Classificacions: X Cursa "Les II Torres"

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó SF 02:49:06
2 Sandra Vidiella Piñol SF 02:54:12
3 Ana Belén Balagué Castells VF 03:05:27
4 Mònica Olivan De La Iglesia VF 03:05:29
5 Marta Martinez SF 03:18:03
6 Mireia Juan-Camps Castell SF 03:18:06
7 Gemma Puertas Allepuz SF 03:19:00
8 Miriam Estorach Arsasa VF 03:23:27
9 Angels Borras Piñol VF 03:25:25
10 Ana Mislata Rodriguez SF 03:27:15
11 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:08:34

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Vila Fabra SM 02:09:35
2 Israel Mercadé Oró VM 02:14:28
3 Robert Albesa Aguiló SM 02:16:04
4 David Sans Grau SM 02:17:17
5 Marc Curto Aragones SM 02:18:23
6 Carlos Merlos García SM 02:19:09
7 Toni Pelegrin Redon VM 02:20:55
8 Óscar Ríos Calvo VM 02:21:02
9 Victor Mestre Miro VM 02:21:28
10 Claudio Franco Smeets SM 02:22:19
11 Mario Galindo Riol VM 02:22:38
12 Oriol Güell Villar SM 02:25:39
13 Carlos Marco Ferre SM 02:29:39
14 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:29:41
15 Victor Gil Gandia SM 02:33:29
16 Miquel Farré Masip SM 02:33:52
17 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:34:04
18 Carlos Colomé Diaz VM 02:35:52
19 Raül Garcia Abelló VM 02:37:12
20 Andreu Gubert Celma SM 02:38:37
21 Adrià Sabaté Masip SM 02:39:22
22 Andreu Queralt Queralt SM 02:40:18
23 Lluc Brusca Manchon SM 02:40:53
24 Albert Carbonell Duaygües VM 02:41:53
25 Gabriel Puig Mascarell VM 02:42:06
26 Ramon Benaiges Arce SM 02:44:15
27 Rafel Pulgarin Vidal SM 02:46:04
28 Didac Gonzalez Pujol VM 02:46:14
29 Llorenç Castell SM 02:47:12
30 Gerard Villaubí Barberà VM 02:49:13
31 Francesc Lluch Arbona SM 02:50:56
32 Robert Mas Castellvi VM 02:51:51
33 Joan Curto Cabré M50M 02:52:01
34 Narcís Franch Piñol M50M 02:56:34
35 Manel Campos Tomàs VM 02:58:20
36 Conrad Albacar Climent VM 02:59:18
37 Ramon Aleixendri SM 02:59:40
38 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:02:52
39 Ismael Escoda Martin SM 03:03:36
40 Oriol Gil SM 03:03:44
41 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 03:04:00
42 Josep Vilanova Ardit SM 03:04:41
43 Lluís Aznar Arasa SM 03:04:54
44 Xavier Degracia Portella VM 03:11:11
45 Dani Queralt Roig VM 03:13:16
46 Cristòfol Daudén Esmel S23M 03:17:35
47 Lluis Cairol VM 03:17:40
48 Juan Ramon Colomé Monllaó VM 03:19:36
49 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 03:19:57
50 Fernando Lleti Navarro VM 03:21:32
51 Paco Marine Olle M60M 03:22:25
52 Patrick Valcarcel M50M 03:23:12
53 Juan Andres Simo Vila VM 03:24:36
54 Jose Fernandez Garcia VM 03:25:27
55 Diego Melero Hernández SM 03:27:17
56 Victor Roca Añon SM 03:31:08
57 Carlos Jimenez SM 03:34:44
58 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:36:28
59 Rafa Jimenez Navarro VM 03:37:57
60 Fito Font M60M 03:39:49
61 Cristian Martorell Pino SM 03:41:39
62 Paco Monforte Gargallo VM 03:47:37
63 Àlex Lobo De Planell VM 03:47:40
64 Josep M Garcia Curto VM 03:47:57
65 David Lucas Jardi SM 03:56:58
66 Oriol Martinez De Leon VM 04:01:12

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nerea Sanahuja Castells CADF 01:31:22
2 Natàlia Curto Aragonés CADF 01:31:24
3 Maria Daudén Balagué CADF 01:31:25
4 Angela March Forés CADF 01:31:28

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Alexander Esteban Martin CADM 00:48:41
2 Marc Vallespí Serres CADM 00:53:48
3 Aleix Bajador Batalla CADM 00:53:49
4 Jaume Daudén Balagué CADM 01:07:40
5 Omar El Kaf Kaf El Kho CADM 01:29:30
6 Souhib El Hankouri Hammich CADM 01:29:32
7 Lluc Vallespi CADM 02:38:53

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro JF 03:29:25

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Oriol Platero Belmonte JM 02:14:35
2 Marc Segura Serres JM 02:56:31

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristòfol Daudén Esmel S23M 03:17:35

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paula Espinach Carbó SF 02:49:06
2 Sandra Vidiella Piñol SF 02:54:12
3 Marta Martinez SF 03:18:03
4 Mireia Juan-Camps Castell SF 03:18:06
5 Gemma Puertas Allepuz SF 03:19:00
6 Ana Mislata Rodriguez SF 03:27:15

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Vila Fabra SM 02:09:35
2 Robert Albesa Aguiló SM 02:16:04
3 David Sans Grau SM 02:17:17
4 Marc Curto Aragones SM 02:18:23
5 Carlos Merlos García SM 02:19:09
6 Claudio Franco Smeets SM 02:22:19
7 Oriol Güell Villar SM 02:25:39
8 Carlos Marco Ferre SM 02:29:39
9 Victor Gil Gandia SM 02:33:29
10 Miquel Farré Masip SM 02:33:52
11 Andreu Gubert Celma SM 02:38:37
12 Adrià Sabaté Masip SM 02:39:22
13 Andreu Queralt Queralt SM 02:40:18
14 Lluc Brusca Manchon SM 02:40:53
15 Ramon Benaiges Arce SM 02:44:15
16 Rafel Pulgarin Vidal SM 02:46:04
17 Llorenç Castell SM 02:47:12
18 Francesc Lluch Arbona SM 02:50:56
19 Ramon Aleixendri SM 02:59:40
20 Ismael Escoda Martin SM 03:03:36
21 Oriol Gil SM 03:03:44
22 Josep Vilanova Ardit SM 03:04:41
23 Lluís Aznar Arasa SM 03:04:54
24 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 03:19:57
25 Diego Melero Hernández SM 03:27:17
26 Victor Roca Añon SM 03:31:08
27 Carlos Jimenez SM 03:34:44
28 Cristian Martorell Pino SM 03:41:39
29 David Lucas Jardi SM 03:56:58

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VF 03:05:27
2 Mònica Olivan De La Iglesia VF 03:05:29
3 Miriam Estorach Arsasa VF 03:23:27
4 Angels Borras Piñol VF 03:25:25

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Israel Mercadé Oró VM 02:14:28
2 Toni Pelegrin Redon VM 02:20:55
3 Óscar Ríos Calvo VM 02:21:02
4 Victor Mestre Miro VM 02:21:28
5 Mario Galindo Riol VM 02:22:38
6 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:29:41
7 Juan Luis Sanz Piñol VM 02:34:04
8 Carlos Colomé Diaz VM 02:35:52
9 Raül Garcia Abelló VM 02:37:12
10 Albert Carbonell Duaygües VM 02:41:53
11 Gabriel Puig Mascarell VM 02:42:06
12 Didac Gonzalez Pujol VM 02:46:14
13 Gerard Villaubí Barberà VM 02:49:13
14 Robert Mas Castellvi VM 02:51:51
15 Manel Campos Tomàs VM 02:58:20
16 Conrad Albacar Climent VM 02:59:18
17 Xavi Gilabert Valldeperez VM 03:02:52
18 Xavier Degracia Portella VM 03:11:11
19 Dani Queralt Roig VM 03:13:16
20 Lluis Cairol VM 03:17:40
21 Juan Ramon Colomé Monllaó VM 03:19:36
22 Fernando Lleti Navarro VM 03:21:32
23 Juan Andres Simo Vila VM 03:24:36
24 Jose Fernandez Garcia VM 03:25:27
25 Rafa Jimenez Navarro VM 03:37:57
26 Paco Monforte Gargallo VM 03:47:37
27 Àlex Lobo De Planell VM 03:47:40
28 Josep M Garcia Curto VM 03:47:57
29 Oriol Martinez De Leon VM 04:01:12

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:08:34

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Curto Cabré M50M 02:52:01
2 Narcís Franch Piñol M50M 02:56:34
3 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 03:04:00
4 Patrick Valcarcel M50M 03:23:12
5 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:36:28

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paco Marine Olle M60M 03:22:25
2 Fito Font M60M 03:39:49