Classificacions: Trencacims Paüls

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Natalia Gonzalez Barrachina ABSF 02:47:10
2 Nuria Tarrago Clop PROF 02:47:14
3 Nuria Hospital Ramon ABSF 02:52:08
4 Anna Fernandez Bonel ABSF 02:53:11
5 Mercedes Arcos Zafra VETF 02:59:59
6 Núria Florencio Cabré VETF 03:09:19
7 Nuria Artells De Jorge ABSF 03:13:00
8 Eva Cristina Llobat I Gracia VETF 03:14:22
9 Sandra Vidiella Piñol ABSF 03:18:14
10 Anna Pujol Valencia ABSF 03:19:27
11 Silvia Piera Martinez VETF 03:22:25
12 Sandra Burgues Llao ABSF 03:25:11
13 Ainara Galarza Navarro ABSF 03:28:34
14 Aran Ros Castet PROF 03:29:55
15 Jennifer Subirats Lleixà ABSF 03:31:05
16 Sonia Castella Morillo ABSF 03:32:29
17 Cristina Talarn Ferrando ABSF 03:34:14
18 Anna Ferreres Meseguer VETF 03:34:27
19 Sara Adroher Gordillo ABSF 03:37:55
20 Marili-Yamilet Banegas Morales ABSF 03:43:02
21 Marta Ruiz Garcia ABSF 03:46:35
22 Júlia Rius Lletí ABSF 03:46:42
23 Judit Casals Sola ABSF 03:49:21
24 Carmen Alonso Ramos ABSF 03:52:19
25 Rut Reolid Beltran ABSF 03:52:45
26 Sofia Cabanes Balanzà ABSF 03:53:12
27 Julia Medina Alcojor VETF 03:54:37
28 Pili Ureña Antolin M50F 03:54:47
29 Maria Gonzalbo Macian ABSF 03:56:34
30 Marta Gistas Albalate VETF 03:58:51
31 Alejandra Gil Ribes ABSF 03:59:42
32 Dina Frias VETF 03:59:49
33 Montse Conesa Martinez VETF 04:02:23
34 Raquel Caballe Fabra VETF 04:02:59
35 Cristina Faba Gabarroca ABSF 04:04:19
36 Sara Ros Curto ABSF 04:06:27
37 Iris Perez Codorniu ABSF 04:11:20
38 Angels Roger Adell VETF 04:11:21
39 Ana Ayesa Grajea VETF 04:15:26
40 Mònica Calvet Pla VETF 04:15:30
41 Yolanda Larrosa Munuera ABSF 04:17:37
42 Olga Sol Llop VETF 04:19:35
43 Olga Navarro Cavalle ABSF 04:20:42
44 Sonia Arrufat Armengol ABSF 04:21:13
45 Rosa Rodicio Rodicio Heras M50F 04:23:36
46 Inma Castaño VETF 04:27:38
47 Cristina Tomas Roca ABSF 04:28:01
48 Reyes Valero Exposito M50F 04:28:03
49 Soraya Mur Cervello ABSF 04:33:33
50 Carla Callau ABSF 04:33:34
51 Anna Jover Gabriel M50F 04:35:41
52 Marta Hernandez M50F 04:40:44
53 Gemma Brull Lleixà M50F 04:49:33
54 Maite Ribot M50F 04:51:56
55 Carmen Diaz Soria M50F 05:11:58
56 Cristina Siles Fernandez VETF 05:11:59

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Sergi Garcia Terrones ABSM 02:19:34
2 Andreu Contijoch Cullere ABSM 02:19:55
3 David Rovira Vallejo ABSM 02:22:19
4 Sergi Beltran Font ABSM 02:22:35
5 Alberto Lasobras Llera ABSM 02:23:18
6 Marc Olle Bernades ABSM 02:23:37
7 Alberto Torres Simon ABSM 02:24:27
8 Raul Butaci ABSM 02:25:06
9 Genis Porqueras Simo ABSM 02:26:05
10 Pol Vilà ABSM 02:26:05
11 Ivan Moreno Torra ABSM 02:29:38
12 Josep Pages Puigdevall ABSM 02:29:54
13 Victor Da Costa Mendoza ABSM 02:29:55
14 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:30:52
15 Roger Tarrés ABSM 02:30:54
16 Marc Rota Collell ABSM 02:32:15
17 Sergi Cabeza Pintor PROM 02:34:28
18 Xavi Valldeoriola Blancafort VETM 02:34:38
19 Eduard Barrios Solsona VETM 02:36:40
20 Albert Giné Cid VETM 02:36:52
21 Albert Barrero Alegre ABSM 02:37:15
22 David Mariné Calero VETM 02:37:17
23 Carles Sunyer Mingo PROM 02:37:32
24 Carles Salsench Constancio ABSM 02:38:36
25 Angel Nieto Cerrillo PROM 02:38:54
26 Ferran Larroya Paixà ABSM 02:40:44
27 Enrique Santamaria Martinez VETM 02:40:53
28 Xavier Solsona I Novell VETM 02:40:58
29 Gaspar Bartra Gual De La Torrella ABSM 02:41:07
30 Josep M Julve Lara PROM 02:41:37
31 Cristian Perez Gomez ABSM 02:42:39
32 Wifred Llado Hernandez ABSM 02:45:19
33 Arnau Antich Dresaire PROM 02:46:33
34 Gerard Fiol Aumatell ABSM 02:46:52
35 Pau Vila Fabra ABSM 02:46:57
36 Pau Arrufat Vilamajo PROM 02:47:01
37 David Amblas Estrada ABSM 02:47:51
38 Ivan Rubio Bobet VETM 02:50:45
39 Carles Valls Creixans ABSM 02:50:48
40 Lluis Roquet Saqués VETM 02:51:30
41 Andreu Queralt Queralt ABSM 02:52:01
42 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:52:51
43 David Ulloa Martinez ABSM 02:52:51
44 Ramon Curto ABSM 02:52:57
45 Oriol Magriña Font ABSM 02:52:57
46 Jorge Laborda Robres ABSM 02:53:13
47 Miquel Muzas Espuny ABSM 02:55:15
48 Arnau Argiles Iglesias PROM 02:55:54
49 Jordi Julià Torres ABSM 02:57:01
50 Gerard Morgado Ribes ABSM 02:58:24
51 Robert Fontanet Estrada VETM 02:58:27
52 David Porras Melendez ABSM 02:58:27
53 Manel Ciria Bonet M50M 02:58:45
54 Marc Toda Callau VETM 03:00:17
55 Didac Flores Grifol ABSM 03:01:52
56 Josep Guimera Mullor VETM 03:03:29
57 Pol Beltran Cuni ABSM 03:03:33
58 Jordi Lecina Ratero VETM 03:03:36
59 Josep Pedret Figuerola VETM 03:04:04
60 Jordi Solé Vera ABSM 03:04:42
61 Borja Gomez Lines ABSM 03:04:47
62 Joel Marmol Reverter ABSM 03:04:58
63 Marcos Belles Llovet ABSM 03:05:01
64 Miquel Galceran Colomer M50M 03:06:23
65 Adrià Sabaté Masip ABSM 03:06:46
66 Juan Traver Vilar ABSM 03:08:34
67 Oriol Platero Belmonte PROM 03:08:50
68 Julia Franch Nadal ABSM 03:14:30
69 Jorge Samper Jara VETM 03:15:07
70 Eduard Sicart Gine ABSM 03:16:11
71 Arnau Grane Masfret ABSM 03:17:11
72 Andreu Ayllon Aragones PROM 03:18:45
73 Marc Fernandez Garcia ABSM 03:18:48
74 Ivan Marmol Caballer ABSM 03:19:15
75 Joan Marc Escudero Vericat ABSM 03:19:31
76 Christian Adell Querol VETM 03:20:44
77 Josep Ramon Alabart March M50M 03:21:11
78 Daniel Conesa Garcia ABSM 03:23:09
79 Xavier Serres Colell ABSM 03:23:19
80 Jordi Garreta Clusella M50M 03:25:26
81 Ruben Casanova Lleti ABSM 03:25:46
82 Sergio Lopez Jimenez ABSM 03:25:48
83 Lluis Descarrega Colat ABSM 03:25:49
84 Albert Povill Lluis ABSM 03:25:54
85 Gerard Villaubí Barberà VETM 03:25:55
86 Jose-Luis Gomez Perez M50M 03:25:57
87 Alex Joaniquet Estrada M50M 03:26:22
88 Marc Bartina Planells ABSM 03:27:05
89 Israel Bailach Queral ABSM 03:27:37
90 Arnau Altes Nolla VETM 03:27:48
91 Josep Subirats Gil PROM 03:28:31
92 Quim Vila Guimera VETM 03:28:34
93 Ramon Castells Lopez VETM 03:28:49
94 Josep Puig Carles VETM 03:28:49
95 Paco Mies Vidal M60M 03:29:04
96 Manolo Cortes Calvo ABSM 03:29:50
97 Marc Vergeli Valeros ABSM 03:30:15
98 David Benaiges Boix VETM 03:30:42
99 Joan Berenguer Rius M50M 03:30:47
100 Cristobal Garcia Hierro ABSM 03:30:47
101 Antoni Prat Soler M50M 03:31:54
102 Miki Pages Piferrer VETM 03:32:34
103 Jofre Pijuan Mor PROM 03:33:55
104 Ricard Revull Escoda ABSM 03:34:16
105 Joaquim Talarn Caubet VETM 03:36:12
106 Ruben De La Cruz Diaz ABSM 03:36:19
107 Joan Marcoval Pla PROM 03:36:19
108 Oscar Rius Guerrero VETM 03:38:14
109 Christian Salvador Salvador ABSM 03:38:32
110 Joan Manero Bel ABSM 03:39:18
111 Ramon Escurriola Navarro M50M 03:40:35
112 Luis Guardiola Vidallet VETM 03:40:55
113 Aleix Matamoros Reverte ABSM 03:40:59
114 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:41:33
115 Joan Brull Vaque VETM 03:42:07
116 Toni Ortiz Perez M60M 03:43:03
117 Joan Castillo Solans VETM 03:45:30
118 Santiago Navarro Cid ABSM 03:45:47
119 Carlos Forner Sospedra VETM 03:46:06
120 Cesar Del Valle Lacruz VETM 03:46:19
121 Ricart Della Albiol ABSM 03:46:29
122 Juan Miguel España Salvadó M50M 03:46:41
123 Carlos Tomás Garbi Huerga ABSM 03:46:58
124 Jordi Colomer Altimira M50M 03:47:57
125 Ruben Hernandez Garrido VETM 03:48:02
126 Pedro Ariño Fusté ABSM 03:48:52
127 Cristian Martorell Pino ABSM 03:48:55
128 Carles Saladie Olive M50M 03:50:10
129 Joan Roca Royo ABSM 03:50:19
130 Joan Salvatella Roijals VETM 03:50:27
131 Marc Segura Serres PROM 03:52:14
132 David Pruñonosa Ribera VETM 03:52:35
133 Josep-Maria Roige Sans M60M 03:52:42
134 Oriol Ferre Pons VETM 03:52:46
135 Joan Prades Gimeno VETM 03:52:51
136 Carlos Gomez Muria VETM 03:52:54
137 Sergi Oliver Torta VETM 03:54:31
138 Gabriel Lapuente Valles VETM 03:54:39
139 Juanjo Accensi Andreu M50M 03:56:27
140 Joaquim Sangenis Vathje M50M 03:56:36
141 David Postiguillo Gala M50M 03:57:22
142 Xavi Albesa Rubio M50M 03:58:23
143 Albert Sans Ferrer VETM 03:59:11
144 Rolando Roig Verge M50M 04:02:06
145 Ioan Adrian Istoc VETM 04:02:18
146 Jordi Pegueroles Monllau ABSM 04:02:19
147 Ramon Beltran Martinez-Aguado PROM 04:02:22
148 Rafel Brull Vaque VETM 04:02:47
149 Oscar Gomez Marcos ABSM 04:02:54
150 Jorge Pellicer Nuñez ABSM 04:03:13
151 Sergio Rodriguez Martos ABSM 04:03:13
152 Joel Castells Casanova ABSM 04:03:16
153 Mingo Sancho Herrera M50M 04:04:19
154 Jordi Miro Querol ABSM 04:04:20
155 Daniel Serrano Aguilar ABSM 04:05:28
156 Ignasi Morales Pitarch ABSM 04:05:33
157 Marc Ripoll Oliveras ABSM 04:06:12
158 Jose-Maria Cortes Velasco ABSM 04:06:59
159 Hector-Jose Rios Vericat ABSM 04:07:34
160 Pau Julbe Arayo ABSM 04:08:57
161 Joan Ars Ricart ABSM 04:09:10
162 Marcel Pinilla Perez ABSM 04:09:52
163 Xavier Olle Ruiz ABSM 04:09:57
164 Pere Panisello Tafalla VETM 04:10:04
165 Joan Ferre Aragones ABSM 04:11:05
166 Jorge Pobo Plumed ABSM 04:11:25
167 Josep Pallarés Martí M60M 04:12:23
168 Jordi Mesas Brosa ABSM 04:13:11
169 Juanjo Calvet Pla ABSM 04:15:29
170 Isidro Conde Reverte VETM 04:15:37
171 Joan Porta Miro ABSM 04:17:37
172 Jose-Maria Mateu Carceller VETM 04:19:05
173 Jan Planelles Samper PROM 04:20:18
174 Edgar Bartolome Escudero ABSM 04:20:40
175 Ramon Borrull Espuny ABSM 04:20:40
176 Sergi Viana Nogues VETM 04:21:43
177 Manel Fajula M50M 04:21:47
178 Jordi Cervellera Sech ABSM 04:23:00
179 Juanjo Brusca Manchon VETM 04:25:24
180 Jose Prados Oliver VETM 04:26:08
181 Juanmi Camarena Clara ABSM 04:27:32
182 Jonatan Lara Garcia ABSM 04:28:02
183 Jairo Carretero San José VETM 04:28:24
184 Marc Serrat Diaz ABSM 04:30:40
185 Pere Martell Carda M60M 04:31:03
186 Xavier-Francesc Querol Coll VETM 04:33:05
187 Juan David Cebolla Benitez ABSM 04:33:33
188 Enric Mur Cervelló ABSM 04:33:33
189 Carles Ramos Sole ABSM 04:36:44
190 Carlos Marti Bel VETM 04:39:09
191 Lluis Castan Mestres ABSM 04:39:10
192 Alfredo Castan Mestres ABSM 04:39:11
193 Albert Regola Musons M50M 04:39:34
194 Oriol Núñez Ollé M50M 04:39:50
195 Josep Torta Ferre VETM 04:41:34
196 Joan Reverte Moya VETM 04:45:20
197 David Grau Perez M50M 04:49:26
198 Jose-Vicent Fontanet Caballe M50M 04:50:54
199 Toño Tudo Hospital VETM 04:53:00
200 Santi Gavaldà Benaiges ABSM 05:01:59
201 Julio Rodriguez De Pablo VETM 05:05:07
202 Juan Andres Simo Vila VETM 05:05:08
203 Pau Bestratén Del Pino ABSM 05:07:58
204 Jaume Alcarraz Espelta VETM 05:13:15
205 Ramon Sanchez Xaus VETM 05:14:19
206 Luis-Diego Lozano Lopez ABSM 05:20:21
207 Albert Bosch Espinal ABSM 05:21:03

Infantil Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Blanca Martin Rodriguez INFF 00:26:20

Infantil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Aratz De La Viuda Sanchez INFM 00:20:12
2 Joan Guiteras Paixau INFM 00:20:24
3 Ernest Torrent Cortada INFM 00:20:39
4 Marc Font Rosell INFM 00:20:52
5 Gerard Lopez Serra INFM 00:21:38
6 Axel Zarranz Partal INFM 00:22:02
7 Ferran Muñoz Blanco INFM 00:23:40
8 Eloy Gonzalez Heredia INFM 00:24:55
9 Xavier Muñoz Mancha INFM 00:25:36
10 Teo Rasero Saura INFM 00:25:47
11 Nizar Hernandez Jilala INFM 00:26:47
12 Nicolas Gonzalez Bermann INFM 00:31:21
13 Guiu Bruna Barba INFM 00:33:51

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gabriela Lasalle Gratacos CADF 01:00:33
2 Uma Plans Saforas CADF 01:03:20
3 Claudia Llesuy Isanta CADF 01:04:34
4 Rut Cordoba Matias CADF 01:08:27
5 Miriam Recasens Sanchez CADF 01:08:28
6 Bruna Torrentbo Macia CADF 01:16:49
7 Alaitz Plans Saforas CADF 01:18:05
8 Claudia Martin Rodriguez CADF 01:22:37
9 Anna Rebull De La Vega CADF 01:24:45
10 Julia Royo Verge CADF 01:26:32
11 Zoe De Haro Sanchez CADF 01:44:45

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Biel Sagues Rovira CADM 00:55:51
2 Nil Vilanna Sentis CADM 00:58:13
3 Nil Rovira Moratin CADM 01:00:08
4 Jan Puigvert Palacios CADM 01:00:39
5 Sandro Cambredo Agorreta CADM 01:02:26
6 Ramon Pujol Casellas CADM 01:04:12
7 Francesc Lapuerta Cardona CADM 01:06:54
8 Biel Rasero Saura CADM 01:08:25
9 Pol Ramirez Perxachs CADM 01:12:53
10 Andreu Sancho Serra CADM 01:12:53
11 Marcel Pujol Layi CADM 01:15:06
12 Oriol Salat Guardiet CADM 01:29:13

Juvenil Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Martina Gonfaus Selles JUVF 01:19:04
2 Berta Guitart Barral JUVF 01:21:14
3 Mar Cordoba Matias JUVF 01:25:28
4 Lucia Martinez Canteras JUVF 01:44:39

Juvenil Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jan Castillo Paredes JUVM 01:00:47
2 Jan Torrella Oller JUVM 01:00:47
3 Lluis Puigvert Palacios JUVM 01:04:53
4 Pere Menendez Ramirez JUVM 01:05:33
5 Marti Esquerda Amezcua JUVM 01:09:35
6 Oleguer Urgeles Roura JUVM 01:11:54
7 Joan Cabre Salsench JUVM 01:13:10
8 Marc Florencio Pujol JUVM 01:15:22
9 Pau Guitart Figols JUVM 01:16:03
10 Blai Alabart Ferré JUVM 01:25:09
11 Dani Martorell Rubio JUVM 01:27:18
12 Aleix Bajador Batalla JUVM 01:33:16
13 Jan Sole Romeu JUVM 01:35:39
14 Ezequiel León Córdova JUVM 02:03:54

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marina Curto Callau JUNF 02:40:39
2 Júlia Casanova Reverté JUNF 05:12:38

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Roger Bella JUNM 01:31:27
2 Erik Calero Mañas JUNM 01:32:59
3 Pep Mirabet Arderiu JUNM 01:34:52
4 Ramon Caballeria Gomez JUNM 01:37:06
5 Pol Vilalta Guitart JUNM 01:43:18
6 Marc Marginet Vidal JUNM 01:56:44
7 Pol Olaria Moreno JUNM 02:05:21
8 Jan Ballbe Peres JUNM 02:19:45

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nuria Tarrago Clop PROF 02:47:14
2 Aran Ros Castet PROF 03:29:55

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pau Lleixà Quiroga PROM 02:30:52
2 Sergi Cabeza Pintor PROM 02:34:28
3 Carles Sunyer Mingo PROM 02:37:32
4 Angel Nieto Cerrillo PROM 02:38:54
5 Josep M Julve Lara PROM 02:41:37
6 Arnau Antich Dresaire PROM 02:46:33
7 Pau Arrufat Vilamajo PROM 02:47:01
8 Arnau Argiles Iglesias PROM 02:55:54
9 Oriol Platero Belmonte PROM 03:08:50
10 Andreu Ayllon Aragones PROM 03:18:45
11 Josep Subirats Gil PROM 03:28:31
12 Jofre Pijuan Mor PROM 03:33:55
13 Joan Marcoval Pla PROM 03:36:19
14 Marc Segura Serres PROM 03:52:14
15 Ramon Beltran Martinez-Aguado PROM 04:02:22
16 Jan Planelles Samper PROM 04:20:18

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Mercedes Arcos Zafra VETF 02:59:59
2 Núria Florencio Cabré VETF 03:09:19
3 Eva Cristina Llobat I Gracia VETF 03:14:22
4 Silvia Piera Martinez VETF 03:22:25
5 Anna Ferreres Meseguer VETF 03:34:27
6 Julia Medina Alcojor VETF 03:54:37
7 Marta Gistas Albalate VETF 03:58:51
8 Dina Frias VETF 03:59:49
9 Montse Conesa Martinez VETF 04:02:23
10 Raquel Caballe Fabra VETF 04:02:59
11 Angels Roger Adell VETF 04:11:21
12 Ana Ayesa Grajea VETF 04:15:26
13 Mònica Calvet Pla VETF 04:15:30
14 Olga Sol Llop VETF 04:19:35
15 Inma Castaño VETF 04:27:38
16 Cristina Siles Fernandez VETF 05:11:59

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Xavi Valldeoriola Blancafort VETM 02:34:38
2 Eduard Barrios Solsona VETM 02:36:40
3 Albert Giné Cid VETM 02:36:52
4 David Mariné Calero VETM 02:37:17
5 Enrique Santamaria Martinez VETM 02:40:53
6 Xavier Solsona I Novell VETM 02:40:58
7 Ivan Rubio Bobet VETM 02:50:45
8 Lluis Roquet Saqués VETM 02:51:30
9 Xavier Alanyà Tarragó VETM 02:52:51
10 Robert Fontanet Estrada VETM 02:58:27
11 Marc Toda Callau VETM 03:00:17
12 Josep Guimera Mullor VETM 03:03:29
13 Jordi Lecina Ratero VETM 03:03:36
14 Josep Pedret Figuerola VETM 03:04:04
15 Jorge Samper Jara VETM 03:15:07
16 Christian Adell Querol VETM 03:20:44
17 Gerard Villaubí Barberà VETM 03:25:55
18 Arnau Altes Nolla VETM 03:27:48
19 Quim Vila Guimera VETM 03:28:34
20 Ramon Castells Lopez VETM 03:28:49
21 Josep Puig Carles VETM 03:28:49
22 David Benaiges Boix VETM 03:30:42
23 Miki Pages Piferrer VETM 03:32:34
24 Joaquim Talarn Caubet VETM 03:36:12
25 Oscar Rius Guerrero VETM 03:38:14
26 Luis Guardiola Vidallet VETM 03:40:55
27 Joan Brull Vaque VETM 03:42:07
28 Joan Castillo Solans VETM 03:45:30
29 Carlos Forner Sospedra VETM 03:46:06
30 Cesar Del Valle Lacruz VETM 03:46:19
31 Ruben Hernandez Garrido VETM 03:48:02
32 Joan Salvatella Roijals VETM 03:50:27
33 David Pruñonosa Ribera VETM 03:52:35
34 Oriol Ferre Pons VETM 03:52:46
35 Joan Prades Gimeno VETM 03:52:51
36 Carlos Gomez Muria VETM 03:52:54
37 Sergi Oliver Torta VETM 03:54:31
38 Gabriel Lapuente Valles VETM 03:54:39
39 Albert Sans Ferrer VETM 03:59:11
40 Ioan Adrian Istoc VETM 04:02:18
41 Rafel Brull Vaque VETM 04:02:47
42 Pere Panisello Tafalla VETM 04:10:04
43 Isidro Conde Reverte VETM 04:15:37
44 Jose-Maria Mateu Carceller VETM 04:19:05
45 Sergi Viana Nogues VETM 04:21:43
46 Juanjo Brusca Manchon VETM 04:25:24
47 Jose Prados Oliver VETM 04:26:08
48 Jairo Carretero San José VETM 04:28:24
49 Xavier-Francesc Querol Coll VETM 04:33:05
50 Carlos Marti Bel VETM 04:39:09
51 Josep Torta Ferre VETM 04:41:34
52 Joan Reverte Moya VETM 04:45:20
53 Toño Tudo Hospital VETM 04:53:00
54 Julio Rodriguez De Pablo VETM 05:05:07
55 Juan Andres Simo Vila VETM 05:05:08
56 Jaume Alcarraz Espelta VETM 05:13:15
57 Ramon Sanchez Xaus VETM 05:14:19

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pili Ureña Antolin M50F 03:54:47
2 Rosa Rodicio Rodicio Heras M50F 04:23:36
3 Reyes Valero Exposito M50F 04:28:03
4 Anna Jover Gabriel M50F 04:35:41
5 Marta Hernandez M50F 04:40:44
6 Gemma Brull Lleixà M50F 04:49:33
7 Maite Ribot M50F 04:51:56
8 Carmen Diaz Soria M50F 05:11:58

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Manel Ciria Bonet M50M 02:58:45
2 Miquel Galceran Colomer M50M 03:06:23
3 Josep Ramon Alabart March M50M 03:21:11
4 Jordi Garreta Clusella M50M 03:25:26
5 Jose-Luis Gomez Perez M50M 03:25:57
6 Alex Joaniquet Estrada M50M 03:26:22
7 Joan Berenguer Rius M50M 03:30:47
8 Antoni Prat Soler M50M 03:31:54
9 Ramon Escurriola Navarro M50M 03:40:35
10 Damià Garcia Sangüesa M50M 03:41:33
11 Juan Miguel España Salvadó M50M 03:46:41
12 Jordi Colomer Altimira M50M 03:47:57
13 Carles Saladie Olive M50M 03:50:10
14 Juanjo Accensi Andreu M50M 03:56:27
15 Joaquim Sangenis Vathje M50M 03:56:36
16 David Postiguillo Gala M50M 03:57:22
17 Xavi Albesa Rubio M50M 03:58:23
18 Rolando Roig Verge M50M 04:02:06
19 Mingo Sancho Herrera M50M 04:04:19
20 Manel Fajula M50M 04:21:47
21 Albert Regola Musons M50M 04:39:34
22 Oriol Núñez Ollé M50M 04:39:50
23 David Grau Perez M50M 04:49:26
24 Jose-Vicent Fontanet Caballe M50M 04:50:54

Màster60 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Paco Mies Vidal M60M 03:29:04
2 Toni Ortiz Perez M60M 03:43:03
3 Josep-Maria Roige Sans M60M 03:52:42
4 Josep Pallarés Martí M60M 04:12:23
5 Pere Martell Carda M60M 04:31:03