Classificacions: XI Duextrem, Lo Coll Llarg - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gina Brull Albiol SF 02:01:42
2 Trish Mellor M60F 02:25:55
3 Georgina Oliver Ventura SF 02:26:18
4 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 02:29:40
5 Raquel Caballe Fabra SF 02:29:48
6 Imma Navarro VF 02:35:03
7 Maria Rufi Castell SF 02:35:18
8 Maria Petecuta VF 02:36:23
9 Maria Pilar Langarita Duro SF 02:39:46
10 Monica Colonia Pedroza SF 03:21:44

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Musa Sowe SM 01:36:47
2 Narcis Franch Alimbau SM 01:41:06
3 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 01:45:34
4 Oriol Cid Gubau SM 01:45:47
5 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:50:31
6 David Montesó Jiménez SM 01:51:00
7 David Rodríguez Subirats VM 01:54:16
8 Aaron Andreu Lopez SM 02:00:50
9 Israel Bailach Queral SM 02:01:02
10 Josep Raventós Duran VM 02:03:48
11 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 02:03:54
12 Xavi Tomas Pascual M50M 02:16:47
13 Enric Lluís Najeros SM 02:17:03
14 Antoni Lluis Llansama VM 02:19:26
15 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:19:52
16 Pedro Ariño Fusté SM 02:29:37
17 Victor Moreso Abella SM 02:32:07
18 Gerard March Mayo VM 02:36:18
19 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:37:41
20 Victor Valls Gavalda VM 02:43:38
21 Joel Fàbregues Barceló S23M 03:00:59
22 Ignasi Fàbregues Barceló SM 03:01:00

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joel Fàbregues Barceló S23M 03:00:59

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gina Brull Albiol SF 02:01:42
2 Georgina Oliver Ventura SF 02:26:18
3 Raquel Caballe Fabra SF 02:29:48
4 Maria Rufi Castell SF 02:35:18
5 Maria Pilar Langarita Duro SF 02:39:46
6 Monica Colonia Pedroza SF 03:21:44

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Musa Sowe SM 01:36:47
2 Narcis Franch Alimbau SM 01:41:06
3 Joan Andreu Estarlich Forcadell SM 01:45:34
4 Oriol Cid Gubau SM 01:45:47
5 Gerard Rodríguez Salvadó SM 01:50:31
6 David Montesó Jiménez SM 01:51:00
7 Aaron Andreu Lopez SM 02:00:50
8 Israel Bailach Queral SM 02:01:02
9 Miquel Àngel Bonfill Segura SM 02:03:54
10 Enric Lluís Najeros SM 02:17:03
11 Pedro Ariño Fusté SM 02:29:37
12 Victor Moreso Abella SM 02:32:07
13 Ignasi Fàbregues Barceló SM 03:01:00

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cinta Rosa Bonfill Curto VF 02:29:40
2 Imma Navarro VF 02:35:03
3 Maria Petecuta VF 02:36:23

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 David Rodríguez Subirats VM 01:54:16
2 Josep Raventós Duran VM 02:03:48
3 Antoni Lluis Llansama VM 02:19:26
4 Gerard March Mayo VM 02:36:18
5 Victor Valls Gavalda VM 02:43:38

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavi Tomas Pascual M50M 02:16:47
2 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:19:52
3 Marià Blai Lleixà Tal M50M 02:37:41

Màster60 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Trish Mellor M60F 02:25:55