Classificacions: X Cursa Camí de Sirga

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Vidal López VF 02:41:43
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 03:02:41
3 Sandra Vidiella Piñol SF 03:04:02
4 Ana Mislata Rodriguez SF 03:19:30
5 Miriam Estorach Arasa VF 03:29:08
6 Angels Borras Piñol VF 03:39:07
7 Cristina Daroca Prous VF 03:53:38
8 Alícia Domingo Masdeu M50F 03:53:39
9 Elena Chamarro Martí VF 03:56:25
10 Reyes Valero Exposito M50F 03:59:45
11 Rosa Maria Gabarro Gibert M50F 04:01:59
12 Ana Montosa Molina M50F 04:02:01
13 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:15:54
14 Sandra Pellisa Moreso VF 04:23:14

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ivan Calvó Vigara SM 02:11:13
2 Pau Vila Fabra SM 02:19:39
3 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:20:58
4 Julen Calvó Vigara SM 02:20:58
5 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:22:10
6 Agus Juan-Camps Castell SM 02:22:16
7 Lluisma Mas Cáceres SM 02:22:23
8 Claudio Franco Smeets SM 02:22:52
9 Victor Gil Gandia SM 02:28:17
10 Oriol Güell Villar SM 02:34:31
11 Mario Galindo Riol VM 02:35:53
12 Andreu Gubert Celma SM 02:39:24
13 Sergi Sales Llop VM 02:41:10
14 Martí Soriano López VM 02:41:41
15 Sergio Catala Sales SM 02:42:01
16 Carles Tejero Viladrich VM 02:43:49
17 Raül Garcia Abelló VM 02:45:59
18 Lluís Giné Castellví SM 02:53:05
19 Ronald Fargas Mendoza VM 02:54:04
20 Xavier Alanyà Tarragó SM 02:54:34
21 Albert Lindez Ripoll M50M 02:55:38
22 Jordi Lleixà Rodriguez SM 02:56:34
23 Lluc Brusca Manchon SM 02:57:31
24 Quim Vila Guimera SM 02:58:08
25 Gerard Villaubí Barberà VM 02:59:24
26 Gabriel Puig Mascarell VM 03:02:41
27 Francesc Lluch Arbona SM 03:03:20
28 Ovidi Garcia Sastre VM 03:11:54
29 Ramon Escurriola Navarro VM 03:12:20
30 Paco Mies Vidal M50M 03:13:27
31 Nando Guiu Sánchez VM 03:18:12
32 Xavier Puertas Gelonch M60M 03:18:46
33 Diego Melero Hernández SM 03:19:33
34 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 03:20:55
35 David Gauxachs Font SM 03:23:40
36 Josep Maria Roigé Sans Roige Sans M60M 03:23:45
37 Xavier Degracia Portella VM 03:25:00
38 Jose Mª Moya Rodriguez VM 03:25:23
39 Eric Brut Torres M50M 03:29:26
40 Josep Pallarés Martí M50M 03:32:09
41 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:33:54
42 Eduard Ferran Peig VM 03:34:56
43 Jose Fernandez Garcia VM 03:39:10
44 Xavi Also Casals SM 03:40:22
45 Cesar Del Valle Lacruz VM 03:41:05
46 Tomas Ferrer Cabeceran SM 03:43:32
47 Joan Ollé Ferré SM 03:44:06
48 Josep Vidal Ocaña VM 03:45:24
49 Fernando Lleti Navarro VM 03:55:58
50 Sergi Huguet Borrell VM 04:02:00
51 Gabriel Lluis Llansamà VM 04:05:54
52 Aitor Anguren Bargalló VM 04:07:26
53 David Lucas Jardi SM 04:15:18
54 Jaume Joan Trilla Faneca SM 04:16:39
55 Enric València Nebot M50M 04:17:39
56 Òscar Romeu Hierro SM 04:22:18
57 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 04:23:14
58 Ramón Quilez Sampietro M50M 04:33:24
59 Miquel Sanchez M60M 04:33:32

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Vives CADF 01:11:21
2 Júlia Casanova Reverté CADF 01:19:12
3 Oona Cid Martos CADF 01:50:51

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluc Vallespi CADM 00:53:23
2 Alexander Esteban Martin CADM 00:54:36
3 Pau Querol Cid CADM 00:59:42
4 Aleix Bajador Batalla CADM 01:03:12
5 Saül Braza Albella CADM 01:03:15
6 Pau Casado Pellissa CADM 01:05:18
7 Blai Alabart Ferre CADM 01:06:07

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Mtamoros Castro JF 02:24:39
2 Anna Ferré Navarro JF 03:21:40
3 Nayara Fernandes JF 03:30:25

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga JM 01:40:18
2 Arnau Falcó Vidilla JM 02:26:46
3 Marc Segura Serres JM 02:59:30

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Vidiella Piñol SF 03:04:02
2 Ana Mislata Rodriguez SF 03:19:30

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ivan Calvó Vigara SM 02:11:13
2 Pau Vila Fabra SM 02:19:39
3 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:20:58
4 Julen Calvó Vigara SM 02:20:58
5 Agus Juan-Camps Castell SM 02:22:16
6 Lluisma Mas Cáceres SM 02:22:23
7 Claudio Franco Smeets SM 02:22:52
8 Victor Gil Gandia SM 02:28:17
9 Oriol Güell Villar SM 02:34:31
10 Andreu Gubert Celma SM 02:39:24
11 Sergio Catala Sales SM 02:42:01
12 Lluís Giné Castellví SM 02:53:05
13 Xavier Alanyà Tarragó SM 02:54:34
14 Jordi Lleixà Rodriguez SM 02:56:34
15 Lluc Brusca Manchon SM 02:57:31
16 Quim Vila Guimera SM 02:58:08
17 Francesc Lluch Arbona SM 03:03:20
18 Diego Melero Hernández SM 03:19:33
19 David Gauxachs Font SM 03:23:40
20 Xavi Also Casals SM 03:40:22
21 Tomas Ferrer Cabeceran SM 03:43:32
22 Joan Ollé Ferré SM 03:44:06
23 David Lucas Jardi SM 04:15:18
24 Jaume Joan Trilla Faneca SM 04:16:39
25 Òscar Romeu Hierro SM 04:22:18

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Vidal López VF 02:41:43
2 Eva Cristina Llobat I Gracia VF 03:02:41
3 Miriam Estorach Arasa VF 03:29:08
4 Angels Borras Piñol VF 03:39:07
5 Cristina Daroca Prous VF 03:53:38
6 Elena Chamarro Martí VF 03:56:25
7 Sandra Pellisa Moreso VF 04:23:14

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:22:10
2 Mario Galindo Riol VM 02:35:53
3 Sergi Sales Llop VM 02:41:10
4 Martí Soriano López VM 02:41:41
5 Carles Tejero Viladrich VM 02:43:49
6 Raül Garcia Abelló VM 02:45:59
7 Ronald Fargas Mendoza VM 02:54:04
8 Gerard Villaubí Barberà VM 02:59:24
9 Gabriel Puig Mascarell VM 03:02:41
10 Ovidi Garcia Sastre VM 03:11:54
11 Ramon Escurriola Navarro VM 03:12:20
12 Nando Guiu Sánchez VM 03:18:12
13 Xavier Degracia Portella VM 03:25:00
14 Jose Mª Moya Rodriguez VM 03:25:23
15 Eduard Ferran Peig VM 03:34:56
16 Jose Fernandez Garcia VM 03:39:10
17 Cesar Del Valle Lacruz VM 03:41:05
18 Josep Vidal Ocaña VM 03:45:24
19 Fernando Lleti Navarro VM 03:55:58
20 Sergi Huguet Borrell VM 04:02:00
21 Gabriel Lluis Llansamà VM 04:05:54
22 Aitor Anguren Bargalló VM 04:07:26
23 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 04:23:14

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Alícia Domingo Masdeu M50F 03:53:39
2 Reyes Valero Exposito M50F 03:59:45
3 Rosa Maria Gabarro Gibert M50F 04:01:59
4 Ana Montosa Molina M50F 04:02:01
5 Carmen Sánchez Hurtado M50F 04:15:54

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Lindez Ripoll M50M 02:55:38
2 Paco Mies Vidal M50M 03:13:27
3 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 03:20:55
4 Eric Brut Torres M50M 03:29:26
5 Josep Pallarés Martí M50M 03:32:09
6 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:33:54
7 Enric València Nebot M50M 04:17:39
8 Ramón Quilez Sampietro M50M 04:33:24

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavier Puertas Gelonch M60M 03:18:46
2 Josep Maria Roigé Sans Roige Sans M60M 03:23:45
3 Miquel Sanchez M60M 04:33:32