Llistat d'inscrits VIII Mitja Marató de la Fageda - Mitja La Fageda

# Cognoms Nom Categoria
1 Abaghad Lhoussain SM
2 Abella Calduch Marga SF
3 Alarcón Sanchez Joel SM
4 Albacar Climent Conrad VM
5 Alcazar Figueroa Paco SM
6 Aleknaite Monika SF
7 Also Andrade Rosa Maria SF
8 Amezaga Sonia VF
9 Arasa Jareño Jordi SM
10 Aspachs Morralla Jose Luis VM
11 Bailach Queral Israel SM
12 Balada Sanchez Jordi SM
13 Balada Sanchez Joan Ramon SM
14 Ballarin Comas Francesc Xavier MM
15 Bel Vidiella Josep VM
16 Beltran Gondomar Vicent VM
17 Boquera Borrull Josep Maria MM
18 Brull Farnos Josep Maria MM
19 Brunet Zaragoza Mike SM
20 Brut Torres Eric MM
21 Burgues Llao Sandra SF
22 Campanero Sala Sam VM
23 Carazo Torres Pau MM
24 Carbonell Duaygües Albert VM
25 Castella Carceller Jordi S23M
26 Ceron Codorniu Ruben SM
27 Cifre Sospedra Jose Angel SM
28 Claverie Charlotte SF
29 Colomé Estrada Gemma SF
30 Comes Garcia Marti MM
31 Conde Reverte Isidro VM
32 Conesa Garcia Daniel SM
33 Curto Aragones Marc S23M
34 Curto Cabré Joan MM
35 Dupouy Olivier SM
36 Espinach Carbó Paula SF
37 Estorach Arsasa Miriam SF
38 Fairen Casals Miquel VM
39 Farré Masip Miquel SM
40 Ferná´ndez Menchaca Ane JF
41 Fernando Royal Josep SM
42 Ferré Ximo VM
43 Ferré Estorach José MM
44 Ferré Fumadó Borja SM
45 Ferré Martínez Andrea JF
46 Ferrer Sabaté Roger VM
47 Folguerola Llorca Angela SF
48 Forcadell Castell Carlos SM
49 Forcadell Saenz Ramon MM
50 Fornas Hector S23M
51 Franch Piñol Narcís MM
52 Frre Vidal Carles MM
53 Fumadó Casanova Juan Jose MM
54 Galeano Sabate Jose SM
55 Gamez Torrent Encarna SF
56 Garcia Balaguer Benjamin MM
57 Garcia Cuesta Marc SM
58 Garcia Cuesta Marc SM
59 Garcia Juaní Camilo SM
60 Garcia Lopez Juan SM
61 Garcia Redondo Domingo VM
62 Garriga Cornelles David SM
63 Gisbert Verdu Cristian S23M
64 Hermano Soria SF
65 Herrera Coscollano Vicent SM
66 Homs Damia Lluc SM
67 Igual Piñol Angel Agustin VM
68 Lledó Wolkowicz Maria SF
69 Lleti Navarro Fernando VM
70 Llinares I Llorca Pere VM
71 Llobat I Gracia Eva Cristina SF
72 Lluch Arbona Francesc SM
73 Lluch Arbona David SM
74 López Forés Paula S23F
75 Margalef Pelegrin Josep SM
76 Marin Marin Daniel SM
77 Marro Codorniu Laia SF
78 Martin Arasa Josep SM
79 Martin Arasa Josep SM
80 Martin Garcia Jan VM
81 Martinez Marta SF
82 Martínez Aroca Joan SM
83 Martínez Gellida Marta VF
84 Mas Cáceres Lluisma SM
85 Matamoros Bort Sergi S23M
86 Matamoros Navarro Josep MM
87 Mesado Espin Jose Luis SM
88 Mies Vidal Paco MM
89 Molina Cañada Francina SF
90 Monfort Nuria VF
91 Montesó Jiménez David SM
92 Morales Gisbert M Jose VF
93 Moya Juan Andreu SM
94 Navarro Cid Santiago SM
95 Oliver Ventura Georgina SF
96 Oliver Ventura Eva SF
97 Ollé Florida Manel MM
98 Ordoñez Luque Francisco VM
99 Osed Cabré Romà SM
100 Pegueroles Clemente Núria SF
101 Pellicer Plazas Christian SM
102 Perez Gutierrez Santi SM
103 Perez Pizarro Fran SM
104 Piñol Granadino Heura S23F
105 Piqué Lacasa Jordi SM
106 Pla Perona Ferran SM
107 Povill Vidiella Ivan SM
108 Prades Monfort Germán JM
109 Puig Carles Josep SM
110 Queral Lacueva Fco. Agusti MM
111 Queral Lacueva Amador MM
112 Queralt Roig Dani SM
113 Querol Ferreres Carlos SM
114 Querol Fuentes Nacho SM
115 Ramírez Mestre Andrés VM
116 Reverte Juan David SM
117 Rey Bertran Marc SM
118 Ribas Bel Albert SM
119 Ribera Lombarte Cristina SF
120 Rillo Lleixa Juan Francisco SM
121 Roa Tolos Jordi SM
122 Roda Carceller Toni VM
123 Rodríguez Ocaña Cristian SM
124 Romero Gómez Carlos JM
125 Rosich Grau Joe MM
126 Royo Dellà Mercè SF
127 Ruiz Cabré Xavier S23M
128 Ruiz Oliver Carlos SM
129 Sabaté Masip Adrià SM
130 Sabate Vidal Nil S23M
131 Sales Vilalta Florenci VM
132 Sánchez Sáez Paula SF
133 Sansano Nadal Oriol SM
134 Segura Tena Eva Maria SF
135 Simo Vila Juan Andres VM
136 Solé Miralles David SM
137 Sospedra Castell Emilio SM
138 Soto Paredes Daniel SM
139 Tomàs Abadal Eladi VM
140 Valls Espinosa Toñi SF
141 Valls Gavalda Victor VM
142 Verdaguer Freixa Anna SF
143 Verge Andres Sonia VF
144 Verge Andres Enrique VM
145 Verge Andres Sonia VF
146 Verge De Los Aires Sandra SF
147 Vicente Simeon VM
148 Vidiella Piñol Sandra SF
149 Vilà Pol SM
150 Alquezar Tena Ruben VM
151 Farnos Ferre Joan Albert MM
152 Ferre Estorach Jose VM
153 Ferre Martinez Andrea S23F
154 Martinez Gellida Marta VF
155 Sancho Jose Victor MM

Tots els llistats d'inscrits