Classificacions: VIII Cursa de Panxampla

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao SENF 07:42:38
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 08:21:59
3 Mònica Olivan De La Iglesia SENF 08:30:04
4 Ana Belén Balagué Castells VETF 08:54:10
5 Paula Espinach Carbó SENF 09:00:03
6 Eva Oliver Ventura SENF 10:15:34
7 Núria Pegueroles Clemente SENF 10:15:48
8 Georgina Oliver Ventura SENF 10:55:24
9 Montse Del Aguila De Torres M50F 11:31:02

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 06:00:54
2 Ramon Curto SENM 06:07:31
3 Josep Benaiges Margalef SENM 06:15:54
4 Lhoussain Abaghad SENM 06:15:54
5 Israel Mercadé Oró VETM 06:16:52
6 Vicent Herrera Coscollano SENM 06:19:50
7 Jose Angel Ebri Garcia SENM 06:26:51
8 Pau Vila Fabra SENM 06:43:26
9 Adolf Aguiló Bort VETM 06:54:50
10 Jordi Gimenez Bellobi SENM 06:56:57
11 Aleix Arrufat Sanchez SENM 07:08:39
12 Carlos Colomé Diaz VETM 07:14:06
13 Sam Campanero Sala VETM 07:14:28
14 Marc Garcia Cuesta SENM 07:17:56
15 Roger Llao, Marti SENM 07:19:07
16 Martí Soriano López SENM 07:30:03
17 Marc Curto Aragones PROM 07:30:16
18 Oscar Garcia Tobajas SENM 07:42:31
19 David Lluch Arbona SENM 07:46:57
20 Francesc Lluch Arbona SENM 07:49:45
21 Javier Muñoz Hinojo VETM 07:53:15
22 David Escudero Cobo VETM 07:55:13
23 Jordi Escude Miralles VETM 07:55:56
24 Heri Royo Ferreres VETM 07:57:02
25 Jordi Balada Sanchez SENM 08:00:04
26 Albert Carbonell Duaygües VETM 08:05:25
27 Oscar Oraa Bonet VETM 08:05:30
28 Nacho Querol Fuentes SENM 08:11:57
29 Eduardo Marmol Marco SENM 08:14:29
30 Manuel Querol Mestre SENM 08:14:32
31 Roger Ferrer Sabaté VETM 08:27:30
32 Àngel Niñerola Querol SENM 08:28:04
33 Joan Ventura Castells VETM 08:31:14
34 Xavi Subirats Aguilo SENM 08:32:00
35 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 08:47:53
36 Josep Maria Delmuns Llombart VETM 08:51:44
37 Jose L. Amézaga Vela SENM 08:52:02
38 Santi Arias Martínez SENM 08:53:20
39 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 08:54:13
40 Ferran Pla Perona SENM 08:57:17
41 Salvador Pitarch Griell SENM 09:02:29
42 Narcís Franch Piñol M50M 09:03:02
43 Antonio Mestre Meseguer M50M 09:09:34
44 Cosmin Ovidiu Stiolea SENM 09:16:18
45 Joe Rosich Grau M50M 09:32:05
46 Eric Brut Torres M50M 09:39:48
47 Juan Andres Simo Vila VETM 09:47:43
48 Dani Itarte Valls VETM 09:59:40
49 Josep Maria Brull Farnos M50M 10:55:15
50 Miquel Fairen Casals VETM 10:55:28
51 Albert Curto Salvado VETM 10:56:55

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eric Lleti Bertomeu CADM 00:00:00
2 Angel Ocaña CADM 00:00:00
3 Omar El Kaf Kaf CADM 00:00:00
4 Marc Vallespí Serres CADM 01:06:49
5 Ahmad Hassam CADM 01:11:41

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Folqué Alcoverro JUNF 02:28:41

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jaume Espuis JUNM 01:28:37

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones PROM 07:30:16

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sandra Burgues Llao SENF 07:42:38
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 08:21:59
3 Mònica Olivan De La Iglesia SENF 08:30:04
4 Paula Espinach Carbó SENF 09:00:03
5 Eva Oliver Ventura SENF 10:15:34
6 Núria Pegueroles Clemente SENF 10:15:48
7 Georgina Oliver Ventura SENF 10:55:24

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 06:00:54
2 Ramon Curto SENM 06:07:31
3 Lhoussain Abaghad SENM 06:15:54
4 Josep Benaiges Margalef SENM 06:15:54
5 Vicent Herrera Coscollano SENM 06:19:50
6 Jose Angel Ebri Garcia SENM 06:26:51
7 Pau Vila Fabra SENM 06:43:26
8 Jordi Gimenez Bellobi SENM 06:56:57
9 Aleix Arrufat Sanchez SENM 07:08:39
10 Marc Garcia Cuesta SENM 07:17:56
11 Roger Llao, Marti SENM 07:19:07
12 Martí Soriano López SENM 07:30:03
13 Oscar Garcia Tobajas SENM 07:42:31
14 David Lluch Arbona SENM 07:46:57
15 Francesc Lluch Arbona SENM 07:49:45
16 Jordi Balada Sanchez SENM 08:00:04
17 Nacho Querol Fuentes SENM 08:11:57
18 Eduardo Marmol Marco SENM 08:14:29
19 Manuel Querol Mestre SENM 08:14:32
20 Àngel Niñerola Querol SENM 08:28:04
21 Xavi Subirats Aguilo SENM 08:32:00
22 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 08:47:53
23 Jose L. Amézaga Vela SENM 08:52:02
24 Santi Arias Martínez SENM 08:53:20
25 Ferran Pla Perona SENM 08:57:17
26 Salvador Pitarch Griell SENM 09:02:29
27 Cosmin Ovidiu Stiolea SENM 09:16:18

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VETF 08:54:10

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Israel Mercadé Oró VETM 06:16:52
2 Adolf Aguiló Bort VETM 06:54:50
3 Carlos Colomé Diaz VETM 07:14:06
4 Sam Campanero Sala VETM 07:14:28
5 Javier Muñoz Hinojo VETM 07:53:15
6 David Escudero Cobo VETM 07:55:13
7 Jordi Escude Miralles VETM 07:55:56
8 Heri Royo Ferreres VETM 07:57:02
9 Albert Carbonell Duaygües VETM 08:05:25
10 Oscar Oraa Bonet VETM 08:05:30
11 Roger Ferrer Sabaté VETM 08:27:30
12 Joan Ventura Castells VETM 08:31:14
13 Josep Maria Delmuns Llombart VETM 08:51:44
14 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 08:54:13
15 Juan Andres Simo Vila VETM 09:47:43
16 Dani Itarte Valls VETM 09:59:40
17 Miquel Fairen Casals VETM 10:55:28
18 Albert Curto Salvado VETM 10:56:55

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Montse Del Aguila De Torres M50F 11:31:02

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narcís Franch Piñol M50M 09:03:02
2 Antonio Mestre Meseguer M50M 09:09:34
3 Joe Rosich Grau M50M 09:32:05
4 Eric Brut Torres M50M 09:39:48
5 Josep Maria Brull Farnos M50M 10:55:15