Llistat d'inscrits VIII Cursa del Pastisset - Cursa

# Cognoms Nom Categoria
1 Accensi Andreu Juanjo M50M
2 Adell Albalat Amparo SF
3 Alanyà Tarragó Xavier SM
4 Anento Clavero Oscar Luis VM
5 Anguela Queralt Marc SM
6 Aragon Mora Blai VM
7 Arazo Gascon Victoriano M50M
8 Astorga Vázquez Ruben SM
9 Badal Simo Ana Maria VF
10 Balada Sanchez Joan Ramon SM
11 Balada Sanchez Jordi SM
12 Ballano Óscar SM
13 Bartrina Gea Carlos SM
14 Bassiyd Mustapha SM
15 Bellés Caballer Sergio SM
16 Beltran Garcia Ximo VM
17 Beltran Subirats Jose Maria VM
18 Benaiges Torija Eugeni S23M
19 Benet García Sergio VM
20 Bielsa González Sergio SM
21 Borras Martinez Gerard SM
22 Brull Farnos Josep Maria M50M
23 Brusca Manchon Lluc SM
24 Brusca Manchon Juanjo SM
25 Brut Torres Eric M50M
26 Burgues Llao Sandra SF
27 Cabrè Hernandez Carles VM
28 Cabré Roca Jordi SM
29 Calvo Gimeno Pili SF
30 Cambra Baena Jordi SM
31 Campanero Sala Sam VM
32 Carbajales Garcia Josep VM
33 Castell Arnau Guillem SM
34 Castella Carceller Jordi S23M
35 Castellnou Brull Santi SM
36 Chies Sirisi Oscar SM
37 Claver Recio Moises SM
38 Colomé Diaz Carlos VM
39 Conde Reverte Isidro VM
40 Cugat Pedret Joan SM
41 Del Valle Lacruz Cesar VM
42 Domenech Forcadell Miguel M50M
43 Escoda Serres Jordi SM
44 Escude Miralles Jordi VM
45 Esteruelas Viñals Rafa VM
46 Estorach Fatsini Paco VM
47 Fabregat Arnal Oriol SM
48 Ferrer Casasnovas Ramón M50M
49 Ferrer Sabaté Roger VM
50 Figuerola Toni VM
51 Figuls Gomez Jordi VM
52 Fillola Hernández Ismael SM
53 Florenza Villagrasa Joaquin SM
54 Forn Munné Teresa M50F
55 Forner Seriol David VM
56 Garcia Abelló Raül SM
57 Garcia Argentó Vicent SM
58 Garcia Ballús David VM
59 Garcia Cuesta Marc SM
60 Garcia Lopez Jose Maria SM
61 Garcia Roig Rafel VM
62 Garcia Tobajas Oscar SM
63 Gay I Tello David SM
64 Gil I Ventura Bernat VM
65 Gilabert Valldeperez Xavi VM
66 Giné Castellví Lluís SM
67 Gómez Múria Carlos VM
68 Gómez Toro Juan Igncio VM
69 Gómez-I-Aznar Èric SM
70 Granell Cid Anna VF
71 Heras Hernandez Javier SM
72 Hernandez Quim SM
73 Hernandez Gispert Jessed SM
74 Hernando Pilarces Angel VM
75 Herrera Coscollano Vicent SM
76 Itarte Valls Dani VM
77 Jimenez Navarro Rafa VM
78 Laoufi Jordán Omar S23M
79 Latorre Villegas Jose SM
80 Llaó Garcia Àlex SM
81 Lleixà Sancho Marc S23M
82 Llinares I Llorca Pere VM
83 Llobat I Gracia Eva Cristina SF
84 Lluch Arbona Francesc SM
85 López Forés Paula S23F
86 Lopez Sancho Alfonso SM
87 Luque Lluch Oliver SM
88 Manrique Jordan Neftali SM
89 Marin Marin Dani SM
90 Marmol Reverter Joel SM
91 Martí Castells Xavier VM
92 Martin Garcia Jan VM
93 Martinez Marta SF
94 Martínez Montosa Tito SM
95 Martinez Torres Floria SM
96 Mas Cáceres Lluisma SM
97 Matamoros Navarro Josep M50M
98 Merlos Toni VM
99 Mestre Miro Victor VM
100 Millán Burriel Moisés M50M
101 Molinos Guerrero David SM
102 Niella Manel SM
103 Niella Pitarch Domenec SM
104 Oliva Simó Juan José VM
105 Olivan De La Iglesia Mònica SF
106 Oliver Jordi VM
107 Oliver Ventura Georgina SF
108 Palacio Laje Florencia Maria M50F
109 Pallarés Martí Josep M50M
110 Palomo Bosque Joaquin SM
111 Panisello Tafalla Pere SM
112 Pegueroles Clemente Núria SF
113 Pellicer Plazas Christian SM
114 Peralta Guillen Abel SM
115 Piñol Granadino Heura S23F
116 Pitart Abella Albert SM
117 Pla Perona Ferran SM
118 Planella Mateu SM
119 Poblador Cortes Carlos SM
120 Porcar Barreda Javier VM
121 Povill Lluis Marc SM
122 Povill Lluis Albert SM
123 Povill Vidiella Ivan SM
124 Pradas Val Miguel Ángel VM
125 Prades Alquezar Mªpilar VF
126 Prades Alquezar Roberto SM
127 Prats Ferré Ignasi M. M50M
128 Prats Ferré Gerard VM
129 Puercalla Yeron Borja S23M
130 Queral Bosque Cristian SM
131 Ramiz Serveto Jose Antonio SM
132 Reverte Escobedo Joan VM
133 Rey Bertran Marc SM
134 Ríos Calvo Óscar SM
135 Rofes Rofes Jordi VM
136 Roig Palau Joan SM
137 Romeo Algué Manel VM
138 Rosich Grau Joe M50M
139 Rubio López David SM
140 Sabate Vidal Nil S23M
141 Saez Tena Beatriz SF
142 Sague Martinez Raul VM
143 Salat Fernandez Jordi M50M
144 Salca Horia M50M
145 Salvadó Obrero Ivan SM
146 Santamaria Palacios Santi VM
147 Santamaria Palacios Santi VM
148 Sanz Piñol Juan Luis VM
149 Satorres Pardell Eliseo SM
150 Sebastia Margalef Jordi VM
151 Simo Vila Juan Andres VM
152 Subirats Aguilo Xavi SM
153 Subirós Picazo Rafael VM
154 Tabera Del Pino Carlos SM
155 Toda Mas Aleix SM
156 Torres Guzman Emilio SM
157 Trilla Faneca Jaume Joan SM
158 Turon Salvado Joaquin VM
159 Urrios Cubero Carlos SM
160 València Nebot Enric M50M
161 Valero Exposito Reyes VF
162 Vega Lopez-Calvo Juan Carlos M50M
163 Ventura Castells Joan VM
164 Verge Marcos Albert SM
165 Vernet Villagrasa Quim SM
166 Vidal Garcia Raul SM
167 Vidiella Piñol Sandra SF
168 Vilà Pol SM
169 Vila Fabra Pau SM
170 Villalba Martin David M50M
171 Vives Font Roger SM
172 Zaragoza Gonzalez Joan SM
173 Zurita Vidal Fernando M50M
174 Bayano Muñoz Óscar SM
175 Cambra Baena Jordi SM
176 Ferrer Sabaté Roger VM
177 Garcia Argentó Vicent SM
178 Marínez Rodríguez Raquel VF
179 Vilà Pol SM

Tots els llistats d'inscrits