Classificacions: XXIª Cursa UEC Tortosa - Alfara

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes ABSF 02:55:43
2 Àngels Centelles Cardona ABSF 03:07:28
3 Andrea Ruiz Chana ABSF 03:10:32
4 Sandra Burgues Llao ABSF 03:14:11
5 Sandra Vidiella Piñol ABSF 03:20:59
6 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 03:29:06
7 Angels Borras Piñol VETF 03:38:37
8 Emi Giraldez Alvaro VETF 03:42:39
9 Elisabet Llao Borras ABSF 03:51:21
10 Elena Chamarro Martí ABSF 03:54:54
11 Maria Martorell Centelles ABSF 04:00:04
12 Raquel Caballe Fabra VETF 04:00:14
13 Lorena Sánchez Vicente ABSF 04:07:58
14 Georgina Oliver Ventura ABSF 04:08:27
15 Marta Hernandez M50F 04:33:27
16 Gemma Brull Lleixà M50F 04:33:30

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Barrios Solsona VETM 02:21:54
2 Roger Tarrés ABSM 02:21:55
3 Mustapha Bassiyd ABSM 02:24:55
4 Albert Giné Cid VETM 02:29:05
5 Albert Garcia Monzo ABSM 02:34:06
6 Jordi Navarro Barbera ABSM 02:36:15
7 Oriol Platero Belmonte PROM 02:36:31
8 Omar Machi ABSM 02:43:11
9 Esteve Boix VETM 02:45:18
10 Joel Marmol Reverter ABSM 02:45:19
11 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:46:57
12 Dani Marin Marin ABSM 02:47:14
13 Andrés Pascual Ibañez ABSM 02:48:58
14 Lluc Maresma Felipo VETM 02:49:25
15 Sergio Catala Sales VETM 02:50:16
16 Arturo Sanz Gargallo M50M 02:50:37
17 Jordi Solé Vera ABSM 02:50:40
18 Robert Fontanet Estrada VETM 02:50:45
19 Guillem Sancho Torne VETM 02:52:04
20 Josep Segura Ferrer ABSM 02:56:43
21 Oscar Garcia Tobajas ABSM 02:59:31
22 Robert Albesa Aguiló ABSM 02:59:31
23 Oriol Güell Villar ABSM 03:00:23
24 Xavi Arrastraria Lluch VETM 03:02:05
25 Joan Parés Roca M50M 03:02:23
26 Juan Garcia Lopez VETM 03:03:15
27 Ivan Marmol Caballer ABSM 03:04:13
28 Guillem Castell Arnau VETM 03:04:43
29 Joaquin Florenza Villagrasa VETM 03:06:57
30 Jordi Sort Garcia ABSM 03:09:35
31 Albert Riera I Caire ABSM 03:11:03
32 Gerard Villaubí Barberà VETM 03:11:47
33 Juanjo Moliner Gimeno M50M 03:12:04
34 Victor Mestre Miro ABSM 03:12:46
35 Ramon Chimeno Biel M50M 03:13:37
36 Josep Ramon Alabart March M50M 03:15:00
37 Joan Manero Bel ABSM 03:15:30
38 Josep Vilanova Ardit ABSM 03:16:26
39 Juan Ramon Colomé Monllaó VETM 03:16:38
40 Sergio Boix Jovaní VETM 03:17:55
41 Moisés Millán Burriel M60M 03:20:33
42 Josep Subirats Gil PROM 03:21:05
43 Ovidi Garcia Sastre VETM 03:21:20
44 Lluc Brusca Manchon ABSM 03:21:43
45 Paco Mies Vidal M60M 03:24:51
46 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:26:50
47 Maikel Nebot Forcadell ABSM 03:27:50
48 Christian Pellicer Plazas ABSM 03:28:42
49 Angel Fuentes Bustos VETM 03:28:51
50 Francesc Subirats Arrufat ABSM 03:29:18
51 Carlos Gómez Múria VETM 03:29:31
52 Ivan Pujol ABSM 03:30:47
53 Ramon Pinyol Cid ABSM 03:34:52
54 Xavier Puertas Gelonch M60M 03:35:05
55 Tomàs Sabate Fontanet VETM 03:35:32
56 Alberto Grau Vidal VETM 03:36:09
57 Juan Miguel España Salvadó M50M 03:36:59
58 Carles Luque Júlia VETM 03:37:31
59 Leo Augusto León Mora VETM 03:37:54
60 Pedro Ariño Fusté ABSM 03:38:05
61 Francesc Pagà Sorribes ABSM 03:38:32
62 David Pruñonosa Ribera VETM 03:38:37
63 Alberto Ripa Martinez VETM 03:39:38
64 Ramon Escurriola Navarro M50M 03:40:57
65 Dani Queralt Roig VETM 03:41:26
66 Pau Julbe Arayo ABSM 03:42:23
67 Xavi Albesa Rubio M50M 03:46:10
68 Rafel Brull Vaque VETM 03:51:22
69 Angel Accensi Andreu M50M 03:51:30
70 Josep Martin Arasa ABSM 03:52:34
71 Carlos Tomás Garbi Huerga ABSM 03:52:47
72 Víctor Navas Portella ABSM 03:53:43
73 Juanjo Brusca Manchon VETM 03:54:18
74 Albert Sans Ferrer VETM 03:56:18
75 Andreu Castellà Gasparín ABSM 03:57:11
76 Victor Moreso Abella ABSM 04:11:11
77 Xavier Francesc Querol Coll VETM 04:13:57
78 Santi Gavaldà Benaiges ABSM 04:17:31
79 Juan Andres Simo Vila VETM 04:32:03
80 Joan Reverte Moya VETM 04:32:26
81 Òscar Romeu Hierro VETM 04:34:40
82 Francesc Josep Garcia I Moline VETM 04:38:04
83 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 04:40:10
84 Xavier Subirats Cid ABSM 04:43:00
85 Dani Cuesta Garcia ABSM 04:44:37
86 Daniel Pitarque Aguilar ABSM 04:51:39
87 Pau Sabaté Geladó ABSM 04:51:45

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Rebull De La Vega CADF 00:59:59

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Àlex Mestre Ruiz CADM 00:47:52

Juvenil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Blai Alabart Ferré JUVM 01:35:18
2 Ezequiel León Córdova JUVM 02:23:06

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Oriol Platero Belmonte PROM 02:36:31
2 Josep Subirats Gil PROM 03:21:05

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Angels Borras Piñol VETF 03:38:37
2 Emi Giraldez Alvaro VETF 03:42:39
3 Raquel Caballe Fabra VETF 04:00:14

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eduard Barrios Solsona VETM 02:21:54
2 Albert Giné Cid VETM 02:29:05
3 Esteve Boix VETM 02:45:18
4 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:46:57
5 Lluc Maresma Felipo VETM 02:49:25
6 Sergio Catala Sales VETM 02:50:16
7 Robert Fontanet Estrada VETM 02:50:45
8 Guillem Sancho Torne VETM 02:52:04
9 Xavi Arrastraria Lluch VETM 03:02:05
10 Juan Garcia Lopez VETM 03:03:15
11 Guillem Castell Arnau VETM 03:04:43
12 Joaquin Florenza Villagrasa VETM 03:06:57
13 Gerard Villaubí Barberà VETM 03:11:47
14 Juan Ramon Colomé Monllaó VETM 03:16:38
15 Sergio Boix Jovaní VETM 03:17:55
16 Ovidi Garcia Sastre VETM 03:21:20
17 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:26:50
18 Angel Fuentes Bustos VETM 03:28:51
19 Carlos Gómez Múria VETM 03:29:31
20 Tomàs Sabate Fontanet VETM 03:35:32
21 Alberto Grau Vidal VETM 03:36:09
22 Carles Luque Júlia VETM 03:37:31
23 Leo Augusto León Mora VETM 03:37:54
24 David Pruñonosa Ribera VETM 03:38:37
25 Alberto Ripa Martinez VETM 03:39:38
26 Dani Queralt Roig VETM 03:41:26
27 Rafel Brull Vaque VETM 03:51:22
28 Juanjo Brusca Manchon VETM 03:54:18
29 Albert Sans Ferrer VETM 03:56:18
30 Xavier Francesc Querol Coll VETM 04:13:57
31 Juan Andres Simo Vila VETM 04:32:03
32 Joan Reverte Moya VETM 04:32:26
33 Òscar Romeu Hierro VETM 04:34:40
34 Francesc Josep Garcia I Moline VETM 04:38:04
35 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 04:40:10

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 03:29:06
2 Marta Hernandez M50F 04:33:27
3 Gemma Brull Lleixà M50F 04:33:30

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arturo Sanz Gargallo M50M 02:50:37
2 Joan Parés Roca M50M 03:02:23
3 Juanjo Moliner Gimeno M50M 03:12:04
4 Ramon Chimeno Biel M50M 03:13:37
5 Josep Ramon Alabart March M50M 03:15:00
6 Juan Miguel España Salvadó M50M 03:36:59
7 Ramon Escurriola Navarro M50M 03:40:57
8 Xavi Albesa Rubio M50M 03:46:10
9 Angel Accensi Andreu M50M 03:51:30

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Moisés Millán Burriel M60M 03:20:33
2 Paco Mies Vidal M60M 03:24:51
3 Xavier Puertas Gelonch M60M 03:35:05