Classificacions: X Cursa Vila de Falset

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes SF 03:30:52
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:43:22
3 Ariadna Martin Jimenez SF 03:47:55
4 Ana Belén Balagué Castells VF 03:59:48
5 Diana Garcia Sogorb SF 04:02:22
6 Susana Milian Biel VF 04:04:26
7 Covi Robles Pujals SF 04:07:39
8 Georgina Oliver Ventura SF 04:19:15
9 Nuria Castillo Solanell VF 04:56:02
10 Eva Jurado López SF 05:28:52
11 Cristina Falguera Ramos SF 05:38:14
12 Elena Rábade Serral SF 05:38:16

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SM 02:45:43
2 Pau Vila Fabra SM 02:51:11
3 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 02:51:53
4 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:52:45
5 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:57:20
6 David Arredondo Rovira SM 02:59:20
7 Jose Maria Garcia Lopez SM 03:00:43
8 Christian Pellicer Plazas SM 03:03:59
9 Juan Garcia Lopez SM 03:05:20
10 Eloi Ortiz Braulio SM 03:05:23
11 José Urzanqui Usón SM 03:05:50
12 Ruben Astorga Vazquez SM 03:06:12
13 Ramon Bajona Casas VM 03:06:35
14 Raul Sague Martinez VM 03:10:11
15 Oriol Carreño Amorós SM 03:12:24
16 Ferran Borrell Micola SM 03:16:07
17 Victor Del Aguila Pellicer S23M 03:16:44
18 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:17:43
19 Marc Curto Aragones S23M 03:20:36
20 David Lluch Arbona SM 03:22:03
21 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 03:22:29
22 Jose Labrador Sampietro SM 03:22:31
23 Octavio Redon Quixal MM 03:22:35
24 Jordi Gil Pajares SM 03:25:23
25 Jordi Rofes Rofes SM 03:25:56
26 Vicenç Brull Divorra VM 03:28:15
27 Jose Latorre Villegas SM 03:28:17
28 Raül Garcia Abelló SM 03:35:13
29 Josep Mª Castillo Moya VM 03:37:46
30 Guillem Aleu Pujol SM 03:39:40
31 Oriol Güell Villar SM 03:40:48
32 Josep Matamoros Navarro VM 03:40:56
33 Quim Hernandez SM 03:41:16
34 Xavi Carcole Sans VM 03:41:48
35 Xavier Ruiz Edo SM 03:41:50
36 Jose Maria Ferrer Giron VM 03:43:10
37 Toni Lopez Muste SM 03:43:16
38 Lluis Gine Castellvi SM 03:45:20
39 Marc Baiget Rofes VM 03:46:24
40 Roger Balart Guiot MM 03:47:21
41 Martin Nanetti VM 03:47:59
42 Narcís Franch Piñol MM 03:48:27
43 Paul Astudillo Torres SM 03:49:17
44 Juan Andres Simo Vila SM 03:50:40
45 Jordi Sebastia Margalef VM 03:51:10
46 Joaquin Salguero Martin VM 03:51:38
47 Xavier Capdevila Vazquez MM 03:55:42
48 Guifré Cardona Montaña SM 03:56:49
49 Juanan Arnau Tena VM 03:56:54
50 Marc Marruecos Mestre SM 03:57:15
51 Rafa Jimenez Navarro VM 03:59:13
52 Anton Butí Garcia VM 04:04:57
53 Jordi Pujolar Pane SM 04:05:37
54 David Solé Miralles SM 04:11:45
55 Albert Borredà Besora VM 04:14:32
56 Adai Colom Diego SM 04:15:34
57 Joaquin Turon Salvado VM 04:20:13
58 Roger Martinez SM 04:25:18
59 Enric Sanchez Soldevila SM 04:26:46
60 Christian Lopez Padilla SM 04:26:47
61 Joan Farnos Canalda VM 04:35:03
62 Albert Lindez Ripoll MM 04:35:04
63 Carles Cabrè Hernandez VM 04:35:06
64 Jordi Cambra Baena SM 04:35:08
65 Óscar Ríos Calvo SM 04:35:10
66 Marc Lleixà Sancho S23M 04:35:15
67 Eric Brut Torres MM 04:35:56
68 Josep Maria Brull Farnos MM 04:36:27
69 Ismael Cobo Pimentel VM 04:37:30
70 Ángel Vara Durán VM 04:39:37
71 Xavier Pocino Moga VM 04:43:44
72 Jordi Gamez Lozano VM 04:48:22
73 Joaquim Gavaldà Hidalgo VM 04:51:56
74 Pau Sabate Curto SM 04:55:15
75 Alejandro Carmona Fabre VM 04:56:00
76 Blai Perello Castellvi SM 05:28:54

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristina Tinajas Arrontes CADF 01:27:50
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:46:53
3 Roser Rull Lara CADF 01:51:22

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:17:40
2 Ayoub Izziani Ziani CADM 01:18:32
3 Magí Margalef Grifol CADM 01:19:42
4 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:22:14
5 Emilio Van Meerbeek CADM 01:27:03
6 Abel Orensanz Bartolome CADM 01:40:15

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Miquel Ferré Pellejà JM 01:24:58
2 Arnau Bes Pastor JM 01:55:30

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Del Aguila Pellicer S23M 03:16:44
2 Marc Curto Aragones S23M 03:20:36
3 Marc Lleixà Sancho S23M 04:35:15

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes SF 03:30:52
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:43:22
3 Ariadna Martin Jimenez SF 03:47:55
4 Diana Garcia Sogorb SF 04:02:22
5 Covi Robles Pujals SF 04:07:39
6 Georgina Oliver Ventura SF 04:19:15
7 Eva Jurado López SF 05:28:52
8 Cristina Falguera Ramos SF 05:38:14
9 Elena Rábade Serral SF 05:38:16

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SM 02:45:43
2 Pau Vila Fabra SM 02:51:11
3 Joan Lluis Fernandez Tomas SM 02:51:53
4 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:57:20
5 David Arredondo Rovira SM 02:59:20
6 Jose Maria Garcia Lopez SM 03:00:43
7 Christian Pellicer Plazas SM 03:03:59
8 Juan Garcia Lopez SM 03:05:20
9 Eloi Ortiz Braulio SM 03:05:23
10 José Urzanqui Usón SM 03:05:50
11 Ruben Astorga Vazquez SM 03:06:12
12 Oriol Carreño Amorós SM 03:12:24
13 Ferran Borrell Micola SM 03:16:07
14 David Lluch Arbona SM 03:22:03
15 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 03:22:29
16 Jose Labrador Sampietro SM 03:22:31
17 Jordi Gil Pajares SM 03:25:23
18 Jordi Rofes Rofes SM 03:25:56
19 Jose Latorre Villegas SM 03:28:17
20 Raül Garcia Abelló SM 03:35:13
21 Guillem Aleu Pujol SM 03:39:40
22 Oriol Güell Villar SM 03:40:48
23 Quim Hernandez SM 03:41:16
24 Xavier Ruiz Edo SM 03:41:50
25 Toni Lopez Muste SM 03:43:16
26 Lluis Gine Castellvi SM 03:45:20
27 Paul Astudillo Torres SM 03:49:17
28 Juan Andres Simo Vila SM 03:50:40
29 Guifré Cardona Montaña SM 03:56:49
30 Marc Marruecos Mestre SM 03:57:15
31 Jordi Pujolar Pane SM 04:05:37
32 David Solé Miralles SM 04:11:45
33 Adai Colom Diego SM 04:15:34
34 Roger Martinez SM 04:25:18
35 Enric Sanchez Soldevila SM 04:26:46
36 Christian Lopez Padilla SM 04:26:47
37 Jordi Cambra Baena SM 04:35:08
38 Óscar Ríos Calvo SM 04:35:10
39 Pau Sabate Curto SM 04:55:15
40 Blai Perello Castellvi SM 05:28:54

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VF 03:59:48
2 Susana Milian Biel VF 04:04:26
3 Nuria Castillo Solanell VF 04:56:02

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:52:45
2 Ramon Bajona Casas VM 03:06:35
3 Raul Sague Martinez VM 03:10:11
4 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:17:43
5 Vicenç Brull Divorra VM 03:28:15
6 Josep Mª Castillo Moya VM 03:37:46
7 Josep Matamoros Navarro VM 03:40:56
8 Xavi Carcole Sans VM 03:41:48
9 Jose Maria Ferrer Giron VM 03:43:10
10 Marc Baiget Rofes VM 03:46:24
11 Martin Nanetti VM 03:47:59
12 Jordi Sebastia Margalef VM 03:51:10
13 Joaquin Salguero Martin VM 03:51:38
14 Juanan Arnau Tena VM 03:56:54
15 Rafa Jimenez Navarro VM 03:59:13
16 Anton Butí Garcia VM 04:04:57
17 Albert Borredà Besora VM 04:14:32
18 Joaquin Turon Salvado VM 04:20:13
19 Joan Farnos Canalda VM 04:35:03
20 Carles Cabrè Hernandez VM 04:35:06
21 Ismael Cobo Pimentel VM 04:37:30
22 Ángel Vara Durán VM 04:39:37
23 Xavier Pocino Moga VM 04:43:44
24 Jordi Gamez Lozano VM 04:48:22
25 Joaquim Gavaldà Hidalgo VM 04:51:56
26 Alejandro Carmona Fabre VM 04:56:00

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Octavio Redon Quixal MM 03:22:35
2 Roger Balart Guiot MM 03:47:21
3 Narcís Franch Piñol MM 03:48:27
4 Xavier Capdevila Vazquez MM 03:55:42
5 Albert Lindez Ripoll MM 04:35:04
6 Eric Brut Torres MM 04:35:56
7 Josep Maria Brull Farnos MM 04:36:27