Classificacions: IX KMV Caramella-Caro

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gisela Carrion Bertran SF 01:03:49
2 Silvia Leal Augé VF 01:04:47
3 Mireia Pons Torres SF 01:08:32
4 Silvia Zuñiga Garcia SF 01:09:37
5 Neus Antich Carbonell SF 01:11:09
6 Vanessa Pascual Igual SF 01:11:50
7 Maria Beltran Toledo SF 01:13:40
8 Marta Guiu Carrera S23F 01:16:21
9 Judit Francin Daimiel SF 01:16:24
10 Lucia Oscoz Macaya S23F 01:19:34
11 Eva Montaner Gabas SF 01:20:27
12 Silvia Agut Fuentes VF 01:23:09
13 Emeterio Asun Ochoa San MF 01:25:50
14 Marta M Vázquez Carracedo VF 01:28:03
15 Míriam Martí Cardona SF 01:28:35
16 Carmen Millan Sola MF 01:29:28
17 Maria Santamaria Farré SF 01:29:47
18 Núria Pegueroles Clemente SF 01:32:19
19 Silvia Pérez Martínez SF 01:33:12
20 Miriam Estorach Arsasa VF 01:35:36
21 Laura Clua Roca SF 01:35:49
22 Carla Gisbert Tomàs S23F 01:40:48
23 Eva Arco Fernandez VF 01:40:50
24 Georgina Oliver Ventura SF 01:41:43
25 Eva Oliver Ventura SF 01:42:12
26 Vanessa Ruiz Martinez SF 01:46:33
27 Angels Borras Piñol SF 01:48:32
28 Cristina Gonzalez Jimenez VF 01:49:13
29 Carmen Sánchez Hurtado MF 01:55:02
30 Montse Del Aguila De Torres MF 02:00:21
31 Cristina Borras Margalef SF 02:01:51
32 Sandra Pellisa Moreso VF 02:02:13
33 M.josé Brull Lleixà VF 02:10:29

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Ferrer Camañes SM 00:54:39
2 Agustí Roc Amador VM 00:54:52
3 Iu Escolà Viladrich S23M 00:55:30
4 Joan Navarro Moreno SM 00:56:46
5 Marc Sabater Sanmartí S23M 00:58:27
6 Carlos Pascual Sempere VM 00:58:34
7 Lluisma Mas Cáceres SM 00:58:38
8 Pol Vilà SM 00:58:49
9 Albert Giné Cid VM 00:59:41
10 Tono Algueta Marin VM 00:59:43
11 Kiko Navaro Jimenez VM 01:00:05
12 Juan Javier Jimenez Oller S23M 01:01:06
13 Aleix Bautista Sureda SM 01:01:18
14 Jordi Correa Orri S23M 01:02:06
15 Marc Cantenys Ribalta SM 01:02:11
16 Raúl Estévez Álvarez SM 01:02:17
17 Óscar Jiménez Campos VM 01:02:53
18 Victor Hugo Vicente Mauri VM 01:02:54
19 Gerard Batet Xaus S23M 01:03:00
20 Fran Naval Morales SM 01:03:47
21 Bernat Mateu Escrig S23M 01:03:47
22 Carlos García Yagüe SM 01:03:50
23 Marc Brescolí Badia SM 01:04:42
24 Victor Mestre Miro VM 01:04:46
25 Álvaro Martín Castillo SM 01:04:56
26 Josep Labrador Luna MM 01:05:12
27 Sergio Sánchez Pin SM 01:05:20
28 Ignasi Bolta Masgrau MM 01:05:53
29 Xavi Blanch Tort SM 01:05:55
30 Carles Tejero Viladrich VM 01:06:08
31 Dani Marin Marin SM 01:06:14
32 Ruben Ordonez Lopez SM 01:07:24
33 Claudio Franco Smeets SM 01:07:56
34 Jordi Reñe Pujal SM 01:07:56
35 David García Gandía SM 01:07:58
36 Alejandro Lacueva Centelles SM 01:08:05
37 Rafel Mosegui Torà SM 01:08:41
38 David Sans Grau SM 01:08:45
39 Carles Martí Cantí VM 01:09:10
40 Albert Giron Llesera SM 01:09:21
41 Javier Ferrando S23M 01:09:28
42 Raül Garcia Abelló VM 01:10:03
43 Oriol Güell Villar SM 01:10:08
44 David Pedro Castella SM 01:10:47
45 Pablo Lopez Melendez SM 01:10:58
46 Albert Reverté Moya SM 01:11:16
47 Alberto Sánchez Márquez VM 01:11:21
48 Eduard Pifarré Mas SM 01:11:24
49 Jordi Lleixà Rodriguez SM 01:11:29
50 Francisco Osanz Lafita MM 01:11:38
51 David Sitjas Peceño VM 01:11:47
52 Jordi Solé Vera SM 01:12:15
53 Ricardo Dura Cremades SM 01:12:23
54 Jordi Orrit López SM 01:12:27
55 Miquel Gimenez Martinez VM 01:13:47
56 Pere Margalef Jornet VM 01:13:54
57 Llorenç Castell SM 01:14:15
58 Octavio Redon Quixal MM 01:14:41
59 Sergio Bellés Caballer SM 01:14:50
60 Javier Bisbal Martín MM 01:15:09
61 Marc Marti Garcia SM 01:16:04
62 Joan Pares Roca VM 01:16:33
63 Paco Alcazar Figueroa SM 01:16:52
64 Albert Carbonell Duaygües VM 01:17:22
65 Jose Antonio Salgado Mangas MM 01:17:36
66 Marc Muñoz Vinaixa SM 01:18:06
67 Sergi Huguet Borrell VM 01:18:56
68 Gabriel Puig Mascarell VM 01:19:28
69 Andreu Gubert Celma SM 01:19:30
70 Gabriel Fernandez Albujar VM 01:20:15
71 Raúl García Mendoza SM 01:20:50
72 Guillermo Camarero López SM 01:21:15
73 Robert Martínez Montosa SM 01:21:51
74 Damià Garcia Sangüesa MM 01:22:09
75 Jordi Castella Carceller S23M 01:22:30
76 Francesc Lluch Arbona SM 01:22:54
77 Juanjo Accensi Andreu MM 01:23:01
78 Ramon Pinyol Cid VM 01:23:13
79 Luis Garcia Cascallana SM 01:23:54
80 Jordi Bonavila Cugat SM 01:25:17
81 Jose Fernandez Garcia SM 01:25:19
82 Héctor Margalef Casadó VM 01:25:41
83 Sergi Matamoros Blanquet SM 01:26:09
84 Angel Curto Poy VM 01:26:12
85 Camilo Garcia Juaní SM 01:28:23
86 Josep Puig Carles SM 01:28:46
87 Joan Cartanya Marti MM 01:28:56
88 Manolo Cortes Calvo SM 01:29:01
89 Oscar Chao Pujol VM 01:29:05
90 Ismael Antequera Masip SM 01:29:50
91 Joan Mauri Piñol SM 01:30:23
92 Isidro Conde Reverte VM 01:30:29
93 Juan Andres Simo Vila VM 01:31:07
94 Carlos Enrique López Grippa VM 01:32:07
95 Tomàs Sabate Fontanet VM 01:32:34
96 Jordi Ramos Lopez SM 01:32:34
97 Manel Coronil Fontanet SM 01:33:00
98 Carlos Claramunt Aguayo SM 01:33:24
99 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 01:34:23
100 Jordan Querol SM 01:35:10
101 Enric Lluís Najeros S23M 01:35:21
102 Miguel Domingo SM 01:35:54
103 Sisco Salvado Rodriguez VM 01:36:07
104 Quico Amador Mesas MM 01:36:25
105 Carlos Lorenz Pujol VM 01:40:23
106 Fernando Lleti Navarro VM 01:41:35
107 Toni Garcia Liñan MM 01:42:14
108 Manel Rosauro Utrilla MM 01:44:10
109 Jordi Marro Codorniu SM 01:45:17
110 Marc Lleixà Sancho S23M 01:45:26
111 Jesùs Garcia Jimnénez VM 01:46:22
112 Jordi Reverte Ferre VM 01:50:33
113 Sergi Borrallo Llauradó SM 01:51:02
114 Arturo Lange Ebri MM 01:55:21
115 Josep Maria Brull Farnos MM 01:56:05
116 Lluis Galvez Falco SM 01:57:46
117 David Lucas Jardi SM 01:59:46
118 Damià Requena Candau MM 02:05:00

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Eva Sierras Codina CADF 01:25:11

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Quirze Sagué Sors CADM 00:53:14
2 Enric Batet Xaus CADM 00:58:42
3 Josep M Julve Lara CADM 00:58:59
4 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:01:45
5 Lluc Vallespi CADM 01:12:42

Junior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Yaiza Minana Marin JF 01:19:29
2 Noelia Rubio-Quintanilla Puig JF 01:41:53

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Daniel Castillo Fernandez JM 00:59:33
2 Jordi Vidal Garcia JM 01:02:00
3 Erik Coronado Climent JM 01:08:20
4 Joan Molina Ahís JM 01:10:13
5 Salvador Estarlich Mendez JM 01:13:39

Sub23 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Guiu Carrera S23F 01:16:21
2 Lucia Oscoz Macaya S23F 01:19:34
3 Carla Gisbert Tomàs S23F 01:40:48

Sub23 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Iu Escolà Viladrich S23M 00:55:30
2 Marc Sabater Sanmartí S23M 00:58:27
3 Juan Javier Jimenez Oller S23M 01:01:06
4 Jordi Correa Orri S23M 01:02:06
5 Gerard Batet Xaus S23M 01:03:00
6 Bernat Mateu Escrig S23M 01:03:47
7 Javier Ferrando S23M 01:09:28
8 Jordi Castella Carceller S23M 01:22:30
9 Enric Lluís Najeros S23M 01:35:21
10 Marc Lleixà Sancho S23M 01:45:26

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Gisela Carrion Bertran SF 01:03:49
2 Mireia Pons Torres SF 01:08:32
3 Silvia Zuñiga Garcia SF 01:09:37
4 Neus Antich Carbonell SF 01:11:09
5 Vanessa Pascual Igual SF 01:11:50
6 Maria Beltran Toledo SF 01:13:40
7 Judit Francin Daimiel SF 01:16:24
8 Eva Montaner Gabas SF 01:20:27
9 Míriam Martí Cardona SF 01:28:35
10 Maria Santamaria Farré SF 01:29:47
11 Núria Pegueroles Clemente SF 01:32:19
12 Silvia Pérez Martínez SF 01:33:12
13 Laura Clua Roca SF 01:35:49
14 Georgina Oliver Ventura SF 01:41:43
15 Eva Oliver Ventura SF 01:42:12
16 Vanessa Ruiz Martinez SF 01:46:33
17 Angels Borras Piñol SF 01:48:32
18 Cristina Borras Margalef SF 02:01:51

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Albert Ferrer Camañes SM 00:54:39
2 Joan Navarro Moreno SM 00:56:46
3 Lluisma Mas Cáceres SM 00:58:38
4 Pol Vilà SM 00:58:49
5 Aleix Bautista Sureda SM 01:01:18
6 Marc Cantenys Ribalta SM 01:02:11
7 Raúl Estévez Álvarez SM 01:02:17
8 Fran Naval Morales SM 01:03:47
9 Carlos García Yagüe SM 01:03:50
10 Marc Brescolí Badia SM 01:04:42
11 Álvaro Martín Castillo SM 01:04:56
12 Sergio Sánchez Pin SM 01:05:20
13 Xavi Blanch Tort SM 01:05:55
14 Dani Marin Marin SM 01:06:14
15 Ruben Ordonez Lopez SM 01:07:24
16 Claudio Franco Smeets SM 01:07:56
17 Jordi Reñe Pujal SM 01:07:56
18 David García Gandía SM 01:07:58
19 Alejandro Lacueva Centelles SM 01:08:05
20 Rafel Mosegui Torà SM 01:08:41
21 David Sans Grau SM 01:08:45
22 Albert Giron Llesera SM 01:09:21
23 Oriol Güell Villar SM 01:10:08
24 David Pedro Castella SM 01:10:47
25 Pablo Lopez Melendez SM 01:10:58
26 Albert Reverté Moya SM 01:11:16
27 Eduard Pifarré Mas SM 01:11:24
28 Jordi Lleixà Rodriguez SM 01:11:29
29 Jordi Solé Vera SM 01:12:15
30 Ricardo Dura Cremades SM 01:12:23
31 Jordi Orrit López SM 01:12:27
32 Llorenç Castell SM 01:14:15
33 Sergio Bellés Caballer SM 01:14:50
34 Marc Marti Garcia SM 01:16:04
35 Paco Alcazar Figueroa SM 01:16:52
36 Marc Muñoz Vinaixa SM 01:18:06
37 Andreu Gubert Celma SM 01:19:30
38 Raúl García Mendoza SM 01:20:50
39 Guillermo Camarero López SM 01:21:15
40 Robert Martínez Montosa SM 01:21:51
41 Francesc Lluch Arbona SM 01:22:54
42 Luis Garcia Cascallana SM 01:23:54
43 Jordi Bonavila Cugat SM 01:25:17
44 Jose Fernandez Garcia SM 01:25:19
45 Sergi Matamoros Blanquet SM 01:26:09
46 Camilo Garcia Juaní SM 01:28:23
47 Josep Puig Carles SM 01:28:46
48 Manolo Cortes Calvo SM 01:29:01
49 Ismael Antequera Masip SM 01:29:50
50 Joan Mauri Piñol SM 01:30:23
51 Jordi Ramos Lopez SM 01:32:34
52 Manel Coronil Fontanet SM 01:33:00
53 Carlos Claramunt Aguayo SM 01:33:24
54 Jordan Querol SM 01:35:10
55 Miguel Domingo SM 01:35:54
56 Jordi Marro Codorniu SM 01:45:17
57 Sergi Borrallo Llauradó SM 01:51:02
58 Lluis Galvez Falco SM 01:57:46
59 David Lucas Jardi SM 01:59:46

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Silvia Leal Augé VF 01:04:47
2 Silvia Agut Fuentes VF 01:23:09
3 Marta M Vázquez Carracedo VF 01:28:03
4 Miriam Estorach Arsasa VF 01:35:36
5 Eva Arco Fernandez VF 01:40:50
6 Cristina Gonzalez Jimenez VF 01:49:13
7 Sandra Pellisa Moreso VF 02:02:13
8 M.josé Brull Lleixà VF 02:10:29

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Agustí Roc Amador VM 00:54:52
2 Carlos Pascual Sempere VM 00:58:34
3 Albert Giné Cid VM 00:59:41
4 Tono Algueta Marin VM 00:59:43
5 Kiko Navaro Jimenez VM 01:00:05
6 Óscar Jiménez Campos VM 01:02:53
7 Victor Hugo Vicente Mauri VM 01:02:54
8 Victor Mestre Miro VM 01:04:46
9 Carles Tejero Viladrich VM 01:06:08
10 Carles Martí Cantí VM 01:09:10
11 Raül Garcia Abelló VM 01:10:03
12 Alberto Sánchez Márquez VM 01:11:21
13 David Sitjas Peceño VM 01:11:47
14 Miquel Gimenez Martinez VM 01:13:47
15 Pere Margalef Jornet VM 01:13:54
16 Joan Pares Roca VM 01:16:33
17 Albert Carbonell Duaygües VM 01:17:22
18 Sergi Huguet Borrell VM 01:18:56
19 Gabriel Puig Mascarell VM 01:19:28
20 Gabriel Fernandez Albujar VM 01:20:15
21 Ramon Pinyol Cid VM 01:23:13
22 Héctor Margalef Casadó VM 01:25:41
23 Angel Curto Poy VM 01:26:12
24 Oscar Chao Pujol VM 01:29:05
25 Isidro Conde Reverte VM 01:30:29
26 Juan Andres Simo Vila VM 01:31:07
27 Carlos Enrique López Grippa VM 01:32:07
28 Tomàs Sabate Fontanet VM 01:32:34
29 Sisco Salvado Rodriguez VM 01:36:07
30 Carlos Lorenz Pujol VM 01:40:23
31 Fernando Lleti Navarro VM 01:41:35
32 Jesùs Garcia Jimnénez VM 01:46:22
33 Jordi Reverte Ferre VM 01:50:33

Master Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Emeterio Asun Ochoa San MF 01:25:50
2 Carmen Millan Sola MF 01:29:28
3 Carmen Sánchez Hurtado MF 01:55:02
4 Montse Del Aguila De Torres MF 02:00:21

Master Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Josep Labrador Luna MM 01:05:12
2 Ignasi Bolta Masgrau MM 01:05:53
3 Francisco Osanz Lafita MM 01:11:38
4 Octavio Redon Quixal MM 01:14:41
5 Javier Bisbal Martín MM 01:15:09
6 Jose Antonio Salgado Mangas MM 01:17:36
7 Damià Garcia Sangüesa MM 01:22:09
8 Juanjo Accensi Andreu MM 01:23:01
9 Joan Cartanya Marti MM 01:28:56
10 Joan Tomas Arasa Pellisa MM 01:34:23
11 Quico Amador Mesas MM 01:36:25
12 Toni Garcia Liñan MM 01:42:14
13 Manel Rosauro Utrilla MM 01:44:10
14 Arturo Lange Ebri MM 01:55:21
15 Josep Maria Brull Farnos MM 01:56:05
16 Damià Requena Candau MM 02:05:00