Llistat d'inscrits VIII Mitja Marató de la Fageda - Marxa Pujada a Pallerols

# Cognoms Nom Categoria
1 Albarracín González Vanessa SF
2 Allepuz Traver Miriam SF
3 Anca Neagu SF
4 Anguera Quiroga Maricarme VF
5 Beltran Alvaro Jose Francisco VM
6 Beltran Bo Tere MF
7 Bertomeu Tomas Victor SM
8 Blanch Rubert Noelia SF
9 Blaya Sancho Mati VF
10 Bustos Centelles Carlos SM
11 Bustos Fuentes Laura SF
12 Calvet Belmonte David SM
13 Cana Callarisa Franc S23M
14 Carbó Gisbert Pili SF
15 Castejón Cárdenas Miki SF
16 Castellà Schenzle Estefani SF
17 Cervera Sabater Rosa VF
18 Claramunt Aguayo Carlos SM
19 Comes Casamitjana Anna SF
20 Comí Puigcerver Sara VF
21 Curto Aragonés Natàlia CADF
22 De La Fuente Biosca Marisa VF
23 Dominguez Morales Axel INFM
24 Estupiñá Mayor Albert MM
25 Fabregues Martí Cristina SF
26 Fatsini Bonilla Rosanna VF
27 Felipo Balada Laura JF
28 Ferré Reverte Sisco MM
29 Fibla Gauxachs Alex MM
30 Folgueras Bayarri Mariajose SF
31 Forcadell Arenas Laia SF
32 Forcadell Ausensi Marc SM
33 Gabriel Bruna Tere VF
34 Garcia Alba SF
35 Gavalda Sandra SF
36 Gavaldà Hidalgo Joaquim VM
37 Gil Contreras Tania SF
38 Gisbert Colàs Rosa SF
39 Guerrero Bonet Montse SF
40 Jofre Ruiz Ramon SM
41 Lange Ebri Arturo MM
42 Lleixà Ferré Mamen SF
43 Llombart Valldepérez Maria Jesus VF
44 Magallon Cortada Montserrat VF
45 Mallafre Cabezas Gerard SM
46 Marcos Benito Mpau MF
47 Martí Cardona Míriam SF
48 Martinez Pardo Juani MF
49 Masia Arques Ana Belen SF
50 Masià Rodriguez Tania SF
51 Matamoros Rovira Joan Josep SM
52 Mauri Lleixà Mª Lourdes MF
53 Melich Mormeneo Baptista SM
54 Miralles Farnos Teresa SF
55 Miralles Farnos Nuria SF
56 Montserrat Blasco Mariola VF
57 Moreso Gallego Alfredo SM
58 Muñoz Peralta José MM
59 Nadal Martinez Manel VM
60 Ordoñez Luque Francisco VM
61 Pallares Cruelles Anna SF
62 Panisello Carlos VM
63 Pascual Ruiz Raul VM
64 Pascual Samper Ferran INFM
65 Pepiol Garcia Xavier SM
66 Pineau Alexandre SM
67 Puigcerver Ferré Pau SM
68 Querol Esquerré Adrià SM
69 Rafael Rosales Núria SF
70 Ruiz Oliver Andrea S23F
71 Sabaté Benet Ester SF
72 Sabaté Vañó Zoé JF
73 Saez Sales Rosanna SF
74 Saez Sales Josep SM
75 Sales Soler Pilar MF
76 Samper Estopiña Sandra VF
77 Sancho Sánchez Eli SF
78 Subirats Ferreres Josep SM
79 Tomas Aitor S23M
80 Tomas Llambrich Marga SF
81 Tomas Llambrich David SM
82 Tomàs Minguet Sandra VF
83 Tomas Pascual Xavi MM
84 Tomas Serral Victor SM
85 Valles Michavila Estefania VF
86 Vericat Guardia Pere MM
87 Vidal Estelle Montserrat MF
88 Zaragoza Comes Mayan MM
89 Bel Zaragoza Jesabel VF
90 Checa Tiscar Rosa Maria VF
91 Lledó Wolkowicz Guillermo S23M
92 Lledó Wolkowicz Ana SF
93 Prades Segura Virginia VF

Tots els llistats d'inscrits