Classificacions: V Canicross d'Amposta

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara I Terra SF 00:38:07
2 Tere Isierte Foyes VF 00:39:57
3 Mónica Rodríguez Sánchez SF 00:41:37
4 Anna Bohigas Burguera SF 00:42:36
5 Mercè Sans Cucala SF 00:42:41
6 Iris Perez Codorniu SF 00:44:17
7 Mª Rosa Bel Princep MF 00:44:19
8 Carme Torta Ferre VF 00:44:26
9 Eva Maria Segura Tena SF 00:44:38
10 Estel Lerín Calaf SF 00:46:17
11 Mamen Del Castillo Acevedo SF 00:46:45
12 Marga Abella Calduch SF 00:47:46
13 Soria Hermano SF 00:49:52
14 Rosa Maria Also Andrade SF 00:51:00

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Caballe Fabra SM 00:32:30
2 Aitor Tomas SM 00:32:32
3 Javier Alonso Roces VM 00:33:13
4 Juanma Martinez Simon SM 00:34:18
5 Sergi Subirana Chaves SM 00:34:38
6 Josep Martin Arasa SM 00:35:13
7 Josep Geira Navarro SM 00:35:41
8 Diego Moreno Alpuente SM 00:37:06
9 Marc Deusdad Tena SM 00:37:32
10 Dani Machí Bel SM 00:37:56
11 Felipe Guasch Besalduch VM 00:38:13
12 Pere Borrell Fortuny VM 00:38:20
13 Francesc Lluch Arbona SM 00:39:21
14 Jesus Rodriguez Segura MM 00:39:25
15 Josep Puig Carles SM 00:39:43
16 Raul Sanz Castell SM 00:39:44
17 Raul Badenes Ferrandis VM 00:39:55
18 Josep Margalef Pelegrin SM 00:42:33
19 Jordi Del Castillo Acevedo SM 00:42:59
20 Andreu Moya Juan SM 00:44:34
21 Manel Tolda Gil SM 00:45:12
22 Paco Guzmán Morcillo VM 00:46:33
23 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 00:47:30
24 Cristian Velasco VM 00:49:43
25 Oriol Martinez De Leon SM 00:51:10
26 Joan Antoni Barcelo Hernandez SM 01:00:12

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Joaquim Valls Mayals JM 00:45:50

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Clara I Terra SF 00:38:07
2 Mónica Rodríguez Sánchez SF 00:41:37
3 Anna Bohigas Burguera SF 00:42:36
4 Mercè Sans Cucala SF 00:42:41
5 Iris Perez Codorniu SF 00:44:17
6 Eva Maria Segura Tena SF 00:44:38
7 Estel Lerín Calaf SF 00:46:17
8 Mamen Del Castillo Acevedo SF 00:46:45
9 Marga Abella Calduch SF 00:47:46
10 Soria Hermano SF 00:49:52
11 Rosa Maria Also Andrade SF 00:51:00

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Francesc Caballe Fabra SM 00:32:30
2 Aitor Tomas SM 00:32:32
3 Juanma Martinez Simon SM 00:34:18
4 Sergi Subirana Chaves SM 00:34:38
5 Josep Martin Arasa SM 00:35:13
6 Josep Geira Navarro SM 00:35:41
7 Diego Moreno Alpuente SM 00:37:06
8 Marc Deusdad Tena SM 00:37:32
9 Dani Machí Bel SM 00:37:56
10 Francesc Lluch Arbona SM 00:39:21
11 Josep Puig Carles SM 00:39:43
12 Raul Sanz Castell SM 00:39:44
13 Josep Margalef Pelegrin SM 00:42:33
14 Jordi Del Castillo Acevedo SM 00:42:59
15 Andreu Moya Juan SM 00:44:34
16 Manel Tolda Gil SM 00:45:12
17 Oriol Martinez De Leon SM 00:51:10
18 Joan Antoni Barcelo Hernandez SM 01:00:12

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Tere Isierte Foyes VF 00:39:57
2 Carme Torta Ferre VF 00:44:26

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Javier Alonso Roces VM 00:33:13
2 Felipe Guasch Besalduch VM 00:38:13
3 Pere Borrell Fortuny VM 00:38:20
4 Raul Badenes Ferrandis VM 00:39:55
5 Paco Guzmán Morcillo VM 00:46:33
6 Joan Manel Sanahuja Vidal VM 00:47:30
7 Cristian Velasco VM 00:49:43

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mª Rosa Bel Princep MF 00:44:19

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jesus Rodriguez Segura MM 00:39:25