Classificacions: VIII Cursa Camí de Sirga

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SENF 02:39:32
2 Sandra Burgues Llao SENF 02:40:41
3 Paula Espinach Carbó SENF 02:52:01
4 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 03:06:04
5 Míriam Martí Cardona SENF 03:07:51
6 Miriam Estorach Arasa SENF 03:30:36
7 Georgina Oliver Ventura SENF 03:45:34
8 Marta Casares Santiago VETF 03:50:40
9 Carla Gisbert Tomàs PROF 03:50:42
10 Maria Perramon M50F 03:55:07
11 Trish Mellor M50F 03:58:49
12 Marina Centelles Ràfales VETF 04:01:37
13 Eva Oliver Ventura SENF 04:05:02
14 Soria Hermano SENF 04:16:54
15 Catalina Corchie SENF 04:18:51
16 Angela Folguerola Llorca SENF 04:25:21
17 Françoise De Valera Rose VETF 04:27:08

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SENM 01:59:50
2 Mikel Besora Susaño SENM 02:07:47
3 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:11:04
4 Vicent Herrera Coscollano SENM 02:15:54
5 Xavier Descarrega SENM 02:16:53
6 Joan Amorós Pallés SENM 02:19:13
7 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 02:20:36
8 Eugeni Benaiges Torija PROM 02:23:46
9 Victor Mestre Miro VETM 02:24:24
10 Robert Fontanet Estrada SENM 02:24:59
11 Roger Maco SENM 02:26:39
12 Carlos Marco Ferre SENM 02:26:53
13 Marc Curto Aragones PROM 02:28:18
14 Dani Marin Marin SENM 02:29:44
15 Christian Pellicer Plazas SENM 02:31:04
16 Marc Garcia Cuesta SENM 02:33:05
17 Oscar Oraa Bonet VETM 02:33:09
18 Eduard Pascal Rovira SENM 02:34:08
19 David Sans Grau SENM 02:35:04
20 Óscar Ríos Calvo SENM 02:37:15
21 Juan José Oliva Simó VETM 02:37:57
22 Jordi Balada Sanchez SENM 02:40:22
23 Enric Badia VETM 02:41:04
24 Sam Campanero Sala VETM 02:41:08
25 Eduardo Egea Losada SENM 02:41:55
26 Nil Sabate Vidal PROM 02:43:58
27 Emilio Torres Guzman SENM 02:44:28
28 Jose Galeano Sabate SENM 02:44:33
29 Josep Maria González Pentinat SENM 02:44:51
30 Pere Llinares I Llorca VETM 02:45:12
31 Albert Carbonell Duaygües VETM 02:46:04
32 Jordi Escoda Serres SENM 02:46:14
33 Sergi Sànchez Ribera SENM 02:46:16
34 Albert Lindez Ripoll M50M 02:47:36
35 David Lluch Arbona SENM 02:49:01
36 Francesc Lluch Arbona SENM 02:49:27
37 Salvador Cabré Fort SENM 02:50:29
38 Xavi Carcole Sans VETM 02:50:30
39 Roger Ferrer Sabaté VETM 02:50:34
40 Carlos Tabera Del Pino SENM 02:51:35
41 Joan Josep Queral VETM 02:51:40
42 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:51:42
43 David Vilar Alcazar SENM 02:53:07
44 David Sancho Chillida SENM 02:53:18
45 Rafa Llanis Pelegrin SENM 02:53:46
46 Joan Curto Cabré M50M 02:54:15
47 Jose Luis Mesado Espin SENM 02:54:40
48 Jordi Ramos Lopez SENM 02:54:43
49 Robert Mas Castellvi VETM 02:58:36
50 Sergi Huguet Borrell VETM 03:00:05
51 Andreu Pinyol Narvaez VETM 03:00:20
52 Moisés Millán Burriel M50M 03:00:32
53 Ramon Torres Pujol VETM 03:01:11
54 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:01:41
55 Carles Sabaté Sabaté VETM 03:02:39
56 Manel Niella SENM 03:02:51
57 Oriol Prades Vives SENM 03:02:52
58 Narcís Franch Piñol M50M 03:03:19
59 Ruben Alemany Sebastia VETM 03:04:03
60 Quim Vernet Villagrasa SENM 03:04:22
61 Josep M Alabart Alcober VETM 03:04:31
62 David Grifoll Vidal SENM 03:06:07
63 Josep Ferre Huguet SENM 03:07:49
64 Aitor Cugat Delgado SENM 03:07:54
65 Josep Margalef Serrano VETM 03:08:31
66 Lluís Giné Castellví SENM 03:12:44
67 Jaume Clos Gatnau SENM 03:12:59
68 Josep Matamoros Navarro M50M 03:17:07
69 Antoni Castells Segarra SENM 03:19:52
70 Ferran Vidal Bort VETM 03:19:54
71 Tomàs Sabate Fontanet VETM 03:20:22
72 Eric Brut Torres M50M 03:20:53
73 Carlos Gómez Múria VETM 03:21:40
74 Joan Josep Rodriguez Sabate SENM 03:23:44
75 Juan Andres Simo Vila VETM 03:25:52
76 Juan Ramon Tortajada Martinez VETM 03:28:12
77 Carles Cabrè Hernandez VETM 03:28:17
78 Pau Monllao Ferre SENM 03:29:42
79 Isaac Baranda Ferrer SENM 03:30:28
80 Albert Curto Salvado VETM 03:30:50
81 David Perez Planas SENM 03:30:53
82 Victor Sancho M50M 03:32:01
83 Isidro Conde Reverte VETM 03:34:10
84 Alex Estela Carreras VETM 03:35:14
85 Joaquim Cugat Chavero SENM 03:37:21
86 Josep Mauri Benaiges SENM 03:37:49
87 Xavi Llaurado Avila SENM 03:37:51
88 Bernat De Vargas Lopez VETM 03:52:49
89 Fernando Muñoz Rico SENM 03:52:51
90 Lluis Barroeta Massot VETM 04:01:35
91 Jordi Arasa Jareño SENM 04:01:40
92 Nico Ortiz Tarroija SENM 04:03:43
93 Salvador Serramia Fernandez M50M 04:04:27
94 Josep Mª Perelló Sentís VETM 04:11:25
95 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:13:36
96 Pau Puigcerver Ferré SENM 04:25:19
97 Robert Aceña Alonso M50M 04:31:33

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 01:55:02
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:57:06

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Arnau Ollé Sanllehí CADM 01:06:27
2 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:13:58
3 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:16:58
4 Pep Reverter Sancho CADM 01:21:21
5 Pau Casado Pellissa CADM 01:34:43

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Folqué Alcoverro JUNF 03:37:10

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aleix Rodriguez Luna JUNM 02:13:38

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carla Gisbert Tomàs PROF 03:50:42

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eugeni Benaiges Torija PROM 02:23:46
2 Marc Curto Aragones PROM 02:28:18
3 Nil Sabate Vidal PROM 02:43:58

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gemma Colomé Estrada SENF 02:39:32
2 Sandra Burgues Llao SENF 02:40:41
3 Paula Espinach Carbó SENF 02:52:01
4 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 03:06:04
5 Míriam Martí Cardona SENF 03:07:51
6 Miriam Estorach Arasa SENF 03:30:36
7 Georgina Oliver Ventura SENF 03:45:34
8 Eva Oliver Ventura SENF 04:05:02
9 Soria Hermano SENF 04:16:54
10 Catalina Corchie SENF 04:18:51
11 Angela Folguerola Llorca SENF 04:25:21

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jonatan Cuesta Santamaria SENM 01:59:50
2 Mikel Besora Susaño SENM 02:07:47
3 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:11:04
4 Vicent Herrera Coscollano SENM 02:15:54
5 Xavier Descarrega SENM 02:16:53
6 Joan Amorós Pallés SENM 02:19:13
7 Robert Fontanet Estrada SENM 02:24:59
8 Roger Maco SENM 02:26:39
9 Carlos Marco Ferre SENM 02:26:53
10 Dani Marin Marin SENM 02:29:44
11 Christian Pellicer Plazas SENM 02:31:04
12 Marc Garcia Cuesta SENM 02:33:05
13 Eduard Pascal Rovira SENM 02:34:08
14 David Sans Grau SENM 02:35:04
15 Óscar Ríos Calvo SENM 02:37:15
16 Jordi Balada Sanchez SENM 02:40:22
17 Eduardo Egea Losada SENM 02:41:55
18 Emilio Torres Guzman SENM 02:44:28
19 Jose Galeano Sabate SENM 02:44:33
20 Josep Maria González Pentinat SENM 02:44:51
21 Jordi Escoda Serres SENM 02:46:14
22 Sergi Sànchez Ribera SENM 02:46:16
23 David Lluch Arbona SENM 02:49:01
24 Francesc Lluch Arbona SENM 02:49:27
25 Salvador Cabré Fort SENM 02:50:29
26 Carlos Tabera Del Pino SENM 02:51:35
27 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:51:42
28 David Vilar Alcazar SENM 02:53:07
29 David Sancho Chillida SENM 02:53:18
30 Rafa Llanis Pelegrin SENM 02:53:46
31 Jose Luis Mesado Espin SENM 02:54:40
32 Jordi Ramos Lopez SENM 02:54:43
33 Manel Niella SENM 03:02:51
34 Oriol Prades Vives SENM 03:02:52
35 Quim Vernet Villagrasa SENM 03:04:22
36 David Grifoll Vidal SENM 03:06:07
37 Josep Ferre Huguet SENM 03:07:49
38 Aitor Cugat Delgado SENM 03:07:54
39 Lluís Giné Castellví SENM 03:12:44
40 Jaume Clos Gatnau SENM 03:12:59
41 Antoni Castells Segarra SENM 03:19:52
42 Joan Josep Rodriguez Sabate SENM 03:23:44
43 Pau Monllao Ferre SENM 03:29:42
44 Isaac Baranda Ferrer SENM 03:30:28
45 David Perez Planas SENM 03:30:53
46 Joaquim Cugat Chavero SENM 03:37:21
47 Josep Mauri Benaiges SENM 03:37:49
48 Xavi Llaurado Avila SENM 03:37:51
49 Fernando Muñoz Rico SENM 03:52:51
50 Jordi Arasa Jareño SENM 04:01:40
51 Nico Ortiz Tarroija SENM 04:03:43
52 Pau Puigcerver Ferré SENM 04:25:19

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Casares Santiago VETF 03:50:40
2 Marina Centelles Ràfales VETF 04:01:37
3 Françoise De Valera Rose VETF 04:27:08

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 02:20:36
2 Victor Mestre Miro VETM 02:24:24
3 Oscar Oraa Bonet VETM 02:33:09
4 Juan José Oliva Simó VETM 02:37:57
5 Enric Badia VETM 02:41:04
6 Sam Campanero Sala VETM 02:41:08
7 Pere Llinares I Llorca VETM 02:45:12
8 Albert Carbonell Duaygües VETM 02:46:04
9 Xavi Carcole Sans VETM 02:50:30
10 Roger Ferrer Sabaté VETM 02:50:34
11 Joan Josep Queral VETM 02:51:40
12 Robert Mas Castellvi VETM 02:58:36
13 Sergi Huguet Borrell VETM 03:00:05
14 Andreu Pinyol Narvaez VETM 03:00:20
15 Ramon Torres Pujol VETM 03:01:11
16 Gabriel Puig Mascarell VETM 03:01:41
17 Carles Sabaté Sabaté VETM 03:02:39
18 Ruben Alemany Sebastia VETM 03:04:03
19 Josep M Alabart Alcober VETM 03:04:31
20 Josep Margalef Serrano VETM 03:08:31
21 Ferran Vidal Bort VETM 03:19:54
22 Tomàs Sabate Fontanet VETM 03:20:22
23 Carlos Gómez Múria VETM 03:21:40
24 Juan Andres Simo Vila VETM 03:25:52
25 Juan Ramon Tortajada Martinez VETM 03:28:12
26 Carles Cabrè Hernandez VETM 03:28:17
27 Albert Curto Salvado VETM 03:30:50
28 Isidro Conde Reverte VETM 03:34:10
29 Alex Estela Carreras VETM 03:35:14
30 Bernat De Vargas Lopez VETM 03:52:49
31 Lluis Barroeta Massot VETM 04:01:35
32 Josep Mª Perelló Sentís VETM 04:11:25

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Maria Perramon M50F 03:55:07
2 Trish Mellor M50F 03:58:49

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Lindez Ripoll M50M 02:47:36
2 Joan Curto Cabré M50M 02:54:15
3 Moisés Millán Burriel M50M 03:00:32
4 Narcís Franch Piñol M50M 03:03:19
5 Josep Matamoros Navarro M50M 03:17:07
6 Eric Brut Torres M50M 03:20:53
7 Victor Sancho M50M 03:32:01
8 Salvador Serramia Fernandez M50M 04:04:27
9 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:13:36
10 Robert Aceña Alonso M50M 04:31:33