Classificacions: XVII Cursa de la UEC Tortosa

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao SENF 02:34:52
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 02:49:22
3 Heura Piñol Granadino PROF 02:51:57
4 Àngels Centelles Cardona SENF 02:56:46
5 Sandra Vidiella Piñol SENF 03:00:36
6 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 03:00:37
7 Míriam Martí Cardona SENF 03:15:18
8 Georgina Oliver Ventura SENF 03:22:37
9 Maria Rufi Castell PROF 03:24:04
10 Marta Casares Santiago VETF 03:34:16
11 Miriam Estorach Arasa SENF 03:36:14
12 Cristina Valls Sobrerroca VETF 03:36:44
13 Elena Chamarro Martí VETF 03:37:29
14 Laura Clua Roca SENF 03:46:11
15 Monika Aleknaite SENF 03:46:22
16 Soria Hermano SENF 04:05:56
17 Jessica Debatisse SENF 04:36:12

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:04:42
2 Pau Vila Fabra SENM 02:10:21
3 Victor Mestre Miro VETM 02:10:52
4 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 02:18:06
5 Vicent Herrera Coscollano SENM 02:23:08
6 Emilio Sospedra Castell SENM 02:23:33
7 Carlos Marco Ferre SENM 02:23:43
8 Christian Pellicer Plazas SENM 02:24:55
9 Sam Campanero Sala VETM 02:25:23
10 Juan José Oliva Simó VETM 02:30:49
11 Marc Curto Aragones PROM 02:31:56
12 Guillermo Camarero López SENM 02:32:54
13 Cristian Gisbert Verdu PROM 02:35:58
14 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:38:07
15 Roger Ferrer Sabaté VETM 02:41:33
16 Francesc Lluch Arbona SENM 02:41:40
17 Albert Carbonell Duaygües VETM 02:41:43
18 Nil Sabate Vidal PROM 02:44:08
19 Nacho Querol Fuentes SENM 02:45:20
20 Jordi Balada Sanchez SENM 02:45:46
21 Alexis Olivas Ibañez SENM 02:46:06
22 Ruben Alemany Sebastia VETM 02:48:19
23 Ivan Tiscar Matheu SENM 02:48:38
24 Josep Matamoros Navarro M50M 02:48:41
25 Joan Curto Cabré M50M 02:50:30
26 Eduardo Saborido Escurriola SENM 02:50:46
27 Josep Maria Montero Pèrez VETM 02:51:03
28 Jose Gargallo Royo SENM 02:51:24
29 Fernando Lleti Navarro VETM 02:51:35
30 Juan Francisco Rillo Lleixa SENM 02:52:02
31 Joan Ventura Castells VETM 02:52:24
32 Raül Garcia Abelló SENM 02:52:42
33 Paco Alcazar Figueroa SENM 02:53:21
34 Conrad Albacar Climent VETM 02:55:37
35 David Pedro Castella SENM 02:56:49
36 Mustapha Bassiyd SENM 02:57:52
37 Joaquim Talarn Caubet SENM 02:58:34
38 Cristian Rodríguez Ocaña SENM 02:59:07
39 Pau Margalef Benaiges SENM 02:59:41
40 Xavier Franch Marro VETM 02:59:41
41 Joan Baptiste Ferreres Sebastia VETM 03:01:07
42 Sergi Tur Badenas SENM 03:01:44
43 Joan Josep Queral VETM 03:02:15
44 Juan Andres Simo Vila VETM 03:05:01
45 Miguel Domenech Forcadell M50M 03:07:12
46 Dani Queralt Roig SENM 03:07:43
47 Eric Brut Torres M50M 03:08:31
48 Victor Sancho M50M 03:11:02
49 Carlos Gómez Múria VETM 03:13:13
50 Juanjo Accensi Andreu M50M 03:15:07
51 Fernando Zurita Vidal M50M 03:19:56
52 Jordi Reverte Ferre VETM 03:20:42
53 Bernat De Vargas Lopez VETM 03:24:34
54 Hermini Fibla Reverter VETM 03:25:38
55 Victor Bielsa Galicia VETM 03:26:45
56 Ruben Mundo Ibañez VETM 03:29:38
57 Eladi Tomàs Abadal VETM 03:32:26
58 Benjamin Garcia Balaguer M50M 03:32:29
59 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:32:35
60 Albert Ribas Bel SENM 03:33:30
61 Pere Dalmau Llorca SENM 03:37:37
62 Karim Chouaib VETM 03:37:41
63 Jordi Marro Codorniu SENM 03:41:53
64 Ferran Vidal Bort VETM 03:46:17
65 Fito Font M50M 03:47:49
66 Joel Martorell Ripoll SENM 04:32:22
67 Francis Laserna Danta SENM 04:36:12
68 Antonio Martínez Valero SENM 04:42:58

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:08:06
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:08:11

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eric Lleti Bertomeu CADM 00:55:08
2 Ian Cebador CADM 01:01:39
3 Gerard Garcia Rey CADM 01:06:54
4 Marc Vallespí Serres CADM 01:11:09

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Bàrbara López Antó JUNF 03:10:03

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jaume Espuis JUNM 02:01:09
2 Francesc Barrena Samper JUNM 02:23:36

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino PROF 02:51:57
2 Maria Rufi Castell PROF 03:24:04

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones PROM 02:31:56
2 Cristian Gisbert Verdu PROM 02:35:58
3 Nil Sabate Vidal PROM 02:44:08

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao SENF 02:34:52
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 02:49:22
3 Àngels Centelles Cardona SENF 02:56:46
4 Sandra Vidiella Piñol SENF 03:00:36
5 Míriam Martí Cardona SENF 03:15:18
6 Georgina Oliver Ventura SENF 03:22:37
7 Miriam Estorach Arasa SENF 03:36:14
8 Laura Clua Roca SENF 03:46:11
9 Monika Aleknaite SENF 03:46:22
10 Soria Hermano SENF 04:05:56
11 Jessica Debatisse SENF 04:36:12

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:04:42
2 Pau Vila Fabra SENM 02:10:21
3 Vicent Herrera Coscollano SENM 02:23:08
4 Emilio Sospedra Castell SENM 02:23:33
5 Carlos Marco Ferre SENM 02:23:43
6 Christian Pellicer Plazas SENM 02:24:55
7 Guillermo Camarero López SENM 02:32:54
8 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:38:07
9 Francesc Lluch Arbona SENM 02:41:40
10 Nacho Querol Fuentes SENM 02:45:20
11 Jordi Balada Sanchez SENM 02:45:46
12 Alexis Olivas Ibañez SENM 02:46:06
13 Ivan Tiscar Matheu SENM 02:48:38
14 Eduardo Saborido Escurriola SENM 02:50:46
15 Jose Gargallo Royo SENM 02:51:24
16 Juan Francisco Rillo Lleixa SENM 02:52:02
17 Raül Garcia Abelló SENM 02:52:42
18 Paco Alcazar Figueroa SENM 02:53:21
19 David Pedro Castella SENM 02:56:49
20 Mustapha Bassiyd SENM 02:57:52
21 Joaquim Talarn Caubet SENM 02:58:34
22 Cristian Rodríguez Ocaña SENM 02:59:07
23 Pau Margalef Benaiges SENM 02:59:41
24 Sergi Tur Badenas SENM 03:01:44
25 Dani Queralt Roig SENM 03:07:43
26 Albert Ribas Bel SENM 03:33:30
27 Pere Dalmau Llorca SENM 03:37:37
28 Jordi Marro Codorniu SENM 03:41:53
29 Joel Martorell Ripoll SENM 04:32:22
30 Francis Laserna Danta SENM 04:36:12
31 Antonio Martínez Valero SENM 04:42:58

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Casares Santiago VETF 03:34:16
2 Cristina Valls Sobrerroca VETF 03:36:44
3 Elena Chamarro Martí VETF 03:37:29

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VETM 02:10:52
2 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 02:18:06
3 Sam Campanero Sala VETM 02:25:23
4 Juan José Oliva Simó VETM 02:30:49
5 Roger Ferrer Sabaté VETM 02:41:33
6 Albert Carbonell Duaygües VETM 02:41:43
7 Ruben Alemany Sebastia VETM 02:48:19
8 Josep Maria Montero Pèrez VETM 02:51:03
9 Fernando Lleti Navarro VETM 02:51:35
10 Joan Ventura Castells VETM 02:52:24
11 Conrad Albacar Climent VETM 02:55:37
12 Xavier Franch Marro VETM 02:59:41
13 Joan Baptiste Ferreres Sebastia VETM 03:01:07
14 Joan Josep Queral VETM 03:02:15
15 Juan Andres Simo Vila VETM 03:05:01
16 Carlos Gómez Múria VETM 03:13:13
17 Jordi Reverte Ferre VETM 03:20:42
18 Bernat De Vargas Lopez VETM 03:24:34
19 Hermini Fibla Reverter VETM 03:25:38
20 Victor Bielsa Galicia VETM 03:26:45
21 Ruben Mundo Ibañez VETM 03:29:38
22 Eladi Tomàs Abadal VETM 03:32:26
23 Karim Chouaib VETM 03:37:41
24 Ferran Vidal Bort VETM 03:46:17

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Elena Ferreres Sebastia M50F 03:00:37

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Matamoros Navarro M50M 02:48:41
2 Joan Curto Cabré M50M 02:50:30
3 Miguel Domenech Forcadell M50M 03:07:12
4 Eric Brut Torres M50M 03:08:31
5 Victor Sancho M50M 03:11:02
6 Juanjo Accensi Andreu M50M 03:15:07
7 Fernando Zurita Vidal M50M 03:19:56
8 Benjamin Garcia Balaguer M50M 03:32:29
9 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:32:35
10 Fito Font M50M 03:47:49