Classificacions: IX Duextrem, Lo Coll Llarg

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SENF 02:49:17
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 03:02:00
3 Heura Piñol Granadino PROF 03:17:18
4 Míriam Martí Cardona SENF 03:20:29
5 Núria Pallarés SENF 03:22:55
6 Georgina Oliver Ventura SENF 03:31:53
7 Eva Oliver Ventura SENF 03:34:52
8 Mercè Royo Dellà SENF 03:46:32
9 Angels Borras Piñol SENF 03:53:23
10 Patri Juan Rubio SENF 03:55:08
11 Laura Palleja Figueras SENF 03:56:11
12 Eva Maria Segura Tena SENF 03:57:20
13 Carme Torta Ferre VETF 04:03:35
14 Maria Jose Tomas Delgado VETF 04:06:52
15 Gina Brull Albiol SENF 04:11:52
16 Trish Mellor M50F 04:11:54
17 Carmen Sanchez Hurtado M50F 04:31:24
18 Vanessa Ruiz Martinez SENF 04:31:27

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:06:21
2 Victor Mestre Miro VETM 02:16:48
3 Vicent Herrera Coscollano SENM 02:19:31
4 Joan Zaragoza Gonzalez SENM 02:21:20
5 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 02:22:02
6 Jose Maria Lluis VETM 02:29:25
7 Marc Curto Aragones PROM 02:32:08
8 Christian Pellicer Plazas SENM 02:33:47
9 Agus Juan-Camps Castell SENM 02:35:14
10 Jordi Fernández Cuesta SENM 02:38:02
11 Juan José Oliva Simó VETM 02:39:38
12 Jordi Cambra Baena SENM 02:40:41
13 Xavier Descarrega SENM 02:41:06
14 Carlos Marco Ferre SENM 02:43:27
15 Juanfran Torres Montiel VETM 02:43:28
16 Ramon Chimeno Biel VETM 02:43:54
17 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:45:22
18 Emilio Sospedra Castell SENM 02:46:42
19 Sam Campanero Sala VETM 02:47:06
20 David Lluch Arbona SENM 02:48:07
21 Xavi Almela Martinez SENM 02:48:46
22 Oscar Martin Pons SENM 02:48:57
23 Cristian Gisbert Verdu PROM 02:49:23
24 Pere Margalef Jornet VETM 02:52:02
25 Francesc Lluch Arbona SENM 02:52:10
26 Damia Bordes Homs SENM 02:54:19
27 Albert Carbonell Duaygües VETM 02:54:53
28 Eugeni Benaiges Torija PROM 02:57:24
29 Nacho Querol Fuentes SENM 02:57:41
30 Joan Reverte Escobedo VETM 02:57:44
31 Manel Ollé Florida M50M 02:58:22
32 Aitor Tomàs Buitrago PROM 03:00:21
33 Pere Llinares I Llorca VETM 03:00:29
34 Lluís Giné Castellví SENM 03:01:37
35 Joan Curto Cabré M50M 03:02:35
36 Conrad Albacar Climent VETM 03:03:56
37 David Aldea Perona SENM 03:04:04
38 Carlos Ferreres Espinosa SENM 03:04:37
39 Josep Matamoros Navarro M50M 03:06:09
40 Albert Verge Marcos SENM 03:06:32
41 Alex Güell Villar SENM 03:06:58
42 Xavi Reverte Barbera VETM 03:07:15
43 Fernando Lleti Navarro VETM 03:13:52
44 Narcís Franch Piñol M50M 03:15:30
45 Josep Sanmartin Albertos SENM 03:16:34
46 Manel Tonda Salvado VETM 03:16:39
47 Ferran Vidal Verdiell VETM 03:18:34
48 Antonio Soriano Lopez VETM 03:18:51
49 Juanjo Accensi Andreu M50M 03:19:01
50 Josep Subirats Ferreres SENM 03:19:17
51 Manel Niella SENM 03:20:43
52 Paco Alcazar Figueroa SENM 03:21:01
53 Carlos Gómez Múria VETM 03:21:21
54 Narcis Franch Alimbau SENM 03:21:46
55 Jose Fernandez Garcia SENM 03:23:21
56 Jordi Carmona Carrasco VETM 03:24:41
57 Hugo Verge Albiol SENM 03:26:56
58 Alex Nadal Buj SENM 03:26:57
59 Juan Andres Simo Vila VETM 03:27:07
60 Andrés Ramírez Mestre VETM 03:27:09
61 Gerard March Mayo VETM 03:28:33
62 Maurici Montané Gil SENM 03:28:59
63 Albert Curto Salvado VETM 03:30:39
64 Jordi Miralles Farnos SENM 03:30:39
65 Josep Martin Arasa SENM 03:30:41
66 Marc Ferre SENM 03:31:16
67 Carlos Batalla Roldan M50M 03:31:46
68 Daniel Soto Paredes SENM 03:32:03
69 Rubén Colell Morrralla SENM 03:33:31
70 Oriol Güell Villar SENM 03:34:45
71 Enric Arenas VETM 03:36:51
72 Oriol Núñez Ollé VETM 03:37:03
73 Luis Garcia Cascallana SENM 03:37:06
74 David Solé Miralles SENM 03:44:14
75 Juan Jose Fumadó Casanova M50M 03:45:57
76 Oliver Luque Lluch SENM 03:52:29
77 Xavier Rodriguez Galdeano VETM 03:53:19
78 Julen Agut Escrig SENM 03:55:07
79 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:55:11
80 Xavier Fonollosa Auladell SENM 04:01:39
81 David Pérez Ballester SENM 04:02:57
82 Jordi Marti Lobato SENM 04:20:57

Cadet Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Anna Ferré Navarro CADF 02:20:40
2 Aida Accensi Pellisa CADF 02:28:10
3 Àngela Garcia Serra CADF 02:51:58

Cadet Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Magí Margalef Grifol CADM 01:33:27
2 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:39:01
3 Aleix Jimenez Gisbert CADM 01:50:03
4 Gerard Garcia Rey CADM 02:17:34

Junior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Roy Mestres Bel JUNM 02:28:09

Promesa Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino PROF 03:17:18

Promesa Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marc Curto Aragones PROM 02:32:08
2 Cristian Gisbert Verdu PROM 02:49:23
3 Eugeni Benaiges Torija PROM 02:57:24
4 Aitor Tomàs Buitrago PROM 03:00:21

Senior Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Marta Paulino Andreu SENF 02:49:17
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SENF 03:02:00
3 Míriam Martí Cardona SENF 03:20:29
4 Núria Pallarés SENF 03:22:55
5 Georgina Oliver Ventura SENF 03:31:53
6 Eva Oliver Ventura SENF 03:34:52
7 Mercè Royo Dellà SENF 03:46:32
8 Angels Borras Piñol SENF 03:53:23
9 Patri Juan Rubio SENF 03:55:08
10 Laura Palleja Figueras SENF 03:56:11
11 Eva Maria Segura Tena SENF 03:57:20
12 Gina Brull Albiol SENF 04:11:52
13 Vanessa Ruiz Martinez SENF 04:31:27

Senior Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Lluisma Mas Cáceres SENM 02:06:21
2 Vicent Herrera Coscollano SENM 02:19:31
3 Joan Zaragoza Gonzalez SENM 02:21:20
4 Christian Pellicer Plazas SENM 02:33:47
5 Agus Juan-Camps Castell SENM 02:35:14
6 Jordi Fernández Cuesta SENM 02:38:02
7 Jordi Cambra Baena SENM 02:40:41
8 Xavier Descarrega SENM 02:41:06
9 Carlos Marco Ferre SENM 02:43:27
10 Joan Ramon Balada Sanchez SENM 02:45:22
11 Emilio Sospedra Castell SENM 02:46:42
12 David Lluch Arbona SENM 02:48:07
13 Xavi Almela Martinez SENM 02:48:46
14 Oscar Martin Pons SENM 02:48:57
15 Francesc Lluch Arbona SENM 02:52:10
16 Damia Bordes Homs SENM 02:54:19
17 Nacho Querol Fuentes SENM 02:57:41
18 Lluís Giné Castellví SENM 03:01:37
19 David Aldea Perona SENM 03:04:04
20 Carlos Ferreres Espinosa SENM 03:04:37
21 Albert Verge Marcos SENM 03:06:32
22 Alex Güell Villar SENM 03:06:58
23 Josep Sanmartin Albertos SENM 03:16:34
24 Josep Subirats Ferreres SENM 03:19:17
25 Manel Niella SENM 03:20:43
26 Paco Alcazar Figueroa SENM 03:21:01
27 Narcis Franch Alimbau SENM 03:21:46
28 Jose Fernandez Garcia SENM 03:23:21
29 Hugo Verge Albiol SENM 03:26:56
30 Alex Nadal Buj SENM 03:26:57
31 Maurici Montané Gil SENM 03:28:59
32 Jordi Miralles Farnos SENM 03:30:39
33 Josep Martin Arasa SENM 03:30:41
34 Marc Ferre SENM 03:31:16
35 Daniel Soto Paredes SENM 03:32:03
36 Rubén Colell Morrralla SENM 03:33:31
37 Oriol Güell Villar SENM 03:34:45
38 Luis Garcia Cascallana SENM 03:37:06
39 David Solé Miralles SENM 03:44:14
40 Oliver Luque Lluch SENM 03:52:29
41 Julen Agut Escrig SENM 03:55:07
42 Xavier Fonollosa Auladell SENM 04:01:39
43 David Pérez Ballester SENM 04:02:57
44 Jordi Marti Lobato SENM 04:20:57

Veterà Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Carme Torta Ferre VETF 04:03:35
2 Maria Jose Tomas Delgado VETF 04:06:52

Veterà Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VETM 02:16:48
2 Victor Hugo Vicente Mauri VETM 02:22:02
3 Jose Maria Lluis VETM 02:29:25
4 Juan José Oliva Simó VETM 02:39:38
5 Juanfran Torres Montiel VETM 02:43:28
6 Ramon Chimeno Biel VETM 02:43:54
7 Sam Campanero Sala VETM 02:47:06
8 Pere Margalef Jornet VETM 02:52:02
9 Albert Carbonell Duaygües VETM 02:54:53
10 Joan Reverte Escobedo VETM 02:57:44
11 Pere Llinares I Llorca VETM 03:00:29
12 Conrad Albacar Climent VETM 03:03:56
13 Xavi Reverte Barbera VETM 03:07:15
14 Fernando Lleti Navarro VETM 03:13:52
15 Manel Tonda Salvado VETM 03:16:39
16 Ferran Vidal Verdiell VETM 03:18:34
17 Antonio Soriano Lopez VETM 03:18:51
18 Carlos Gómez Múria VETM 03:21:21
19 Jordi Carmona Carrasco VETM 03:24:41
20 Juan Andres Simo Vila VETM 03:27:07
21 Andrés Ramírez Mestre VETM 03:27:09
22 Gerard March Mayo VETM 03:28:33
23 Albert Curto Salvado VETM 03:30:39
24 Enric Arenas VETM 03:36:51
25 Oriol Núñez Ollé VETM 03:37:03
26 Xavier Rodriguez Galdeano VETM 03:53:19

Màster50 Femení

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Trish Mellor M50F 04:11:54
2 Carmen Sanchez Hurtado M50F 04:31:24

Màster50 Masculí

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Manel Ollé Florida M50M 02:58:22
2 Joan Curto Cabré M50M 03:02:35
3 Josep Matamoros Navarro M50M 03:06:09
4 Narcís Franch Piñol M50M 03:15:30
5 Juanjo Accensi Andreu M50M 03:19:01
6 Carlos Batalla Roldan M50M 03:31:46
7 Juan Jose Fumadó Casanova M50M 03:45:57
8 Josep Maria Brull Farnos M50M 03:55:11