Classificacions: VI cursa dels Biberons

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes SF 02:11:50
2 Núria Mengual M50F 02:34:12
3 Fanny Barreda Querol SF 02:35:37
4 Sandra Vidiella Piñol SF 02:41:35
5 Marta Martinez SF 02:50:57
6 Naila Jornet Burgada SF 02:50:59
7 Marta Gistas Albalate VF 02:52:13
8 Marta Planas Roca VF 03:01:13
9 Núria Pallarés SF 03:03:10
10 Yolanda Freixa Giner VF 03:04:21
11 Miriam Estorach Arsasa VF 03:06:35
12 Angels Borras Piñol VF 03:10:40
13 Marta Casares Santiago VF 03:28:19
14 Núria Burgada Burón M50F 03:34:36
15 Sandra Pellisa Moreso VF 03:43:22
16 Magda Sterna SF 03:58:53

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Morales Lopez S23M 01:54:18
2 David Vidal Cugat SM 01:55:04
3 Pau Vila Fabra SM 01:58:13
4 Gerard Mangrane Santos SM 01:58:51
5 Agus Juan-Camps Castell SM 02:00:15
6 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:00:35
7 Victor Mestre Miro VM 02:03:16
8 Agustí Isún Net SM 02:03:36
9 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:06:39
10 Israel Mercadé Oró VM 02:06:51
11 Robert Fontanet Estrada VM 02:06:55
12 Joan Zaragoza Gonzalez VM 02:08:15
13 Dani Marin Marin SM 02:08:18
14 Domenec Niella Pitarch SM 02:08:20
15 Andreu Gubert Celma SM 02:08:22
16 Pau Montane Vidal SM 02:10:17
17 Marc Curto Aragones SM 02:10:42
18 David Sans Grau SM 02:11:02
19 Mario Galindo Riol VM 02:11:35
20 Ramon Blanch Serres SM 02:12:35
21 Oriol Güell Villar SM 02:13:33
22 David Clavera Soriano SM 02:14:15
23 Roberto Prades Alquezar VM 02:14:27
24 Claudio Franco Smeets SM 02:14:50
25 Christian Pellicer Plazas VM 02:15:28
26 Lluis Descarrega Colat SM 02:15:38
27 Albert Gonfaus Castaño M50M 02:17:02
28 Josep Geira Navarro SM 02:17:36
29 Guillem Mar Sebastia S23M 02:18:25
30 Oscar Garcia Tobajas SM 02:21:08
31 Bernat Ballester Sadurní M50M 02:21:18
32 Calle Cantarranas SM 02:22:18
33 Raül Garcia Abelló VM 02:22:35
34 Sergio Ráfales Barberan SM 02:22:50
35 Victoriano Arazo Gascon M50M 02:22:58
36 Hector Selva Garcia SM 02:26:07
37 Gerard Villaubí Barberà VM 02:27:57
38 Salvador Bertomeu Bielsa S23M 02:28:15
39 Gabriel Puig Mascarell VM 02:28:17
40 Albert Carbonell Duaygües VM 02:28:18
41 Efrén Dalmau Balaguer S23M 02:29:57
42 Moisés Millán Burriel M50M 02:30:37
43 Jose Galeano Sabate SM 02:31:00
44 Lluís Aznar Arasa SM 02:34:23
45 Ovidi Garcia Sastre VM 02:34:51
46 Joan Curto Cabré M50M 02:35:52
47 Narcís Franch Piñol M50M 02:37:54
48 Ramon Aleixendri SM 02:39:46
49 Josep Mateu Ribes VM 02:39:57
50 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 02:40:14
51 Francesc Lluch Arbona SM 02:40:29
52 David Bertran Amell VM 02:40:32
53 Carles Anguera VM 02:41:20
54 Conrad Albacar Climent VM 02:41:39
55 Santi Castellnou Brull VM 02:42:04
56 Carlos Gómez Múria VM 02:42:13
57 Victor Bielsa Galicia VM 02:42:34
58 Juan Manel Pons Gracia VM 02:42:47
59 Héctor Margalef Casadó VM 02:43:51
60 Raul Vidal Garcia VM 02:43:58
61 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 02:44:06
62 Antoni Castells Segarra SM 02:46:11
63 Nando Comin Gimeno SM 02:47:07
64 Jaume Ferré Vidal M50M 02:47:10
65 Sergi Matamoros Blanquet SM 02:48:12
66 Víctor Manuel Peralbo Jurado VM 02:48:23
67 Felipe Guasch Besalduch VM 02:48:40
68 Xavier Degracia Portella VM 02:50:39
69 Santiago Navarro Cid SM 02:52:01
70 Sergio Catala Sales SM 02:52:16
71 Manel Campos Tomàs VM 02:52:26
72 Josep Pallarés Martí M50M 02:54:04
73 Oriol Gil SM 02:56:37
74 Cristian Milian SM 02:56:40
75 Miquel Angel Moncusí Agustí VM 02:56:56
76 Carlos Poblador Cortes SM 02:57:33
77 Marcos Dolader Pascual SM 02:57:36
78 Guillermo Garcia De Marina Soler VM 03:01:15
79 Fernando Lleti Navarro VM 03:02:56
80 Nicolas Campuzano Jimenez SM 03:02:58
81 Jesus Garcia Jimenez VM 03:03:16
82 Carl Galvez García M50M 03:04:23
83 Paco Monforte Gargallo VM 03:04:57
84 Antonio Serrano Royo VM 03:06:06
85 Simon Garcia Velilla M50M 03:07:15
86 Joan Pago Tordera VM 03:08:21
87 Isidro Conde Reverte VM 03:09:52
88 Bernd Dr Spanner M50M 03:10:31
89 Jose Fernandez Garcia VM 03:10:42
90 Luis Castillo VM 03:11:16
91 Cristian Martorell Pino SM 03:13:17
92 David Lucas Jardi SM 03:13:27
93 Josep Maria Olesa Vallespi M50M 03:13:54
94 Victor Roca Añon SM 03:14:32
95 Pau Llopart I Roca SM 03:15:06
96 Rubén Colell Morrralla SM 03:15:49
97 Enric Alanya VM 03:16:29
98 Simeon Vicente VM 03:17:37
99 Toni Moral Lirio M50M 03:18:40
100 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:19:35
101 Carlos Bernues Bara VM 03:20:14
102 Rafel Garcia Roig M50M 03:22:06
103 Santi Gavaldà Benaiges SM 03:28:00
104 Salvador Serramia Fernandez M60M 03:28:21
105 David Marti Guari VM 03:33:05
106 Fito Font M60M 03:33:25
107 Francisco Marti Garrido VM 03:58:59

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Martina Gonfaus Selles CADF 01:14:39
2 Lidia Criballés Casalí CADF 01:18:59
3 Berta Guitart Barral CADF 01:21:39
4 Mireia Luscher Alemany CADF 01:23:37

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Roig CADM 01:01:24
2 Jan Castillo Paredes CADM 01:01:46
3 Erik Calero Mañas CADM 01:03:59
4 Aniol Pujiula Colom CADM 01:04:32
5 Gael Alvarez Del Val CADM 01:05:29
6 Lluc Vallespi CADM 01:08:50
7 Arnau Xifrè Gomis CADM 01:09:27
8 Aniol Montes Delclos CADM 01:12:28
9 Alexander Esteban Martin CADM 01:12:43
10 Marc Vallespí Serres CADM 01:17:44
11 Aleix Bajador Batalla CADM 01:18:49
12 Pau Casado Pellissa CADM 01:20:49
13 Blai Alabart Ferre CADM 01:26:58

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carla Esclusa Ballús JF 01:36:34
2 Laia Gonfaus Sellés JF 01:42:40
3 Anna Ferré Navarro JF 02:32:17
4 Aina Alabart Ferré JF 03:03:58

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Daniel Castillo Fernandez JM 01:16:19
2 Oriol Juan Sabater JM 01:19:49
3 Aleix Solé Aznar JM 01:20:56
4 Sergi Cabeza Pintor JM 01:24:11
5 Arnau Artés Garcia JM 01:25:07
6 Ramon Beltran Martinez-Aguado JM 01:30:28
7 Marc Segura Serres JM 01:57:06
8 Aitor Domènech Montané JM 02:09:56

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Morales Lopez S23M 01:54:18
2 Guillem Mar Sebastia S23M 02:18:25
3 Salvador Bertomeu Bielsa S23M 02:28:15
4 Efrén Dalmau Balaguer S23M 02:29:57

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ester Casajuana Reyes SF 02:11:50
2 Fanny Barreda Querol SF 02:35:37
3 Sandra Vidiella Piñol SF 02:41:35
4 Marta Martinez SF 02:50:57
5 Naila Jornet Burgada SF 02:50:59
6 Núria Pallarés SF 03:03:10
7 Magda Sterna SF 03:58:53

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 David Vidal Cugat SM 01:55:04
2 Pau Vila Fabra SM 01:58:13
3 Gerard Mangrane Santos SM 01:58:51
4 Agus Juan-Camps Castell SM 02:00:15
5 Aitor Tomàs Buitrago SM 02:00:35
6 Agustí Isún Net SM 02:03:36
7 Dani Marin Marin SM 02:08:18
8 Domenec Niella Pitarch SM 02:08:20
9 Andreu Gubert Celma SM 02:08:22
10 Pau Montane Vidal SM 02:10:17
11 Marc Curto Aragones SM 02:10:42
12 David Sans Grau SM 02:11:02
13 Ramon Blanch Serres SM 02:12:35
14 Oriol Güell Villar SM 02:13:33
15 David Clavera Soriano SM 02:14:15
16 Claudio Franco Smeets SM 02:14:50
17 Lluis Descarrega Colat SM 02:15:38
18 Josep Geira Navarro SM 02:17:36
19 Oscar Garcia Tobajas SM 02:21:08
20 Calle Cantarranas SM 02:22:18
21 Sergio Ráfales Barberan SM 02:22:50
22 Hector Selva Garcia SM 02:26:07
23 Jose Galeano Sabate SM 02:31:00
24 Lluís Aznar Arasa SM 02:34:23
25 Ramon Aleixendri SM 02:39:46
26 Francesc Lluch Arbona SM 02:40:29
27 Ramon Zaragoza Valldeperez SM 02:44:06
28 Antoni Castells Segarra SM 02:46:11
29 Nando Comin Gimeno SM 02:47:07
30 Sergi Matamoros Blanquet SM 02:48:12
31 Santiago Navarro Cid SM 02:52:01
32 Sergio Catala Sales SM 02:52:16
33 Oriol Gil SM 02:56:37
34 Cristian Milian SM 02:56:40
35 Carlos Poblador Cortes SM 02:57:33
36 Marcos Dolader Pascual SM 02:57:36
37 Nicolas Campuzano Jimenez SM 03:02:58
38 Cristian Martorell Pino SM 03:13:17
39 David Lucas Jardi SM 03:13:27
40 Victor Roca Añon SM 03:14:32
41 Pau Llopart I Roca SM 03:15:06
42 Rubén Colell Morrralla SM 03:15:49
43 Santi Gavaldà Benaiges SM 03:28:00

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Gistas Albalate VF 02:52:13
2 Marta Planas Roca VF 03:01:13
3 Yolanda Freixa Giner VF 03:04:21
4 Miriam Estorach Arsasa VF 03:06:35
5 Angels Borras Piñol VF 03:10:40
6 Marta Casares Santiago VF 03:28:19
7 Sandra Pellisa Moreso VF 03:43:22

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:03:16
2 Jose Maria Garcia Lopez VM 02:06:39
3 Israel Mercadé Oró VM 02:06:51
4 Robert Fontanet Estrada VM 02:06:55
5 Joan Zaragoza Gonzalez VM 02:08:15
6 Mario Galindo Riol VM 02:11:35
7 Roberto Prades Alquezar VM 02:14:27
8 Christian Pellicer Plazas VM 02:15:28
9 Raül Garcia Abelló VM 02:22:35
10 Gerard Villaubí Barberà VM 02:27:57
11 Gabriel Puig Mascarell VM 02:28:17
12 Albert Carbonell Duaygües VM 02:28:18
13 Ovidi Garcia Sastre VM 02:34:51
14 Josep Mateu Ribes VM 02:39:57
15 David Bertran Amell VM 02:40:32
16 Carles Anguera VM 02:41:20
17 Conrad Albacar Climent VM 02:41:39
18 Santi Castellnou Brull VM 02:42:04
19 Carlos Gómez Múria VM 02:42:13
20 Victor Bielsa Galicia VM 02:42:34
21 Juan Manel Pons Gracia VM 02:42:47
22 Héctor Margalef Casadó VM 02:43:51
23 Raul Vidal Garcia VM 02:43:58
24 Víctor Manuel Peralbo Jurado VM 02:48:23
25 Felipe Guasch Besalduch VM 02:48:40
26 Xavier Degracia Portella VM 02:50:39
27 Manel Campos Tomàs VM 02:52:26
28 Miquel Angel Moncusí Agustí VM 02:56:56
29 Guillermo Garcia De Marina Soler VM 03:01:15
30 Fernando Lleti Navarro VM 03:02:56
31 Jesus Garcia Jimenez VM 03:03:16
32 Paco Monforte Gargallo VM 03:04:57
33 Antonio Serrano Royo VM 03:06:06
34 Joan Pago Tordera VM 03:08:21
35 Isidro Conde Reverte VM 03:09:52
36 Jose Fernandez Garcia VM 03:10:42
37 Luis Castillo VM 03:11:16
38 Enric Alanya VM 03:16:29
39 Simeon Vicente VM 03:17:37
40 Carlos Bernues Bara VM 03:20:14
41 David Marti Guari VM 03:33:05
42 Francisco Marti Garrido VM 03:58:59

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Núria Mengual M50F 02:34:12
2 Núria Burgada Burón M50F 03:34:36

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Gonfaus Castaño M50M 02:17:02
2 Bernat Ballester Sadurní M50M 02:21:18
3 Victoriano Arazo Gascon M50M 02:22:58
4 Moisés Millán Burriel M50M 02:30:37
5 Joan Curto Cabré M50M 02:35:52
6 Narcís Franch Piñol M50M 02:37:54
7 Francisco Sanchez Rodriguez M50M 02:40:14
8 Jaume Ferré Vidal M50M 02:47:10
9 Josep Pallarés Martí M50M 02:54:04
10 Carl Galvez García M50M 03:04:23
11 Simon Garcia Velilla M50M 03:07:15
12 Bernd Dr Spanner M50M 03:10:31
13 Josep Maria Olesa Vallespi M50M 03:13:54
14 Toni Moral Lirio M50M 03:18:40
15 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:19:35
16 Rafel Garcia Roig M50M 03:22:06

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Salvador Serramia Fernandez M60M 03:28:21
2 Fito Font M60M 03:33:25