Llistat d'inscrits Cursa UEC Tortosa-Alfara - Cursa Absoluta

# Cognoms Nom Categoria
1 Alabart March Josep Ramon M50M
2 Albesa Rubio Xavi M50M
3 Alimbau Reverte Miquel VETM
4 Altès Nolla Arnau VETM
5 Astorga Vázquez Ruben VETM
6 Barberà Quesada Gerard ABSM
7 Basiyd Mustapha ABSM
8 Bassiyd Mustapha ABSM
9 Belda Sánchez Agustí M60M
10 Beltran Martinez-Aguado Ramon PROM
11 Borras Piñol Angels VETF
12 Buenafuente Sans Joan M50M
13 Buera Rebullida Josep Miquel VETM
14 Burgues Llao Sandra ABSF
15 Caballe Fabra Raquel VETF
16 Campanero Sala Sam VETM
17 Carcole Sans Xavi M50M
18 Casado Ferrus Josep VETM
19 Castell Llorenç ABSM
20 Chimeno Biel Ramon M50M
21 Colome Juan Ramon VETM
22 Colomé Diaz Carlos VETM
23 Escurriola Navarro Ramon M50M
24 Estorach Arasa Miriam VETF
25 Fabra Cortés Jordi VETM
26 Favà Bel Nando VETM
27 Ferrer Sabaté Roger M50M
28 Ferreres Gassulla Gerard VETM
29 Ferreres Sebastia Maria Elena M60F
30 Florenza Villagrasa Joaquin VETM
31 Fontanet Estrada Robert VETM
32 Forés I Aguiló Joan M50M
33 Franch Piñol Narcís M60M
34 Gabaldà Galcerà Albert ABSM
35 Galindo Riol Mario VETM
36 Gamez Torrent Encarna VETF
37 Garcia Lopez Juan VETM
38 Garcia Lopez Jose Maria VETM
39 Garcia Perez Julian M50M
40 Garcia Sastre Ovidi VETM
41 Gavaldà Benaiges Santi ABSM
42 Gimenez Bellobi Jordi ABSM
43 Gonzalez Moratalla Alfredo VETM
44 Gonzalez Pujol Didac M50M
45 Güell Villar Oriol ABSM
46 Hernandez Morales Ivan VETM
47 Janini Agusti VETM
48 Julbe Arayo Pau ABSM
49 Lamas Borraz Judit VETF
50 León Chau David ABSM
51 Liebanas Ruiz Joan Carles M50M
52 Llao Borras Elisabet ABSF
53 Llauradó Laia PROF
54 Luque Júlia Carles VETM
55 Manero Bel Joan ABSM
56 Marin Marin Dani ABSM
57 Marmol Marco Eduardo VETM
58 Marmol Reverter Joel ABSM
59 Martin Garcia Jan M50M
60 Mas Cáceres Lluisma VETM
61 Mestre Valldeperez Ferran ABSM
62 Millán Burriel Moisés M60M
63 Monreal Santi ABSM
64 Morgado Ribes Gerard ABSM
65 Muria Jardi Francesc ABSM
66 Mussin Esteban VETM
67 Nanetti Martin M50M
68 Navarro Barbera Jordi VETM
69 Noguera Joan M60M
70 Parra Xavi M50M
71 Pascual Castell Jose Francisco M60M
72 Pascual Diago Alexandra ABSF
73 Pascual Ibañez Andrés ABSM
74 Pintilie Alina ABSF
75 Pitarque Aguilar Daniel ABSM
76 Platero Belmonte Oriol PROM
77 Pruñonosa Ribera David VETM
78 Rallo Tolós Franc ABSM
79 Reverté Bort Xavi ABSM
80 Reverté Solanes Xavier M50M
81 Ribera Lombarte Cristina ABSF
82 Ripolles Fayans Jose Agustin VETM
83 Rius Guerrero Oscar VETM
84 Rodenas Cañada Rafael VETM
85 Sabaté Fontanet Tomàs VETM
86 Sabaté Geladó Pau ABSM
87 Sans Ferrer Albert VETM
88 Sanz Gargallo Arturo M50M
89 Simo Vila Juan Andres VETM
90 Sort Garcia Jordi ABSM
91 Toledo Miravet Imanol ABSM
92 Urrelo Cerrón Luis Adolfo VETM
93 Urrios Cubero Carlos ABSM
94 Urrutia Yurrebaso Ainara VETF
95 Vidal Bort Ferran M50M
96 Vidal Garcia Raul VETM
97 Vila Fabra Pau VETM
98 Villaubí Barberà Gerard M50M
99 Nanetti Martin M50M
100 Ribera Lombarte Cristina ABSF

Tots els llistats d'inscrits