Vargas VETM 04:04:52

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 David Bayarri Zaragoza M50M 02:54:57
2 Moisés Millán Burriel M50M 03:04:41
3 Juan Pedro Gómez Gómez M50M 03:07:27
4 Antonio Julbe Ortiz M50M 03:08:54
5 Miguel Mestres M50M 03:09:49
6 Paco Mies Vidal M50M 03:12:40
7 Fernando Camas Alcaide M50M 03:21:01
8 Ricard Fort Rodriguez M50M 03:25:54
9 Lluis Prats Beltran M50M 03:29:51
10 Joan Forés I Aguiló M50M 03:41:48
11 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:56:44
12 Johan Van Der Linden M50M 04:04:07
13 Carl Galvez García M50M 04:06:15

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavier Puertas Gelonch M60M 03:18:31
2 Paco Marine Olle M60M 03:41:54
3 Miquel Sanchez M60M 04:14:43
4 Ignasi Gil Palacios M60M 04:21:57