Classificacions: VIII Mitja Marató de la Fageda

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SENF 01:52:33
2 Sandra Burgues Llao SENF 01:53:16
3 Paula Espinach Carbó SENF 01:59:30
4 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 02:00:03
5 Heura Piñol Granadino PROF 02:01:16
6 Marta Martinez SENF 02:08:41
7 Charlotte Claverie SENF 02:11:24
8 Paula López Forés PROF 02:14:00
9 Nuria Monfort VETF 02:19:07
10 Toñi Valls Espinosa SENF 02:22:50
11 Encarna Gamez Torrent SENF 02:24:14
12 Georgina Oliver Ventura SENF 02:24:39
13 Francina Molina Cañada SENF 02:26:14
14 Cristina Ribera Lombarte SENF 02:27:11
15 Miriam Estorach Arasa SENF 02:27:20
16 Sandra Vidiella Piñol SENF 02:28:21
17 Mercè Royo Dellà SENF 02:30:29
18 Anna Verdaguer Freixa SENF 02:30:45
19 Sonia Verge Andres VETF 02:34:57
20 Núria Pegueroles Clemente SENF 02:36:02
21 Laia Marro Codorniu SENF 02:36:04
22 Monika Aleknaite SENF 02:36:36
23 Paula Sánchez Sáez SENF 02:37:02
24 Rosa Maria Also Andrade SENF 02:37:08
25 Angela Folguerola Llorca SENF 02:38:57
26 Sandra Verge De Los Aires SENF 02:42:55
27 Soria Hermano SENF 02:43:12
28 Eva Maria Segura Tena SENF 02:43:16
29 Marta Martínez Gellida VETF 02:53:37
30 Marga Abella Calduch SENF 02:53:53
31 Maria Lledó Wolkowicz SENF 02:57:42
32 M Jose Morales Gisbert VETF 03:10:52

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 01:29:31
2 Lhoussain Abaghad SENM 01:29:50
3 Pol Vilà SENM 01:32:03
4 Vicent Herrera Coscollano SENM 01:34:32
5 Marc Garcia Cuesta SENM 01:40:00
6 Pere Llinares I Llorca VETM 01:41:06
7 Juan Garcia Lopez SENM 01:41:34
8 Daniel Conesa Garcia SENM 01:41:51
9 Jordi Balada Sanchez SENM 01:42:34
10 Sam Campanero Sala VETM 01:42:39
11 Emilio Sospedra Castell SENM 01:42:56
12 Adrià Sabaté Masip SENM 01:44:25
13 Vicent Beltran Gondomar VETM 01:46:30
14 Nil Sabate Vidal PROM 01:46:56
15 Miquel Farré Masip SENM 01:47:04
16 Domingo Garcia Redondo VETM 01:47:29
17 Marti Comes Garcia M50M 01:48:06
18 Angel Agustin Igual Piñol VETM 01:49:48
19 Romà Osed Cabré SENM 01:50:16
20 Cristian Gisbert Verdu PROM 01:51:29
21 Roger Ferrer Sabaté VETM 01:52:30
22 David Garriga Cornelles SENM 01:52:34
23 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 01:52:40
24 Christian Pellicer Plazas SENM 01:52:46
25 Sergi Matamoros Bort PROM 01:52:48
26 Olivier Dupouy SENM 01:52:49
27 Cristian Rodríguez Ocaña SENM 01:53:03
28 Francesc Lluch Arbona SENM 01:53:17
29 David Lluch Arbona SENM 01:53:30
30 Manel Ollé Florida M50M 01:54:48
31 Albert Carbonell Duaygües VETM 01:54:52
32 Israel Bailach Queral SENM 01:55:07
33 Nacho Querol Fuentes SENM 01:55:09
34 Jan Martin Garcia VETM 01:55:31
35 Joan Curto Cabré M50M 01:55:34
36 Borja F SENM 01:56:01
37 Carlos Forcadell Castell SENM 01:56:10
38 Ferran Pla Perona SENM 01:56:44
39 Fernando Lleti Navarro VETM 01:59:13
40 Paco Alcazar Figueroa SENM 01:59:44
41 Carlos Querol Ferreres SENM 02:00:22
42 Paco Mies Vidal M50M 02:01:09
43 Josep Matamoros Navarro M50M 02:02:06
44 Ruben Ceron Codorniu SENM 02:02:46
45 Jose Luis Mesado Espin SENM 02:02:49
46 Narcís Franch Piñol M50M 02:02:54
47 Marc Rey Bertran SENM 02:02:57
48 Jordi Castella Carceller PROM 02:03:00
49 Joel Alarcón Sanchez SENM 02:03:12
50 Juan Francisco Rillo Lleixa SENM 02:03:32
51 Santiago Navarro Cid SENM 02:03:52
52 Josep Fernando Royal SENM 02:04:50
53 Mike Brunet Zaragoza SENM 02:05:05
54 David Montesó Jiménez SENM 02:05:07
55 Daniel Soto Paredes SENM 02:05:11
56 Joe Rosich Grau M50M 02:05:23
57 Dani Queralt Roig SENM 02:05:27
58 Andreu Moya Juan SENM 02:06:09
59 Carlos Ruiz Oliver SENM 02:06:17
60 Jose Galeano Sabate SENM 02:07:21
61 Florenci Sales Vilalta VETM 02:07:53
62 Ramon Forcadell Saenz M50M 02:10:23
63 Albert Ribas Bel SENM 02:10:29
64 Conrad Albacar Climent VETM 02:11:08
65 Miquel Fairen Casals VETM 02:11:26
66 Andrés Ramírez Mestre VETM 02:13:24
67 Hector Fornas PROM 02:13:33
68 Josep Martin Arasa SENM 02:14:02
69 Victor Sancho Jose M50M 02:15:34
70 Ximo Ferré VETM 02:16:01
71 Camilo Garcia Juaní SENM 02:16:06
72 Enrique Verge Andres VETM 02:16:22
73 David Solé Miralles SENM 02:16:24
74 Fran Perez Pizarro SENM 02:16:27
75 Eric Brut Torres M50M 02:17:30
76 Toni Roda Carceller VETM 02:17:52
77 Simeon Vicente VETM 02:18:35
78 Isidro Conde Reverte VETM 02:18:40
79 Benjamin Garcia Balaguer M50M 02:18:42
80 Damia Bordes Homs SENM 02:19:44
81 Oriol Sansano Nadal SENM 02:19:45
82 Jordi Piqué Lacasa SENM 02:19:49
83 Jose Luis Aspachs Morralla VETM 02:21:16
84 Juan Jose Fumadó Casanova M50M 02:23:22
85 Ruben Alquezar Tena VETM 02:23:59
86 Eladi Tomàs Abadal VETM 02:24:02
87 Juan Andres Simo Vila VETM 02:25:58
88 David Reverte Juan SENM 02:26:16
89 Ivan Povill Vidiella SENM 02:28:20
90 Jordi Arasa Jareño SENM 02:30:12
91 Joan Albert Farnos Ferre M50M 02:30:15
92 Santi Perez Gutierrez SENM 02:30:55
93 Josep Bel Vidiella VETM 02:31:34
94 Jordi Roa Tolos SENM 02:32:27
95 Josep Maria Brull Farnos M50M 02:33:46
96 Jose Angel Cifre Sospedra SENM 02:34:52
97 Josep Margalef Pelegrin SENM 02:36:14
98 Carles Frre Vidal M50M 02:44:36
99 Francisco Ordoñez Luque VETM 02:52:07
100 José Ferré Estorach M50M 02:53:40
101 Joan Martínez Aroca SENM 02:58:23
102 Josep Maria Boquera Borrull M50M 02:58:25
103 Amador Queral Lacueva M50M 03:00:45
104 Fco. Agusti Queral Lacueva M50M 03:00:46
105 Francesc Xavier Ballarin Comas M50M 03:01:07
106 Pau Carazo Torres M50M 03:01:09
107 Victor Valls Gavalda VETM 03:04:35

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:46:26
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:46:52

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Magí Margalef Grifol CADM 01:10:47
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:12:14
3 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:12:21
4 Gerard Garcia Rey CADM 01:32:14

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ane Ferná´ndez Menchaca JUNF 01:42:43
2 Bàrbara López Antó JUNF 01:43:45
3 Andrea Ferré Martínez JUNF 02:53:36

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Germán Prades Monfort JUNM 01:41:19
2 Carlos Romero Gómez JUNM 01:50:09

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino PROF 02:01:16
2 Paula López Forés PROF 02:14:00

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nil Sabate Vidal PROM 01:46:56
2 Cristian Gisbert Verdu PROM 01:51:29
3 Sergi Matamoros Bort PROM 01:52:48
4 Jordi Castella Carceller PROM 02:03:00
5 Hector Fornas PROM 02:13:33

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SENF 01:52:33
2 Sandra Burgues Llao SENF 01:53:16
3 Paula Espinach Carbó SENF 01:59:30
4 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 02:00:03
5 Marta Martinez SENF 02:08:41
6 Charlotte Claverie SENF 02:11:24
7 Toñi Valls Espinosa SENF 02:22:50
8 Encarna Gamez Torrent SENF 02:24:14
9 Georgina Oliver Ventura SENF 02:24:39
10 Francina Molina Cañada SENF 02:26:14
11 Cristina Ribera Lombarte SENF 02:27:11
12 Miriam Estorach Arasa SENF 02:27:20
13 Sandra Vidiella Piñol SENF 02:28:21
14 Mercè Royo Dellà SENF 02:30:29
15 Anna Verdaguer Freixa SENF 02:30:45
16 Núria Pegueroles Clemente SENF 02:36:02
17 Laia Marro Codorniu SENF 02:36:04
18 Monika Aleknaite SENF 02:36:36
19 Paula Sánchez Sáez SENF 02:37:02
20 Rosa Maria Also Andrade SENF 02:37:08
21 Angela Folguerola Llorca SENF 02:38:57
22 Sandra Verge De Los Aires SENF 02:42:55
23 Soria Hermano SENF 02:43:12
24 Eva Maria Segura Tena SENF 02:43:16
25 Marga Abella Calduch SENF 02:53:53
26 Maria Lledó Wolkowicz SENF 02:57:42

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 01:29:31
2 Lhoussain Abaghad SENM 01:29:50
3 Pol Vilà SENM 01:32:03
4 Vicent Herrera Coscollano SENM 01:34:32
5 Marc Garcia Cuesta SENM 01:40:00
6 Juan Garcia Lopez SENM 01:41:34
7 Daniel Conesa Garcia SENM 01:41:51
8 Jordi Balada Sanchez SENM 01:42:34
9 Emilio Sospedra Castell SENM 01:42:56
10 Adrià Sabaté Masip SENM 01:44:25
11 Miquel Farré Masip SENM 01:47:04
12 Romà Osed Cabré SENM 01:50:16
13 David Garriga Cornelles SENM 01:52:34
14 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 01:52:40
15 Christian Pellicer Plazas SENM 01:52:46
16 Olivier Dupouy SENM 01:52:49
17 Cristian Rodríguez Ocaña SENM 01:53:03
18 Francesc Lluch Arbona SENM 01:53:17
19 David Lluch Arbona SENM 01:53:30
20 Israel Bailach Queral SENM 01:55:07
21 Nacho Querol Fuentes SENM 01:55:09
22 Borja F SENM 01:56:01
23 Carlos Forcadell Castell SENM 01:56:10
24 Ferran Pla Perona SENM 01:56:44
25 Paco Alcazar Figueroa SENM 01:59:44
26 Carlos Querol Ferreres SENM 02:00:22
27 Ruben Ceron Codorniu SENM 02:02:46
28 Jose Luis Mesado Espin SENM 02:02:49
29 Marc Rey Bertran SENM 02:02:57
30 Joel Alarcón Sanchez SENM 02:03:12
31 Juan Francisco Rillo Lleixa SENM 02:03:32
32 Santiago Navarro Cid SENM 02:03:52
33 Josep Fernando Royal SENM 02:04:50
34 Mike Brunet Zaragoza SENM 02:05:05
35 David Montesó Jiménez SENM 02:05:07
36 Daniel Soto Paredes SENM 02:05:11
37 Dani Queralt Roig SENM 02:05:27
38 Andreu Moya Juan SENM 02:06:09
39 Carlos Ruiz Oliver SENM 02:06:17
40 Jose Galeano Sabate SENM 02:07:21
41 Albert Ribas Bel SENM 02:10:29
42 Josep Martin Arasa SENM 02:14:02
43 Camilo Garcia Juaní SENM 02:16:06
44 David Solé Miralles SENM 02:16:24
45 Fran Perez Pizarro SENM 02:16:27
46 Damia Bordes Homs SENM 02:19:44
47 Oriol Sansano Nadal SENM 02:19:45
48 Jordi Piqué Lacasa SENM 02:19:49
49 David Reverte Juan SENM 02:26:16
50 Ivan Povill Vidiella SENM 02:28:20
51 Jordi Arasa Jareño SENM 02:30:12
52 Santi Perez Gutierrez SENM 02:30:55
53 Jordi Roa Tolos SENM 02:32:27
54 Jose Angel Cifre Sospedra SENM 02:34:52
55 Josep Margalef Pelegrin SENM 02:36:14
56 Joan Martínez Aroca SENM 02:58:23

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nuria Monfort VETF 02:19:07
2 Sonia Verge Andres VETF 02:34:57
3 Marta Martínez Gellida VETF 02:53:37
4 M Jose Morales Gisbert VETF 03:10:52

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Llinares I Llorca VETM 01:41:06
2 Sam Campanero Sala VETM 01:42:39
3 Vicent Beltran Gondomar VETM 01:46:30
4 Domingo Garcia Redondo VETM 01:47:29
5 Angel Agustin Igual Piñol VETM 01:49:48
6 Roger Ferrer Sabaté VETM 01:52:30
7 Albert Carbonell Duaygües VETM 01:54:52
8 Jan Martin Garcia VETM 01:55:31
9 Fernando Lleti Navarro VETM 01:59:13
10 Florenci Sales Vilalta VETM 02:07:53
11 Conrad Albacar Climent VETM 02:11:08
12 Miquel Fairen Casals VETM 02:11:26
13 Andrés Ramírez Mestre VETM 02:13:24
14 Ximo Ferré VETM 02:16:01
15 Enrique Verge Andres VETM 02:16:22
16 Toni Roda Carceller VETM 02:17:52
17 Simeon Vicente VETM 02:18:35
18 Isidro Conde Reverte VETM 02:18:40
19 Jose Luis Aspachs Morralla VETM 02:21:16
20 Ruben Alquezar Tena VETM 02:23:59
21 Eladi Tomàs Abadal VETM 02:24:02
22 Juan Andres Simo Vila VETM 02:25:58
23 Josep Bel Vidiella VETM 02:31:34
24 Francisco Ordoñez Luque VETM 02:52:07
25 Victor Valls Gavalda VETM 03:04:35

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marti Comes Garcia M50M 01:48:06
2 Manel Ollé Florida M50M 01:54:48
3 Joan Curto Cabré M50M 01:55:34
4 Paco Mies Vidal M50M 02:01:09
5 Josep Matamoros Navarro M50M 02:02:06
6 Narcís Franch Piñol M50M 02:02:54
7 Joe Rosich Grau M50M 02:05:23
8 Ramon Forcadell Saenz M50M 02:10:23
9 Victor Sancho Jose M50M 02:15:34
10 Eric Brut Torres M50M 02:17:30
11 Benjamin Garcia Balaguer M50M 02:18:42
12 Juan Jose Fumadó Casanova M50M 02:23:22
13 Joan Albert Farnos Ferre M50M 02:30:15
14 Josep Maria Brull Farnos M50M 02:33:46
15 Carles Frre Vidal M50M 02:44:36
16 José Ferré Estorach M50M 02:53:40
17 Josep Maria Boquera Borrull M50M 02:58:25
18 Amador Queral Lacueva M50M 03:00:45
19 Fco. Agusti Queral Lacueva M50M 03:00:46
20 Francesc Xavier Ballarin Comas M50M 03:01:07
21 Pau Carazo Torres M50M 03:01:09