Classificacions: VIII Cursa dels Biberons - Exprés

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Núria Florencio Cabré VETF 01:50:56
2 Jessica Sánchez González ABSF 01:57:14
3 Yolanda Larrosa Munuera ABSF 02:03:55
4 Ainara Galarza Navarro ABSF 02:04:22
5 Julia Mestre Mas ABSF 02:05:09
6 Cristina Tomas Roca ABSF 02:09:50
7 Soraya Mur Cervello ABSF 02:10:02
8 Laia Llauradó Burgos PROF 02:10:20
9 Monika Aleknaite ABSF 02:16:18
10 Sofia Cabanes Balanzà ABSF 02:16:58
11 Anna Rodríguez Salvadó ABSF 02:17:24
12 M C VETF 02:17:26
13 Laura De Torner Vidal ABSF 02:23:24
14 Andrea Altadill Vallespi ABSF 02:38:52
15 Tatiana Altadill Vallespi ABSF 02:38:58
16 Irene Beltri Armengol ABSF 02:39:00
17 Erica Fatsini Yagüe VETF 02:42:00
18 Vanina Coyard ABSF 02:42:53
19 Arantxa Mestre Fores ABSF 02:46:25
20 Anaïs Mercadé León ABSF 02:46:52
21 Romina Segarra Fortuño ABSF 02:52:03
22 Jessica Debatisse ABSF 02:52:15
23 Laia Mercadé Ruiz ABSF 03:03:00
24 Carme Batalla Ferre VETF 03:05:31

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Julià Torres ABSM 01:32:53
2 Martí Llop Sauqué Vila ABSM 01:36:15
3 Oriol Vallespí Aubà ABSM 01:38:08
4 Joan Enric Prim Fernandez VETM 01:44:39
5 Toni Santisteban Roncero M50M 01:47:20
6 Juan David Cebolla Benitez ABSM 01:48:23
7 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 01:49:36
8 Cristian Lozano Sola ABSM 01:50:27
9 Albert Gabaldà Galcerà ABSM 01:53:02
10 Jorge Martínez Boix PROM 01:53:08
11 Joaquim Talarn Caubet VETM 01:53:33
12 Stefan Staicu ABSM 01:54:26
13 Joan Porta Miro ABSM 01:54:59
14 Enric Mur Cervelló ABSM 01:55:17
15 Ernest Montané Guell ABSM 01:55:23
16 Josep Mauri Benaiges ABSM 01:56:06
17 Cristian Gonzalez Pinza ABSM 01:56:30
18 Carles Luque Júlia VETM 01:57:06
19 Marc González Llop VETM 01:57:19
20 Carlos Sanchez Labernia ABSM 01:58:48
21 Aitor Domenech Montané PROM 01:59:00
22 Carles Garcia Cerveto ABSM 01:59:07
23 Joan Montagut Vallespi ABSM 01:59:23
24 Arnau Calvó Tuset ABSM 01:59:35
25 Josep Subirats Ferreres VETM 01:59:55
26 Juan Antonio Sánchez Miralles M50M 02:00:02
27 Leo Augusto León Mora VETM 02:00:27
28 Robert Descarrega Jaumot ABSM 02:01:05
29 Cesar Sanchez Muri VETM 02:01:09
30 Carlos Curto Garcin ABSM 02:02:32
31 Sebastià Ferran Fernández ABSM 02:03:41
32 Quim Vernet Villagrasa VETM 02:03:48
33 Jonatan Lara Garcia ABSM 02:06:22
34 Fernando Freginals Castillo VETM 02:08:39
35 Fernando Freginals Castillo VETM 02:08:39
36 Xavi Tomas Pascual M50M 02:10:19
37 Victor Moreso Abella ABSM 02:11:25
38 Josep Martin Arasa ABSM 02:11:47
39 Josep Fernando Royal VETM 02:11:51
40 Pau Monllao Ferre ABSM 02:12:24
41 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 02:14:57
42 Alfred Ferré Aniorte ABSM 02:15:11
43 Jordi Cervellera Sech ABSM 02:15:43
44 Ruben Bonet Folque ABSM 02:18:31
45 Ruben Bonet Folque ABSM 02:18:31
46 Francesc Josep Garcia I Moline VETM 02:19:05
47 Josep Solé Poyo ABSM 02:19:40
48 Alvaro Fernandez Casado ABSM 02:20:52
49 Manel Tolda Gil VETM 02:21:44
50 Ruben Casanova Lleti ABSM 02:21:45
51 Jordi Castells Garcia ABSM 02:24:14
52 Mario Lisarde Beinat VETM 02:24:19
53 Josep Torta Ferre VETM 02:24:22
54 Jordi Pons Victor VETM 02:24:24
55 Francesc Montes Garcia VETM 02:24:26
56 Jaume Assens Serra M50M 02:24:26
57 Francis Laserna Danta VETM 02:25:31
58 Jaume Alcarraz Espelta VETM 02:27:09
59 Dani Cuesta Garcia ABSM 02:28:50
60 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:29:02
61 Jaume Anton ABSM 02:30:22
62 Ferran Aleman Guri ABSM 02:30:24
63 Alberto Azcárate González ABSM 02:30:24
64 Héctor Sánchez Margalef ABSM 02:30:24
65 Carlos Noguera Mutlló ABSM 02:30:25
66 David Alvarez Lopez ABSM 02:30:25
67 Marc Ripoll Mora ABSM 02:30:47
68 Carles Olivart Escoda M50M 02:33:50
69 Joan Berenguer Rius M50M 02:34:45
70 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 02:34:59
71 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 02:34:59
72 Albert Anguela ABSM 02:39:00
73 Francesc Pagà Sorribes ABSM 02:39:03
74 David Garcia Vinagre VETM 02:40:44
75 Pere Pons Mercadé ABSM 02:46:56
76 David Monteso ABSM 02:47:19
77 Joan Ramon Mur Bages M60M 02:58:30
78 Jordi Soriguera VETM 03:02:59
79 Dani Bajador Galiana M50M 03:05:28

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Llauradó Burgos PROF 02:10:20

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jorge Martínez Boix PROM 01:53:08
2 Aitor Domenech Montané PROM 01:59:00

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Núria Florencio Cabré VETF 01:50:56
2 M C VETF 02:17:26
3 Erica Fatsini Yagüe VETF 02:42:00
4 Carme Batalla Ferre VETF 03:05:31

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joan Enric Prim Fernandez VETM 01:44:39
2 Joaquim Talarn Caubet VETM 01:53:33
3 Carles Luque Júlia VETM 01:57:06
4 Marc González Llop VETM 01:57:19
5 Josep Subirats Ferreres VETM 01:59:55
6 Leo Augusto León Mora VETM 02:00:27
7 Cesar Sanchez Muri VETM 02:01:09
8 Quim Vernet Villagrasa VETM 02:03:48
9 Fernando Freginals Castillo VETM 02:08:39
10 Fernando Freginals Castillo VETM 02:08:39
11 Josep Fernando Royal VETM 02:11:51
12 Francesc Josep Garcia I Moline VETM 02:19:05
13 Manel Tolda Gil VETM 02:21:44
14 Mario Lisarde Beinat VETM 02:24:19
15 Josep Torta Ferre VETM 02:24:22
16 Jordi Pons Victor VETM 02:24:24
17 Francesc Montes Garcia VETM 02:24:26
18 Francis Laserna Danta VETM 02:25:31
19 Jaume Alcarraz Espelta VETM 02:27:09
20 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 02:34:59
21 Alfredo Gonzalez Moratalla VETM 02:34:59
22 David Garcia Vinagre VETM 02:40:44
23 Jordi Soriguera VETM 03:02:59

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Toni Santisteban Roncero M50M 01:47:20
2 Joan Carles Liebanas Ruiz M50M 01:49:36
3 Juan Antonio Sánchez Miralles M50M 02:00:02
4 Xavi Tomas Pascual M50M 02:10:19
5 Jaume Assens Serra M50M 02:24:26
6 Joan Carles Pelegrin Sanchez M50M 02:29:02
7 Carles Olivart Escoda M50M 02:33:50
8 Joan Berenguer Rius M50M 02:34:45
9 Dani Bajador Galiana M50M 03:05:28

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juan Jose Fumadó Casanova M60M 02:14:57
2 Joan Ramon Mur Bages M60M 02:58:30