Llistat d'inscrits VIII Cursa del Pastisset - Cursa

# Cognoms Nom Categoria
1 Accensi Andreu Juanjo M50M
2 Adell Albalat Amparo SENF
3 Alanyà Tarragó Xavier SENM
4 Anento Clavero Oscar Luis VETM
5 Anguela Queralt Marc SENM
6 Aragon Mora Blai VETM
7 Arazo Gascon Victoriano M50M
8 Astorga Vázquez Ruben SENM
9 Badal Simo Ana Maria VETF
10 Balada Sanchez Joan Ramon SENM
11 Balada Sanchez Jordi SENM
12 Ballano Óscar SENM
13 Bartrina Gea Carlos SENM
14 Bassiyd Mustapha SENM
15 Bellés Caballer Sergio SENM
16 Beltran Garcia Ximo VETM
17 Beltran Subirats Jose Maria VETM
18 Benaiges Torija Eugeni PROM
19 Benet García Sergio VETM
20 Bielsa González Sergio SENM
21 Borras Martinez Gerard SENM
22 Brull Farnos Josep Maria M50M
23 Brusca Manchon Lluc SENM
24 Brusca Manchon Juanjo SENM
25 Brut Torres Eric M50M
26 Burgues Llao Sandra SENF
27 Cabrè Hernandez Carles VETM
28 Cabré Roca Jordi SENM
29 Calvo Gimeno Pili SENF
30 Cambra Baena Jordi SENM
31 Campanero Sala Sam VETM
32 Carbajales Garcia Josep VETM
33 Castell Arnau Guillem SENM
34 Castella Carceller Jordi PROM
35 Castellnou Brull Santi SENM
36 Chies Sirisi Oscar SENM
37 Claver Recio Moises SENM
38 Colomé Diaz Carlos VETM
39 Conde Reverte Isidro VETM
40 Cugat Pedret Joan SENM
41 Del Valle Lacruz Cesar VETM
42 Domenech Forcadell Miguel M50M
43 Escoda Serres Jordi SENM
44 Escude Miralles Jordi VETM
45 Esteruelas Viñals Rafa VETM
46 Estorach Fatsini Paco VETM
47 Fabregat Arnal Oriol SENM
48 Ferrer Casasnovas Ramón M50M
49 Ferrer Sabaté Roger VETM
50 Figuerola Toni VETM
51 Figuls Gomez Jordi VETM
52 Fillola Hernández Ismael SENM
53 Florenza Villagrasa Joaquin SENM
54 Forn Munné Teresa M50F
55 Forner Seriol David VETM
56 Garcia Abelló Raül SENM
57 Garcia Argentó Vicent SENM
58 Garcia Ballús David VETM
59 Garcia Cuesta Marc SENM
60 Garcia Lopez Jose Maria SENM
61 Garcia Roig Rafel VETM
62 Garcia Tobajas Oscar SENM
63 Gay I Tello David SENM
64 Gil I Ventura Bernat VETM
65 Gilabert Valldeperez Xavi VETM
66 Giné Castellví Lluís SENM
67 Gómez Múria Carlos VETM
68 Gómez Toro Juan Igncio VETM
69 Gómez-I-Aznar Èric SENM
70 Granell Cid Anna VETF
71 Heras Hernandez Javier SENM
72 Hernandez Quim SENM
73 Hernandez Gispert Jessed SENM
74 Hernando Pilarces Angel VETM
75 Herrera Coscollano Vicent SENM
76 Itarte Valls Dani VETM
77 Jimenez Navarro Rafa VETM
78 Laoufi Jordán Omar PROM
79 Latorre Villegas Jose SENM
80 Llaó Garcia Àlex SENM
81 Lleixà Sancho Marc PROM
82 Llinares I Llorca Pere VETM
83 Llobat I Gracia Eva Cristina SENF
84 Lluch Arbona Francesc SENM
85 López Forés Paula PROF
86 Lopez Sancho Alfonso SENM
87 Luque Lluch Oliver SENM
88 Manrique Jordan Neftali SENM
89 Marin Marin Dani SENM
90 Marmol Reverter Joel SENM
91 Martí Castells Xavier VETM
92 Martin Garcia Jan VETM
93 Martinez Marta SENF
94 Martínez Montosa Tito SENM
95 Martinez Torres Floria SENM
96 Mas Cáceres Lluisma SENM
97 Matamoros Navarro Josep M50M
98 Merlos Llatser José Antonio VETM
99 Mestre Miro Victor VETM
100 Millán Burriel Moisés M50M
101 Molinos Guerrero David SENM
102 Niella Manel SENM
103 Niella Pitarch Domenec SENM
104 Oliva Simó Juan José VETM
105 Olivan De La Iglesia Mònica SENF
106 Oliver Jordi VETM
107 Oliver Ventura Georgina SENF
108 Palacio Laje Florencia Maria M50F
109 Pallarés Martí Josep M50M
110 Palomo Bosque Joaquin SENM
111 Panisello Tafalla Pere SENM
112 Pegueroles Clemente Núria SENF
113 Pellicer Plazas Christian SENM
114 Peralta Guillen Abel SENM
115 Piñol Granadino Heura PROF
116 Pitart Abella Albert SENM
117 Pla Perona Ferran SENM
118 Planella Mateu SENM
119 Poblador Cortes Carlos SENM
120 Porcar Barreda Javier VETM
121 Povill Lluis Marc SENM
122 Povill Lluis Albert SENM
123 Povill Vidiella Ivan SENM
124 Pradas Val Miguel Ángel VETM
125 Prades Alquezar MªPilar VETF
126 Prades Alquezar Roberto SENM
127 Prats Ferré Gerard VETM
128 Prats Ferré Ignasi M. M50M
129 Puercalla Yeron Borja PROM
130 Queral Bosque Cristian SENM
131 Ramiz Serveto Jose Antonio SENM
132 Reverte Escobedo Joan VETM
133 Rey Bertran Marc SENM
134 Ríos Calvo Óscar SENM
135 Rofes Rofes Jordi VETM
136 Roig Palau Joan SENM
137 Romeo Algué Manel VETM
138 Rosich Grau Joe M50M
139 Rubio López David SENM
140 Sabate Vidal Nil PROM
141 Saez Tena Beatriz SENF
142 Sague Martinez Raul VETM
143 Salat Fernandez Jordi M50M
144 Salca Horia M50M
145 Salvadó Obrero Ivan SENM
146 Santamaria Palacios Santi VETM
147 Santamaria Palacios Santi VETM
148 Sanz Piñol Juan Luis VETM
149 Satorres Pardell Eliseo SENM
150 Sebastia Margalef Jordi VETM
151 Simo Vila Juan Andres VETM
152 Subirats Aguilo Xavi SENM
153 Subirós Picazo Rafael VETM
154 Tabera Del Pino Carlos SENM
155 Toda Mas Aleix SENM
156 Torres Guzman Emilio SENM
157 Trilla Faneca Jaume Joan SENM
158 Turon Salvado Joaquin VETM
159 Urrios Cubero Carlos SENM
160 València Nebot Enric M50M
161 Valero Exposito Reyes VETF
162 Vega Lopez-Calvo Juan Carlos M50M
163 Ventura Castells Joan VETM
164 Verge Marcos Albert SENM
165 Vernet Villagrasa Quim SENM
166 Vidal Garcia Raul SENM
167 Vidiella Piñol Sandra SENF
168 Vilà Pol SENM
169 Vila Fabra Pau SENM
170 Villalba Martin David M50M
171 Vives Font Roger SENM
172 Zaragoza Gonzalez Joan SENM
173 Zurita Vidal Fernando M50M
174 Bayano Muñoz Óscar SENM
175 Cambra Baena Jordi SENM
176 Ferrer Sabaté Roger VETM
177 Garcia Argentó Vicent SENM
178 Marínez Rodríguez Raquel VETF
179 Vilà Pol SENM

Tots els llistats d'inscrits