Classificacions: VII UT les Fonts

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 MªPilar Prades Alquezar VETF 03:19:46
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 03:33:59
3 Paula Espinach Carbó SENF 03:36:40
4 Heura Piñol Granadino PROF 03:57:56
5 Sandra Vidiella Piñol SENF 03:58:06
6 Sonia Escuriola Reula SENF 03:58:47
7 Judit Franch Pons SENF 03:58:49
8 Georgina Oliver Ventura SENF 04:12:03
9 Gemma Avelli Teixidor VETF 04:19:25
10 Eva Oliver Ventura SENF 04:20:39
11 Leire Muniain Iduya VETF 04:24:22
12 Joanna Redondo Boada SENF 04:25:47
13 Ana Ruiz Castro VETF 04:29:26
14 Anna Carbó Meix PROF 04:34:36
15 Noelia Planes Navarrete SENF 04:35:23
16 Roser Vidal Molinos VETF 04:43:32
17 Elena Chamarro Martí VETF 04:49:04
18 Angels Pascual Diago SENF 04:54:19
19 Maria Rovira Ferrer SENF 04:58:25
20 Ana Belén Balagué Castells VETF 04:58:37
21 Soria Hermano SENF 05:00:01
22 Monika Aleknaite SENF 05:05:13
23 Marina Albalat Sorribes SENF 05:05:38
24 Teresa Bueno Martin M50F 05:07:56
25 Vicky Romero Santonja M50F 05:09:25
26 Maite Martinez Rodriguez VETF 05:10:05
27 Rosa Reverter Sancho M50F 05:13:57
28 Caroline Vocanson SENF 05:14:11
29 Lidia Corderroura Comellas VETF 05:22:18
30 Helena Drago Rosa SENF 05:38:06

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:41:04
2 Vicent Herrera Coscollano SENM 02:46:45
3 Ivan Olvera Baena SENM 02:47:23
4 Pau Vila Fabra SENM 02:48:38
5 Juan José Oliva Simó VETM 02:51:12
6 Josep Lluis Rubio Marticella M50M 02:56:14
7 Domenec Niella Pitarch SENM 02:58:38
8 Dani Marin Marin SENM 03:01:14
9 Pere Llinares I Llorca VETM 03:04:13
10 Álvaro Manuel Rodríguez Santos VETM 03:04:18
11 Marc Garcia Cuesta SENM 03:05:35
12 Sam Campanero Sala VETM 03:05:45
13 Carlos Urrios Cubero SENM 03:10:05
14 Josep Benaiges Margalef SENM 03:12:33
15 Lluis Ruiz Oller SENM 03:12:35
16 Emili Rafecas SENM 03:12:37
17 Carlos Bartrina Gea SENM 03:16:04
18 Jesus Bailo Berdor VETM 03:17:40
19 David Lluch Arbona SENM 03:19:08
20 David Mundina Gil SENM 03:19:27
21 Èric Serret Solé SENM 03:22:21
22 Carles Carrillo Ferre VETM 03:22:32
23 Gerard Fort Lopez SENM 03:23:49
24 Anto López Contreras VETM 03:24:23
25 David Gay I Tello SENM 03:24:38
26 Antonio Morales Martinez VETM 03:24:59
27 Daniel Del Rio Chueca SENM 03:26:09
28 Cristian Gisbert Verdu PROM 03:26:43
29 Sergi Bañeras Batlle SENM 03:28:32
30 Roger Ferrer Sabaté VETM 03:29:32
31 Salvador Pitarch Griell SENM 03:29:37
32 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 03:30:51
33 Albert Carbonell Duaygües VETM 03:31:22
34 Albert Carbonell Badia SENM 03:32:44
35 Rafa Bethencourt Guimera SENM 03:34:47
36 Jordi Balada Sanchez SENM 03:34:49
37 Marc Balañá VETM 03:34:49
38 Jose L. Amézaga Vela SENM 03:36:15
39 Jonatan Cuesta Santamaria SENM 03:36:43
40 Jaume Folguera Robert SENM 03:36:49
41 Esteban Monje VETM 03:36:52
42 Salvador Vilalta I Berengueras SENM 03:36:54
43 Paco Mies Vidal M50M 03:39:56
44 Joaquin Palomo Bosque SENM 03:40:08
45 Juan Andres Simo Vila VETM 03:40:50
46 Josep Matamoros Navarro M50M 03:42:20
47 Javi Aparicio Rebelles SENM 03:42:49
48 Jordi Torruella Suriñach SENM 03:42:49
49 Dave Cudby SENM 03:44:22
50 Manel Niella SENM 03:44:32
51 Albert Verge Marcos SENM 03:45:38
52 Juan Carlos Roe Barbera SENM 03:45:59
53 Ramon Pinyol Cid VETM 03:46:43
54 Narcís Franch Piñol M50M 03:47:18
55 Llorenç Castell SENM 03:47:48
56 Xavi Subirats Aguilo SENM 03:47:57
57 Josep Gras Gras VETM 03:48:42
58 Jose Piñol Revuelta SENM 03:49:03
59 Christian Rodriguez Galvan SENM 03:49:07
60 Jorge Tricas Condon SENM 03:49:24
61 Ignasi Fàbregues Barceló SENM 03:49:49
62 Jose Calaza Pereda VETM 03:49:51
63 Miquel Majada Riba VETM 03:49:53
64 Carlos Fernández Guerrero SENM 03:50:50
65 Gonzalo Caballero Alvarez SENM 03:51:15
66 Damia Bordes Homs SENM 03:51:20
67 Fernando Lleti Navarro VETM 03:51:23
68 Paco Alcazar Figueroa SENM 03:52:43
69 Santi Castellnou Brull SENM 03:53:18
70 Antonio Agut Domenech M50M 03:53:27
71 Quim Hernandez SENM 03:53:30
72 Florenci Sales Vilalta VETM 03:54:27
73 David Rubio López SENM 03:54:35
74 Enric Fortuño Pacheco SENM 03:54:58
75 Joe Rosich Grau M50M 03:55:36
76 Alexandre Izquierdo Acon SENM 03:56:14
77 Israel Mercadé Oró VETM 03:56:14
78 Isaac Riera Castro SENM 03:56:16
79 David Sancho Chillida SENM 03:57:05
80 Jordi Gimenez Bellobi SENM 03:57:45
81 Joan Carreras Redondo SENM 03:57:56
82 Pau Santiago Calvo VETM 03:58:04
83 Rafa Jimenez Navarro VETM 03:59:06
84 Ramon Reverte Martin VETM 03:59:08
85 Urtzi Fernandez Carballo SENM 03:59:18
86 Marc Orantes Bravo SENM 03:59:44
87 Jordi Oliver VETM 04:00:42
88 Borja Ferrer Cortell SENM 04:01:10
89 Llorenç Sarrion Valls SENM 04:01:11
90 Roger Llao, Marti SENM 04:04:24
91 Albert Curto Salvado VETM 04:04:29
92 Manuel Jesus Banegas Muela VETM 04:04:30
93 Roberto Prieto Rios M50M 04:04:40
94 Andreu Company Soler SENM 04:06:07
95 Marcel Tort Fernandez VETM 04:06:34
96 Natxo Garcia Serantes SENM 04:09:52
97 José Antonio Merlos Llatser VETM 04:11:03
98 Isidro Conde Reverte VETM 04:12:30
99 Manel Pech Solà VETM 04:13:02
100 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 04:14:39
101 Ruben Zabal Sebastian SENM 04:15:20
102 Ludovic Maillard SENM 04:15:39
103 Adrian Deusdad Molinos SENM 04:16:10
104 Jordi Sebastia Margalef VETM 04:19:37
105 David Rodrigo Polo SENM 04:19:50
106 Joan Pallejà Elias M50M 04:20:46
107 David Galiana Catalán VETM 04:21:55
108 Miguel Tena Salvador SENM 04:22:00
109 Jose Perez Gonzalez SENM 04:22:02
110 Jose Aguilera VETM 04:22:09
111 Paco Estorach Fatsini VETM 04:22:43
112 Miquel Fairen Casals VETM 04:23:39
113 Eneko Barroeta Usubiaga VETM 04:24:25
114 David Lillo Rubio SENM 04:25:49
115 Eric Brut Torres M50M 04:26:16
116 Bernat De Vargas Lopez VETM 04:26:48
117 Iñigo Fernández Mendibe VETM 04:27:24
118 Oliver Luque Lluch SENM 04:27:43
119 Miguel Angel Garcia Palacios SENM 04:30:49
120 Ricardo Escuer Miguel SENM 04:30:50
121 Javier De Trincheria Campos VETM 04:31:00
122 Josep Paretas Rosàs VETM 04:32:41
123 Jose Angulo Almeida VETM 04:33:17
124 Sergio Martinez Rodriguez SENM 04:33:48
125 Alfonso Medina Abellan VETM 04:33:49
126 Victor Aina Cama VETM 04:33:55
127 Josep Solé Poyo SENM 04:34:00
128 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:34:08
129 Christian Cubel Natalias SENM 04:34:31
130 Jesus Morales Ruiz SENM 04:35:05
131 Tom Wright VETM 04:35:38
132 Luciano Medina Marco VETM 04:37:15
133 Daniel Pedreira Aguilar SENM 04:37:35
134 Fernando Rodrigo Polo VETM 04:37:54
135 Josep Rabaso Sarroca VETM 04:38:28
136 Jordi Garcia Altadill SENM 04:38:31
137 Jose Ramon Puchades Olmos VETM 04:38:39
138 Jose Vicente Peris Abad VETM 04:38:41
139 Raul Crespo Montiano SENM 04:38:43
140 Pau Llopart I Roca SENM 04:41:21
141 Mario Brull Brull VETM 04:41:50
142 Jordi Miralles Farnos SENM 04:41:50
143 Joan Camps Esquerrà SENM 04:42:09
144 Oscar Martin Pons SENM 04:42:21
145 Miguel Angel Monserrat Ripolles VETM 04:45:52
146 Marc Beltran Tena SENM 04:46:35
147 Robert Satorra SENM 04:46:53
148 Jordi Anglí Sallares VETM 04:47:38
149 Xavier Arimon Gironès VETM 04:47:38
150 Rafael Ortiz Lazaro VETM 04:47:46
151 Francisco Jose Perez Laffont M50M 04:48:53
152 Pere Dalmau Llorca SENM 04:49:03
153 Jordi Mussons Abad SENM 04:49:30
154 Pol Puig Collderram SENM 04:50:53
155 Ruben Miralles Gibert SENM 04:51:29
156 Jordi Molina Linio SENM 04:53:24
157 David Dolz Ferriz SENM 04:53:32
158 Àngel Niñerola Querol SENM 04:54:06
159 Xavier Alonso Anguera SENM 04:54:07
160 Borja Darsa Zueras SENM 04:54:15
161 Jose Francisco Pascual Castell M50M 04:54:16
162 Alfredo Molina Ramos VETM 04:54:19
163 Juan González Rodríguez VETM 04:55:56
164 Eliseu Alòs Marin SENM 04:56:25
165 Oscar Saez Rios SENM 04:56:28
166 Jaume Salvado Perello VETM 04:56:59
167 Ferran Vidal Bort VETM 04:57:54
168 Joan Carles Balague Castells M50M 04:58:37
169 Fran Iborra Soria SENM 05:01:29
170 Miguel José Alba Pino VETM 05:03:06
171 Javier Pérez Gonzalez SENM 05:03:08
172 Jordi Rodriguez Martí VETM 05:05:26
173 Santiago Querol Rodriguez SENM 05:05:35
174 David Leiva Roldan VETM 05:06:27
175 Jesus Bayo Rivera VETM 05:06:29
176 David Lopez Ledesma VETM 05:06:59
177 Jesus Nuevo Osorio VETM 05:06:59
178 Francisco Casanova Batista VETM 05:07:02
179 Fidel Arjona Villar VETM 05:07:09
180 Jon Ercilla Arberas SENM 05:07:42
181 Joseba Collantes Echeberria VETM 05:07:53
182 Carlos Ferrer Arques VETM 05:09:23
183 Babil Esteban Ruiz SENM 05:10:05
184 Mallol Nolla Roig SENM 05:10:52
185 Joan Mitjavila Abella M50M 05:13:59
186 Alexis Segarra Urios SENM 05:14:35
187 Miquel Cruz Rastrojo SENM 05:14:38
188 Felipe Guerrero Monleon VETM 05:15:54
189 Fernando Garcia Blasco M50M 05:15:55
190 Kike Manzano Mulet VETM 05:15:59
191 Ander Espin VETM 05:18:38
192 Alberto Garcia Lavin VETM 05:18:39
193 Ilde Roldan De La Corte VETM 05:18:44
194 Xavier Alonso Blasi M50M 05:21:13
195 Agustí Belda Sánchez M50M 05:21:18
196 Diego Gálvez Romero VETM 05:22:27

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aida Accensi Pellisa CADF 02:02:48
2 Anna Ferré Navarro CADF 02:04:23

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:21:32
2 Marc Lleixà Ferré CADM 01:23:39
3 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:27:31
4 Ivan Rodrigo Arbos CADM 01:39:48
5 Gerard Garcia Rey CADM 01:50:32

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Bàrbara López Antó JUNF 01:53:27
2 Carme Folqué Alcoverro JUNF 02:08:31
3 Ireder Angulo Elexpe JUNF 02:10:53

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Barrena Samper JUNM 01:22:29

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino PROF 03:57:56
2 Anna Carbó Meix PROF 04:34:36

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristian Gisbert Verdu PROM 03:26:43

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 03:33:59
2 Paula Espinach Carbó SENF 03:36:40
3 Sandra Vidiella Piñol SENF 03:58:06
4 Sonia Escuriola Reula SENF 03:58:47
5 Judit Franch Pons SENF 03:58:49
6 Georgina Oliver Ventura SENF 04:12:03
7 Eva Oliver Ventura SENF 04:20:39
8 Joanna Redondo Boada SENF 04:25:47
9 Noelia Planes Navarrete SENF 04:35:23
10 Angels Pascual Diago SENF 04:54:19
11 Maria Rovira Ferrer SENF 04:58:25
12 Soria Hermano SENF 05:00:01
13 Monika Aleknaite SENF 05:05:13
14 Marina Albalat Sorribes SENF 05:05:38
15 Caroline Vocanson SENF 05:14:11
16 Helena Drago Rosa SENF 05:38:06

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:41:04
2 Vicent Herrera Coscollano SENM 02:46:45
3 Ivan Olvera Baena SENM 02:47:23
4 Pau Vila Fabra SENM 02:48:38
5 Domenec Niella Pitarch SENM 02:58:38
6 Dani Marin Marin SENM 03:01:14
7 Marc Garcia Cuesta SENM 03:05:35
8 Carlos Urrios Cubero SENM 03:10:05
9 Josep Benaiges Margalef SENM 03:12:33
10 Lluis Ruiz Oller SENM 03:12:35
11 Emili Rafecas SENM 03:12:37
12 Carlos Bartrina Gea SENM 03:16:04
13 David Lluch Arbona SENM 03:19:08
14 David Mundina Gil SENM 03:19:27
15 Èric Serret Solé SENM 03:22:21
16 Gerard Fort Lopez SENM 03:23:49
17 David Gay I Tello SENM 03:24:38
18 Daniel Del Rio Chueca SENM 03:26:09
19 Sergi Bañeras Batlle SENM 03:28:32
20 Salvador Pitarch Griell SENM 03:29:37
21 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 03:30:51
22 Albert Carbonell Badia SENM 03:32:44
23 Rafa Bethencourt Guimera SENM 03:34:47
24 Jordi Balada Sanchez SENM 03:34:49
25 Jose L. Amézaga Vela SENM 03:36:15
26 Jonatan Cuesta Santamaria SENM 03:36:43
27 Jaume Folguera Robert SENM 03:36:49
28 Salvador Vilalta I Berengueras SENM 03:36:54
29 Joaquin Palomo Bosque SENM 03:40:08
30 Javi Aparicio Rebelles SENM 03:42:49
31 Jordi Torruella Suriñach SENM 03:42:49
32 Dave Cudby SENM 03:44:22
33 Manel Niella SENM 03:44:32
34 Albert Verge Marcos SENM 03:45:38
35 Juan Carlos Roe Barbera SENM 03:45:59
36 Llorenç Castell SENM 03:47:48
37 Xavi Subirats Aguilo SENM 03:47:57
38 Jose Piñol Revuelta SENM 03:49:03
39 Christian Rodriguez Galvan SENM 03:49:07
40 Jorge Tricas Condon SENM 03:49:24
41 Ignasi Fàbregues Barceló SENM 03:49:49
42 Carlos Fernández Guerrero SENM 03:50:50
43 Gonzalo Caballero Alvarez SENM 03:51:15
44 Damia Bordes Homs SENM 03:51:20
45 Paco Alcazar Figueroa SENM 03:52:43
46 Santi Castellnou Brull SENM 03:53:18
47 Quim Hernandez SENM 03:53:30
48 David Rubio López SENM 03:54:35
49 Enric Fortuño Pacheco SENM 03:54:58
50 Alexandre Izquierdo Acon SENM 03:56:14
51 Isaac Riera Castro SENM 03:56:16
52 David Sancho Chillida SENM 03:57:05
53 Jordi Gimenez Bellobi SENM 03:57:45
54 Joan Carreras Redondo SENM 03:57:56
55 Urtzi Fernandez Carballo SENM 03:59:18
56 Marc Orantes Bravo SENM 03:59:44
57 Borja Ferrer Cortell SENM 04:01:10
58 Llorenç Sarrion Valls SENM 04:01:11
59 Roger Llao, Marti SENM 04:04:24
60 Andreu Company Soler SENM 04:06:07
61 Natxo Garcia Serantes SENM 04:09:52
62 Ruben Zabal Sebastian SENM 04:15:20
63 Ludovic Maillard SENM 04:15:39
64 Adrian Deusdad Molinos SENM 04:16:10
65 David Rodrigo Polo SENM 04:19:50
66 Miguel Tena Salvador SENM 04:22:00
67 Jose Perez Gonzalez SENM 04:22:02
68 David Lillo Rubio SENM 04:25:49
69 Oliver Luque Lluch SENM 04:27:43
70 Miguel Angel Garcia Palacios SENM 04:30:49
71 Ricardo Escuer Miguel SENM 04:30:50
72 Sergio Martinez Rodriguez SENM 04:33:48
73 Josep Solé Poyo SENM 04:34:00
74 Christian Cubel Natalias SENM 04:34:31
75 Jesus Morales Ruiz SENM 04:35:05
76 Daniel Pedreira Aguilar SENM 04:37:35
77 Jordi Garcia Altadill SENM 04:38:31
78 Raul Crespo Montiano SENM 04:38:43
79 Pau Llopart I Roca SENM 04:41:21
80 Jordi Miralles Farnos SENM 04:41:50
81 Joan Camps Esquerrà SENM 04:42:09
82 Oscar Martin Pons SENM 04:42:21
83 Marc Beltran Tena SENM 04:46:35
84 Robert Satorra SENM 04:46:53
85 Pere Dalmau Llorca SENM 04:49:03
86 Jordi Mussons Abad SENM 04:49:30
87 Pol Puig Collderram SENM 04:50:53
88 Ruben Miralles Gibert SENM 04:51:29
89 Jordi Molina Linio SENM 04:53:24
90 David Dolz Ferriz SENM 04:53:32
91 Àngel Niñerola Querol SENM 04:54:06
92 Xavier Alonso Anguera SENM 04:54:07
93 Borja Darsa Zueras SENM 04:54:15
94 Eliseu Alòs Marin SENM 04:56:25
95 Oscar Saez Rios SENM 04:56:28
96 Fran Iborra Soria SENM 05:01:29
97 Javier Pérez Gonzalez SENM 05:03:08
98 Santiago Querol Rodriguez SENM 05:05:35
99 Jon Ercilla Arberas SENM 05:07:42
100 Babil Esteban Ruiz SENM 05:10:05
101 Mallol Nolla Roig SENM 05:10:52
102 Alexis Segarra Urios SENM 05:14:35
103 Miquel Cruz Rastrojo SENM 05:14:38

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 MªPilar Prades Alquezar VETF 03:19:46
2 Gemma Avelli Teixidor VETF 04:19:25
3 Leire Muniain Iduya VETF 04:24:22
4 Ana Ruiz Castro VETF 04:29:26
5 Roser Vidal Molinos VETF 04:43:32
6 Elena Chamarro Martí VETF 04:49:04
7 Ana Belén Balagué Castells VETF 04:58:37
8 Maite Martinez Rodriguez VETF 05:10:05
9 Lidia Corderroura Comellas VETF 05:22:18

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Juan José Oliva Simó VETM 02:51:12
2 Pere Llinares I Llorca VETM 03:04:13
3 Álvaro Manuel Rodríguez Santos VETM 03:04:18
4 Sam Campanero Sala VETM 03:05:45
5 Jesus Bailo Berdor VETM 03:17:40
6 Carles Carrillo Ferre VETM 03:22:32
7 Anto López Contreras VETM 03:24:23
8 Antonio Morales Martinez VETM 03:24:59
9 Roger Ferrer Sabaté VETM 03:29:32
10 Albert Carbonell Duaygües VETM 03:31:22
11 Marc Balañá VETM 03:34:49
12 Esteban Monje VETM 03:36:52
13 Juan Andres Simo Vila VETM 03:40:50
14 Ramon Pinyol Cid VETM 03:46:43
15 Josep Gras Gras VETM 03:48:42
16 Jose Calaza Pereda VETM 03:49:51
17 Miquel Majada Riba VETM 03:49:53
18 Fernando Lleti Navarro VETM 03:51:23
19 Florenci Sales Vilalta VETM 03:54:27
20 Israel Mercadé Oró VETM 03:56:14
21 Pau Santiago Calvo VETM 03:58:04
22 Rafa Jimenez Navarro VETM 03:59:06
23 Ramon Reverte Martin VETM 03:59:08
24 Jordi Oliver VETM 04:00:42
25 Albert Curto Salvado VETM 04:04:29
26 Manuel Jesus Banegas Muela VETM 04:04:30
27 Marcel Tort Fernandez VETM 04:06:34
28 José Antonio Merlos Llatser VETM 04:11:03
29 Isidro Conde Reverte VETM 04:12:30
30 Manel Pech Solà VETM 04:13:02
31 Xavi Gilabert Valldeperez VETM 04:14:39
32 Jordi Sebastia Margalef VETM 04:19:37
33 David Galiana Catalán VETM 04:21:55
34 Jose Aguilera VETM 04:22:09
35 Paco Estorach Fatsini VETM 04:22:43
36 Miquel Fairen Casals VETM 04:23:39
37 Eneko Barroeta Usubiaga VETM 04:24:25
38 Bernat De Vargas Lopez VETM 04:26:48
39 Iñigo Fernández Mendibe VETM 04:27:24
40 Javier De Trincheria Campos VETM 04:31:00
41 Josep Paretas Rosàs VETM 04:32:41
42 Jose Angulo Almeida VETM 04:33:17
43 Alfonso Medina Abellan VETM 04:33:49
44 Victor Aina Cama VETM 04:33:55
45 Tom Wright VETM 04:35:38
46 Luciano Medina Marco VETM 04:37:15
47 Fernando Rodrigo Polo VETM 04:37:54
48 Josep Rabaso Sarroca VETM 04:38:28
49 Jose Ramon Puchades Olmos VETM 04:38:39
50 Jose Vicente Peris Abad VETM 04:38:41
51 Mario Brull Brull VETM 04:41:50
52 Miguel Angel Monserrat Ripolles VETM 04:45:52
53 Jordi Anglí Sallares VETM 04:47:38
54 Xavier Arimon Gironès VETM 04:47:38
55 Rafael Ortiz Lazaro VETM 04:47:46
56 Alfredo Molina Ramos VETM 04:54:19
57 Juan González Rodríguez VETM 04:55:56
58 Jaume Salvado Perello VETM 04:56:59
59 Ferran Vidal Bort VETM 04:57:54
60 Miguel José Alba Pino VETM 05:03:06
61 Jordi Rodriguez Martí VETM 05:05:26
62 David Leiva Roldan VETM 05:06:27
63 Jesus Bayo Rivera VETM 05:06:29
64 Jesus Nuevo Osorio VETM 05:06:59
65 David Lopez Ledesma VETM 05:06:59
66 Francisco Casanova Batista VETM 05:07:02
67 Fidel Arjona Villar VETM 05:07:09
68 Joseba Collantes Echeberria VETM 05:07:53
69 Carlos Ferrer Arques VETM 05:09:23
70 Felipe Guerrero Monleon VETM 05:15:54
71 Kike Manzano Mulet VETM 05:15:59
72 Ander Espin VETM 05:18:38
73 Alberto Garcia Lavin VETM 05:18:39
74 Ilde Roldan De La Corte VETM 05:18:44
75 Diego Gálvez Romero VETM 05:22:27

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Teresa Bueno Martin M50F 05:07:56
2 Vicky Romero Santonja M50F 05:09:25
3 Rosa Reverter Sancho M50F 05:13:57

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Lluis Rubio Marticella M50M 02:56:14
2 Paco Mies Vidal M50M 03:39:56
3 Josep Matamoros Navarro M50M 03:42:20
4 Narcís Franch Piñol M50M 03:47:18
5 Antonio Agut Domenech M50M 03:53:27
6 Joe Rosich Grau M50M 03:55:36
7 Roberto Prieto Rios M50M 04:04:40
8 Joan Pallejà Elias M50M 04:20:46
9 Eric Brut Torres M50M 04:26:16
10 Josep Maria Brull Farnos M50M 04:34:08
11 Francisco Jose Perez Laffont M50M 04:48:53
12 Jose Francisco Pascual Castell M50M 04:54:16
13 Joan Carles Balague Castells M50M 04:58:37
14 Joan Mitjavila Abella M50M 05:13:59
15 Fernando Garcia Blasco M50M 05:15:55
16 Xavier Alonso Blasi M50M 05:21:13
17 Agustí Belda Sánchez M50M 05:21:18