Classificacions: XIII Cursa La Cameta Coixa - Miravet

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nuria Gil Clapera ABSF 02:23:22
2 Natalia Gonzalez Barrachina ABSF 02:25:23
3 Carla Esclusa Ballús PROF 02:27:09
4 Núria Tarragó Clop PROF 02:27:51
5 Anna Fernandez Bonel ABSF 02:31:53
6 Rosa Navarro Garcia VETF 02:34:33
7 Ona Sociats Razquin ABSF 02:38:33
8 Carolina Rius Hernandez ABSF 02:39:34
9 Celia Balcells Serra PROF 02:44:19
10 Nuria Artells De Jorge ABSF 02:46:25
11 Sandra Vidiella Piñol ABSF 02:48:02
12 Anna Pujol València ABSF 02:48:55
13 Eva Cristina Llobat I Gracia VETF 02:49:09
14 Núria Florencio Cabré VETF 02:52:28
15 Clara Vallès De Lanuza PROF 02:56:57
16 Sheila Sanchez Gonzalez PROF 02:57:20
17 Laia Solé Armora PROF 02:59:43
18 Jeanne Cros ABSF 03:01:04
19 Jeanne Cros ABSF 03:01:04
20 Sonia Castellà Morillo ABSF 03:04:43
21 Paula Espinach Carbó ABSF 03:10:02
22 Marili Banegas Morales ABSF 03:12:09
23 Laia Doval Sanmartin ABSF 03:12:36
24 Lídia Ramos Palacios ABSF 03:15:22
25 Elisabet Llao Borras ABSF 03:26:28
26 Sofia Cabanes Balanzà ABSF 03:27:13
27 Marta Planas Roca VETF 03:28:00
28 Dina Frias VETF 03:28:09
29 Cristina Tomas Roca ABSF 03:28:40
30 Teresa Martin VETF 03:28:46
31 Pili Ureña Antolin M50F 03:29:25
32 Marta Ruiz Garcia ABSF 03:29:56
33 Lourdes Lucas Condó M50F 03:31:35
34 Carme Alonso Ramos ABSF 03:32:05
35 Olga Sierra Bernat VETF 03:32:52
36 Sara Martínez Torres ABSF 03:32:59
37 Meritxell Larred Ferras ABSF 03:33:08
38 Gemma Vilella Segarra PROF 03:35:01
39 Cristina Ribera Lombarte ABSF 03:35:06
40 Eva Cabré Sedó ABSF 03:41:48
41 Yolanda Larrosa Munuera ABSF 03:42:45
42 Raquel Caballe Fabra VETF 03:43:35
43 Maria Martorell Centelles ABSF 03:43:51
44 Olga Navarro Cavalle ABSF 03:47:26
45 Agata Palau Balletbo M50F 03:49:19
46 Encarna Gamez Torrent VETF 03:49:19
47 Esther Roset De Andres M50F 04:05:02
48 Lorena Sánchez Vicente ABSF 04:09:33
49 Lorena Sánchez Vicente ABSF 04:09:33
50 Marta Hernandez M50F 04:13:31

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marcos Ramos Gonzalez ABSM 01:58:00
2 Andreu Simon Aymerich ABSM 01:59:38
3 Marcel Romani Rodes ABSM 02:02:03
4 Jonatan Cuesta Santamaria ABSM 02:02:20
5 Raul Butaci . ABSM 02:03:18
6 Sergi Beltran ABSM 02:03:57
7 Roger Tarrés ABSM 02:03:57
8 Arnau Aranda Escamilla PROM 02:04:48
9 David Rovira Vallejo ABSM 02:04:59
10 Genis Porqueras Simo ABSM 02:05:00
11 Victor Da Costa Mendoza ABSM 02:05:10
12 Pol Vilà ABSM 02:06:18
13 Ivan Moreno ABSM 02:09:32
14 Mustapha Bassiyd ABSM 02:11:03
15 Diego Cardozo Machado ABSM 02:11:36
16 Isaac Salvat Fargas ABSM 02:11:49
17 Xavi Valldeoriola Blancafort VETM 02:12:57
18 Olmo Allue Lopez ABSM 02:13:35
19 Ferran Larroya Paixà ABSM 02:13:46
20 Eduard Barrios Solsona VETM 02:14:11
21 Jordi Vidal Garcia PROM 02:14:29
22 Lluisma Mas Cáceres ABSM 02:15:44
23 Oscar Cames Malmierca ABSM 02:16:14
24 Cristian Pérez Gómez ABSM 02:16:25
25 Josep Pages Puigdevall ABSM 02:16:42
26 David Mariné Calero VETM 02:17:10
27 Josep M Julve Lara PROM 02:17:30
28 Marc Rota Collell ABSM 02:17:36
29 Albert Barrero . ABSM 02:17:57
30 Pau Vila Fabra ABSM 02:18:04
31 Marc Martí Marsal ABSM 02:19:03
32 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:19:57
33 Carles Sunyer Mingo PROM 02:20:07
34 Xavier Solsona Novell VETM 02:20:29
35 Xavier Solsona I Novell VETM 02:20:29
36 Marc Camprubí Font ABSM 02:21:48
37 Oriol Sala Puigderrajols ABSM 02:22:37
38 Enrique Santamaria Martinez VETM 02:22:44
39 Andreu Queralt Queralt ABSM 02:23:08
40 Jordi Navarro Barbera ABSM 02:23:28
41 Julen Calvó Vigara ABSM 02:23:30
42 Jordi Julià Torres ABSM 02:23:56
43 Jose Maria Garcia Lopez VETM 02:24:47
44 Julio Enrique Gutierrez Toledo VETM 02:25:03
45 Vicent Herrera Coscollano VETM 02:26:03
46 David Amblas Estrada ABSM 02:26:03
47 Zeno Fazio Zalányi ABSM 02:26:24
48 Xavier Casanovas Puig ABSM 02:26:27
49 David Sans Grau ABSM 02:26:43
50 César Caballero Parramón VETM 02:27:09
51 Alfons Arbonés Cervelló ABSM 02:27:21
52 Josep Montagut Gimenez VETM 02:27:49
53 Marc Vieitez ABSM 02:28:23
54 Carles Valls ABSM 02:28:34
55 Arnau Antich Dresaire PROM 02:28:48
56 Nacho Trinidad Rico ABSM 02:29:01
57 Albert Garcia Monzo ABSM 02:29:17
58 Sergio Catala Sales VETM 02:29:24
59 Ivan Rubio Bobet VETM 02:30:31
60 Carles Salsench Constancio ABSM 02:30:39
61 Dídac Flores Grifol ABSM 02:31:12
62 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:31:40
63 Manel Ciria Bonet M50M 02:32:28
64 Arturo Sanz Gargallo M50M 02:32:38
65 Jordi Lecina Ratero VETM 02:33:01
66 Narcis Franch Alimbau ABSM 02:33:39
67 Rafel Mosegui Torà ABSM 02:34:07
68 Arnau Argilés Iglesias PROM 02:35:48
69 Gerard Fiol Aumatell ABSM 02:36:06
70 Aimar Vélez ABSM 02:36:58
71 Pol Beltran Cuni ABSM 02:37:30
72 Lluis Roquet Saqués VETM 02:37:45
73 David Iglesias Chaparro VETM 02:38:24
74 Miquel Galceran Colomer M50M 02:38:25
75 Oscar Monleón Sánchez VETM 02:39:33
76 Robert Fontanet Estrada VETM 02:40:36
77 Josep Pedret Figuerola VETM 02:42:53
78 Arnau Fargas Navarro PROM 02:42:55
79 Camille Minaudo ABSM 02:43:41
80 Oriol Magriñá Font ABSM 02:43:46
81 Ivan Mármol Caballer ABSM 02:43:59
82 Ivan Marmol Caballer ABSM 02:43:59
83 Sergi Cabeza Pintor PROM 02:44:17
84 David Verges Bosch VETM 02:44:33
85 Jordi Cruxent Cort VETM 02:44:58
86 Josep Ramon Alabart March M50M 02:45:22
87 Pau Arrufat Vilamajo PROM 02:45:40
88 Xavi Garcia Alamo VETM 02:45:45
89 Eduard Sicart Giné ABSM 02:47:00
90 Miquel Ferrus Jornet VETM 02:47:11
91 Sergi Costa Dorca ABSM 02:47:20
92 Lluís Giné Castellví ABSM 02:47:57
93 Sergi López Pagés ABSM 02:48:31
94 Pablo Goar Barbosa Vidal VETM 02:50:08
95 Xavi Espelta Barceló VETM 02:50:44
96 Marc Segura Blasco ABSM 02:51:06
97 Xavier Serres Colell ABSM 02:51:28
98 Ferran Argilaga Asens ABSM 02:53:19
99 Santi Monreal Rius ABSM 02:54:31
100 Jordi Garreta Clusella M50M 02:55:11
101 Rafa Prado García VETM 02:55:23
102 Xevi Torres Figueroa VETM 02:55:36
103 Antoni Prat Soler M50M 02:55:50
104 Joaquin Florenza Villagrasa VETM 02:55:53
105 Juan Francisco Lopez Romero ABSM 02:57:25
106 Jofre Pijuan Mor PROM 02:57:38
107 Aitor Escauriaza Franco VETM 02:58:38
108 Eric Duran Carmona PROM 02:59:06
109 Moisés Millán Burriel M60M 02:59:16
110 Joan Manero Bel ABSM 02:59:28
111 Marc Casals Serra ABSM 03:00:06
112 Javier Izquierdo Izquierdo M50M 03:00:18
113 Carlos Batsi Aragon ABSM 03:00:53
114 Dídac Abella Callarisa ABSM 03:01:21
115 Josep Subirats Gil PROM 03:01:48
116 Josep Puig Carles VETM 03:01:56
117 Alex Joaniquet Estrada M50M 03:04:24
118 Guillermo Cañardo Cervera VETM 03:04:59
119 Esteve Raventós Sabaté M50M 03:05:00
120 Xavi Amat Almeyda VETM 03:05:31
121 Marc Segura Serres PROM 03:05:51
122 Alan Padilla Moreno PROM 03:06:39
123 Ovidi Garcia Sastre VETM 03:06:40
124 Paco Mies Vidal M60M 03:08:49
125 Carles Saladie Olive M50M 03:09:21
126 Ramon Escurriola Navarro M50M 03:09:42
127 Marc Torres Beltran ABSM 03:10:00
128 Aitor Domènech Montané PROM 03:10:08
129 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:10:16
130 Arnau Ollé Sanllehí PROM 03:11:16
131 Cristobal Garcia Hierro ABSM 03:11:18
132 Miquel Pages Piferrer VETM 03:11:47
133 Oscar Chies Sirisi ABSM 03:12:30
134 Xavier Puertas Gelonch M60M 03:12:39
135 Jaime Marginet Robas VETM 03:13:37
136 David Sarroca Polo ABSM 03:13:52
137 Joaquim Talarn Caubet VETM 03:14:04
138 Josep Maria Roige Sans M60M 03:14:06
139 Juan Miguel España Salvadó M50M 03:15:32
140 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:15:37
141 David Postiguillo Gala M50M 03:17:16
142 Carlos Forner Sospedra VETM 03:17:23
143 Oscar Rius Guerrero VETM 03:17:35
144 Pedro Ariño Fusté ABSM 03:18:20
145 Carles Gibernau Crespo M50M 03:18:53
146 Rafa Llanos Pelegrin VETM 03:19:17
147 Jordi Alfonso Gomez VETM 03:19:25
148 Albert Curto Salvado M50M 03:19:40
149 Carles Luque Júlia VETM 03:20:00
150 Carles Luque Júlia VETM 03:20:00
151 Antonio Ortiz Pérez M60M 03:20:28
152 Santiago Navarro Cid ABSM 03:22:51
153 Xavi Albesa Rubio M50M 03:23:28
154 Joan Castillo Solans VETM 03:24:01
155 Quim Vernet Villagrasa VETM 03:24:18
156 Ramon Beltran Martinez-Aguado PROM 03:26:01
157 Jordi Fabra Cortés VETM 03:26:17
158 Jordi Fabra Cortés VETM 03:26:17
159 Marc González Llop VETM 03:26:27
160 Albert Sans Ferrer VETM 03:26:48
161 Guillermo Garcia De Marina Soler VETM 03:28:00
162 Ferran Rosich Prunera ABSM 03:28:10
163 Ferran Rosich ABSM 03:28:10
164 Jorge Pellicer Núñez ABSM 03:30:10
165 Leo Augusto León Mora VETM 03:31:21
166 Narcís Franch Piñol M50M 03:31:30
167 Joaquim Sangenis Vathje M50M 03:31:33
168 Alejandro García Navarro ABSM 03:31:46
169 Xavi Cotaina Montero PROM 03:32:48
170 Ramon Mas Fuster M50M 03:32:53
171 Eduard Suñén Pinyol VETM 03:32:55
172 Jordi Vega Clot ABSM 03:32:57
173 Jonatan Lara Garcia ABSM 03:33:02
174 Manel Niella VETM 03:35:13
175 Joan Pago Tordera VETM 03:35:15
176 Marc Gasol Boleda VETM 03:37:28
177 Joan Josep Panisello Sabate M50M 03:37:52
178 Juanjo Panisello Sabate M50M 03:37:52
179 Josep M. Pons Morato M60M 03:41:37
180 Joan Porta Miro ABSM 03:42:43
181 Carlos Curto Garcin ABSM 03:44:09
182 Joan Roca Royo ABSM 03:44:21
183 Daniel Soto Paredes VETM 03:44:56
184 Marti Delhom Otalora ABSM 03:45:18
185 Josep Subirats Ferreres VETM 03:45:32
186 Pau Julbe Arayo ABSM 03:47:43
187 David Lucas Jardi VETM 03:48:51
188 Isidro Conde Reverte VETM 03:50:53
189 Lluis Barroeta Massot M50M 03:51:32
190 Xavier Subirats Cid ABSM 03:52:17
191 Jairo Carretero San José VETM 03:52:28
192 Juanjo Brusca Manchon VETM 03:52:51
193 Xavi Tomas Pascual M50M 03:52:58
194 Xavi Tomas Pascual M50M 03:52:58
195 Josep Solé Poyo ABSM 03:56:14
196 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 03:56:41
197 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 03:56:41
198 Josep Maria Olesa Vallespi M50M 03:59:27
199 Fernando Lleti Navarro M50M 04:02:52
200 Josep Torta Ferre VETM 04:02:52
201 Moisés De Los Ríos Iglesias VETM 04:03:12
202 Juan Andres Simo Vila VETM 04:09:35
203 Juan Miguel Lara Callarisa ABSM 04:12:42
204 Juan Miguel Lara Callarisa ABSM 04:12:42
205 David Sans Soler VETM 04:13:23
206 Marc Marti Ros M50M 04:13:26
207 Albert Fortuny Latorre VETM 04:13:29
208 Eliseo Villacorta Anton Villacorta Anton M50M 04:22:34
209 Òscar Romeu Hierro VETM 04:22:36

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carla Esclusa Ballús PROF 02:27:09
2 Núria Tarragó Clop PROF 02:27:51
3 Celia Balcells Serra PROF 02:44:19
4 Clara Vallès De Lanuza PROF 02:56:57
5 Sheila Sanchez Gonzalez PROF 02:57:20
6 Laia Solé Armora PROF 02:59:43
7 Gemma Vilella Segarra PROF 03:35:01

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arnau Aranda Escamilla PROM 02:04:48
2 Jordi Vidal Garcia PROM 02:14:29
3 Josep M Julve Lara PROM 02:17:30
4 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:19:57
5 Carles Sunyer Mingo PROM 02:20:07
6 Arnau Antich Dresaire PROM 02:28:48
7 Arnau Argilés Iglesias PROM 02:35:48
8 Arnau Fargas Navarro PROM 02:42:55
9 Sergi Cabeza Pintor PROM 02:44:17
10 Pau Arrufat Vilamajo PROM 02:45:40
11 Jofre Pijuan Mor PROM 02:57:38
12 Eric Duran Carmona PROM 02:59:06
13 Josep Subirats Gil PROM 03:01:48
14 Marc Segura Serres PROM 03:05:51
15 Alan Padilla Moreno PROM 03:06:39
16 Aitor Domènech Montané PROM 03:10:08
17 Arnau Ollé Sanllehí PROM 03:11:16
18 Ramon Beltran Martinez-Aguado PROM 03:26:01
19 Xavi Cotaina Montero PROM 03:32:48

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Rosa Navarro Garcia VETF 02:34:33
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VETF 02:49:09
3 Núria Florencio Cabré VETF 02:52:28
4 Marta Planas Roca VETF 03:28:00
5 Dina Frias VETF 03:28:09
6 Teresa Martin VETF 03:28:46
7 Olga Sierra Bernat VETF 03:32:52
8 Raquel Caballe Fabra VETF 03:43:35
9 Encarna Gamez Torrent VETF 03:49:19

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavi Valldeoriola Blancafort VETM 02:12:57
2 Eduard Barrios Solsona VETM 02:14:11
3 David Mariné Calero VETM 02:17:10
4 Xavier Solsona I Novell VETM 02:20:29
5 Xavier Solsona Novell VETM 02:20:29
6 Enrique Santamaria Martinez VETM 02:22:44
7 Jose Maria Garcia Lopez VETM 02:24:47
8 Julio Enrique Gutierrez Toledo VETM 02:25:03
9 Vicent Herrera Coscollano VETM 02:26:03
10 César Caballero Parramón VETM 02:27:09
11 Josep Montagut Gimenez VETM 02:27:49
12 Sergio Catala Sales VETM 02:29:24
13 Ivan Rubio Bobet VETM 02:30:31
14 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:31:40
15 Jordi Lecina Ratero VETM 02:33:01
16 Lluis Roquet Saqués VETM 02:37:45
17 David Iglesias Chaparro VETM 02:38:24
18 Oscar Monleón Sánchez VETM 02:39:33
19 Robert Fontanet Estrada VETM 02:40:36
20 Josep Pedret Figuerola VETM 02:42:53
21 David Verges Bosch VETM 02:44:33
22 Jordi Cruxent Cort VETM 02:44:58
23 Xavi Garcia Alamo VETM 02:45:45
24 Miquel Ferrus Jornet VETM 02:47:11
25 Pablo Goar Barbosa Vidal VETM 02:50:08
26 Xavi Espelta Barceló VETM 02:50:44
27 Rafa Prado García VETM 02:55:23
28 Xevi Torres Figueroa VETM 02:55:36
29 Joaquin Florenza Villagrasa VETM 02:55:53
30 Aitor Escauriaza Franco VETM 02:58:38
31 Josep Puig Carles VETM 03:01:56
32 Guillermo Cañardo Cervera VETM 03:04:59
33 Xavi Amat Almeyda VETM 03:05:31
34 Ovidi Garcia Sastre VETM 03:06:40
35 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:10:16
36 Miquel Pages Piferrer VETM 03:11:47
37 Jaime Marginet Robas VETM 03:13:37
38 Joaquim Talarn Caubet VETM 03:14:04
39 Carlos Forner Sospedra VETM 03:17:23
40 Oscar Rius Guerrero VETM 03:17:35
41 Rafa Llanos Pelegrin VETM 03:19:17
42 Jordi Alfonso Gomez VETM 03:19:25
43 Carles Luque Júlia VETM 03:20:00
44 Carles Luque Júlia VETM 03:20:00
45 Joan Castillo Solans VETM 03:24:01
46 Quim Vernet Villagrasa VETM 03:24:18
47 Jordi Fabra Cortés VETM 03:26:17
48 Jordi Fabra Cortés VETM 03:26:17
49 Marc González Llop VETM 03:26:27
50 Albert Sans Ferrer VETM 03:26:48
51 Guillermo Garcia De Marina Soler VETM 03:28:00
52 Leo Augusto León Mora VETM 03:31:21
53 Eduard Suñén Pinyol VETM 03:32:55
54 Manel Niella VETM 03:35:13
55 Joan Pago Tordera VETM 03:35:15
56 Marc Gasol Boleda VETM 03:37:28
57 Daniel Soto Paredes VETM 03:44:56
58 Josep Subirats Ferreres VETM 03:45:32
59 David Lucas Jardi VETM 03:48:51
60 Isidro Conde Reverte VETM 03:50:53
61 Jairo Carretero San José VETM 03:52:28
62 Juanjo Brusca Manchon VETM 03:52:51
63 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 03:56:41
64 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 03:56:41
65 Josep Torta Ferre VETM 04:02:52
66 Moisés De Los Ríos Iglesias VETM 04:03:12
67 Juan Andres Simo Vila VETM 04:09:35
68 David Sans Soler VETM 04:13:23
69 Albert Fortuny Latorre VETM 04:13:29
70 Òscar Romeu Hierro VETM 04:22:36

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pili Ureña Antolin M50F 03:29:25
2 Lourdes Lucas Condó M50F 03:31:35
3 Agata Palau Balletbo M50F 03:49:19
4 Esther Roset De Andres M50F 04:05:02
5 Marta Hernandez M50F 04:13:31

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Manel Ciria Bonet M50M 02:32:28
2 Arturo Sanz Gargallo M50M 02:32:38
3 Miquel Galceran Colomer M50M 02:38:25
4 Josep Ramon Alabart March M50M 02:45:22
5 Jordi Garreta Clusella M50M 02:55:11
6 Antoni Prat Soler M50M 02:55:50
7 Javier Izquierdo Izquierdo M50M 03:00:18
8 Alex Joaniquet Estrada M50M 03:04:24
9 Esteve Raventós Sabaté M50M 03:05:00
10 Carles Saladie Olive M50M 03:09:21
11 Ramon Escurriola Navarro M50M 03:09:42
12 Juan Miguel España Salvadó M50M 03:15:32
13 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:15:37
14 David Postiguillo Gala M50M 03:17:16
15 Carles Gibernau Crespo M50M 03:18:53
16 Albert Curto Salvado M50M 03:19:40
17 Xavi Albesa Rubio M50M 03:23:28
18 Narcís Franch Piñol M50M 03:31:30
19 Joaquim Sangenis Vathje M50M 03:31:33
20 Ramon Mas Fuster M50M 03:32:53
21 Joan Josep Panisello Sabate M50M 03:37:52
22 Juanjo Panisello Sabate M50M 03:37:52
23 Lluis Barroeta Massot M50M 03:51:32
24 Xavi Tomas Pascual M50M 03:52:58
25 Xavi Tomas Pascual M50M 03:52:58
26 Josep Maria Olesa Vallespi M50M 03:59:27
27 Fernando Lleti Navarro M50M 04:02:52
28 Marc Marti Ros M50M 04:13:26
29 Eliseo Villacorta Anton Villacorta Anton M50M 04:22:34

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Moisés Millán Burriel M60M 02:59:16
2 Paco Mies Vidal M60M 03:08:49
3 Xavier Puertas Gelonch M60M 03:12:39
4 Josep Maria Roige Sans M60M 03:14:06
5 Antonio Ortiz Pérez M60M 03:20:28
6 Josep M. Pons Morato M60M 03:41:37