Classificacions: Cursa Camí de Sirga - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ainara Galarza Navarro ABSF 02:13:45
2 Xenia Calzado Sabio ABSF 02:16:10
3 Jessica Sánchez González ABSF 02:21:44
4 Laia Llauradó Burgos PROF 02:36:39
5 Teresa Martin VETF 02:38:30
6 Soraya Mur Cervello ABSF 02:49:59
7 Cristina Adern Cluet ABSF 02:52:44
8 Anna Rodríguez Salvadó ABSF 02:56:23
9 Monika Aleknaite ABSF 02:58:15
10 Noelia Gumbau Omedes VETF 03:01:18
11 Julia Roca Benaiges ABSF 03:08:31
12 Mónica Ocaña Cabanes VETF 03:36:32
13 Anna Ribes Hernández ABSF 03:58:38
14 Núria Quintana Espinós VETF 04:13:15

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Julià Torres ABSM 01:56:30
2 Marc Brescolí Badia ABSM 01:58:19
3 Marti Comes Garcia M60M 01:59:03
4 Dani Marin Marin ABSM 02:00:27
5 Roger Viñes Horta ABSM 02:08:31
6 Juan David Cebolla Benitez ABSM 02:13:57
7 Guillermo Camarero López VETM 02:15:02
8 Pau Muñoz Vendrell ABSM 02:16:37
9 Enric Mur Cervelló ABSM 02:28:17
10 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 02:29:19
11 Joaquim Talarn Caubet VETM 02:33:13
12 Ovidi Perelló Compte VETM 02:35:43
13 Juan Manuel Sanchez ABSM 02:36:44
14 Josep Pujol Cugat VETM 02:37:06
15 Lluis Fuertes VETM 02:38:51
16 Xavier Puertas Gelonch M60M 02:39:07
17 Joan Montagut Vallespi ABSM 02:39:20
18 Manel Carbonell Romero ABSM 02:40:52
19 Leo Augusto León Mora VETM 02:45:04
20 Robert Descarrega Jaumot ABSM 02:45:23
21 Estanis Serrano Sabater ABSM 02:46:13
22 Joan Inglés Folch ABSM 02:51:27
23 Arnau Serrano Domenech ABSM 02:51:28
24 Max Grau Sanz VETM 02:53:39
25 Gerard Albesa Aguiló ABSM 02:53:47
26 Victor Moreso Abella ABSM 02:56:24
27 Marc Campos Marti ABSM 02:56:46
28 Cristian Mihai ABSM 02:58:50
29 Ruben Bonet Folque ABSM 02:59:05
30 Oscar Gonzalez Insa ABSM 03:04:11
31 Lluís Aznar Arasa ABSM 03:06:12
32 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 03:08:01
33 Josep Torta Ferre VETM 03:21:05
34 Joan Josep Rodriguez Sabate VETM 03:31:53
35 Jaume Alcarraz Espelta VETM 03:39:11
36 Rodrigo Mira Illescas ABSM 04:21:53
37 Josue Pujol Reina ABSM 04:24:42

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Llauradó Burgos PROF 02:36:39

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Martin VETF 02:38:30
2 Noelia Gumbau Omedes VETF 03:01:18
3 Mónica Ocaña Cabanes VETF 03:36:32
4 Núria Quintana Espinós VETF 04:13:15

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Guillermo Camarero López VETM 02:15:02
2 Joaquim Talarn Caubet VETM 02:33:13
3 Ovidi Perelló Compte VETM 02:35:43
4 Josep Pujol Cugat VETM 02:37:06
5 Lluis Fuertes VETM 02:38:51
6 Leo Augusto León Mora VETM 02:45:04
7 Max Grau Sanz VETM 02:53:39
8 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 03:08:01
9 Josep Torta Ferre VETM 03:21:05
10 Joan Josep Rodriguez Sabate VETM 03:31:53
11 Jaume Alcarraz Espelta VETM 03:39:11

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 02:29:19

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marti Comes Garcia M60M 01:59:03
2 Xavier Puertas Gelonch M60M 02:39:07